13 تصویر آرسنالی برتر سال 2013

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,620 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

13 تصویر آرسنالی برتر سال 2013

منبع gunner of steels + اینکه ببخشد یه کم دیر شد این پست1- آشتی هواداران با رمسی. یک عکس فوق العاده مربوط به بازی آرسنال و تاتنهام. هماهنگی ابراز احساسات بین رمسی و تماشاگران فوق العاده است. تماشگرهایی که دیگه رمسی رو سیبل انتقادات قرار نمی دادن چون همه اون ها وادار به سکوت شدن 2- بازی برگشت مقابل دورتموند. و این هوادار تنها بین این همه دورتموندی! یک شب فوق العاده با یک نتیجه عالی3- گل فوق العاده زیبای رمسی به لیورپول4- رابطه دوستانه بین اعضا تیم ! ورژن Avengers تیم! هالک، سوپرمن و سرباز !5- سورپرایز همگان !!! خریده شدن اوزیل6- دعوای خانوادگی. بازی با من سیتی
 

7- خوشحالی بی نهایت اوزیل و رمسی در شبی که دورتموند رو شکست دادیم8- دعای اوزیل و پرواز کوش 9- یک بازی فوق العاده سنگین و حیاتی10- وقتی که تونستید تو رقابت، سهمیه UCL رو بگیرید، هیچ کس به قدرتمندی مرته نیست که باهاش خوشحالیتون رو تقسیم کنید11- بازی پایانی فصل پیش ! شکسته شدن قلب مرغ ها12- پیرهنم رو بگیر و ماچو هم پذیرا باش ! روز پیروزی در وستفالن13- خوش آمد گویی به مسوت !


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 5/11/1392 | 17:32 گفت:

عالی بودن مخصوصا اون عکس عیدشون

reza در 5/11/1392 | 11:31 گفت:

همه عکسها خاطره انگیزی بودند .

حامد **رنگی** در 4/11/1392 | 20:59 گفت:

به به عالی بود پسر ایولله

masoud mahmudpur در 4/11/1392 | 13:55 گفت:

عالی بود!عکس اولی خیلی توپ بود

آرین در 4/11/1392 | 01:39 گفت:

عالی بود مخصوصا عکس اول

رضا T در 4/11/1392 | 00:11 گفت:

مرسی از پستت.نقطه مشترک بیش تر ان عکسا رمسیه.امیدوارم با قدرت برگرده.2بازیه آخر که خیلی اعصاب خورد کن شده بود

reza در 4/11/1392 | 00:05 گفت:

قشنگترین عکس همون تک هوادار ارسنالی بود .
وقتی تو تلویزیون دیدمش کلی تعجب کردم
وقتی خوشحالیشو بعد از گل ارسنال بین اون همه دورتموندی دیدم سکته زدم

امیر حسین صالحی در 3/11/1392 | 21:17 گفت:

Per

morteza در 3/11/1392 | 19:42 گفت:

رمزی الانم میتونه بازی کنه اما به احتمال زیاد تو بازی فردا شب بازی نمیکنه تا سه شنبه جلو ساوتهمتون بازی کنه. ونگر چند روز پیش گفته بود ترجیح میدم تو اون بازی ازش استفاده کنم

morteza در 3/11/1392 | 19:39 گفت:

مرسی همه عالی بودن مخصوصا اون تماشاگری که راحت بین دورتموندیها نشسته بود. تصورشو بکنین تو استادیوم های ما چنین چیزی اتفاق بیفته. به نظرتون اون تماشگر چه وضعیتی پیدا میکنه ؟؟؟؟؟

مهرزاد در 3/11/1392 | 18:47 گفت:

بسیار عالی. به خصوص اشتی با رمسی.
رمسی کی میاد؟

mehdi در 3/11/1392 | 18:19 گفت:

مرسی خیلی عالی و به جا بود.
فقط یه نکته. تو عکس شماره ی 2، کسی که کنار طرفدار آرسناله و کلاه و شال گردن پوشیده، اونم آرسنالیه.....
آخرای بازی زیپ کاپشنشو باز میکنه که زیرش لباس آرسنالو پوشیده.......
در کل خیلی عالی بود

محسن عاشوری در 3/11/1392 | 17:55 گفت:

مرسی ...