وقتی تب یورو بالا میره...

نویسنده: رضا توپچی

وبلاگ من
نویسنده: رضا توپچی
ذاتا آرسنالی،تقریبا از1998 عاشق آرسنال و رئیسشم
کل بازدید: 9,914 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وقتی تب یورو بالا میره...


سلام دوستان:
اگه مایل باشین به استقبال بازیه امشب بریم جایی که تقابل های دیدنی رو میتونیم شاهد باشیم....
 


در تصاویر زیر بازیکنان کلیدی دو تیم که میتونن تعیین کننده نتیجه باشن به نمایش درآمده:


دروازبانان:
 http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_portugal_vs_spanyol/portugal_vs_spanyol-20120627-002-bola.net.jpg

مدافعین کناری:
 http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_portugal_vs_spanyol/portugal_vs_spanyol-20120627-003-bola.net.jpg

مدافعین مرکزی:
 http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_portugal_vs_spanyol/portugal_vs_spanyol-20120627-004-bola.net.jpg

هافبک های تهاجمی( رقیبان انگلییسی):
 http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_portugal_vs_spanyol/portugal_vs_spanyol-20120627-005-bola.net.jpg

بازیکنان محوری(همه کاره دوتیم):
 http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_portugal_vs_spanyol/portugal_vs_spanyol-20120627-007-bola.net.jpg

مهاجمین مرکزی(یا ناکارآمدترین مهره های دوتیم!!!!):
 http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_portugal_vs_spanyol/portugal_vs_spanyol-20120627-006-bola.net.jpg
 به نظر شما چه کسی میتونه جواب سوال این تصویر باشه(البته تا به اینجای جام)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 8/4/1391 | 11:00 گفت:

معلومه عزیزم هلند قهرمانه!

محمد على(اباى) در 8/4/1391 | 10:29 گفت:

اسپانیا♥سسک♥

Gatsbi در 7/4/1391 | 23:37 گفت:

تا این مرحله به نظر من آندرا پیرلو

soroosh در 7/4/1391 | 23:10 گفت:

با علی ارشدی موافقم فقط این نکته رو اضافه می کنم
هر بزی قهرمان شه جز ایتالیا

محمدرضا در 7/4/1391 | 22:57 گفت:

امیدوارم فقط اسپانیا قهرمان نشه !!!

علی ارشدی در 7/4/1391 | 22:43 گفت:

بعد هلند دیگه چیزی مهم نیست جز اینکه اسپانیا قهرمان نشه(و باز هم شکلک سبز نیست)

رضا توپچی در 7/4/1391 | 22:24 گفت:

ممنون از لطفتون...
به نظر خودم هم پیرلو و رونالدو یه تنه دارن تیمشونو بالا میکشن ولی آلمان و اسپانیا تقریبا" به کس خاصی متکی نیستن...
به شخصه دوست دارم رونالدو جام رو بگیره،چون قبل از شروع جام خیلی فشار روش بود...

Farhad Rahbari در 7/4/1391 | 22:20 گفت:

هر تیمی بیاد فینال فرقی نمیکنه
مهم قهرمانی آلمانه
به امید آقای گلی گومز

مجتبی هانری در 7/4/1391 | 22:10 گفت:

ممنون رضا!!
تمام نگاه های مدافعین اسپانیا به کریس رونالدو است به نظرم اگه بتونند رونالدو را کنترل کنند انگار تیم پرتغال را کنترل کردند البته پرتغال تیم قوی وجنگنده یی ولی بیشتر با حرکات کریس راه میوفته! تا این مرحله هم که اومدن واقعا حقشون بوده!
با انگیزه یی که بازیکنان پرتغال میبینم احتمالا یه پای فینالند.

hamid saadi در 7/4/1391 | 22:10 گفت:

آلمان که قهرمانه
ولی بچه ها انصافا پیرلو بهترین بازیکن جام بوده تا اینجا.
یک تنه ایتالیا رو داره میاره جلو.
پنالتیی هم که در مقابل انگلیس زد شاهکار بود و هم روحیه تیمی انگلیس رو بهم ریخت هم هارت رو داغون کرد و روحیه تیمش رو برد بالا
میشه گفت اگه پیرو چیپ نمیزد ایتالیا باخته بود

nima در 7/4/1391 | 22:05 گفت:

مرسی...
آلونسو که اینقدرا هم خوب نبوده،منم با اینیستا موافقم!
وشک نکنید که اینیستا قهرمانه

توپچی جنوب در 7/4/1391 | 21:45 گفت:

مرسی عالی بود رضا ........

جواب سوالت هم شک نکن میشه گومز چون قهرمان ژرمن ها هستند......

مهران کاظمی در 7/4/1391 | 21:38 گفت:

اینیستا تو این عکس نیست پس یعنی هیچی، آلونسو فقط تو بازی با فرانسه عالی بود ولی اینیستا تو همه بازی ها، هر کدوم از این 4 تا تیم قهرمان بشن اون وقت بازیکن اون تیم میشه بهترین بازیکن جام، یعنی بین رونالدو و اینیستا و گومز و البته اوزیل و پیرلو

مصطفی کاظمی در 7/4/1391 | 21:25 گفت:

مرسی از تو.
.
سروش : چه ربطی به مسی داشت؟؟
منظور اون عکس قهرمانه یوروس،که به نظر من گومز.

Morteza Bauer در 7/4/1391 | 21:21 گفت:

عالی بود.مرسی

soroosh در 7/4/1391 | 21:15 گفت:

بدون شک رونالدو
این بشر فوق العاده هست
اصلا واسش مهم نیس تیم شت سرش چه جوریه
فق یه نیگا به مسی بندازید. مسلما هافبک های پشت سره مسی از هافبک های پرتغال بهترن ولی رونالدو خیلی خیلی از مسی تو بازی های ملی بهتره