این کابوس کی تموم میشه؟

نویسنده: میلاد

وبلاگ من
نویسنده: میلاد
کل بازدید: 18,570 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این کابوس کی تموم میشه؟

این ثانیه شمار(سال شمار!!!!!)بالاخره امسال از کار میوفته؟؟؟؟


امروز صبح حدود ساعت 5ونیم چند تا 8کنار هم قرار گرفتن تا خاطرات تلخ ما رو دوباره زنده کنن،8 سال و 8 ماه و 8روز و 8 ساعت و 8دقیقه و 8 ثانیه از آخرین جامی که تیم گرفته میگذره.ولی ما هوادارا هنوز پشت تیم رو خالی نکردیم،با رفتن ستاره هامون ناراحت شدیم وحتی اشک ریختیم ولی هنوز ذره ای از عشقمون به آرسنال کم نشد،امیدورام امسال 1 جام بگیریم تا این ثانیه شمار لعنتی از کار بیوفته.8
تشکر شده توسط : علیرضا ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 11/11/1392 | 17:40 گفت:

نقل قول : نقل قول : بگو غم بخوابه من بیدارم...

پاسخ شما : البته درستش اینه: بگو شب بخوابه،من بیدارم...من شبو زنده نگه میدارم....


پاسخ شما : چه ربطی به شعر قطار از چاوشی داشت...غم با شب یکی نیس....................

میلاد در 11/11/1392 | 16:52 گفت:

نقل قول : بگو غم بخوابه من بیدارم...

پاسخ شما : البته درستش اینه: بگو شب بخوابه،من بیدارم...من شبو زنده نگه میدارم....

حسن ویلشر در 11/11/1392 | 16:17 گفت:

بگو غم بخوابه من بیدارم...

ناصر در 10/11/1392 | 21:38 گفت:

شب غم سحر خواهد شد....

hamid saadi در 10/11/1392 | 21:28 گفت:

خیلی زود گذشت.
هنوز پرش دومتریم به هوا موقع گل شدن پنالتیه ویرا یادمه.
و بعدش انتقال ویرا......
نمیتونم توصیف کنم چغدر ناراحت شدم از رفتن ویرا.

فرزین سلامي در 10/11/1392 | 19:32 گفت:

چه زود گذشت! هنوز پنالتی ویرا جلوی چشممه

میلاد در 10/11/1392 | 17:47 گفت:

نقل قول : esme in site chiye?پاسخ شما : www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk

koorosh در 10/11/1392 | 17:04 گفت:

esme in site chiye?

حاکم 26 در 10/11/1392 | 16:13 گفت:

خخخخخخ چقدر جالبه این عدد

ahmadreza در 10/11/1392 | 15:54 گفت:

ونگر جایی غیر ارسنال نمیره خیالتون راحت

majid در 10/11/1392 | 12:37 گفت:


ای بابا... نتیجه ی بازی ارسنال حقیقتا نتیجه ی بدی نبود مشکل از سیتیه که وحشی شده. وقتی ونگر

افسوس بخوره خیلی میسوزم . بنده خدا قهرمانی میخواد این فصل خب حقم داره. بیشتر از هوادارا دلم

واسه ونگر خونه ... تمدیدم که نمیکنه اصن یه وضعی شده ...