تب واقعی یورو...

نویسنده: رضا توپچی

وبلاگ من
نویسنده: رضا توپچی
ذاتا آرسنالی،تقریبا از1998 عاشق آرسنال و رئیسشم
کل بازدید: 10,015 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تب واقعی یورو...


امشب چه شبی ست....
باطراوت ترین آلمان در مقابل دوست داشتنی ترین ایتالیا...
امشب تقابل چهره های زیر واقعا" میتونه دیدنی باشه...


دروازبان ها:
http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-002-bola.net.jpg

مغز متفکر دو تیم:

http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-003-bola.net.jpg

هافبک های دفاعی(تخریب چی):

http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-004-bola.net.jpg

مدافعین کناری:

http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-005-bola.net.jpg

مهاجمین مرکزی(امیدهای گلزنی):

http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-006-bola.net.jpg

شاید اسلحه ی مخفی دوتیم:

http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-007-bola.net.jpg

بال های دوتیم:

http://www.bola.net/galeri/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia/head_to_head_bintang_jerman_vs_italia-20120627-008-bola.net.jpg

از همه مهمتر امشب میتونه شب انتقام باشه:نتیجه ی بازیه امشب برای من مهم نیست ولی دوست دارم برنده این بازی قهرمان یورو بشه...

البته برای پیروزی دوتیم تمام قد و باتمام قوا و امکاناتشون به میدان بیان مثل اسپانیا:

http://klimg.com/bola.net/library/p/shakira-balkon.jpg


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد در 9/4/1391 | 11:10 گفت:

واقعا ایتالیا فراتر از حد نامش بازی کرد
فکر کنم خود ایتالیایی ها توقع بازی به این خوبی رو نداشتن
البته به نظر من آلمان هم خوب بود ولی نه در حد بازی های قبلیش
در مجموع بازیه خیلی قشنگی بود شاید بشه گفت بهترین بازی جام

حسین در 9/4/1391 | 01:45 گفت:

عجب بازی ای بود!!!

گفته بودم آلمان باید از ایتالیا بترسه و این ایتالیایی ها همیشه چیز جدیدی برای رو کردن دارن و خطرناکن.

با بازی امشب الان ایتالیا حتی یه جورایی مدعی اولی قهرمانی یورو هم به حساب میاد.

ایتالیا و اسپانیا دو تا تیمی که آهسته و پیوسته حرکت کردن در نهایت به فینال رسیدن.اسپانیا با فوتبالی که بر خلاف یورو 2008 و جام 2010 توی این تورنومنت بیشتر نتیجه گرا بود ولی ثبات خیلی خوبی از بازی اول تا بازی دیشب داشت...میشه این ادعا رو کرد که اسپانیا اصلا جذاب و زیبا بازی نمیکنه ولی انصافا نمیشه ثبات سطح کیفی این تیم رو زیر سوال برد.

ایتالیا با بازی معمولی اول و بعدش سیر صعودی تا بازی با انگلیس و همین بازی که چند دقیقه پیش تموم شد و در این دو بازی مجموعا دو گل زد ولی تقریبا 7 8 گل هم نزد!

اونطرف پرتغال...ناکام مطلق دو بازی اول و برنده در مقابل صغیف ترین هلند تاریخ و البته چک...تیمی که مربیش بعد از بازی توی کنفرانس خبری گفت از قبل از بازی میدونستیم از پرتغال می بازیم!!!و پرتغال بعد از اون در مقابل اولین صخره محکم ترک برداشت و شکست...در حالیکه ستاره از ترسش(شاید هم چیزی جز ترس بوده باشه) پنالتی پنجم(پنالتی ای که زدنش قطعی نیست) رو برای خودش انتخاب کرد!

و آلمان...انگار این نسل فوتبال آلمان نفرین شده!طلسم شده به اینکه همواره تیم خوبی باشه و همیشه هم ناکام باشه.همیشه تا چند قدمی جام بره و دست خالی برگرده.آلمان هم تیمی بود که اهسته و پیوسته حرکت نکرد...انفجاری شروع کرد ولی زود هم خاموش شد...غیر آلمانی ترین آلمان تاریخ رو این نسل فوتبال این کشور رقم میزنن.

و فوتبال زیباست...الان که فکر میکنم فقط یه بازی دیگه تا پایان یورو مونده و اعصابم خورد میشه...زیبایی فوتبال رو بیشتر درک میکنم.

رضا توپچی در 9/4/1391 | 01:42 گفت:

علی من هم با حرفات موافقم واقعا" بازیه لذت بخشی بود...
من دیشب دوبار پای بازی خوابم برد ولی با فریاد مزدک از خواب پریدم...امشب ایتالیا بسیار هوشمندانه بازی کرد و اگه بازیکنانش دقت میکردن میتونستن گل های بیشتری هم بزنن...

علی ارشدی در 9/4/1391 | 01:25 گفت:

WOW!!!!
عجب بازی ای بود!!!!! خیلی خیلی لذت بردم واقعا به این میگن فوتبال تماشایی و نمی دونم هنوز کسی روش میشه بگه اسپانیا قشنگترین فوتبال دنیا رو در رده ی ملی ارائه می کنه؟ ایتالیا با همه ی شهرت دفاعیش هزار بار قشنگتر از اسپانیا بازی می کنه و تو این جام خیلی خیلی بیشتر مستحق قهرمانیه اگه اسپانیا قهرمان بشه باید فاتحه ی این تورنومنتو خوند


ضمنا خاک بر سر جواد خیابانی که به بازی ایتالیا میگه تیکی تاکا! احمق تیکی تاکا اون قرص خواب آور دیشب بود


لو تعویضای خوبی نداشت به جای عوض کردن مهاجمش باید کاری می کرد که به همون گومز پاس بدن مشکل گومز این بود که هیچ توپ خوبی بهش نرسید جالب اینکه کلوزه هم خیلی متفاوت از گومز بازی نمی کنه و یه مهاجم خلاق نیست و بیشتر بر اساس فرصت طلبی و جاگیری خوبش گل میزنه درست مثل گومز و تعویض گومز به نظرم اشتباه بود پولدی هم اصلا خوب نبود اما به نظرم بهتر بود لو اوزیل و پولدی رو از کناره ها میاورد وسط و رئوس و مولر رو میاورد برای کناره ها(در تهاجمی ترین حالت ممکن وگرنه می تونست فقط یک نفر از بین پولدی و اوزیلو نگه داره)


البته در این بین نقش فوق العاده مهم بوفون رو هم نباید فراموش کرد که اگه نبود آلمان یکی دو تا گل 100×100 زده بود واقعا بوفون یکی از 5 دروازه بان برتر تاریخ باشه من تعجب نمی کنم تو دوران معاصر که قطعا یکی از 5 دروازه بان برتره


بالوتلی! این بازیکن هم انصافا نسبت به دور گروهی خیلی بهتر بود و گلاش رو خیلی قشنگ زد


برای منِ بی طرف واقعا بازی لذت بخشی بود و اینو هم بگم که امیدوارم در مجموع تنها بازی تکراری این جام(اسپانیا-ایتالیا) با برد ایتالیا همراه بشه تا حق به حقدار برسه

ضمنا به شهرام و فرهاد و بقیه ژرمن های سایت هم تسلیت میگم برای قدم پنجم جا پا تون محکم نبود زیر پاتون خالی شد

soroosh در 8/4/1391 | 22:42 گفت:

ترجیح میدم ایتالیا نیاد بالا
اگه بیان بالا فینال با وجود اسپانیا دیگه اصلا دیدن نداره