جیرود شاماخ نیست+لوک دی یانگ رابین فن پرسی دیگر

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 63,736 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جیرود شاماخ نیست+لوک دی یانگ رابین فن پرسی دیگر

سلام به همه دوستان
این پست خیلی وقت ازم گرفت جون با این اینترنت آشغالی حدود 60MB آپلود کردم ولی فک کنم نتیجه آخرش خیلی خوب در بیادخوب تو این پست هدفم معرفی جیرود و لوک دیانگ با آمار، عکس و کلیپ هست.
خوب پس به جای وقت تلف کردن بریم سره اصل مطلب :

1- لوک دی یانگ :


بازیکن 21 ساله هلندی که در تیم توئنته بازی می کنه. آقای گل لیگ هلند
آمار این بازیکن به صورت زیر هست :

خصوصیات :
راست پا هست و قدش 1.88 سانتی متر... بی نهایت شبیه به رابین خودمون...شوت های خیلی خیلی محکمی میزنه
علاوه بر این که با پای راست محکم شوت می کنه، پای چپ قدرتمندی هم داره. هم از لحاظ قدرت هم از لحاظ دقت !!!!!! (اینش برعکس رابینه که فقط یه پایی هست)
یه چیز جالب دیگه در موردش اینه که با توجه به قد و قامتش خیلی خوب هد میزنه
تو این کلیپ در حالی  که تیمش تا دقایق آخر عقبه، گل های تساوی تیمش رو میزنه و این معنی ایش اینه که بازیکنی با تمرکز خیلی خیلی بالاست
حجم فایل 30MB هست و شدیدا توصیه می کنم ببینیدش

اینم از لینکش :

http://uploadkon.ir/uploads/6bf6d1d53805943d8699d5ec479f5e9a.mp4

2- الویر جیرود:


بازیکن 25 ساله فرانسوی. آقای گل لیگ فرانسه
آمار این بازیکن به این صورته :

خصوصیات:
چپ پا و با قد 1.92 سانتی متر. شبیه ترین بازیکن بهش ماریو گومز بایرن مونیخ هست. از دو نظر این دو بازیکن شبیه هم هستند. اول اینکه قدرت هد زنی خدایی دارن و دوم اینکه جلوی دروازه خیلی وحشی هستن !!!!
هر دوتاشون تک به تک هایی که گیر میارن بی نهایت محکم میزنن
من خیلی ازش خوشم اومد !!!! باور کنید عالیه
حجم فایل 20MB هست و شدیدا توصیه می کنم ببینیدش

اینم از لینکش :
http://uploadkon.ir/uploads/7f10606fd25e1557dba4d1c281480056.mp4

****************************************
و اما خواستم بگم که اینا هیچ کدومشون شاماخ بشو نیستن


به یه دلیل واضح... این از آمار شاماخ :

اینم یه کلیپ قبل از اینکه به آرسنال بیاد. به وضوح دیده میشه که از همون اول هم هیچی نبوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حجم فایل 20MB هست و اگه هنوز فک می کنید شاماخ قبلا چیزی بوده ببنیدش

اینم از لینکش :

http://uploadkon.ir/uploads/2bc036722289c2c1e783cbdbe5961ee8.flv

****************************************************
اگه فیلم ها رو دید لطفا نظرات خودتون رو بگید... به نظرم اولویت خرید ما باید این باشه :

1- لوک دی یانگ
2- جیرود 
باور کنید دی یانگ خیلی شاخه !!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/3/1391 | 13:57 گفت:

منم باهات موافقم.

محسن شعبانی در 5/3/1391 | 19:35 گفت:

جیرود خیلی خفنه . به این می گن مهاجم . خدا کنه بگیریمش. اما یانگ واقعا به درد نخوره . اصلا توپاش تو گل که نمی رفت هیچ همش هم خسته بود . داغون شل . به درد انگلیس نمیخوره .

شایان در 5/3/1391 | 15:39 گفت:

سروش... جیرود رو تا دیشب نمیدونستم کیه!! اما این کلیپ رو ازش دیدم فهمیدم چقد شاخه!! نمیدونم والا مهاجمه! یا هافبک تهاجمی!! اگه مهاجم باشه و بیادآرسنال...(با این کلیپی که من ازش دیدم) حتی رابین بره جیرود میتونه جای خالیشو پر کنه حتی بهتر!! اما اگه بحث پستش هافبک تهاجمی باشه که دیگه چه بسا بهتر!!! رویایی ترین ترکیب فصل بعد:

چزنی
سانتوس ورمائلن ورتونگن سانیا

امویلا سانگ آرتتا

جیرود
پودوسکی ونپرسی

مجتبی هانری در 5/3/1391 | 15:39 گفت:

ممنون...
خوب بود

soroosh در 5/3/1391 | 14:36 گفت:

آخه بحث اینه که ونگر میگه بازیکن با کیفیت پیدا نمی کنم که بیارمش آرسنال

رضا توپچی در 5/3/1391 | 14:10 گفت:

بچه ها میگم حالا که همه نظراتتون درباره جفتشون مثبته ، نظرتون چیه جفتشونو بخریم؟؟؟آخه کار از محکم کاری عیب نمیکنه ما میخوایم تو دو فصل آینده حداقل5-6 تا جام بگیریم...

soroosh در 5/3/1391 | 13:55 گفت:

نمی دونم والا
آخه لامصب جفتشون خیلی خوب بودن

aYaD در 5/3/1391 | 13:49 گفت:

به نظرم مخش خیلی خوب کار میکنه!!
یه سری فاکتورا نداره، مثلا جنگندگی یا سرعت بالا،استارتای سری... اما واقعا خوش فکر به نظر میرسید! از اون بازیکنای سربالاست که کلی آدم باش حال میکنه! تموم کنندگیشم خوبه به نظرم.از اینکه آقای گل لیگ هلند شده هم میشه فهمید
اما من با جیرود بیشتر حال کردم.بیشتر واسه اینکه چندتا پست ازش میشه استفاده کرد، چون استارتاش سریع به نظر میرسید و قدرت بدنیشم خیلی بالا بود. موقعی که احتیاج داریم با یه مهاجم بازی کنیم با وجود رابین نمیشه از دی یانگ استفاده کرد که این شرایط کمم نیست اما از جیرود میشه کناره ها استفاده کرد. با دو پاش واقعا عالی کار میکنه!!!

soroosh در 5/3/1391 | 13:18 گفت:aYaD نظرت درباره دی یانگ چی بود؟
رضا شرافتیان تو چی دربارش فک می کنی؟؟؟؟؟

aYaD در 5/3/1391 | 13:03 گفت:

به نظر من این فصل سانگ و رابین آرسنال رو جمع کردن اما فصل بعد اینجوری نیست!!
این فصل خیلی شرایطمون بد بود!! مطمئنم آرسن ونگر دیگه حواسش هست!! چون تو این چند سالی که تو آرسنال بود فصل به این سختی نداشته!! این فصل وقتشه که هرکی میخواد بره!! چون مطمئنم تیم خوبی خواهیم داشت!! رابینم یه عضو کوچیک از آرسناله!! این فصل خیلی راحت تر از اونی که فک کنید میشه جاشو پر کرد اما فصل قبل اصلا اینطور نبود!!
اگه بمونه حال اصلی رو به خودش داده بعد به تیم و هواداران
این فصل جکی آمادست.چمبو با تجربس.توماس رو اومده و مطمئنم ژروینهو خیلی خوب میشه!! آقا آرتتا هم خداست!!
غیر از لوکاس یه مهاجم خیلی خوب میخوایم(همین جیروده رو اگه بگیریم خداست. فلینی هم خیلی خوبه.اورتون) و یه هافبک دفاعی خیلی خوب(ام ویلا)
مطمئنم این فصل جام میبریم

aYaD در 5/3/1391 | 13:03 گفت:

به نظر من این فصل سانگ و رابین آرسنال رو جمع کردن اما فصل بعد اینجوری نیست!!
این فصل خیلی شرایطمون بد بود!! مطمئنم آرسن ونگر دیگه حواسش هست!! چون تو این چند سالی که تو آرسنال بود فصل به این سختی نداشته!! این فصل وقتشه که هرکی میخواد بره!! چون مطمئنم تیم خوبی خواهیم داشت!! رابینم یه عضو کوچیک از آرسناله!! این فصل خیلی راحت تر از اونی که فک کنید میشه جاشو پر کرد اما فصل قبل اصلا اینطور نبود!!
اگه بمونه حال اصلی رو به خودش داده بعد به تیم و هواداران
این فصل جکی آمادست.چمبو با تجربس.توماس رو اومده و مطمئنم ژروینهو خیلی خوب میشه!! آقا آرتتا هم خداست!!
غیر از لوکاس یه مهاجم خیلی خوب میخوایم(همین جیروده رو اگه بگیریم خداست. فلینی هم خیلی خوبه.اورتون) و یه هافبک دفاعی خیلی خوب(ام ویلا)
مطمئنم این فصل جام میبریم

شایان در 5/3/1391 | 13:01 گفت:

وای من تاحالا هیچ کلیپ ای از جیرود ندیده بودم!! مرسی... عجب بازیکن شاخیه!! آخرت فرصت طلبه!! از موقعیت 0% گل یک گل زیبا میزنه!!! اگه بیاد آرسنال واقعا بزرگترین خرید باشگاهمونه!!

aYaD در 5/3/1391 | 12:55 گفت:

بابا این الویر جیروده چققققد وحشیه!!!!!!!!)
خیلی خداست!!!!!
شاماخ بد نبود!! نمیدونم چرا تو آرسنال خوب جواب نداد!!! هم پا به توپش خیلی خوبه!! هم دروازه رو خوب پیدا میکنه!!
فک میکنم ونگر قرضی بدتش جایی چون بش اعتقاد داره
بچه رابین هم رفت آرسنال آرسنال میمونه!! به نظرم بره فقط خودشه خراب کرده و مطمئنم تو هر تیمی بره جواب نمیده!!!
تو آرسنال خیلی چیزا براش محیاست که اینقد خوب جواب میده!!
کلا این بشر چند فصل داره واسه آرسنال اینقد خوب بازی میکنه که کردیمش اسطوره!!!! غیر این فصل که انصافا خدا بود و فصل قبل، مگه غیر از اینه که همیشه مصدوم بووود!!!
رابین انگار با وجود این فصل طلاییش اون تک به تک بازی با میلانو یادش رفته!!! که جیگر همه رو سوزوند!!! اخراج فصل قبل جلو بارسا یادش رفت!!؟؟ تازه بازی 1-1 شده بوذ!!!.....
به نظر من رابین اونقدی نبوده که واسه آرسنال اسطوره بشه!!! درسته که هر بازیکنی دنبال جامه!! اما به چه قیمتی!! رفتن به سیتی!!!! رفتن پیش اون نصریه......

soroosh در 5/3/1391 | 12:06 گفت:

احتمال معاوضه جیرود-شاماخ زیاده
فقط خدا کنه احق بازی در نیارن این سران باشگاه

محسن شعبانی در 5/3/1391 | 11:31 گفت:

آی اگه می شد شاماخ رو بدیم جیرود رو بگیریم. بنتنر رو بدیم کاگاوا رو بگیریم . پارک رو بدیم دی یانگ رو بگیریم. ... چقدر ما بازیکن بونجول داریم

محسن شعبانی در 5/3/1391 | 11:28 گفت:

تیم ما ازین عرضه هانداره

soroosh در 5/3/1391 | 10:51 گفت:

در مورد دی یانگ حدود 2 هفته پیش یه خبرایی مبنی بر علاقه آرسنال بهش اومد بیرون
الان نیوکاسل و لیورپول هم دنبالش هستن

رضا توپچی در 5/3/1391 | 10:05 گفت:

اینو گفتم که رضا شاکی نشه وگرنه توی آرسنال هم ما از این بشر چیزی ندیدیم...
جیرود که صحبت معاوضه اش با شاماخ هست ولی آرسنال به دی یانگ پیشنهاد داده یا نه؟؟؟؟ به نظرم میشه اینم با شاماخ ،ولا ،بنتنر یا آرشاوین معاوضه کرد

soroosh در 5/3/1391 | 09:04 گفت:

حمید حواسم نبوده احتمالا :دی
@رضا: در حق شاماخ ظلم نکردن
همین بوده طرف
گفتم یه بار هر سه کلیپ از سری های Welcome to Arsenal هست و سازنده همشون یکی اند

رضا توپچی در 5/3/1391 | 02:13 گفت:

واقعا" خسته نباشی خییییییییییلی کامل بود
من هر سه کلیپ رو نگاه کردم هر دو واقعا" توی 18 قدم بی نظیر هستن بازیه جیرود منو بیاد دروگبا میندازه و دی یانگ یاد نیسترروی رو زنده میکنه...
من خودم بازیه دیانگ پسندیدم ولی جیرود هم به کارمون میاد به نظرم هرکدام بیان آرسنال میتونن موفق باشن
اگه رضا شاماخ نرنجه کلیپ شاماخ یاد احمدمومن زاده رو زنده میکنهالبته فکر کنم تو ساختنش در حق شاماخ ظلم کردن

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 01:52 گفت:

ای کاش دروگبا رو میخریدیم

Hamid Ghasemi در 5/3/1391 | 01:28 گفت:

لينك كليپاي جيرود و ديانگ رو جا به جا گذاشتي

شایان در 5/3/1391 | 00:00 گفت:

یک چیز خیلی بدتر!! این آقا Kees Vos (میدر برنامه های رابین) مدیر برنامه های ورمائلن هم هست!! گفته میشه سران سیتی از لسکات ناراضی هستند و دنبال یک زوج خوب برای کمپانی هستند!!!!!

masoud mahmudpur در 4/3/1391 | 23:24 گفت:

ایول دی یانگ

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 23:24 گفت:

مرسی...
همه چی عالی بود ولی :::: (اینش برعکس رابینه که فقط یه پایی هست) !!!!
آخه رابین رو همه به عنوان یه بازیکن که از 2تا پاش خوب استفاده میکنن میدونن ، چه شوت چه حرکت و پاس...
like like

میر حسین در 4/3/1391 | 22:37 گفت:

رضا شاماخ دادا از چی اعصابت خورد میشه عزیزم؟؟؟

از بازی بد و ضعیف شاماخ یا انتقاد کاملاً درست و بجای دوستمون؟

میر حسین در 4/3/1391 | 22:37 گفت:

رضا شاماخ دادا از چی اعصابت خورد میشه عزیزم؟؟؟

از بازی بد و ضعیف شاماخ یا انتقاد کاملاً درست و بجای دوستمون؟

میر حسین در 4/3/1391 | 22:36 گفت:

رضا شاماخ دادا از چی اعصابت خورد میشه عزیزم؟؟؟

از بازی بد و ضعیف شاماخ یا انتقاد کاملاً درست و بجای دوستمون؟

میر حسین در 4/3/1391 | 22:36 گفت:

رضا شاماخ دادا از چی اعصابت خورد میشه عزیزم؟؟؟

از بازی بد و ضعیف شاماخ یا انتقاد کاملاً درست و بجای دوستمون؟

میر حسین در 4/3/1391 | 22:32 گفت:

شک نکن جیرود...تازه جیرود چپ پاس...من توی فیفا 12 آوردمش آرسنال قدرتش 80 ولی

فوق العادس جیرود

soroosh در 4/3/1391 | 21:41 گفت:

من که گفتم یه بار
من خودم به فن پرسی کلی انتقاد دارم
بازیکنی که فقط یه فصل درست حسابی بازی کرده !!!! البته اون یه فصل خیلی درست حسابی بازی کرد

ehs در 4/3/1391 | 21:18 گفت:

بازي تو ليگ فرانسه و هلند با بازي تو ليگ برتر خيلي فرق داره!!درسته كه هر دوتاشون بازيكنهاي با استعدادي به نظر مي ان ولي باور كن با دو تا كليپ نمي شه در مورد بازيكنها اظهار نظر كرد!!(يا حتي با امار!!!)به نظرم اگه رابين بره قطعا يه كدومشون رو رئيس مي خره!!(هر كدوم كه ارزونتره!!)

رضاشاماخ چوک بندر در 4/3/1391 | 21:16 گفت:

ببینیداین فانپرسی که سنگش به سینه میزنیم چطورمثل آشغال باشگاه روپرت میکنه

رضاشاماخ چوک بندر در 4/3/1391 | 21:16 گفت:

ببینیداین فانپرسی که سنگش به سینه میزنیم چطورمثل آشغال باشگاه روپرت میکنه

رضاشاماخ چوک بندر در 4/3/1391 | 21:14 گفت:

ترجیح میدم نیام توپست تااعصابم خراب نشه.

مصطفی کاظمی در 4/3/1391 | 21:11 گفت:

مرسی سروش جان،واقعا خوب بود،منم با اون لیستی که دادی موافقم شدید...

soroosh در 4/3/1391 | 21:08 گفت:

حسین منظورم این بود که از اون بدتر نمیشن :دی

علی قاسمی در 4/3/1391 | 20:53 گفت:

در ضمن به نظر من یه فوروارد مثه این دو نیاز داریم

البته بعد از خرید یه هافبک طراح

علی قاسمی در 4/3/1391 | 20:52 گفت:

من کلیپ ها رو ندیدم
آخر شب میبینم

رضا شاماخ جون

طرفداری تو از شاماخ منو به یاد فیلم یانگون میندازه
من گاهی اون فیلم رو میدیدم و همه طرفدار یانگوم بودن من طرفدار یانگیرو (دستیاره رقیب یانگوم ) که هیچ کسی بهش توجه نمیکرد و من برای مسخره بازی طرفداریشا میکردم
داداش بیخیال این شاماخ اگه بازیکن بود بدون شک ونگر بازیش میداد تنها بازیکنی که ونگر خیلی خرابش کرد و در واقع ازش استفاده نکرد و ضرر کرد به نظرم لاسانا دیارا بود که در حضور هلب تلف شد

حسین در 4/3/1391 | 20:43 گفت:

منظور از کسی مثل شاکاخ نمیشه توی این پست چی هست دقیقا؟؟؟آمارش که کاملا معمولیه.دیگه یه مهاجم میخواد توی 270 بازی 64 تا گل نزنه؟؟؟!!!

لوک دی یانگ خوبه اگر بیاد

Morteza Bauer در 4/3/1391 | 20:42 گفت:

لوک دی یانگ عالیه.21سالشه.حالا حالاها جا برای رشد داره.خداکنه رئیس بگیردش

soroosh در 4/3/1391 | 20:35 گفت:

بنتنر یه بی مغزه ... همون موقع که تو بازی با لیورپول تو لیگ قهرمانان جلو گل فابرگاس رو گرفت باید پرتش می کردیم بیرون
مردک زبون دراز از هیچ قبرسونی هم پیشنهاد نداره

soroosh در 4/3/1391 | 20:33 گفت:

@ علی: من خودمم هم موندم واسه چی خریدنش !!!! معمولا Welcome to Arsenal بهترین عملکرد بازیکن رو کلیپ می کنه ولی واقعا هیچی تو اون کلیپ وجود نداشت!!!!!!!! هیچی به خدا
@ نیما : امیدوار باش داوش ;)
@ حامد : آره خودت هم گفتی با سر ولی واقعا استراتژی آرسنال سانتر کردنه؟؟؟؟؟
@ محمد علی : منم موافقم. جفتشون عالین...یه جورایی حیف هر کدوم رو از دست بدیم

reza در 4/3/1391 | 20:28 گفت:

سعید جان بد بخت بنتنر زمان یرای درخشش نداشت تا خودشو نشون بده ولی تو یرو اگه بود ببینش نظرت عوض میشه

nima در 4/3/1391 | 20:27 گفت:

آره سروش دی یانگ جوونه و حالا حالا ها جا برای رشد کردن داره،تا بشه یه بازیکن بزرگ و سرشناس...
حالا این که میگی اگه بشه دوتاشونو بخریم،خوب میشه!ونگر یکیشون هم بخره،عالیه ولی نکته اینجاست که نمیخره!

حامد مبينى در 4/3/1391 | 20:26 گفت:

@ علی : خدایی اولا رو کرنرا یه پا پر مرتساکر بود و زرت و زرت گل میزد با سر ولی یهو نابود شد !!!!!

محمد على(اباى) در 4/3/1391 | 20:26 گفت:

لوک بهتره...ولی زیادم تفاوت ندارن..هرکودوم کمتر ناز داره و کم تره پولش بباد بهتره

reza در 4/3/1391 | 20:22 گفت:

بازیکنی که قلیون بکشه به درد لیگ ایران می خوره نه انگلیس

soroosh در 4/3/1391 | 20:21 گفت:

اگه بشه هر دوتاشون رو بخریم چی میشه
به جاش پارک و شاماخ بی مصرف رو میندازیم بیرون و ولا و بنتنر زبون دراز پرت می کنیم بیرون
اون وقت عجب خط حمله ی کلفتی خواهیم داشت !!!!!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 4/3/1391 | 20:21 گفت:

شاماخ وبس

علی ارشدی در 4/3/1391 | 20:20 گفت:

این شماک چی داشته که ما خریدیمش؟؟؟؟؟؟؟؟

Ashkan در 4/3/1391 | 20:16 گفت:

جیرود حرف نداره

محمد در 4/3/1391 | 20:10 گفت:

به نظر من خیلی با هم فرقی ندارن هر دو در یه سطح خیلی خوبن
به شرطی که باشگاه بخواد یکی از اونا رو بخره مطمئنا به درد میخورن
از شر این بنتنر کله پوک و پارک بی مصرف هم راحت میشیم

مهران کاظمی در 4/3/1391 | 20:07 گفت:

حتماً

soroosh در 4/3/1391 | 20:01 گفت:

رضا من حتی مطمئنم هر کدومشون بهتر از ولا هم هستن. اینم بگم که به نظر من ولا خیلی شاخ تر از بنتنر هست

soroosh در 4/3/1391 | 19:59 گفت:

رضا یعنی تو بنتنر بی مغز رو با این دوتا مقایسه می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنی دیدی کلیپ ها رو؟؟؟؟؟؟؟؟

soroosh در 4/3/1391 | 19:58 گفت:

تو خودت به آمارش نیگا کن
فقط 56 گل تو 8 سال حضورش در بوردو !!!!!!!!!
کم نیس به نظرت؟؟؟؟؟
حالا با جیرود مقایسه اش کن

reza در 4/3/1391 | 19:57 گفت:

جفتشون عالین و صد در صد بهتر از شاماخند ولی در مورد برتری نسبت به بنتنر نمی شه راحت گفت

soroosh در 4/3/1391 | 19:56 گفت:

برگشت
رضا منم مثل تو یه زمانی فک می کردم ونگر استعداد شاماخ رو نابود کرد ولی الان دیگه نه
واقعا نیازی بهش نداریم
امیدوارم لااقل تو معاوضه اش با جیرود به دردمون بخوره

رضاشاماخ چوک بندر در 4/3/1391 | 19:53 گفت:

بازی بامیلان تورفت یابرگشت؟

soroosh در 4/3/1391 | 19:43 گفت:

مهران بعد از دیدنش نظرتو بگو حتما

soroosh در 4/3/1391 | 19:42 گفت:

رضا من کلیپ ها رو از سری کلیپ های Welcome To Arsenal ور داشتم
یعنی این که سازنده جفتشون یکی بود
بعدش این کلیپ مربوط به یه بازی نیس و مربوط به حدود 10-15 تا بازی هست دقیقا مثل همون چیزی که درباره شاماخ هست
برو کلیپ شاماخ رو با جیرود مقایسه کن خودت
گل های شاماخ 90% با هد بود
در مورد شاماخ همون یه بازی با میلانش رو که دیدم واسه هفت پشتم بسه

مهران کاظمی در 4/3/1391 | 19:39 گفت:

مرسی شدید، آره لوک دی یانگ رو منم شنیدم حرف نداره، آخر شب فیلم ها رو دانلود می کنم ببینم چه جور مهاجمیه

رضاشاماخ چوک بندر در 4/3/1391 | 19:36 گفت:

چطوربایه کلیپ فهمیدی که بازیکن خوبیه؟
اگه اینجوربودمنم بابرگردون تودقیقه 93گل زدم پس آرسنال بیادمنوبگیره.
آقاجان یه باشگاه وقتی میخوادبازیکنی روبخره 2فصل بازیکن روزیرنظرمیگیره یعنی دوران اوج دوران افت تکنیک فردی کارگروهی همه چیزبازیکن رودرنظرمیگیرن داداش گلم.شاماخ بهترینه.
یه سوال:شماچندبارامسال بازی شاماخ رودیدین؟

soroosh در 4/3/1391 | 19:35 گفت:

آره نیما جیرود هم بازیکن شاخیه انصافا. من قبلا با شک این حرفارو میزدم ولی الان قبولش دارم
ولی خداییش قبول کن دی یانگ استعداد نابی هست!!!!!!!!!!
از دستش بدیم تا آخر عمر پشیمون میمونیم

nima در 4/3/1391 | 19:33 گفت:

بازیشون مثل هم بود تقریبا ولی من با جیرود بیشتر موافقم تا دی یانگ!احساس میکنم دی یانگ نمی تونه تو لیگ انگلیس موفق باشه،کم میاره تو انگلیس...
ولی عجب قیچی های میزد این جیرود...

soroosh در 4/3/1391 | 19:26 گفت:

خدا رو شکر هلند رابین و هانتلار رو داره وگرنه این بابا میومد حسابی واسه خودش قیمت می برد بالا

محمدرضا در 4/3/1391 | 19:18 گفت:

منم میگم اولویت 1- دی یانگ 2-جیرود !!! واقعا دی یانگ خیلی خوبه !!! حالا تو یورو اگه بدرخشه از دست ما میره با این خسیس بازی مدیرا !! کاش میشد یکی زودتر به ونگر بگه که اینو بخره تا قبل از یورو !!

soroosh در 4/3/1391 | 19:15 گفت:

یه چیز جالبه دیگه دربارش اینه که این 25 گل رو تو 24 تا بازی زده !!!!!!!!!!!!!
من کف کردم اونم تو یه تیم متوسطی مثل توئنته ها !!!!!!!!!!!!!!!

soroosh در 4/3/1391 | 19:13 گفت:

میلاد به 40 میلیون نمیرسه
با نهایت 12 میلیون میشه خریدش

milad foadiyan در 4/3/1391 | 19:11 گفت:

Soroosh negaran nabash befahman arsenal donbaleshe gheimatesh az 4million mirese be 40 million.

soroosh در 4/3/1391 | 19:03 گفت:

شهرام حتما ببین کلیپ رو
من خیلی ازش خوشم اومد
خیلی خیلی خیلی زیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
***********************************************
تو خبرگزاری ها اومده آرسنال شاماخ+8 میلیون یورو رو برای خرید جیرود پیشنهاد داده
خدا کنه لااقل شاماخ به این یه درد بخوره

توپچی جنوب در 4/3/1391 | 18:56 گفت:

جدی پس اگه ارزونه راس کار خودمونه حیفه از دست بدیمش کاش رئیس میگرفتش !!!!!

یعنی اینقدر خوب گل میزنه که با نیستلروی مقایسه اش میکنی!!!!!!!!!!!!

soroosh در 4/3/1391 | 18:50 گفت:

آخه شهرام موضوع اینه که بازیکن ارزونی هم هست
باور کن بره منچستر یونایتد میشه یه نیستلروی
واقعا مهاجم خوبیه

توپچی جنوب در 4/3/1391 | 18:47 گفت:

پسر این لوک دی یانگ هم بازیکن خوبیه و ما نمیدونستیما پس رئیس داره چیکار میکنه به جای پارک و بنتر و ولا و شاماخ این دوتا بازیکن رو بگیره خیلی بهتره.......

سروش مرسی که وقت گذاشتی و این پست رو گذاشتی دستت درد نکنه امیدوارم این تابستون خرید های طلایی داشته باشیم.....