آقای ونگر؛کمی جسارت لطفا

نویسنده: میلاد

وبلاگ من
نویسنده: میلاد
کل بازدید: 18,574 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آقای ونگر؛کمی جسارت لطفا

این متن فقط نظر شخصیه خودمه  و نظر تمام دوستان هم برام قابل احترامه


میدونم تازه هفته سوم تموم شده و خیلی زوده که
بخوایم از سبک بازی تیم انتقاد کنیم ،ولی تو همین 5-6 تا بازی که از تیم دیدم،هنوز
بازی روان و دلچسب ندیدم هنوز جسارت و جنگنده بودن برا برد رو ندیدم....همه میگفتن
اگه آرسنال جام بگیره فشاره روانی و روحی از روی تیم برداشته میشه ولی انگار نتیجه
معکوس داده!! بازیکنا دیگه همه چی رو ول کردن...یکی از دلایلش شخص آرسن ونگره...بازیکن همیشه تحت تاثیر واکنش های مربی خودش
قرار میگیره...اگه مربی استرس داشته باشه بازیکن هم استرس داره،(نمونه اش ونگر،همش
دستاش تو هم گره خورده و جدیدا زیاد به داور اعتراض میکنه)اگه به اصطلاح خودمون
درنده باشه بازیکناشم مث خودش میشن(گل سر سبدشون سیمئونه و فرگوسن؛که به هیچ وجه
شکست رو قبول نمیکنن و تا ثانیه آخر بازیکنا رو تهییج میکنن)البته نمونه وطنیشم اگه میخواید ببینید پرسپولیس
دایی رو مشاهده کنید!!( با کوچکترین اشتباه داور ،هفت جد  و آباداش رو میاره جلو چشمش و همین باعث میشه
بازیکناشم مث خودش بشن و از کار فنی و تاکتیکی باز بمونن و همش دنبال بهونه باشن
تا باخت و بد بازی کردنشون رو توجیه کنن)به نظر من ونگر دیگه جاه طلبی و جسارتش رو از
دست داده و دیگه نمیتونه تیم رو توی مواقع حساس جمع کنه،و لی فرگوسن 2 فصل پیش رو
به یاد بیارید، با چنان شور و هیجانی تیمش رو هدایت میکرد که اگه ولش میکردن ،میرفت
تو زمین و خودشم بازی میکرد.خیلی از تیمای بزرگ دنیا آرزو دارن خط هافبکمون
رو داشته باشن،ولی ونگر نمیتونه ازشون بهترین بازی رو بگیره..اوزیل رو تو رئال
یادتون میاد؟؟ مورینیو چجوری ازش بازی میگرفت؟ البته جلوی اوزیل ،بنزما و هیگواین
و رونالدو بودن، ولی خب الان دیگه اوزیل از دادن حتی 1 پاس گل عاجزه،چرا؟؟ چون تو
پست تخصصیش نیست،،،،نکته دیگه هم پافشاری ونگر به بازی با یک مهاجمه نوک...اون
موقع که ژیرو سالم بود وقتی پولدی کنارش بازی میکرد،همیشه توپای اول رو ژیرو جمع
میکرد  و پولدی با سرعت و شوتای وحشتانکش
موقعیتای زیادی ایجاد میکردوقتی تیممون اینهمه عنصر هجومی داره چرا نباید
چنتا سیستم رو امتحان کنیم و ببینیم کدومش بهتر جواب میده؟؟همه اینها رو باید گذاشت به حساب لج باز بودن
ونگر،چون فک میکنه سانوگو و بنتنر و ژیرو میتونن تیری هانری بشن!!! نخیر ،تا 20
سال دیگه هم کسی مثل کینگ نمیاد..باید یه سبک و یه خون تازه به تیم تزریق بشه یا
اینکه آقای ونگر تو اوج خداحافظی کنه...چون ونگر تیم رو به بن بست تاکتیکی
رسونده...چون نمتونه از اوزیل(بهترین پاسور جهان) بازی بگیره،چون نمیدونه آرتتا و
فلامینی به درد هافبک دفاعی نمیخورن(هافبک دفاعی باید چغر و بد بدن باشه که هروقت
کسی میاد جلوش،خودشو خیس کنه) چون خیلی ناسوینالیست و ملی گراست و سانوگو رو به
پولدی و کمپل ترجیح میده،چون ونگر خودشم دیگه ترسو شده و فقط برا نباختن میاد تو
زمین.....  ((ببخشید
جملاتم سر و ته نداشت...چون اصلا نویسندگی بلد نیستم))) 

تشکر شده توسط : javad , sepehr ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 10/6/1393 | 03:08 گفت:

آقا امین : تو دنیای مجازی همه Wenger out Wenger out راه انداختن ولی بعد از قهرمانی نیم فصل همه تیم و ونگرو رو سرشون میزاشتن!

امین خان آخر فصل چی ؟؟ آخر فصل که به زور چهارم شدیم چی ؟؟؟؟

amin در 10/6/1393 | 01:12 گفت:

پس از نظر شما یواخیم لو هم مربی بدیه دیگه چون بلد نبود از اوزیل بازی بگیره و میزاشتش سمت چپ! خودت اول پست گفتی نمیشه با سه هفته اول انتقاد کرد ولی در ادامه کل سیستم تیمو بردی زیر سوال! مشکل اوزیل غیر از مشکل فیزیکی به نظر من تا حد زیادی بی انگیزگی خودشه و نمیشه اونو به کس خاصی نسبت داد . همه میدونن دیگه با چه وضعی اومد آرسنال . خودش دلش هنوز با رئال بود .البته نمیشه کامل قضاوت کرد . شاید اصن بحث بی انگیزگی نباشه ولی نظر من اینه
دقیقا یاد بازی پارسال با استون ویلا میفتم . لامصب فاز الات هوادارا با اونموقع مو نمیزنه ها! تو دنیای مجازی همه Wenger out Wenger out راه انداختن ولی بعد از قهرمانی نیم فصل همه تیم و ونگرو رو سرشون میزاشتن!

Arash در 10/6/1393 | 01:03 گفت:

انتقادت خیلی تند بود البته منم همین احساسو دارم ! واقعا نمیفهمم چرا سانتی اینقدر گزینه ی تعویض میشه؟ ؟؟؟ در مورد هافبک دفاعیم به نظرم ویلشر میتونه خیلی بهتر از آرتتا و فلامینی بازی کنه. ولی در کل آرسنال 17 سال بین 4 تیم اول جزیره بوده این دستاورد کمیه؟ بعضی وقتا فاصله ی ما با قهرمانی خیلی کم بوده ... چه حدفی چه لیگ...مطمین باش با رفتن ونگر وضعیت تیم از منچستر فعلی بدتر میشه! تازه منچستر فن خالو گرفته , فک میکنی مدیرای باشگاه میان همچین ولخرجی بکنن؟؟؟؟ یا 75 میلیون بابت بازیکنی مث دی ماریا بدن؟؟؟ بهتره خودمونو گول نزنیم NO:

amin در 10/6/1393 | 00:22 گفت:

ونگر قابل نقد هست اما نباید همه چی رو سیاه و سفید دید! فکر می کنید الان اگر مربی کار بلدی وجود داشت در حد رییس و فرگی وضع منچستر این بود ! پس از رویا در بیایید. به نظر من تیم مشکل دفاع و هافبک دفاعی بیشتر داره چون بد دریبل و گل میخوریم و بازیکن های حریف به راحتی میان روی دروازمون. در مورد بازی هم
به نظر من سانوگو این قدر هم نباید مورد حمله قرار بگیره ! بیچاره فقط یه تک به تک خراب کرد که ژیرودم همیشه داره ، بحث شرکت در پاسکاری های پشت محوطه هست که از ژیرود بدتر جلوه دادتش، باید به عنوان جایگزین و تو بازی هایی که نیاز به دو مهاجم داریم یا دفاع حریف کوتاهند بیاد
. در کل هافبک هامون خسته بودند که نتیجش دوتا مصدومیت و کم تحرکی رمزی هم بود!
دفاع به شدت ضعف داره وقتی اینجوری مثل هلو دریبل میخوردند یاد بازی های سیتی و لیور پارسال افتادم و همون اشتباه ها رو میدیدیم مثل پاس های خطرناک و اشتباه که باید این مسئله رو مربی ها حل کنند چون بازیکن هامون استعداد اصلاح شدن رو دارند و حد اقل پاسکاری و لایی خوردن! رو میشه درست کرد.

محمد زاهدی در 10/6/1393 | 00:09 گفت:

والا من که بازی رو ندیدم الان گلها رو دانلود کردم دیدم،اما ما واقعا یک گلرم نیاز داریم.تو بازی با اورتون ببینید ژسنی چه گلهای بچه گونه ای خورد الانم تکرار همون گلها.به نظرم اگه با زسنی ادامه بدیم بازم مثل فصل قبل فقط باید دنبال کسب سهمیه باشیم همینو بس.ای کاش دیوید سیمن یا ینس لمن رو هنوز داشتیم

مهرزاد در 9/6/1393 | 23:55 گفت:

دوستان یکی جواب سواله منو بده:

صرف نظر از نتیجه و نوع بازی واقعا واقعا اگه سانوگو فرانسوی نبود باز هم می خریدش؟ تو رو خدا یکی جواب بده.

Alireza در 9/6/1393 | 23:25 گفت:

حیف که نمیشه اینجا توهین کرد وگرنه هر چی از دهنم در میومد میگفتم
آخه این چه طرز بازی کردنه
آشغال ترین بازی آذسنال در قرن اخیر همین بازی بود
یعنی واقعا افتضاح بودیم
حیف و صد حیف که نمیشه فحش داد وگرنه جوری به سانوگو فحش میدادم که فردا خودش از تیم بره کنار اصن فوتبالو کنار بزاره
آقای ونگر ما مهاجم میخوایم و هافبک دفاعی
اگه تیم همینجوری بمونه همه چیزو از دست میدیم حتی سهمیه هم نمیگیریم

علیرضا در 9/6/1393 | 23:05 گفت:

نقل قول : بابا جمع کنین پدر و پسر و این حرفا رو...
انگار بازی آرسنال و تیمای دیگه رو اصلا می بینین شما...
ما هم طرفدار آرسنالیم بخدا و این خونه خونه ی طرفدارای آرسناله نه آرسن ونگر...
بدن همه بازیکنای سیتی و چلسی و لیورپول و اورتون و سوانسی و حتی لستر سیتی آماده است و بدنای آسنالی ها مشکل داره؟؟؟
بابا بازی رو ببینید!!!!!
بازی خیلی تیمای دیگه واقعا از بازی ما روون تره
به نظر من این آرسنال اگر هم موفق بشه با یا بدون ونگر موفق میشه و به این ربطی نداره
90 درصد بازی آرسنال پاس های عرضی بی فایده خارج از 1/3 دفاعی حریفه
الکی همه چی رو مقدس نکنید، هیچ کس از باشگاه بزرگتر نیس، حتی آقای آرسن ونگر


پاسخ شما : دوست عزیز اگه بعد n سال بی جامی و عدم موفقیت هنوز تیمای دیگه اینقدر برا آرسنال احترام قائلا و یکی از محبوب ترین باشگاه های دنیا هستیم و فلسفه و روشی داریم همش به خاطر ونگره.
آره راس میگی هیچکس بزرگتر از باشگا نیست ولی اگه الان باشگامون یه باشگاه بزرگه بخش اعظمش به خاطر ونگره.کسی که تو اوج دوران مشهوریتش اونهمه پیشنهادو از رئال بگیر تا تیم ملی فرانسه رو رد میکنه و با بی پولی میسوزه و میسازه برا من که آدم بزرگ و دوست داشتنیو قابل احترامیه و حق پدری داره به گردن تیم.اونقدر برا من ارزش داره که با یه شروع نچندان خوب تو یه فصل بهش نگم جمع کن برو.هنوز اونقد بی معرفت نشدیم ما
آره منم خیلی جاها با خیلی از کاراش مخالفم و انتقاد دارم ولی دیگه نمیگم جمع کن برو!!
هنوز که چیزی نشده تازه اول فصل و راه درازه..
همیشه فکر میکردم توپچی ها آدمای صبور و منطقی هستن ولی الان دیگه شک دارم به این موضوع

میلاد در 9/6/1393 | 23:02 گفت:

نقل قول : شما که این قدر بی پروا حرف میزنی و فرگوسن رو به رخ میکشی ! چرا تو زمان حال غرق شدی ؟ به آینده هم نگاه کن . همین فرگوسن که تو فکر میکنی به تیمش درندگی میده ( که اصلا موافق نیستم ) از وقتی رفته چی به حال من یو افتاده ؟
اتفاقا اگر به نظر شما دستای گره کرده ونگر استرس رو نشون میده من 10 برابر آدامس جویدنای وحشتناک فرگوسن رو استرس آور تر میدونم !
من نمیفهمم چطور ممکنه یه آدم جسارت خودش رو از دست بده ؟ مثل این میمونه که بگیم مورینو دیگه آدم خاص نیست ! بعضی چیزا تو خون آدمه برادر من . عوض شدنی نیس
در مورد خط هافبک هم خودت جواب خودت رو دادی ! تازه هفته سوم هست و پیدا کردن یه ترکیب خوب هنوز زوده
ترسو بودن ونگر هم فقط باعص خنده میشه خواهشا قبل از به کارگیری کلمات در موردش فکر کن

راستش علیفر هم امشب مثل شما حرف زد ! در اوج بی سوادی فوتبالی خودش رو با سواد جلوه میداد

در آخر اگه امروز آرسنال 5مین باشگاه محبوب دنیاست دلیلش جز شخص ونگر نیس ! اگه پدر پشت پسرش رو خالی نکرده بی معرفتیه پشت پدرت رو خالی کنی . اگه معرفتش رو نداری خونه رو ترک کن


پاسخ شما : ""این متن فقط نظر شخصیه خودمه و نظر تمام دوستان هم برام قابل احترامه""
اینو اولش نوشتم که برا دوستان سو تفاهم نشه و گفتم فقط نظر شخصیمه و فقط حرف دل خودم بوده...این حرفا رو شاید صدها بار برا بچه های سایت اسمس فرستادم و یا رو دیوارم نوشتم و مخالف بعضی تفکرت ونگر هستم....ازت ممنون که منو با علیفر مقایسه کردی!!! کاش حداقل با جواد خیابانی قیاس میکردی!!!
من ادعای کارشناسی نداشتم مث دکتر علیفر،فقط چیزی رو که چند ساله با دیدن فوتبال درک کردم ،میگم...
راجع به فرگوسن هم ،شما برو ببین با چه ترکیبی 2 سال پیش قهرمان شدن یا توی اون بازی کذایی 8 تا به ما زدن؟!؟!
بازیکناشون رو هم اندازه اوزیل ارزش نداشتن!!!
بن بست تاکیکی هم که میگم از بازی های نیم فصل دوم قبلی اینجوری شدیم،نه توی این 3-4 تا بازی این فصل...اصرار ونگر به استفاده از سیستمی که شاید آلمان رو قهرمان جهان کرد ولی برا ما جواب نمیده..چون آلمان نوک حمله مولر رو داره ولی ما چی؟؟؟ ژیرو و سانوگو و بنتنر؟؟؟
کلا گفتم که ونگر باید سیستمش رو تغییر بده که امیدوارم تغییر بده،،،،در غیر اینصورت باید به فکر جانشین باشیم
"اسم ها میان و میرن و فقط فلسفه باشگاهه که باقی میمونه""
اعصاب هممون به خاطر بازی امشب داغونه و نمیخوام بیشتر ادامش بدم
واین که من خونمون رو ترک نمیکنم!!!!
و اینم به عنوان نکته اخلاقی بگم : رو هیچ چیزی تعصب بی جا نداشته باشیم...ونگر خدا نیس ولی باید به عقل کسی که ونگر رو جز 3 تا مربی برتر 20 ساله اخیر ندونه شک کرد

sepehr در 9/6/1393 | 22:41 گفت:

آقای ونگر در مورد نتیجه؟
من به لستر سیتی اعتبار می دهم...آن ها بسیار با انگیزه بازی کردند و بیایید واقع نگر باشیم.آنها بسیار خوب بودند و ما می توانستیم شکست بخوریم. بیایید روی بازی بعدی تمرکز کنیم...آقای ونگر نیازی به مهاجم ندارید؟
خیر.شما همیشه فکر میکنید جواب همیشه خارج از باشگاه است.اگر شما به تعداد مهاجمانم نگاه کنید شگفت انگیز است ، ما سانوگو ، کمپل ، پودولسکی را داریم که می توانند در آنجا بازی کنند...

آقای ونگر در مورد هافبک دفاعی؟
ما فلامینی و آرتتا را داریم که در آنجا بازی میکنند.دیابی را هم داریم که بازگشت او مانند خرید بازیکن جدیدی است.البته من به اکسلید چمبرلین هم گفته ام آینده او هافبک مرکزی است...


دوستان من که واقعا بریدم!... ونگر خودشو زده به خواب!... ونگر دقیقا میدونه مشکل تیم چیه... نمی خواد حل کنه... چون بسیار بسیار لج بازه... اصلا هوادارا براش مهم نیستن...
تا ونگرهست تیم هیچی نمیشه...قول میدم بهتون...
من که از امشب تصمیم گرفتم دیگه بازیهای آرسنالو نبینم...واقعا 6-7 سال گفتم پول نداره...امسالم داشت چیکار کرد؟

sepehr در 9/6/1393 | 22:39 گفت:

آقای ونگر در مورد نتیجه؟
من به لستر سیتی اعتبار می دهم...آن ها بسیار با انگیزه بازی کردند و بیایید واقع نگر باشیم.آنها بسیار خوب بودند و ما می توانستیم شکست بخوریم. بیایید روی بازی بعدی تمرکز کنیم...آقای ونگر نیازی به مهاجم ندارید؟
خیر.شما همیشه فکر میکنید جواب همیشه خارج از باشگاه است.اگر شما به تعداد مهاجمانم نگاه کنید شگفت انگیز است ، ما سانوگو ، کمپل ، پودولسکی را داریم که می توانند در آنجا بازی کنند...

آقای ونگر در مورد هافبک دفاعی؟
ما فلامینی و آرتتا را داریم که در آنجا بازی میکنند.دیابی را هم داریم که بازگشت او مانند خرید بازیکن جدیدی است.البته من به اکسلید چمبرلین هم گفته ام آینده او هافبک مرکزی است...


دوستان من که واقعا بریدم!... ونگر خودشو زده به خواب!... ونگر دقیقا میدونه مشکل تیم چیه... نمی خواد حل کنه... چون بسیار بسیار لج بازه... اصلا هوادارا براش مهم نیستن...
تا ونگرهست تیم هیچی نمیشه...قول میدم بهتون...
من که از امشب تصمیم گرفتم دیگه بازیهای آرسنالو نبینم...واقعا 6-7 سال گفتم پول نداره...امسالم داشت چیکار کرد؟

هادی در 9/6/1393 | 22:39 گفت:

بابا جمع کنین پدر و پسر و این حرفا رو...
انگار بازی آرسنال و تیمای دیگه رو اصلا می بینین شما...
ما هم طرفدار آرسنالیم بخدا و این خونه خونه ی طرفدارای آرسناله نه آرسن ونگر...
بدن همه بازیکنای سیتی و چلسی و لیورپول و اورتون و سوانسی و حتی لستر سیتی آماده است و بدنای آسنالی ها مشکل داره؟؟؟
بابا بازی رو ببینید!!!!!
بازی خیلی تیمای دیگه واقعا از بازی ما روون تره
به نظر من این آرسنال اگر هم موفق بشه با یا بدون ونگر موفق میشه و به این ربطی نداره
90 درصد بازی آرسنال پاس های عرضی بی فایده خارج از 1/3 دفاعی حریفه
الکی همه چی رو مقدس نکنید، هیچ کس از باشگاه بزرگتر نیس، حتی آقای آرسن ونگر

محسن عاشوری در 9/6/1393 | 22:30 گفت:

سیستم 4141 خیلی سیستم خوبیه .. تیم ملی آلمان امسال با همین سیستم جام جهانی رو برد ..
ولی ونگر این سیستم رو درست بلد نیست بچینه ... فعلا این سیستم بدردمون نمیخوره ..

محسن عاشوری در 9/6/1393 | 22:29 گفت:

سیستم 4141 خیلی سیستم خوبیه .. تیم ملی آلمان امسال با همین سیستم جام جهانی رو برد ..
ولی ونگر این سیستم رو درست بلد نیست بچینه ... فعلا این سیستم بدردمون نمیخوره ..

علیرضا در 9/6/1393 | 22:20 گفت:

اینم یادم رفت بگم که رییس بزرگتر از این حرفاست که با یه شروع نچندان خوب تو یه فصل اونو ترسو بدونیم.خداییش نامردیه حق پدری داره به گردن تیم.منم به بعضی از کاراش انتقاد دارم ولی دیگه ترسو و باید بره و...!

علیرضا در 9/6/1393 | 22:13 گفت:

درباره سبک بازی تیم چیزی نمیگم چون هنوز اول فصلیم و بدنا جا نیفتاده بازیکنا هنوز هماهنگ نشدن با هم.سه چهار هفته دیگه هم طول میکشه تا تیم ریتم بازیه خودشو پیدا کنه.
انتقاد من از رییس بابت خریداست.ببینید ما 37(فک کنم ، دقیق یادم نیست)تا دادیم سانچزو خریدیم که با این که بازیکن خیلی خوبیه وبدم کار نکرده برا ما تا اینجا ولی ما تو پست اصلیش(وینگ راست)ولکات و نبریو داشتیم.حتی چمبرلینم میتونه اونجا بازی کنه.اگه بخوایم سانچزو وینگ چپم حساب کنیم بازم ما تو اون پست سانتی و لوکاس و در صورت لزوم بازم چمبرلین و داشتیم.ولی اگه بخوایم اونو یه فروارد نوک حساب کنیم که میشه یه بازیکن معمولی !!.میتونستیم 20 تا دیگه بزاریم رو این پول و بریم یه فروارد شیش دانگ مثل فالکائو یا کاوانی رو بیاریم.
بقیه خریدام که فقط جایگزین بازیکن قبلی شدن(دبوشی جای سانیا ، چمبرز جای ورمالن و اوسپینا جای فابیانسکی)که تفاوت خیلی خاصی با هم ندارن به نظرم.در واقع ما امسال دو تا بازیکن گرفتیم که یکیش سانچزه که به نظرم میشد یه خرید بهتر کرد و یکی دیگشم کمپله که نمیدونم چرا رییس بهش اعتقادی نداره!!
در هر صورت نقطه ضعفای تیم تو فصل قبل همچنان به قوت خودش باقیست یعنی هافبک دفاعی و فروارد نوک که امیدوارم تا فردا خبرای خوبی بشنویم.
در ضمن اوزیلم مالیده بدجور...

Saeid در 9/6/1393 | 22:02 گفت:

شما که این قدر بی پروا حرف میزنی و فرگوسن رو به رخ میکشی ! چرا تو زمان حال غرق شدی ؟ به آینده هم نگاه کن . همین فرگوسن که تو فکر میکنی به تیمش درندگی میده ( که اصلا موافق نیستم ) از وقتی رفته چی به حال من یو افتاده ؟
اتفاقا اگر به نظر شما دستای گره کرده ونگر استرس رو نشون میده من 10 برابر آدامس جویدنای وحشتناک فرگوسن رو استرس آور تر میدونم !
من نمیفهمم چطور ممکنه یه آدم جسارت خودش رو از دست بده ؟ مثل این میمونه که بگیم مورینو دیگه آدم خاص نیست ! بعضی چیزا تو خون آدمه برادر من . عوض شدنی نیس
در مورد خط هافبک هم خودت جواب خودت رو دادی ! تازه هفته سوم هست و پیدا کردن یه ترکیب خوب هنوز زوده
ترسو بودن ونگر هم فقط باعص خنده میشه خواهشا قبل از به کارگیری کلمات در موردش فکر کن

راستش علیفر هم امشب مثل شما حرف زد ! در اوج بی سوادی فوتبالی خودش رو با سواد جلوه میداد

در آخر اگه امروز آرسنال 5مین باشگاه محبوب دنیاست دلیلش جز شخص ونگر نیس ! اگه پدر پشت پسرش رو خالی نکرده بی معرفتیه پشت پدرت رو خالی کنی . اگه معرفتش رو نداری خونه رو ترک کن

masoud mahmudpur در 9/6/1393 | 21:54 گفت:

کلا سیستم تیممون داغونه!همش پاسای خسته کننده پشت محوظه میدن!کاملا بازیمون قابل پیشبینیه!اما اتفاقا به نظر من بر عکس چیزی که گفتی ونگر استاد بازی گرفتن از بازکنا هست!فکر کنم تا 2 هفته دیگه تیم کاملا به شرایط خوب برسه!ونگرو همه میشناسیم.اگه مصدوم ندیم صد در صد از چلسی و همه تیما بهتر میشیم هفته های بعدی!فقط امیدوارم یا ونگر مهاجم بگیره یا کمپل رو بازی بده
مرسی

parsa در 9/6/1393 | 21:50 گفت:

وای وای دارم روانی میشم،سرم داره پاره میشه
ونگر تورو جان هرکی دوس داری آخر فصل برو فقط برو
گندزدی با این ارنج چیدنت،کدوم آدم عاقلی کازورلا که عالی بود میکشه بیرون؟؟؟
چرا رمزی که افتضاح امروز باید کامل بازی کنه یا اوزیل؟
سانوگو فاجعه فاجعه.... اگه هافبک دفاعی یامهاجم نگیریم سهمیه هم نمیگیریم
ونگر روانیم کردی.....
تففففففففففففف