نظر شما در مورد رابین با هانری.کدوم بهتر هستن؟

نویسنده: hamid farazi

وبلاگ من
نویسنده: hamid farazi
علاقه ی شدید به بارسا ولی ارسنالم خوشم میاد
کل بازدید: 9,421 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نظر شما در مورد رابین با هانری.کدوم بهتر هستن؟

دفعه پیش نظر سنجی درموردچمبو و رابین بود که زیادتر رابین رای اورد حالا می خوام ببینم در مورد هانری با رابین که هردوشون هم پست بودن کدوم بیشتر رای میارن؟؟؟


حالا می خوام درباره ی هانری با رابین یه چیزایی بنویسم.


هانری:


تیری دانیل آنری (۱۷ اوت ۱۹۷۷ در اسون، فرانسه) فوتبالیست فرانسوی است. او مهاجم اسبق تیم ملی فرانسه و باشگاه بارسلونا است. او تا قبل از رفتن به بارسلون تا سال ۲۰۰۷ در آرسنال بازی می‌کرد. آنری در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان به همراه تیم ملی فرانسه نایب‌قهرمان جهان شد. خطای هند آنری در بازی فرانسه و جمهوری ایرلند (پلی آف جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰) باعث صعود فرانسه به جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ شد.


وی بعد از جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ در یک کنفرانس خبری خبر از کناره‌گیری خود از تیم ملی فوتبال فرانسه و همچنین پیوستن به تیم نیویورک رد بولز داد


رابین فان پرسی:


زندگی نامه [ویرایش]


رابين در منطقه «كرالينگن» در شرق روتردام بزرگ شد. مادرش آموزگار و پدرش يك هنرمند مجسمه‌ساز بود ولي پدرش پس از جدايي از همسر او را به تنهايي بزرگ كرد. او اصليت بوسنيايي دارد. رابين در منطقه خشن و شلوغ كرالينگن بزرگ شد و به همين خاطر ناهنجاري‌هاي رفتاري متعددي از خود بروز مي‌داد. آن موقع رابين 14 سال داشت و تقريبا هر روز از كلاس اخراج مي‌شد و بايد در راهروي مدرسه مي‌ايستاد. در آن زمان‌ بود كه با «موش» سرايدار مدرسه كه چهل و چند سال داشت دوست شد. آنها اختلاف سني زيادي داشتند ولي خيلي خوب يكديگر را درك مي‌كردند. ون‌پرسي مي‌‌گويد: «موش به من مي‌گفت بچه‌ها در سن چهارده يا پانزده سالگي دوست دارند از همه چيز سر در بياورند و به كلوپ‌‌ بروند. من اين را درك مي‌كنم ولي اين جور جاها، جاهاي بدي هستند. من به او اعتماد داشتم. او خيلي باهوش بود از همان زمان بود كه به فوتبال روي آوردم و وضعيت تحصيلي‌ام بهتر شد. ديگر معلم‌ها مرا به خاطر بددهني و شلوغ‌كاري از كلاس بيرون نمي‌انداختند. عاقل شده بودم و احترام معلم‌ها را نگه مي‌داشتم.» ون‌پرسي الان هم آدم پرخاشگري نيست ولي هر ازگاهي كارت زرد مي‌گيرد. در يكي از بازي‌هاي آرسنال، ونگر كه از رفتار او عصباني شده بود در فاصله بين دو نيمه به رابين چيزي گفت كه رويه او را تغيير داد. او خود مي‌گويد: «ونگر سرم داد نكشيد. حرف بدي هم به من نزد فقط يك جمله به من گفت. او گفت: اگر مي‌خواهي به اوج برسي بايد چيزي را در خودت تغيير بدهي. گفتم باشد. چه چيزي را بايد عوض كنم؟ او جواب داد: من نمي‌گويم، خودت جواب را پيدا كن. آن روز خيلي در اين مورد فكر كردم. با خود گفتم من از فوتبال چه مي‌خواهم؟ ونگر خيلي باهوش است. او مي‌دانست اگر خودش جواب را مي‌گفت، ظرف يك هفته من آن را فراموش مي‌كردم ولي با اين كار باعث شد تا آخر عمرم حرفش را از ياد نبرم. از همان زمان تصميم گرفتم براي موفقيت هر كار مثبتي را انجام بدهم. ديگر بيشتر سر تمرين مي‌رفتم و با دقت به بازي بازيكنان قديمي‌تر نگاه مي‌كردم و سعي مي‌‌كردم تحملم را بالا ببرم. همين كار باعث شد خيلي بيشتر از قبل حرفه‌اي شوم.»


زندگی شخصی [ویرایش]


رابين ون‌پرسي» در سال 2005 با «بشرا» يك دختر هلندي مراكشي‌تبار ازدواج كرد. «بشرا» همواره پشتيبان رابين بوده است و در كنار او زندگي شيريني را مي‌گذراند. آنها در روز 16 نوامبر 2006 صاحب پسري به نام «شاكوييل» شدند. «شاك» به گفته رابين معنا و مفهوم زندگي است. اين كوچولوي ده ماهه، شيريني زندگي مشترك او و همسرش را صد چندان كرده است. رابين خانه‌اي در «همستد» در نزديكي لندن دارد. «همستد» با «كرالينگن» خيلي متفاوت است ولي «ون‌پرسي» به همراه همسر و پسرش در آن جا زندگي مي‌كنند و خانه‌اي هم در همان نزديكي دارد تا هر وقت پدرش به ديدنشان آمد در آن جا ساكن شود. رابين مي‌‌گويد: «روش آرسنال در مراقبت از بازيكنانش باورنكردني است. آنها مراقب خانواده بازيكنان هم هستند. مواظب هستند محل زندگي آنها امن و بي‌دردسر باشد و هميشه چند نفر به طور نامحسوس مراقب آنها هستند.» او قبلا خيلي تنقلات و غذاهاي آماده مي‌خورد ولي حالا مي‌گويد: «همسرم ديگر كيك نمي‌‌خورد چون مي‌‌داند ونگر با اين چيزها مخالف است. همبرگر كه اصلا حرفش را نزن. فكر نمي‌كنم تا وقتي در آرسنال هستم چشمم به يك همبرگر بخورد ولي من هميشه عاشق اين چيزها بوده‌ام. با اين حال راضي هستم. در اين باشگاه هر كسي مي‌داند بايد بيشتر از باشگاه سابقش تلاش كند. من فكر مي‌كردم در بهترين باشگاه دنيا هستم. هم‌تيمي‌هاي ديگرم هم همين فكر را مي‌كردند ولي حالا همه‌مان مي‌دانيم كه آرسنال از تمام باشگاه‌ها بهتر است.» ون‌پرسي و همسرش زندگي آرامي دارند ولي در سال 2005 اخبار تكان‌دهنده رسانه‌ها و مطبوعات سعي در متلاشي ساختن اين كانون كرد. داستان از وقتي آغاز شد كه ملكه زيبايي كشور هلند از ون‌پرسي شكايت كرد و فرداي آن روز نام او در تمام مطبوعات معروف و گمنام هلند ديده مي‌شد.


تقصير ربه‌كا لوس است همسر ون‌پرسي به همه ثابت كرد به هيچ قيمتي پشت شوهرش را خالي نمي‌كند. او درباره اتهام همسرش گفت: اين هم درست مثل همان بازي «ربه‌كا لوس» است. او اين بازي را اختراع كرد. با وجود تمام اخبار ضد و نقيض درباره «ساندرا بوما» 21 ساله به وسيله رابين ون‌پرسي و زنداني شدن او به خاطر شكايت ملكه زيبايي هلند، «بشرا» همسر ون‌پرسي از شوهرش به شدت حمايت كرد و گفت: «من و رابين عميقا عاشق يكديگر هستيم و اين شايعات تغييري در احساسمان ايجاد نمي‌كند. اين حرف‌ها بي‌معني است. من به رابين گفتم اصلا نگران نباشد چون اگر تمام دنيا هم او را متهم بدانند من باز هم به او اعتماد كامل دارم.» او در ادامه مصاحبه‌اش با «ميرور» افزود: «تمام اينها شايعه است. من به اين حرفم اعتماد دارم. هيچ چيز و هيچ‌كس نمي‌تواند زندگي مشتركمان را ويران كند. ربه‌كا لوس مي‌گفت با ديويد بكام هم رابطه داشته ولي كاپيتان انگليس هميشه اين ادعا را رد كرده است. اين يك بازي براي اخاذي و مشهور شدن است و حالا نوبت شوهر من رسيده است. فقط مي‌گويم به رابين دويست درصد اعتماد دارم. من اين زن را نمي‌شناسم و نمي‌خواهم چيزي درباره او بدانم.» «بشرا» در ادامه مصاحبه اظهار داشت: «آن شب رابين به رستوران رفته بود. من مي‌دانم محيط رستوران‌هاي شبانه چگونه است. هر وقت من و او با هم به چنين جاهايي مي‌رويم، مردم دنبال رابين راه مي‌افتند و دخترها دورش جمع مي‌شوند و اصلا برايشان مهم نيست من همراه او هستم. رابين هميشه به اين وضعيت مي‌خنديد و حلقه ازدواجش را به آنها نشان مي‌داد.» ون‌پرسي خيلي زود تبرئه شد و به خاطر عدم وجود هيچ‌گونه مدرك جرم قابل استنادي آزاد شد.


دوران فعالیت [ویرایش]


ون‌پرسي فوتبال حرفه‌اي را در باشگاه «فاينورد» هلند آغاز كرد. او در آن باشگاه در جناحين زمين بازي مي‌كرد و بسيار موفق ظاهر مي‌شد. رابين ون‌پرسي با وجود استعداد زيادي كه از خود نشان مي‌داد رابطه خوبي با «برت ون مارويك» مربي «فاينورد» نداشت. «مارويك» مربي خيلي سخت‌گيري بود و حتي يك‌بار درست قبل از بازي تيمش برابر رئال مادريد در بازي‌هاي جام اروپا، ون‌پرسي را به خانه فرستاد. همين رابطه تيره نشان مي‌داد پس از پايان قرارداد با باشگاه فاينورد اميدي به تمديد آن نيست.


در همان زمان بود كه آرسن ونگر متوجه ون‌پرسي شد. البته باشگاه‌هاي «آيندهوون»، «وردربرمن» و «سه‌ويا» هم به انتقال و خريد او علاقه زيادي نشان دادند ولي آرسنال باشگاه‌هاي ديگر را كنار زد و با مبلغ سه ميليون پوند با او قرارداد بست. پس از ورود «ون‌پرسي» به آرسنال او مهاجم باشگاه شد و خيلي خوب استعداد خود را به همگان نشان داد. تا وقتي تيه‌ري آنري در آرسنال بود ون‌پرسي اغلب روي نيمكت ذخيره مي‌نشست ولي پس از جدايي آنري از آرسنال در فصل بازي‌هاي 2008-2007 ون‌پرسي مهاجم اول تيم شد و گل‌هاي به يادماندني‌ را به ثمر رساند. در بازي‌هاي مقدماتي 2008 اروپا ون‌پرسي تاثير خوبي در بازي‌هاي مقابل لوگزامبورگ و بلاروس داشت و با دو گل خود سبب شد تيم ملي هلند سه بر هيچ بازي را ببرد. او اين روند را در بازي‌هاي بعدي هم ادامه داد و گل‌هاي بيشتري به ثمر رساند. او تاكنون در كل بازي‌هايش در 184 مسابقه فوتبال، 51 گل را روانه تور دروازه‌ها كرده است

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 7/2/1391 | 21:38 گفت:

heny ostooras robin hanoo bachas vali bazikone bozorgie,har doshoon eshghan

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 20:19 گفت:

بدون شک تی تی هانری بهترین های تاریخ فوتبال هستش هرچند رابین هم کم بازیکنینیست ولی تی تی خیلی بهتره..........

سروش در 7/2/1391 | 19:16 گفت:

آنری رو هر جا زمین بذاری خوب بازی میکنه.
ولی شوت های قدرتی وانپرسی که جدیدا خیلی میزنه رو هیچکی تو آنری ندیده.
سبک بازی رابین فرق داره.
باز هم میگم آنری بهتره.

abolfazl در 7/2/1391 | 18:30 گفت:

به سن و تیپت نمیخوره بیشعور باشی.....فقط به خاطر اقای ارشدی و فرازی جون بات بحث نمیکنم وگرنه تورم به سرنوشت juggler... دچار میکنم.حالا برو بخاب عزیزم.وووووووو بدون همه مقایسه هااااااات چرتتتتتتتتتتتتتتتتت اند.فعلا نوکر همه ارسنالیها.بای

hamed در 7/2/1391 | 16:59 گفت:

آنری...

ولی اگه رابین هم در آرسنال بمونه کم کم می تونه به آنری برسه...

hamid farazi در 7/2/1391 | 16:19 گفت:

ابوالفضل خفه

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 16:10 گفت:

abolfazl@ لايک

حسین در 7/2/1391 | 15:50 گفت:

به این میگن یک قیاس مع لفارق...

رابین یه ستاره بزرگه ولی به هیچ وجه با هانری قابل مقایسه نیست.شاید قدرت گلزنیش قابل مقایسه با اسطوره باشه ولی تکنیک و سرعتش خیلی پایین تره.

نه این مقایسه درست نیست.

hamid در 7/2/1391 | 15:38 گفت:

من هانری رو جزو 5 بازیکن برتر تاریخ می دونم
دقت و هوش و کنترلش رو توپ بی نظیر بود
اصلاً یه ابهت و استیلی داشت که کمتر کسی داره
همین گلی که به لیدز زد رو ببینین ! همون کنترل توپش رو شاید 5 نفرم نباشن الان که بتونن انجام بدن
هانری استثنایی بود و رابین نمی تونه در حد هانری باشه ..

abolfazl در 7/2/1391 | 15:36 گفت:

خيلي ممنون که از ويکي پديا کپي پيست کردي!

abolfazl در 7/2/1391 | 15:36 گفت:

بنظر خود شما آلمونيا بهتره يا سيمن!!! آخه اينم سواله؟؟!!

farhood در 7/2/1391 | 15:02 گفت:

نظر خودم كينگ هانري

hamid farazi در 7/2/1391 | 14:58 گفت:

اقا فرهود ممنونم

farhood در 7/2/1391 | 14:41 گفت:

اقا ابوالفضل درست صحبت كن. اگه ناراحتي نخون. فهميدي؟؟

abolfazl در 7/2/1391 | 14:37 گفت:

چرتو پرته سوالات

Hossein Y در 7/2/1391 | 14:36 گفت:

یکی از یکی بهتر!!!

♥Arsenal♥ در 7/2/1391 | 14:22 گفت:

100 تیتی فورتین بهتر از ون پرسی هست یعنی بوده.........!!

ون پ=رسی که همیشه مصدوم بوده غیر این سال.....!!

ولی هردو رو دوست داریم........!! من که تیتی فورتین رو ترجیح میدم.......!!!

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 13:52 گفت:

چه مقايسه‌اي؟ آخه آنري اسطوره‌اس اصلا اشتباس که با رابيني که هنوز وفاداريشو ثابت نکرده مقايسه بشه.
بنظر خود شما آلمونيا بهتره يا سيمن!!! آخه اينم سواله؟؟!!
در ضمن يادم رفت بگم Welcome to EMIRATE's

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 13:49 گفت:

خيلي ممنون که از ويکي پديا کپي پيست کردي!

مصطفی کاظمی در 7/2/1391 | 12:06 گفت:

راستی حمید جان،قسمت احساس کنونی و اسم مستعارت رو تو ویرایش نمایه عوض کنی فکر کنم بهتر بشه.

سعيد غلامي در 7/2/1391 | 11:47 گفت:

هانري پادشاه ارسناله هيچ وقت نميشه اون رو با كسي مقايسه كرد.......

سید محمد رضا در 7/2/1391 | 11:31 گفت:

اصلا رابین در حدی نیسشت که بخواد با هانری مقایسه بشه

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 11:01 گفت:

بدون شک آنری..
تی تی وقتی هم سن رابین بود کلی افتخار کسب کرده بود

مصطفی کاظمی در 7/2/1391 | 09:55 گفت:

رابین خیلی مونده که به هنری برسه،از لحاظ کیفیت هنری یکی از بهترینای این دهه بوده ولی رابین میشه گفت یه بازیکن متوسطه،هنری یه سوپراستار واقعی بود که هر موقع کار تیم گره میخورد میتونست اون گره رو باز کنه،مثل زیدان،رونالدو یا مسی ولی رابین همچین قابلیتی نداره،در ضمن رابین تو تیم آرسنال/2012 یه ستارست درحالی که هنری تو بهترین تیم تاریخ آرسنال ستاره بود.