کدام یک از این مهاجمان به درد می خورند؟؟؟

نویسنده: hamid farazi

وبلاگ من
نویسنده: hamid farazi
من یه
کل بازدید: 11,326 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدام یک از این مهاجمان به درد می خورند؟؟؟


کدام یک از این مهاجمان به درد می خورند؟؟؟بچه ها مث دفعه قبل لطفا از بین این مهاجمان بگید کدوم به درد ارسنال می خورن.ممنون.به قول هومن like like


داوید ویا

ارین روبن

زلاتان ابراهیم اویچ

کریستیانو رونالدو

لیونل مسی

کوین گامیرو

ماتری

دل پیرو

پاتو

نگردو

فرانچسکو توتی

رونالدینهو

http://malal.vip-blog.com/medias/0508/malal-vip-blog-com-641027Messi_muletas_conversa_Ronaldinho.jpg

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 22/2/1391 | 14:02 گفت:

بیشترشون خوبن اما بنظر من بهترین گزینه برای ارسنال کاوانی هست

soroosh در 22/2/1391 | 12:35 گفت:

داوید ویا ولی نمیادش :)
بقیه رو هم که آرسنال شاید تو خواب ببینه

ali در 22/2/1391 | 11:41 گفت:

پاتو

محمد على(اباى) در 22/2/1391 | 11:09 گفت:

hch kodooom just cavani,falcao......faghat hamin 2ta be darde arsenal mikhoran

hamed در 22/2/1391 | 10:48 گفت:

به نظر من اگه داوید ویا بیاد عالی میشه...

من که از بازیش واقعا خوشم میاد...

masoud mahmudpur در 22/2/1391 | 10:47 گفت:

فقظ ون پرسی

مجتبی هانری در 22/2/1391 | 07:56 گفت:

ارین روبن

آرمان الهیاری در 22/2/1391 | 06:22 گفت:

هیچکدام
فقط کاوانی

علی ارشدی در 22/2/1391 | 03:23 گفت:

همه =))

میگم پله و مارادونا رو نمی خواستی بچوپونی تنگ لیستت؟؟؟؟؟؟؟؟

Farhad Rahbari در 22/2/1391 | 02:09 گفت:

هیچ کدام

saeed در 22/2/1391 | 01:37 گفت:

زلاتان

شایان در 22/2/1391 | 01:32 گفت:

به جون خودم هیچ کدوم!!!! از نظر من البته

کمیل رحیمی در 22/2/1391 | 01:25 گفت:

گزینه های مسخره ای بودن

ehs در 22/2/1391 | 01:01 گفت:

ههههههههه!!!!!

سعيد غلامي در 22/2/1391 | 00:32 گفت:

اين ديگه چه پستيه D-:

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 00:19 گفت:

هدفت از این پستا چیه؟!؟!؟!

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 00:11 گفت:

ماتری واقعا خوشگله!

حمید پیرنیا در 22/2/1391 | 00:08 گفت:

دوستان لطفا پستای تخیلی نزنین

sepehr najafian در 22/2/1391 | 00:08 گفت:

از بين اينا پاتو

سید محمد رضا در 21/2/1391 | 23:58 گفت:

فونیک سی هم بد نیست
ولی چون ساله حمایت از کار و سرمایه ایرانی هستش همون کریم انصاری فرد رو میخریم!!!!!!!

سید محمد رضا در 21/2/1391 | 23:57 گفت:

هیچ کدوم
چون همه یا پول زیاد میخوان یا این که سنشون داره به حضرت نوح میرسه!!!!!!!

sepehr najafian در 21/2/1391 | 23:57 گفت:

کريم انصاري فرد

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 23:55 گفت:

اولین مهجم ها تی تی انری آخرینشم خودش ...
اما تو این عکسا اول رونالدینیو و بعدشم رونالدو...
رونالدینیو انگار توپ و دروازه عضوی از بدنشن...

like \\m// like

parsa در 21/2/1391 | 23:53 گفت:

کسایی که گفتی به غیر از نگردو و گامیرو و ماتری تو رویا هم آرسنال بیا نیستند