چرا آرتتا مهم است؟ + آدریان لوپز

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,328 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا آرتتا مهم است؟ + آدریان لوپز

سلام به همه دوستان عزیز


خوب قبل از هر چیزی پیوستن الیور ژیرو رو  به آرسنال تبریک میگم
بدون شک با اضافه شدن احتمالی امویلا تیم واسه قهرمانی بسته میشه
البته یه شرط مهم داره اونم اینه که رابین بمونه
راستش با وجود این خریدها یه جورایی حضور توام رابین و تئو دور از ذهنه
یعنی این جوری بگم، به احتمال زیاد یکیشون تیم رو ترک خواهند کرد.
راستش حتی احتمال وجود داره که هر دو تیم رو ترک کنن ولی به شخصه ترجیح میدم تئو بره تا رابین.

***************************************
پس از این مقدمه دوتا ویدیو براتون دارم. البته دوس داشتم بیشتر باشه ولی چون کلا آپلود کردن فایل تو ایران از عذاب هم بدتره ترجیح دادم این دوتا رو حالا بزارم.

ویدیو اول درباره پاس ها و نقش کلیدی آرتتا هست. ویدیو بسیار بسیار کاملی هست. من به شخصه تازه فهمیدم چرا بدون آرتتا تیم انقد بد نتیجه می گرفت. اینم لینکش

http://uploadkon.ir/?file=ca1db62c666d8eb2e4f7af53f441503e.mp4

***************************************
ویدیو دوم درباره آدریان لوپز هافبک هجومی اتلتیکو مادرید هست. این ویدیو همه 19 گلی ای که این بازیکن تو تمام رقابت های امسال زده رو نشون میده. خوشم اومد ازش :دی
مشکل اصلی اش پاس ندادنش هست. به عنوان هافبک هجومی فقط 5تا پاس گل داده و این به معنی اینه که شاید زیاد به درد ما نخوره. قبلا هم یه بار گفتم. اگه قرار باشه هافبک هجومی بیاد آرسنال اون کسی نیس جز گورکوف. دلیلش هم اینه که ونر خیلی دوسش داره هر چند من حالم ازش به هم میخوره :)

http://uploadkon.ir/?file=71d659af5fb017d98e0fc105e67f8e1e.mp4
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 7/4/1391 | 13:53 گفت:

آخه گفتی که
اونا پول دارن و ما نداریم
به همین راحتی

moeinem در 7/4/1391 | 12:40 گفت:

من با رفتن روبین موافقم!تئو خیلی بهتر از روبینه!از نظر سن و سرعت و تعصب!روبین تو این مدت همیشه مصدوم بود ولی آرسنال نگهش داشت ولی 1 فصل خوف کار کرد و ندای تمدید نکردن سر داد!راسی دوستان چرا میگید وقتی 1 بازیکن ب تیم اضفه بشه بقیه باید برن؟!ب ترکیب ریال و السیتی و شانسلونا دقت کنید!تعویضیاشون از بازیکنای اصلی آرسنال بهتره!چرا ما نباید نگهشون داریم؟!

farhood در 7/4/1391 | 00:50 گفت:

با رفتن ولکات 100 % موافقم

شاهين در 6/4/1391 | 23:58 گفت:

با رفتن ولکات 100 % مخالفم ....

محمد على(اباى) در 6/4/1391 | 23:01 گفت:

1.هیچ بازیکنی از تیمنباید بره
2.من کی بهتون گفتماین لوپز فوق العادهس

Morteza Bauer در 6/4/1391 | 21:09 گفت:

تکنیک لوپز خیلی توپه

soroosh در 6/4/1391 | 20:34 گفت:

کلا آرتتا که خداس
لوپز هم استعداد خوبی داره

مصطفی کاظمی در 6/4/1391 | 20:19 گفت:

ممنون،واقعا نقش آرتتا انکار نکردنیه.

حمید pires در 6/4/1391 | 19:14 گفت:

آدریان لوپز یه چیزی تو مایه های داوید سیلواست با نقش تهاجمی تر.

حمید pires در 6/4/1391 | 19:12 گفت:

ممنون سروش جان تازه حالا آپلود تموم شد.

soroosh در 6/4/1391 | 18:58 گفت:

مخلصیم فرهود

soroosh در 6/4/1391 | 18:57 گفت:

مهدی از اینکه حرفمو تصحیح کردی ممنون

soroosh در 6/4/1391 | 18:56 گفت:

قربون همه
@ رضا توپچی: بازیکن خوبیه ها ولی مشکلش این پاس ندادنشه. فک کنم ونگر بتونه ازش خوب بازی بگیره
@ مهران:تو بازی هایی که ازش دیدی پاس مثه آدم میداد؟ آخه من شنیدم خیلی خوره هست
@پارسا:قربونت داوش

farhood در 6/4/1391 | 18:55 گفت:

دمت گرم سروش جون كارت درسته

parsa در 6/4/1391 | 18:38 گفت:

مرسی داداش

مهران کاظمی در 6/4/1391 | 18:33 گفت:

سروش عجب بازیکنی این لوپز، من بازیاشو دیده بودم ولی این کلیپ نشون داد چیزه معرکه ایه

رضا توپچی در 6/4/1391 | 18:27 گفت:

الآن دانلود فایل ها تمام شد
آدریان لوپز بازیکن جالبیه،تکنیکش فوق العاده ست،فقط خوش به حال روبن نه این چرا پاس نمیداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا توپچی در 6/4/1391 | 18:17 گفت:

تشکر...
از خود بازیکن هم میخواستیم یه کلیپ از خودش برامون بزاره بیشتر از این طول میکشیدواقعا" ایول داری

مهدی افسرده در 6/4/1391 | 17:55 گفت:

راستی بابت کلیپات ممنون

مهدی افسرده در 6/4/1391 | 17:48 گفت:

کلیپ آرتتا 42 مگ هستش

soroosh در 6/4/1391 | 17:45 گفت:

فرهود کلیپ آرتتا حدود 30MB
و کلیپ لوپز حدود 10MB

farhood در 6/4/1391 | 17:38 گفت:

ميشه لطفا بگي هر كدوم حدودا چند مگه

farhood در 6/4/1391 | 17:37 گفت:

ميشه لطفا بگي هر كدوم حدودا چند مگه

فرهاد در 6/4/1391 | 17:37 گفت:

کلا آرتتا رو زیاد نمی پسندم چرا چون یه هافبک باید تکنیک عبور از سد مدافع جلوش رو داشته باشه که آرتتا یه بازیکن کاملا خشکه و تکنیک نداره بازی برگشت با میلان رو به یاد بیارید که ارتتا نبود و چمبو با تکنیک خودش چه کرد

soroosh در 6/4/1391 | 17:24 گفت:

مخلصیم

حمید pires در 6/4/1391 | 17:21 گفت:

ممنون آقا سروش .

soroosh در 6/4/1391 | 17:11 گفت:

راستی یادم رفت
تو رقابت های لیگ ااروپا امسال 10 تا گل زد!!!!!!!!!!!!
از این لحاظ سهم خیلی خیلی بزرگی در قهرمانی اتلتیکو مادید داشت