دنیل کرولی

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,628 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دنیل کرولی

دنیل کرولی، راه ویلشر را طی خواهد کرد؟


در دیدار شب گذشته تیم جوانان آرسنال، این تیم موفق شد 6-1 تیم پیتربرو (خودمم نشنیده بودم::s_97:) در هم بکوبه
در این بازی آکپوم 3 گل زد ولی چیزی که باعث کف بُر شدن همگان شد این بود که حضرت کرولی 2 گل و 4 تا پاس گل داد :S_23::S_14::S_4:::s_100:
نکته: این بچه فقط 16 سالش هست ::s_100::S_50:
دو تا گلی هم که زد شدیدا impressive کننده هست ::s_106:
براتون آپلود کردم، لذتش رو ببرید. خواستم عکس رو هم کوچیک کنم ولی به خاطر حضرت بزرگ گذاشتمش s_77
فقط دعا کنید که مصدومیت سراغه این بچه نیاد. این پسر حقش رو باید بگیره از فوتبال !!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میعاد در 19/10/1392 | 17:18 گفت:

نقل قول : داداش دمت گرم.
لینک باقی گلا رو هم میذاشتی .


پاسخ شما : همين دوتا گل رو هم ببينين كف بر ميشيد خو ...... بقيه رو نذار

مرتضی هادیان در 18/10/1392 | 20:32 گفت:

داداش دمت گرم.
لینک باقی گلا رو هم میذاشتی .

حاکم 26 در 18/10/1392 | 17:55 گفت:

کرولی و زلالم قشنگ جای جکی و رمسی رو در آینده پر میکنن. زلالم که فابرگاسیه باس خودش

علی ارشدی در 18/10/1392 | 14:19 گفت:

دیدیم=دیدم

علی ارشدی در 18/10/1392 | 14:19 گفت:

نقل قول : به به علی خان. صفا آوردی جناب ارشدی

پاسخ شما : والا دیدیم بعد مدت ها پست دادی گفتم یه کامنتی بدم

Ali در 18/10/1392 | 13:58 گفت:

بچه ها خواهشا اگه از کل بازی فایلی دارین واسه دانلود بذارین

masoud mahmudpur در 18/10/1392 | 12:02 گفت:

مرسی سروش
بازیکن توپیه

ناصر در 18/10/1392 | 11:54 گفت:

بازی هاش رو تو تیم زیر 18 سال آرسنال دیدم.
در یک کلمه میتونم بگم فوق العادس.
یه سر و گردن از بازیکنان هم سن وسال خودش بالاتره.راحت میتونه تو تیم
زبر 21 ساله ها هم بازی کنه.
استعداد نابیه که اگه مصدومیت نیاد سراغش میتونه تا یکی دو سال دیگه برای تیم اصلی بازی کنه

توپچی جنوب در 18/10/1392 | 11:36 گفت:

بهش میگن جک ویلشر 2 به سبک جک بازی میکنه هم پر شور و حرارت و هم تکنیکی
چند بازیکن خوب تو تیم جوانان و نوجوانانمون داریم واقعا واسه آینده تیم اصلا نگران نیستیم استعداد یاب های فوق العاده ای داریم.

علی افرایی در 18/10/1392 | 10:22 گفت:

سالار تموم جووناس این پسر

حمید pires در 18/10/1392 | 05:01 گفت:

مرسی سروش جان پا به توپش مثل ویلشره تو این مدل بازیکن ایسفیلد هم داریم که منتظر یک فرصت طلایین بیان تیم اصلی.

mohsen abbasi در 18/10/1392 | 01:40 گفت:

امیدوار کنندس

شاهين در 18/10/1392 | 01:11 گفت:

نقل قول : سلام من یه مدت نمیتونستم وارد سایت شم فیلتر شده بود درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما : آره شیلتر شده بود !!!

soroosh در 17/10/1392 | 23:28 گفت:

به به علی خان. صفا آوردی جناب ارشدی

mehdi در 17/10/1392 | 23:26 گفت:

سلام من یه مدت نمیتونستم وارد سایت شم فیلتر شده بود درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 17/10/1392 | 23:18 گفت:

اگه اتفاقی براش نیفته و راه رو درست بره یکی از بهترین های جهان میشه

مهدی افسرده در 17/10/1392 | 21:42 گفت:

دمت گرم
از دور شبیه جکیه

امیررضا شفاعت در 17/10/1392 | 21:30 گفت:

داداش لینک ها سالمه فک کنم فقط واسه شما آب قعطه...

امیر صفای نیکو در 17/10/1392 | 21:01 گفت:

سلام..جفتی لینک ها آب قعطه....