خودآزاری نه واقع بینی!!!!!!!!!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,167 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خودآزاری نه واقع بینی!!!!!!!!!

سعی کردم کم حجم تر باشه ولی نشد امیدوارم وقت کنید که تا آخر بخونیدش 


شاید اکثر شما پست همون نویسنده ای رو که  آقا سینا گذاشته با موضوع خودآزاری ما رو خونده باشید و منم اولین بار که خوندم خیلی روم تاثیر گذاشته و گفتم تمام حرفای این پست حقیقته و من هم باید به تیم امیدوار باشم اما با کمی فکر به نتایجی رسیدم!!
اولین اشکال این پست اینه که تعریف هوادار رو نمی دونه!!
اکثر مردم شهر  مونیخ طرفدار بایرنن تهرانیها طرفدار  پرسپولیس استقلال هستن یا کلی بگم تقریبا میشه گفت همه اونایی که تو شهر لندنن یا مال خود لندنن خوب طرفدار تیم لندنی هستن و این گروه اول از تعریف هواداره اونا تیمی از شهر خودشون رو انتخاب کردن و به دیدن بازیهاش می رن و در حقیقت هر نتیجه خوب از تیمشون رو افتخار خودشون می دونند و هر نتیجه بد رو هم حقارت خودشون می دونن 
این گروه هوادارا نحوه بازی تیمشون براشون مهم نیست که زیبا بازی کنه یا بد بازی کنه
اما آیا ما جزئ این گروه هستیم ؟؟؟؟؟؟خیر ما جزئ گروه دوم هستیم یعنی طرفدارانی که براساس بازیها و صحنه هایی که از تیمشون دیدن هوادار این تیم شدن 
من بازی هانری رو دیدم بازی برکمپ رو دیدم هوادار این تیم شدم بازی زیبا رو دیدم و آرسنال رو تیم خودم نامیدم 
حالا اگه تیمم تا چند سال مثل همون تیمی که من انتخابش کردم نباشه به چه علت باید طرفدارش باشم ؟؟؟؟؟؟
من کاملا با اون دست از هوادارا که فقط طرفدار بازیکنن حال نمی کنم اما به هر حال اونم نوعی طرفداریه بازیکنی رو دوست دارن چون سبک بازیش اونا رو به هیجان میاره حالا وقتی این بازیکن دیگه مثل قبل بازی نکنه دیگه چه دلیلی داره طرفدارش بره و مثلا وقتی اون بازیکن تو دسته 2بازی می کنه بازیهاشو ببینه ؟؟فقط اونو دوست داره چون یه زمانی شادش می کرده 
من هم طرفدار یه مجموعه از تیم سالهای قبل آرسنال شدم نه یه بازیکن یه مجموعه که بازی زیبا و پرهیجان رو ارائه می داد  حالا اگه این تیم تا چند سال نتونه اون بازی رو ارائه بده چه دلیلی داره که من طرفدارش باشم ؟؟؟؟؟؟؟
اینکه ما داریم هی پست می دیم که تیم اون موقع کجا تیم الان کجا خودآزاری نیست یه واقعیته !!
البته من که تا حالا فکر نکنم هی پست داده باشم در این مورد اما اینکه می بینم اینکار مورد انتقاد واقع میشه ناراحت میشم !!!!!!!!!
هرکسی بر یه معیاری طرفدار این تیم شده و من مطمئنم اکثر کسانی هم که طرفدار آرسنال شدن عاشق مجموعه تیمی سالهای قبل بودن عاشق بازی زیباش و نه عاشق چشم و ابروی هیلوود !!!!!!!!
این مسئله که هوادار باید تا آخر پای تیمش باشه به این معنی هست که من باید تا آخر فصل این امید رو داشته باشم که تیمم خوب میشه یا مثلا تا سال دیگه اما اگه باز هم توفیقی حاصل نشد دیگه بحث موندن پای تیم فقط به اون هواداران گروه اول که گفتم بر می گرده !!!!!!
حالا یه سری افراد گروه دوم دوست دارن مثل گروه اول باشن یعنی همش از تیمشون حمایت کنند که این به خودشون بر می گرده و مشکلی نداره ولی نباید دیگران رو متهم به این کنند که بقیه هم باید همون تفکر رو داشته باشند !!!!!!!!!!!!!!
این نویسنده اومده و عنوان می کنه که تیمها دیگه اون تیمهای سالهای قبل نیستن !!
و من در جواب میگم باید باشن ؟؟؟؟؟کل فوتبال داره پیشرفت می کنه نه فقط لیگ انگلیس که چون بقیه قوی تر شدن ما باید به سومی افتخار کنیم!!!!!!!!
فوتبال دیگه مثل قبل نیست یه استعداد بزرگ تو بازی در تیمهای بزرگ شناخته نمیشه و هر کجا بازی کنه همه میشناسنش !!!!!!
تیمهای دیگه پیشرفت کردن و ما هم پیشرفت کردیم اما در حد سطح تیم منظورم اینه که  الان تیممون بدون ستارست  و بازیکنانمون در یه سطح هستن  و اگه ستاره های اون موقع رو بر می داشتیم یه سطحی از بازیکنان بودن که از سطح الان پایینتر بودن اما در کنار اونا 6تا ستاره هم بود  که الان فقط دوتا هست که اونا هم در حد اون قبلیها نیستن!!
 اینکه تیم 13سال تو لیگ قهرمانان بوده جای افتخار داره اما کافی  که فقط تو یه جام حضور داشته باشی من می خوام الان بپرسم این 13 سال حضور در لیگ قهرمانان  چه دستاوردی داشته ؟؟؟جز ایکه پول حضور توش گرفته شده ؟؟؟؟؟آیا ما تونستیم توش مدعی باشیم و رقیب؟؟؟ این حضور تو سالهایی که ما یه رقیب بودیم زیبا بوده حتی بودن دستاورد اما سالهایی هم ما تیمی حذف شده بودیم 
ما 13سال از گروهمون تو لیگ قهرمانان بالارفتیم اما چندبار تونستیم از اون به بعد بالا بریم ؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن ما تو این سالهایی که افت کرده بودیم همیشه در یه گروه آسان بودیم!!!!آیا در گروه شاختار دونسک بودن و دوم شدن یا در گروه شالکه بودن و دوم شدن افتخار داره!!!!بله قابل افتخار هست اما جزئ بهترینها نیست 
وقتی کسی طرفدار تیمی هست دوست داره بهترینها مال تیمش باشه البته نه به هر قیمتی مثلا اینکه مثل سیتی یا چلسی با کلی پول هدر دادن !!!!!!!!!!
چرا سایت هواداری از تیم سوانسی نداریم ؟؟؟؟
چرا هواداران ساندرلند نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو ایران رو میگم 
خوب چون اونها اون دلیلی رو که ما هودار این تیم شدیم رو نداشتن !!!!!!!
من هیچ کاری با اینکه آخر فصل قهرمان میشیم یا آخر میشیم ندارم فقط تا اینجای فصل تیم جز چندبازی اول که خوب بازی می کرد و چند تا بازی دیگه تیم خوبی نبوده واگه اونا خوب بازی می کردن یعنی همون دلیل هوداری ما چیزی ما رو ناراحت نمی کرد 
اینکه یه دست آوردهایی داریم دلیل نمیشه که هیچ مشکلی نداشتیم اگه به گذشته نگاه کنیم در کنار دست آوردها خیلی حقارتها رو هم می بینیم !!!!!!!!!!!
مثلا اگه ستاره ساختیم بازیکنای بد هم ساختیم !!!!
اگه 13سال تو لیگ قهرمانان  از گروهمون بالا رفتیم کلی بازی در مرحله اول حذفی رو حذف شدیم !!!!
و.....................
الانم یکی از بزرگترین مشکلمون سیاست حقوق باشگاست که خود ونگر اعلام می کنه که حقوق بازیکنا دست خودشه !!!!!!!!
الان در تیم ما بی ارزش ترین بازیکن حقوقی شاید حتی برابر با با ارزش ترین داره و اون وقت ونگر میگه می دونم این سیستم موجب خروج ستاره ها میشه اما من بهش اعتقاد دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آیا اینکه ونگر به این اعتقاد داره که اونی که داره باسه تیم زحمت میکشه با اونی که همیشه نیست باید حقوق یکسان بگیره جای تمجید داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس نباید  همش تعریف و تمجید کرد  در همه جا حقوق بازیکنا افزایش یافته 
آیا شما می دونستید حقوق دریافتی بازیکنان بایرن اندازه ما هست ؟؟؟؟؟؟؟
اما همین تیم بایرن در یه بازی دوستانه دیشب 5گل به شالکه زد !!!!!!!!!
یا کلی افتخار که در کارنامشون هست 
اگه بخوام بازم از اشکالات تیم بگم باید یه طومار بنویسم اما هر کس هودار این تیم شده تا وقتی که چیزی که به خاطر اون این تیم رو انتخاب کرده تو تیم باشه هر چی بدی هم تو تیم باشه باز طرفدار تیمش می مونه 
در خصوص این نویسنده هم بگم که اونجایی که پست میده من تاحالا پستی جز تعریف از تیم ندیدم 
ایشون معتقد بودن سسک فابرگاس و سمیر نصری از تیم نمیرن اما رفتن !!!!!1
یا معتقد بودن هوداران لندی بی خودن  اما همین هوداران لندنی کلی پول بلیط میدن تا بازی تیمشون رو ببینند که داره باسه 4 شدن و در نهایت سومی می جنگه!!!!!!!
بیشتر پول میدن از تیمی که قهرمان میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!اونوقت بی خودن ؟؟؟؟؟؟؟
و کلی نظرات نقیض اما خوب  چون بقیه که می خونند بهشون اعتقاد دارن بنابراین اونها هم تعریف و تمجید می کنند و فکر می کنند که ایشون پست غلط نمی ذارن !!!!!
و من هم این رو رد نمی کنم که پستهای خیلی خوب هم گذاشتن 
بله پستهای عالی از نظر آماری هم داشتن و پستهاییی که توشون دلیل منطقی خوبی بوده که کلاس اون پستها رو بالا می برده !!!!!
اما اینکه  آمار گل خورده تیم پایین جدولی با منچستر نزدیکه به خاطر اینه که منچستر امسال دفاعش اون استحکام سابق رو نداره 
پس چرا ایشون نگفتن تیم 16جدول 41گل خورده و تیم دوم جدول 19گل!!!!!!!!!
آیا این اعداد دلیلی داره که ما باید حس کنیم تیممون نباید مثل سابق باشه ؟؟؟؟؟؟
این ویژگی هر انسانی هست که نیازهاش محدود نیست انسان هر چقدر پیشرفت می کنه باز هم می خواد پله های بعدی رو طی کنه آیا این نویسنده محترم انتظار داره این ویژگی تو ذات هوادارا نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه هوادارا انتظار این پیشرفت رو ندارن فقط می خوان تیمشون مثل اون موقع تو رقابت باشه نه حالا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_____________________________________________________________
حالا در کنار این همه وقتتون رو گرفتم می خوام بگم تیم ما  شانس این رو داره که نیمفصل دوم تیم خوبی باشه و خوب بازی کنه اما این بر می گرده به اینکه چقدر تو بازار باشیم 
و من هم امیدوارم تیمم مثل همون سالها باشه 
وقتی میگم مثل اون سالها باشه یعنی هم مثل اون موقع خوب بازی کنه حالا فرقی نمی کنه تکنیکش چی باشه و اینکه تو رقابت باشه برای قهرمانی نه سوم چهارمی و یا صهعود به یک شنزدهم و در نهایت حذف!!!!!!!!!!!
از هم اونهایی که پستمو تا آخر خوندن و ناراحتشون کرد عذر خواهی می کنم و فقط میگم اینا نظرات من بود  و هدفم ناراحت کردن کسی نبوده 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 22/10/1391 | 15:30 گفت:

سعید جان خیلی مخلصیم. خوشحال شدم که بازم هواداریی آرسنال داره که به کمتر قهرمانی راضی نمی شه و مهمتر از اون خوب تشخیص می ده که اون مطلب که آقا سینا کپ زدن فقط یک سری مطالب هجو وبیهوده بیش نبود

Saeed Milani در 22/10/1391 | 14:12 گفت:

از سایت معلوم الحال مطلب اینجا گذاشتن واقعا کار درستی نیست! اونجا اگر نگی من خاک زیر پای ونگرم ، من غلامشم ، من خاکبرسرشم و ... حتی عضوت نمی کنن!

دوستانی که نمی دونن بدونن ، مسئولین اونجا و کسایی که اون سایت رو ایجاد کردن قبلا همینجا کار می کردند و به دلایلی از این سایت جدا شدند.

حالا کاری به این مسائل ندارم و یکی دو تا نکته رو فقط می خوام متذکر شم.

فرق بزرگ و عمده ی این سایت و فرومش هایبوری اینه که همه ی دوستان چه منتقد چه ناراضی چه شیفته تیم و ... خلاصه از هر قشر و تفکری می تونن آزادانه حرف هاشون رو بزنن و احترام متقابل شرط اصلی این ریلیشن شیپ هست.

اما اونجا و اون پست ( البته منظورم نویسنده ی اصلی مطلبه ) که ناشی از همون تفکر منحط هست فقط بیانگر جو مسموم اونجاست.

در آخر خدمت دوست خوبم آقا سینا که اون مطلب رو گذاشتند بگم که هر کسی تو این دنیا آزاد و مختار هست که هر نظری داشته باشه و همه باید به نظرات همدیگه احترام بذاریم هر چند با اونها مخالف باشیم.

و خدمت حسین عزیز که این جوابیه رو نوشته. من هم مثل شما از قدیم طرفدار این تیم شدم و ابدا این نتایج من رو هم راضی نمی کنه.

اما هواداری در هر برحه زمانی می تونه توقعات ذهنی متفاوتی رو ایجاد کنه! با کمال احترام به همه دوستان کسانی که قهرمان شدن تیم رو ندیده باشند مسلمه که به این جور تک نتیجه ها و بردن سوانسی و ... غیره میگن افتخار!

بگذریم که بحث مفصل است و مجالش اینجا نیست. اما یک نکته ی همگانی اینکه تا وقتیز سطح توقع هوادار پایین باشه ( به خصوص در لندن ) و پایین نگه داشته بشه امیدی به بهبود شرایط نخواهد بود. هواداری که فکر ی جز کسب قهرمانی تو ذهنش باشه نا خواسته داره با مدیریت و سیاست هاش همسو میشه و نتیجه ش میشه اینی که هست!

farzam در 22/10/1391 | 02:29 گفت:

من به خاطر ونگربال عاشق آرسنال شدم ,تا سال پیش هم تیم داشت بازی مطلوب من رو میکرد و من با نتیجش کنار میومدم ولی امسال متاسفانه قشنگ بازی نمیکنیم و اگه ونگر تا آخر سال تاکتیتش رو تغییر نده من واقعا آرزوی رفتنشو میکنم
جانشینش هم دوست دارم یا گواردیولا باشه یا یورگن کلوب یا لوران بلان چون اینها مربیانی هستن که فوتبال شناور رو خوب ارایه میدن خدایی لوران بلان تو یورو12 منو سورپرایز کرد فرانسه واقعا قشنگ بازی کرد

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 01:14 گفت:

http://uploadkon.ir/?file=110212-21.flv

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 01:14 گفت:

http://uploadkon.ir/?file=110212-21.flv

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 01:13 گفت:

http://uploadkon.ir/?file=110212-21.flv

هادی در 22/10/1391 | 01:02 گفت:

مجتبی:
اینا جدی میگم بزرگترین آرزوهام برای آرسنال بوده
.......................................................................
بابا مرید، عاشق، هوادار

مجتبی هانری در 22/10/1391 | 00:57 گفت:

هادی جان حسین اسم قشنگیه ولی راستش آرزوم نبوده!
اینا جدی میگم بزرگترین آرزوهام برای آرسنال بوده

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 00:53 گفت:

http://uploadkon.ir/?file=7-1.flv

T.Vermaelen در 22/10/1391 | 00:52 گفت:

http://uploadkon.ir/?file=7-1.flv
این کلیب رو نگاه کنید بچه ها خیلی حال داد پارسال

مجتبی هانری در 22/10/1391 | 00:40 گفت:

هادی@میدونم هیچ کدوم نیستند ولی اگه به جمله ام کامل دقت کرده باشی
همون دومشکل را داشتیم بیشتر رفتن ستاره ها

هادی در 22/10/1391 | 00:31 گفت:

مجتبی جان نمی دونم چرا حس کردم از بچگی آرزوت بوده اسمت حسین باشه

هادی در 22/10/1391 | 00:29 گفت:

هادی فلاحتی :
مجتبی:
ولی بازم چیزی از ارزش های آرسنال کم نشده یادمون نره یاران ونگر با چندبازیکن جوان بارسلونا را با تمام ستارگانش وتو اوجش لوله کرد هر چند که این افتخاری نیست!!!
ولی من این فصل بیشتر از فصل های گذشته به تیم امید دارم!!!
انشاالله هم با اعتماد به رئیس ودرآینده ی نزدیک به روزهای اوج برمیگردیم.
.........................................................................................................
مجتبی جان ما با چه ترکیبی جلو بارسلونا وایسادیم: نصری، سسک، فن پرسی، کلوچی، سانگ، آرشاوین آماده چمبرلاین آماده الان کداماشونو داریم بخدا همون روزا می گفتم 2 سال دیگه با همین بازیکنا بارسلونارو می بریم الان کداماشون موندن
ثمره 6 سال صبوری هوادارانو سران باشگاه به باد دادن درد من فقط همینه وگرنه در شایسته بودن ونگر، همه هوادارا ایمان دارن. اما یکم باید انعطاف پذیر باشه وگرنه من و محمد مهدی و نیما جان طی عملیات گروگان گیری رمزی مجبورش می کنیم انعطاف پذیر باشه

هادی در 22/10/1391 | 00:24 گفت:

ولی بازم چیزی از ارزش های آرسنال کم نشده یادمون نره یاران ونگر با چندبازیکن جوان بارسلونا را با تمام ستارگانش وتو اوجش لوله کرد هر چند که این افتخاری نیست!!!
ولی من این فصل بیشتر از فصل های گذشته به تیم امید دارم!!!
انشاالله هم با اعتماد به رئیس ودرآینده ی نزدیک به روزهای اوج برمیگردیم.
.........................................................................................................
حسین جان ما با چه ترکیبی جلو بارسلونا وایسادیم: نصری، سسک، فن پرسی، کلوچی، سانگ، آرشاوین آماده چمبرلاین آماده الان کداماشونو داریم بخدا همون روزا می گفتم 2 سال دیگه با همین بازیکنا بارسلونارو می بریم الان کداماشون موندن
ثمره 6 سال صبوری هوادارانو سران باشگاه به باد دادن درد من فقط همینه وگرنه در شایسته بودن ونگر، همه هوادارا ایمان دارن. اما یکم باید انعطاف پذیر باشه وگرنه من و محمد مهدی و نیما جان طی عملیات گروگان گیری رمزی مجبورش می کنیم انعطاف پذیر باشه

masoud mahmudpur در 22/10/1391 | 00:01 گفت:

مرسی.موافقم ما باید قشنگ بازی کنیم.حتی اگه قهرمان نشیم.بازی فصل پیش با منچستر تو خونه ی خودمون خیلی خوب بازی کردیم.از باخت تیم ناراحت شدم.اما از تیم نا امید نشدم.خدا رو شکر بازی با سوانزی هم خیلی خوب بازی کردیم.امیدوارم بازی با منسیتی هم بازی قشنگ رو از ارسنال ببینیم و از مهمتر بازی با بایرن

مجتبی هانری در 21/10/1391 | 23:59 گفت:

به نظرم تیم دراین چند فصل هم این قدر ضعیف نبوده وبیشتر بادومشکل اساسی که یکی رفتن ستاره ها از تیم ودیگری مصدومیت ها که امسال خوشبختانه زیاد مصدوم ندادیم مواجه شد حالا کسانی که بازی های قدیم آرسنال را دنبال کردن بادیدن این بازی ها از تیم انتظار بیشتری دارند پس درسته در این چند سال اخیر در نبردن جام ناکام بودیم ولی بازم چیزی از ارزش های آرسنال کم نشده یادمون نره یاران ونگر با چندبازیکن جوان بارسلونا را با تمام ستارگانش وتو اوجش لوله کرد هر چند که این افتخاری نیست!!!
ولی من این فصل بیشتر از فصل های گذشته به تیم امید دارم!!!
انشاالله هم با اعتماد به رئیس ودرآینده ی نزدیک به روزهای اوج برمیگردیم.

هادی در 21/10/1391 | 23:43 گفت:


حسین جان درود اما حتی به نظر من اگه تیم 2 سال دیگه نتیجه نگیره فکر کنم دیگه کسی حتی از گروه هواداری 1 ورزشگاه نره و درامد 100 میلیونی باشگاه می پره، وخیلی درامدهای دیگه درامد تلویزیونی و .........
به عنوان مثال 2 سال پیش باشگاه نصری و سسگ فروخت 60 میلیون به جیب زد در حالی که درامد کلی باشگاه از 330 حدود به حدود 200 میلیون کاهش پیدا کرد یعنی 130 میلیون پوند ضرر کردن. حالاهم که ونگر هی تو یر خودش می زنه که تیم باکفیت دارم فقط واسه راضی کردن دل هوادارای تیم که ورزشگاه خالی نکنند، فروش لباس کم نشه، تبلیغات کم نشه، بازدید از سایت کم نشه و خیلی چیزهای دیگه، یه تیم فوتبال بدون هوادار مرده و هوادار وقتی از تیم رضایت نداشته باشه، انرزی وایه حمایت از تیم واسش نمیمونه پولش بجای بازی فوتبال خرج سینما، دیسکو، تعطیلات آخر هفته کنار دریا می گزرونه. پس باید تیم جدابیت داشته باشه که هوادار پولش انجا هزینه کنه.

ehsan zoola در 21/10/1391 | 23:02 گفت:

واقعا ما بچه های آرسنال.آی ار طرفدارای واقعی هستیم

واسه تیمی ک اون طرف دنیاس دست و پا میشکنیم در حالیکه میدونیم هیچوقت اونا رو از نزدیک نمیبینیم و هیچی سودی هم برامون ندارن ولی همین ک لذت میبریم از بازیشون خودش دنیاییه