Julian Draxler (آپدیت)

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,619 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Julian Draxler (آپدیت)

این روزها همه جا صحبت از دراکسلر هست


سلام بر همه دوستان عزیز


دراکسلر یکی از جوانانی هست که به شدت این چند وقته به آرسنال لینک شده و خودش هم بسسیار مایل به این انتقال هست

تا حالا مصاحبه های زیادی رو در مورد آرسنال داشته و با توجه به حضور هسته آلمانی تو تیم و قدرتمند شدن این هسته، احتمال حضور این جوان فوق العاده تو تیم بیشتر و بیشتر داره میشه. پر مرته ساکر هم از این انتقال کاملا حمایت کرده و آرسنال رو یک باشگاه رویایی برای دراکسلر دونسته


خیله خوب ولی این وسط چه چیزی وجود داره که مانع از این انتقال میشه؟
دراکسلر تابستون امسال (منظورم میلادی نیستا) اومد قراردادش رو با شالکه تمدید کرد. قراردادی که بند آزادسازی 37 میلیون پوندی رو داره و از تابستون سال بعد فعال میشه. یعنی الان آرسنال نمی تونه این بند رو فعال و این بازیکن رو بخره.

یکی از خبرنگاران بسیار معتبر آلمانی یان اوگه فیرتوفت - Jan Åge Fjørtoft که کسی بود که اولین بار خبر مربوط به پیوستن اوزیل به آرسنال رو داد، چندی پیش گفته بود که رابطه بین دراکسلر و ونگر خیلی خوب هست ولی مشکل اینه که بند آزادسازیش تو ژانویه فعال نمیشه.


همه این خبرها داشت میومد تا اینکه چند روز پیش باز هم همین خبرنگار آلمانی اومد گفت که در صورتی که آرسنال یا هر تیم دیگه مبلغی بالاتر از این بند به شالکه پیشنهاد بده، شالکه مجبور به فروختن این بازیکن هست. گویا برای اینکه این بند فعال بشه آرسنال باید 3 میلیون بیشتر از بند آزاد سازی بده که میشه 40 میلیون پوند و با این وضعیت میتونه دراکسلر رو بخره. از این جا بود که همه خبرگزاری ها تو این چند روز هی دارن دراکسلر رو به آرسنال پیوند میزنن و حتی اخیرا رئیس باشگاه شالکه چراغ سبزی به آرسنال برای خرید دراکسلر نشون داده. به جز اون احتمال پیوستن هالتبی به شالکه هم هست که با این حساب احتمال فروخته شدن دراکسلر بیشتر و بیشتر میشه


مساله ای که الان یه کم نگران کننده هست اینه که شایعاتی اومده که این بازیکن تا سه ماه مصدومه هر چند دیروز خبرهایی اومد که این بازیکن تا آخر ژانویه به میادین برمیگرده. مساله دوم هم اینه که یه کم 40 تا دادن واسه یه جوان 20 ساله ریسکی هست از نظر من


کلیپی از عملکرد دراکسلر براتون گذاشتم و سعی میکنم دو تا کلیپ دیگه هم تو همین پست بزارم و این پست رو آپدیت کنم.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مرتضی هادیان در 28/10/1392 | 08:23 گفت:

داخل پست لینکی وجود نداره
آدرس‌ها رو بجای کامنت تو خود پست بذار

Amir در 28/10/1392 | 02:04 گفت:

یولیان میاد آرسنال ولی به نظرم در حال حاظر یه مهاجم نوک از دراکسلر مهمتره،البته شنیدم پست 9 هم میتونه بازی کنه ولی نه تخصصیB-)

soroosh در 27/10/1392 | 21:25 گفت:

شاهین چی میگی
https://www.mediafire.com/?2ca4qe4sjodp5mg
https://www.mediafire.com/?415bbhlyqqv519a
https://www.mediafire.com/?463gsng7muxxk2c

روی کلیپ اول، دوم و سوم کلیک کنی میای

رضا T در 27/10/1392 | 14:35 گفت:

سلام سروش جان من یه کلیپ از بنتکه دیدم و انصافا خیلی شاخ نیست.ولی من سوالم چیز دیگه ای بود.سوالم اینه که چرا رییس تو ژانویه که انصافا سخت و ریسکیه سراغ بازیکن های خوب و آینده دار تیم های متوسط نمیره خوب دیگو کاستا و دراکسلر برای مثال تو تیمای خیلی خوبی بازی می کنند و سخت گرفتنشون!

شاهين در 27/10/1392 | 12:33 گفت:

سروش جان پس کلیپ ها چی شد ؟!

masoud mahmudpur در 26/10/1392 | 23:22 گفت:

فرزام باید بیاد این پست "چرا آرتتامهم است؟+آدریان لوپز" رو ببینه دیگه انقدر به آرتتا گیر نده

علی جعفرزاده در 26/10/1392 | 23:09 گفت:

اگه رویس نشد باید دراکسلر رو بگیریم,البته اسپانسر سال دیگه پوماست ماله رویس هم همینطور

soroosh در 26/10/1392 | 23:02 گفت:

رضا جان در مورد بنتکه: ازت خواهش دارم بری گل های فصل پیشش رو ببینی. همین ژیرو کلی به بنتکه شرف داره. داغونه داغونه + اینکه این فصل هم فوق العاده داغون بازی کرده
در مورد ژیرو هم واقعا نمیدونم چه مرگش شده
===
خواهش علی جون
===
شاهین و امیر رو اون جا ها که قرمز هست کلیک کنی باز میشه

T.Vermaelen در 26/10/1392 | 20:47 گفت:

دراکسلر واقعا عالی هست و می تونه بهترین خرید باشه .. اگه ژانویه نشد باید تابستوت بخرمیش که پروژه بازیکنا آلمانی تکمیل شه

رضا T در 26/10/1392 | 20:39 گفت:

آقا سروش الان تو پست های قدیمیت یه کلیپ راجع به جیرو میدیدم!این که خیییییییلی خوب بوده!!!!الان قضیه چیه؟افت کرده یا از اولش در همین سطح بوده.تا قبل این کلیپ پشت محوطه شوت می زد چشام گرد میشد!حالا چه برسه به چیپ از پشت مخوطه و برگردون و اینا.گرچه با این حال خیلی دوسش دارم.ممنون میشم یکی یه توضیح بده

رضا T در 26/10/1392 | 20:17 گفت:

مرسی از پست خوبت!فقط یه سوال!چرا رییس تو این ژانویه دست رو بازیکنایی مثه بنتکه که تیمشون شانسی واسه سهمیه نداره و نمیفته نمی ذاره !؟این جور بازیکنا که باید محتمل تر باشن تو ژانویه تا دراکسلر جوان!خوب معلومه شالکه نمی خواد تو این فصل که هم تو لیگ و هم لیگ قهرمانان حضور داره از دست بده!

رضا T در 26/10/1392 | 20:17 گفت:

مرسی از پست خوبت!فقط یه سوال!چرا رییس تو این ژانویه دست رو بازیکنایی مثه بنتکه که تیمشون شانسی واسه سهمیه نداره و نمیفته نمی ذاره !؟این جور بازیکنا که باید محتمل تر باشن تو ژانویه تا دراکسلر جوان!خوب معلومه شالکه نمی خواد تو این فصل که هم تو لیگ و هم لیگ قهرمانان حضور داره از دست بده!

رضا T در 26/10/1392 | 20:17 گفت:

مرسی از پست خوبت!فقط یه سوال!چرا رییس تو این ژانویه دست رو بازیکنایی مثه بنتکه که تیمشون شانسی واسه سهمیه نداره و نمیفته نمی ذاره !؟این جور بازیکنا که باید محتمل تر باشن تو ژانویه تا دراکسلر جوان!خوب معلومه شالکه نمی خواد تو این فصل که هم تو لیگ و هم لیگ قهرمانان حضور داره از دست بده!

رضا T در 26/10/1392 | 20:16 گفت:

مرسی از پست خوبت!فقط یه سوال!چرا رییس تو این ژانویه دست رو بازیکنایی مثه بنتکه که تیمشون شانسی واسه سهمیه نداره و نمیفته نمی ذاره !؟این جور بازیکنا که باید محتمل تر باشن تو ژانویه تا دراکسلر جوان!خوب معلومه شالکه نمی خواد تو این فصل که هم تو لیگ و هم لیگ قهرمانان حضور داره از دست بده!

علی ارشدی در 26/10/1392 | 19:14 گفت:

1. اصولا با شناخت بازیکنا از رو کلیپ موافق نیستم

2. دراکسلر انقدر خوب هست که نیازی به کلیپ نداره ولی اگه بازیشو ندیدین کلیپا رو بگیرین

3. چیزی که من سعی کردم تو بازیش دقت کنم ضرباتش و تصمیم گیری هاش بودن که به نظرم تو هر دوش خوبه

4. ممنون سورش خیلی خوب بود

شاهين در 26/10/1392 | 18:55 گفت:

مرسی از پستت ...
فقط مثل اینکه لینک های کلیپ ها رو یادت رفته بزاری !!!

آرین در 26/10/1392 | 18:08 گفت:

پستت عالی و کامل بود .در مورد دراکسلر 40 تا می ارزه و خیلی اینده دار و با استعداده.اما عمرا ژانویه بگیریمش! به نظر من ژانویه باید یه جوون برا نوک حمله بخریم چون ضعف اصلیمون اونجاست.بعد میتونیم تابستون دراکسلرو بخریم یا پولدی رو بدیم دراکسلرو بیاریم

masoud mahmudpur در 26/10/1392 | 18:07 گفت:

حتما بازیکن خوبیه که همه انقدر تعریف میکنن!ولی آخه 40 میلیون پوند؟؟؟یعنی تقریبا هم قیمت اوزیل!!!!خیییییییییییلی زیاده!یه جورایی پول مفته

امیر صفای نیکو در 26/10/1392 | 17:05 گفت:

ببخشید همه کلیپ ها غیر فعاله....

morteza در 26/10/1392 | 16:57 گفت:

چه دل خجسته ای داره این رضا خخخخخ
به نظر من اگه تا تابستون بمونه از دستمون درش میارن تازه بایرن هم رفته سراغش .

morteza در 26/10/1392 | 16:45 گفت:

چه دل خجسته ای داره این رضا خخخخخ
به نظر من اگه تا تابستون بمونه از دستمون

reza در 26/10/1392 | 16:39 گفت:

آقا این دراکسلر به نظر ارزش پول خرج کردن داره بهتر از اینه که یه بازیکن ارزونتر ولی بدردنخور بگیریم. خیلی هم جوونه و میتونه تا سالها به تیم کمک کنه . فقط امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه.

Arian در 26/10/1392 | 16:39 گفت:

۳ ماه شایعست. چند هفته بیشتر نیست.

Arian در 26/10/1392 | 16:39 گفت:

۳ ماه شایعست. چند هفته بیشتر نیست.

رضا در 26/10/1392 | 15:11 گفت:

ونگر خطاب به دراکس:به سوی تو

به شوق روی تو

به طرف کوی تو

سپیده دم آید

مگر تو را جویم

بگو کجایی...

نشان تو

گه از زمین گاهی

ز آسمان جویم

ببین چه بی پروا

ره تو می پویم

بگو کجایی...

کی رود رخ ماهت از نظرم نظرم

به غیر نامت کی نام دگر ببرم

مگر تو را جویم

حدیث دل گویم

بگو کجایی...

به دست تو دادم

دل پریشانم

دگر چه خواهی

فتاده ام از پا

بگو که از جانم

دگر چه خوای

یک دم از خیال من

نمی روی ای غزال من

دگر چه پرسی ز حال من

تا هستم من

اسیر کوی تو ام

به آرزوی تو ام

مگر تو را جویم

بگو کجایی...

به دست تو دادم

دل پریشانم

دگر چه خواهی

فتاده ام از پا

بگو که از جانم

دگر چه خواهی

رضا در 26/10/1392 | 14:59 گفت:

ونگر خطاب به دراکس
به سوی تو

soroosh در 26/10/1392 | 14:35 گفت:

خوبه گفتما
کلیپ اول فعال هست
بقیه هم دارم آپلود میکنم
صبر کنید خوب

ناصر در 26/10/1392 | 14:35 گفت:

دراکسلر به نطر این حقیر و برخی از سایت های همنظر اینجانب جزو 10 استعداد آینده دار فوتبال اروپاست،اما 40 میلیون دیگه واقعا کمی زیاده براش.ونگر احتمالا بتونه تابستون با قیمتی کمتر بخرتش.تا اون جایی که میدونم میخواد تبدیلش کنه به یه مهاجم نوک در حد کلینزمن. اگه 40 تا میخوایم پ.ل بدیم به نظرم دیگو کاستا بهتر باشه

مازیار در 26/10/1392 | 14:17 گفت:

مصدومیتش تازه تموم شده و این مصدومیت جدیدش کلا تکذیب شد

رضا در 26/10/1392 | 14:14 گفت:

هرجور شده باید دراکس رو بخریم
محشره محشر
دوستان اگه خبر جدیدی هم به دستشون رسید لطفا اعلام کنن
من انگلیسیم خوب نیست وگرنه میرفتم از تو سایتا درمیاوردم
شنبه هم امتحان انگلیسی دارم

میثم محمودی در 26/10/1392 | 14:09 گفت:

کلیپ غیر فعاله لینکش رو فعال کن مرسی بابت پستت