آشنایی با ویلیام کاروالیو

نویسنده: soroosh

وبلاگ من
نویسنده: soroosh
Nothing especially
کل بازدید: 65,624 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آشنایی با ویلیام کاروالیو

با سلام خدمت همه دوستان

تبریک میگم عید فطر رو به همه روزه داران و روزه نداران :S_13:با توجه به اینکه دیروز بسیار از خبرنگاران معتبر از جمله بن دیویس، دیوید اورنشتین و سایمون پیچ از نزدیک بودن پیوستن اشنایدرلین به تاتنهام خبر دادن، تصمیم گرفتم که یه پست درباره ویلیام کاروالیو هافبک دفاعی 22 ساله تیم اسپورتینگ لیسبون بدم.

حدود چند هفته پیش بود که روزنامه ها مدعی شدن آرسنال پیشنهادی رو واسه خرید کاروالیو که معروف به یایا توره جدید هست داده و این پیشنهاد رد شده. این طور که میشه حدس زد ونگر نه به خدیرا به عنوان هافبک دفاعی اعتقاد داره نه علاقه ای به جز اشنایدرلین داره. گویا ونگر به همین کرگردنی که تو بین پست قصد معرفیش رو دارم علاقه مند هست ::s_97:

ویدیو در اصل یه کلیپ 24 دقیقه ای :s_97 از نحوه بازیش شامل تکل زدن، پاس دادن، دریبلینگ و گلهاش تو یوتیوب هست که لینکش اینه

https://www.youtube.com/watch?v=ZGs6QGag5Ng

ویدیو رو سه تیکه کردم و هر تیکه رو جدا گونه آپلود کردم براتون، شاید که رستگار شدید :s_91

ویدیو اول درباره نحوه تکل زدن و توپ ربایی هست. مدت زمان ویدیو هم 8 دقیقه :S_13: خیلی خوبه! خود یایا توره هست اون جاهاش که بدن رو میندازه جلو حریف و توپ رو خیلی شیک در میاره :S_14:

https://www.mediafire.com/?uxantcta963r787

ویدیو دوم درباره نحوه پاس دادن هست. پاس های زمینی و پاس های هوایی 


ویدیو سوم هم چیز زیادی نداره. بیشتر درباره تکنیک و دریبل و گلهاش و سرعتش و اینا هست 

خوب نظرتون رو بدید با زبون خوش :S_40::S_29:

در کل که به نظرم با توجه به سن اش خرید خیلی خوبی هست ولی مساله اینه که یه ذره گرونه ::s_99:
تشکر شده توسط : آرمان امیراحمدی , ناصر ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد **رنگی** در 9/5/1393 | 04:20 گفت:

حاجی عجب قولیه برا خودش خدا کنه بیاد عالی میشه

محسن عاشوری در 8/5/1393 | 01:09 گفت:

نقل قول : سلام.مرسی از پستت.خیلی بازیکن خوبیه.سنشم کمه.از اشنایدرلین و خدیرا هم خیلی بهتره.فیزیک لیگ برتری هم که داره.حیفه اگه نگیریمش.این کجا بوده من دربارش خبر نداشتم....
بازم ممنون از پستت.منتظر خبرهاش هستم از امروز


پاسخ شما : امیر جون ویلیام کاروالیو پرتغالی هست و اگه یادت باشه تو جام جهانی هم واسه پرتغال بازی کرد ...
درکل خیلی فیزیکی هستش

امیر صفای نیکو در 7/5/1393 | 21:03 گفت:

سلام.مرسی از پستت.خیلی بازیکن خوبیه.سنشم کمه.از اشنایدرلین و خدیرا هم خیلی بهتره.فیزیک لیگ برتری هم که داره.حیفه اگه نگیریمش.این کجا بوده من دربارش خبر نداشتم....
بازم ممنون از پستت.منتظر خبرهاش هستم از امروز

محمد طایفی در 7/5/1393 | 20:39 گفت:

ما کلا یه هافبک دفعی میخوایم کاروالیو خوبه ولی دور از ذهن به نظر میرسه بیاد، گرونه قیمتش

soroosh در 7/5/1393 | 19:39 گفت:

حسین جان اسکای بت که اصلا اعتبار نداره که

حسین در 7/5/1393 | 18:51 گفت:

نقل قول : حسین چرا خبر الکی میدی؟
لینک خبرت کجاس؟ چنین چیزی اصلا نیست


پاسخ شما : اسکای روی این خبر شرط بندی گذاشته و آرسنال الان دوم هست
http://www1.skysports.com/transfer-centre/

Arsenal have been backed in from 8/1 to 3/1 to sign Paul Pogba

آرین در 7/5/1393 | 18:27 گفت:

بازیکن خیلی خوبیه ولی خیلی گرونه.احتمال زیاد ونگر از چمبرز استفاده میکنه.تازه دیابی رو هم اگه خدا بخواد برا بازی اول داریم!!
به نظرم برای اخرین خرید یه مدافع بیاریم بهتره
ممنون از پستت

saeed در 7/5/1393 | 18:17 گفت:

کاروالیو و پوگبا گرونن و اشنایدرلین هم که تاتیو ترجیح میده من فکر کنم اخر یا خدیرارو میخریم یا بندر

حامد در 7/5/1393 | 17:55 گفت:

اختلاف پیشنهادمون با قیمت خواسته شده زیاده...بعیده به تفاهمی برسن
درمورد پوگباهم که...اصلافکرش اشتباهه!!!!

soroosh در 7/5/1393 | 17:20 گفت:

حسین چرا خبر الکی میدی؟
لینک خبرت کجاس؟ چنین چیزی اصلا نیست

حسین در 7/5/1393 | 17:07 گفت:

یا خدا ! اسکای نوشته شانس آرسنال برای خرید پوگبا زیاد شده ! دیشب داشتم دوباره inception میدیدم ، کم کم داره باورم میشه تو خواب هستم !