هواداران بار دیگر بازیچه شدند!!!!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,227 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هواداران بار دیگر بازیچه شدند!!!!

باسلام اول از همه ترجیح دادم بعد برد پستم رو بدم که تاثیر نتیجه رو نظرات کمتر باشه 
متاسفانه در نقل و انتقالات ژانویه به بدترین شکل با هواداران تیم بازی شد که اصلا توقعش رو نداشتم !!!!!!!!
آرسن ونگر تمام ما و کسانیکه طرفدار آرسنال بودن رو سرکار گذاشت شاید همه فکر می کردن اینکاراش به خاطر پیچوندن رسانه هاست اما در آخر مشخص شد هدف سرکار گذاشتن هودارا و امید الکی به اونا دادن بود !!!!!!
آیا می دانید تنها خرید آرسنال هم در صورت مصدوم نشدن گیبز در کار نبود !!!!!
جالبه تو یه جا نظر خوندم نوشته بود آرسن ونگر عجب مربی بزرگیه تو 24ساعت تونست یه مدافع چپ خوب بخره !!!!!!
من نمی دونم اینکار کجاش بزرگی بود ؟؟؟؟تا عملکرد بازیکن مشخص نشه که نمیشه نظر داد !!!!!!!!من تو 24ساعت که هیچ تو 1ساعت هم می تونم گیر بیارم !!!!!!اما باید دید کیفیتش چی میشه !!!نمیگم خرید مونرئال بد بوده اما خریدش خیلی چیزا رو اثبات کرد !!!!اثبات سرکار گذاشتن جمع هواداراری!!!!!هی میگیم پول نداریم اما پول بود و فقط هدف سرکار گذاشتن ما بود !!!!!!!!!!!!!!!اولین انتقادم به ونگر سر اینه که آخه مرد حسابی مگه نقل وانتقالات یه روز بوده که روز آخر یادش افتادی فعال شدی و ادعا می کنی که به یه بازیکن دیگه هم نزدیک بودین و طبق اخبار اون ادین کاپو بوده !!!!!
اول نقل و انتقالات خرید راحت تره تا آخرش چون تیم مقابل فرصت اینو داره که جایگزین باسه بازیکنش پیدا کنه اما وقتی شما آخرین ساعت به تیم حریف پیشنهاد می دید توقع دارید اونا هم بگن بفرمایید ارزونتر می دیم رو دستمون نمونه!!!!!!!!!!
اول خیلی مایل به خرید مهاجم و هافبک دفاعی بودم و گفتم ونگر میگیره اما همه مون رو سرکار گذاشت البته تو این چند بازی آخر با توجه به وضع تیم متوجه شدم بهتره دو تا مدافع گوش بخریم چون واقعا دفاع گوشمون ضعیفن چه گیبس چه سانیا سانیا که هم تو حمله هم تو دفاع گند زده و من که بهش اعتقاد داشتتم الان حاضرم بره !!!!!1
گیبس هم درسته بازیکن خوبیه اما تو دفاع اونقدرها خوب نیست بیشتر پا به توپش خوبه و ما به نظرم بیشتر نیاز داشتیم که تو دو گوش مدافع قدرتی سرعتی داشته باشیم تا سرعتی تکنیکی
خرید مونرئال مشکل سمت چپ رو حل کرد اما خوب ما که پول داشتیم به هافبک دفاعی تولوز پیشنهاد بدیم چرا زودتر با یه قیمت مفت نرفتیم سراغ خرید دبوچی باسه سمت راست !!!!!!!4 میلیون یورو هم آخه پول بود که ندادیم !!!!!!!!!
من که نمی دونم چی اونجا می گذره و فقط همینو فهمیدم که سرکار بودیم!!!!
یعنی راحت پول داشتیم و نداشت و از این حرفا خالی بندی بود خیلی ساده امبیوا و دبوچی با هیمن مونرئال رو می تونستیم داشته باشیم !!!!!
یعنی بازیکن فراوان بود به همراه کیفیت منتها من نمی دونم درد ونگر چی بوده !!!!!!!!
قبول دارم ونگر وفادارترین فرد به آرسنال بوده اما انتقاد هم بهش دارم چون واقعا فرصت بهتر شدن رو از تیم گرفت !!!!!!!!
کلی گزینه وجود داشت اما آخرین اعتماد تو نقل و انتقالات رو به ونگر می کنم و فکر می کنم برای یه خرید خوب تو تابستون بازیکن نخریده اما اگه اینطور نشه نمی تونم ونگر رو دروغگو خطاب نکنم!!!!!!!!!!!
انتقاد دیگر هم به تیم به خاطر روابط مسخرشون با بارساست!!!!!!
من نمی دونم بارسا داره نون ما رو میده که باید بهش وفادار باشیم !!!!!!!
یه نفر تو اون باشگاه دوست داره همه چیز رو به نفع بارسا رقم بزنه!!!!!
مفت بازیکنامون رو میدیم بهشون هنوز قصد فروش قبلیها رو نگرفتیم ازشون بعد به نیمکت نشینشون پیشنهاد میدیم رد می کنند!!!واقعا بی غیرتی نیست که دوباره به همین تیم بازیکن بفروشیم !!!!!!!!یعنی واقعا الکس سانگ به خاطر نیمکت رفت بارسا !!!!!!!!یا یه پشت پرده ای تو کار بوده که ما نمی دونیم!!
همون پشت پرده ای که ونگر باز هم ما رو سرکار گذاشت و گفت میگم دلیلشو ولی نگفت!!!!!!!!!!!
همون طور که اونا تونستن ویا رو نگه دارن ما هم می تونستیم حداقل الکس سانگ رو نگه داریم !!!!!!!!هیشکی نمی تونه بگه تو باشگاه ما فساد نیست چون اگه نباشه اینطوری نمیشه !!!!!!!!!
کاش یه روزی بفهمیم فساد کیه !!!!!!آرزوم اینه که بفهمم اما احتمالش کمه !!!

فقط اینو فهمیدم که ونگر روندش خوبه اینکه رفته تو کار بازیکنایی که احتمال رفتنشون کمه!!!!!!!!درست داره باسه یکی دوسال دیگه سرمایه گذاری می کنه
کازورلا مرته ساکر جیرود آرتتا و الان مونرئال با توجه به سنشون تا چند سال می مونند چون نقطه اوج فوتبالشون اینجاست در کنار اونا هسته انگلیسی رو کاره 
فکر می کنم همه اینا با یه برنامه ریزی هماهنگ شده تو اوج پختگی بازیکنان الانمون جوونهامون ستاره میشن که چون تیممون هم تجربه داره و هم استعداد موفق میشه و اونوقت خروج ستاره هم نداریم برعکس طرح قبلی که فقط رو جوونا کار کردیم این بار نقشمون خیلی بهتره !!!!!اینکار ونگر رو تحسین می کنم اینکه برنامه ریزی کرده تو اوج پختگی آرتتا کازورلا جیرود و مونرئال و مرته ساکر و ورمایلن با حضور سوپراستارهایی مثل ژسنی و ویلشر و چمبرلین و والکات و نامهای دیگه امکان عدم موفقیتمون کمه اما باید دید آیا اون موقع اون عامل فساد کاری می کنه باسه تخریب تیم یا نه !!!!!!!!!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید حسین در 15/11/1391 | 15:55 گفت:

سلام به همگی یه سایت خوب برای دانلود گل که تقریبا زود میاد حجمش هم بد نیست http://goalkhone.ir/

علیرضا در 15/11/1391 | 14:57 گفت:

سلام دوستان.من یه تازه واردم و این اولین کامنتمه
به نظر من ونگر داره همه ماهارو میکشه.چرا؟
چون پول هست.بازیکنای خوبم هست.فقط مونده خرید
درسته یکی از بهترین مربیان دنیاست و من از لحاظ فنی خیلی دوسش دارم ولی بعضی از سیاستاش رو قبول ندارم مخصوصا تو خرید بازیکنای بزرگ
چرا باید همه خریدها تو ثانیه های آخر باشه؟یعنی واسه بازیکنی مثل ویا یا دیامه پول خرج کردن اشکال داره؟
میگه من کاوانیو دوست دارم.منم مسیو دوست دارم.این مسخره کردن ماها نیست؟
امیدوارم با چند تا برد متوالی روحیه ازدست رفتمونو بدست بیاریم و جلوی تیمای بالای جدولم 3 امتیاز بگیریم
شانچسترم که همرو با اختلاف یه گل میبره.داره حالمو بهم میزنه
موفق باشید و نظر بدید

علیرضا در 15/11/1391 | 14:57 گفت:

سلام دوستان.من یه تازه واردم و این اولین کامنتمه
به نظر من ونگر داره همه ماهارو میکشه.چرا؟
چون پول هست.بازیکنای خوبم هست.فقط مونده خرید
درسته یکی از بهترین مربیان دنیاست و من از لحاظ فنی خیلی دوسش دارم ولی بعضی از سیاستاش رو قبول ندارم مخصوصا تو خرید بازیکنای بزرگ
چرا باید همه خریدها تو ثانیه های آخر باشه؟یعنی واسه بازیکنی مثل ویا یا دیامه پول خرج کردن اشکال داره؟
میگه من کاوانیو دوست دارم.منم مسیو دوست دارم.این مسخره کردن ماها نیست؟
امیدوارم با چند تا برد متوالی روحیه ازدست رفتمونو بدست بیاریم و جلوی تیمای بالای جدولم 3 امتیاز بگیریم
شانچسترم که همرو با اختلاف یه گل میبره.داره حالمو بهم میزنه
موفق باشید و نظر بدید

توپچی جنوب در 15/11/1391 | 12:15 گفت:

نگران نباش پسر مشکلات حل میشه
فعلا تنها کاری که میتونیم بکنیم اینکه باید از همین تیم حمایت کامل کنیم هم بازیکنان هم مربیان تا تابستون 2 یا 3 ستاره به تیم اضاف بشه مخصوصا تو فاز دفاعی تیم.
دیگه تابستون بازیکن با کیفیت زیاده و پول هم که داریم ببینم چیکار میکنن.

مرسی از پستت حسن جان

علی در 15/11/1391 | 11:19 گفت:

ایوکاکو توفیق
مخلصتیم دادا

حاکم 26 در 15/11/1391 | 08:08 گفت:

ما که 4 ساله فقط امیدواریم فرجی بشه !!! امید...

tofigh در 15/11/1391 | 06:32 گفت:

ali yad gereftam belakhare.

.he manam khengam ha.

tofigh در 15/11/1391 | 06:22 گفت:

ss:Slm

tofigh در 15/11/1391 | 06:21 گفت:

as:
salam.

رسول در 15/11/1391 | 05:00 گفت:

من نمیدونم چرا تو این مملکت هر آدمی میخواد طرفداری کنه فقط به به و چه چه میکنه!!!!
بابا به خدا قسم انتقاد دشمنی نیست دلسوزیه برا تیم...............البته توهین نباید باشه

ولی یه چیزو حامد خان یادت رفته زمانی که فابرگاس و نصری و سونگ و ونپرسی اینا هم بودند میگفتند آرسنال داره آینده نگری میکنه ولی کو آینده همشون رفتن تیمهای دیگه ما موندیم یه آینده دیگه بهت قول میدم اینا هم با اونا فرقی ندارند دیگه از ویرا که بزرگتر نیستند

ولی این حرف حامد و بچه ها باید قبول کنند که دیگه الآن هی انتقادهای تکراری فایده ای نداره همش حرفای تکراریه که باعث اعصاب خوردی بچه ها میشه فعلا فقط زمان راه حل مسائله باید صبر کرد و منتظر موند تا آخر فصل

♥Arsenal♥ در 15/11/1391 | 04:41 گفت:

منکه فقط کسب سهمیه برام مهمه امسال ، البته قهرمانی توی جام حذفی دور از انتظار هم نیست.....

مهدی افسرده در 15/11/1391 | 03:22 گفت:

http://www.youtube.com/watch?v=ITVSdAzBjXY

اینو حتما ببینین واسه وقتیه که جکی تو آکادمی آرسنال بود

farzam در 15/11/1391 | 02:30 گفت:


W: O:

علی در 15/11/1391 | 01:37 گفت:

شب خوش توفیق جان کوکا اشتب نوشتی که باید از این ور مینوشتی اصن تو نوشته رو کپی کن
:+s+s

علی در 15/11/1391 | 01:33 گفت:

آره حامد جان اتحادیه را بندازیم
میخوای ی 8سالم جام نگیریم؟؟؟؟؟
اصن بابا ما رو چ برسه ب جام همون لاماسیا باشیم واس بقیه تیما کافیه دا
گناه دارن بیچاره ها این فرگوسن که اصن جام ندیده بیچارس باید ما ون پرسی رو بدیم ب اون اونم جام بگیره ما "تماشا" کنیم و کیف کنیم یا بارسا حیوونا اصن جام ندیدن ک باید هانری فابرگاس اورمارس هلب سانگ و.. بدیم بهشون لاقل ی جام بگیرن ما از بس تو این 8سال گرفتیم دیگه لوس شده بزا جاما تو همه جا پخش شن دا
مگه ن

tofigh در 15/11/1391 | 01:33 گفت:

مرسی کوکا..شب خوشss:

علی در 15/11/1391 | 01:28 گفت:

ببخشید ویکتور اول دونقطه هس بعد وی
:+vو خیلی از شکلکای دیگه ک داری بالا میبینی قابل استفادن

علی در 15/11/1391 | 01:25 گفت:

کاری نداره ک فدات شم اول ی دونه دونقطه بذار:بعد بلافاصله ی پارانتز بسه)بفرستی میبینی خودش شکلک شده
راسی زیر این آیکون لایک شکلکهای زیادی هس که مث vبا:
v:

حامد نوری در 15/11/1391 | 01:24 گفت:

براي امشب بسه ، خوابم مياد ولي ديگه وقتشه به جاي كانون هواداري آرسنال اتحاديه هواداران آرسنال رو راه بندازيم .

همه ما عشق اول و آخر فوتباليمون آرسناله و بايد باهم متحد تر باشيم تا بتونيم تحقيرهاي چندين ساله رو جبران كنيم.

پيشنهاد بنده حقير اينه كه بيايم از جايگاه منتقد به جايگاه واقعي هوادار برگرديم . آخه اين سايت هواداران آرسناله نه منتقدان ونگر و آرسنال !!!

دوست عزيز شب خوش .... 

tofigh در 15/11/1391 | 01:22 گفت:

هه آره..من میگم آقای اصیل بکشه..میگم علی از این علامتا چطور استفاده میکنی بلد نیستم?

علی در 15/11/1391 | 01:20 گفت:

حامد جان تعصب بعضی وقتا دید آدمو میگیره
از ی هفته در میون اعصاب خوردکنی تو این 8سال خسه شدم
خسه شدم از بس گفتم و کسی صدامو نشنید
کاش آرسنال برگرده ب روزای خوشش49بازی یادته دا

علی در 15/11/1391 | 01:18 گفت:

توفیق منو تو ب کلمات مشترکی اشاره کردیم ها حالا من موی تو رو بکشم یا تو

tofigh در 15/11/1391 | 01:17 گفت:

ونگر:مستربین..شب بخیر..فقط آرسنال..

علی در 15/11/1391 | 01:16 گفت:

آرسنالی اصیل


از این ک تو این شرایط قمرتوعقرب مسبب شادی ما میشی خیلی ممنون
به دل نگیر شوخیدم
راسی بابا لیور قهرمان اروپا میشه با این وضعش ولی ماها 8ساله فقط لاف میزنیم بس نیس؟نباید دیگه جبهه بگیریم؟باید بدونی داره ب عشقمون خیانت میشه و سکوت جایز نیس

tofigh در 15/11/1391 | 01:16 گفت:

آقای آرسنالیه اصیل ونگر مارو مسخره کرده..میدونی چرا چون طرفدارایی مثل تو داره میگه اینا هیچی نمیگن اگه برم لیگ دو هم ازم حمایت میکنن..ولی ما خاریه آرسنال رو نمیخوایم شما ونگر رو ببرید برای خودتون آرسنال برای ما..اونوقت تا میتونید حمایت کنید ازش..آرسنال عشق است.نه شخص خاص..

حامد نوری در 15/11/1391 | 01:08 گفت:

باور كن صبح زود بايد برم سر كار ولي بيخيال ، اين رو بدون اين رسم طرفداري نيست كه همه ما پيش گرفتيم .

اولين خصوصيت هواداري احترام به مربي و اسطوره باشگاست كه خوشبختانه غريب به اتفاق ما رعايت مي كنيم !!!!!!!!

من ديگه نميخوام ساكت باشم تا هر كي از راه رسيد اون عشق و علاقه من به آرسنال رو لگد مال كنه و هر توهيني دستش رسيد بكنه !!!

طرفداراي آرسنال بايد همه به آرمان هاي آرسنال احترام بزارن و حق توهين ندارند .
همه بايد متحد پشت تيم وايسيم نه اينكه نق نق كنيم وغر بزنيم به ونگر وبازيكنا ( بسه اينهمه غرغر كرديم به كجا رسيديم .. تو رو قرآن تمومش كنيد)

انتقاد كن ولي نه اين موقع حساس كه باعث خورد شدن اعصاب بقيه بچه ها بشي . يكبار هم كه شده خوبه تيم رو بگو نه اداي كارشناساي فوتبالي رو به خودت بگيري .( اگه نمي توني حداقل اداي يك هوادار فهيم آرسنال رو در بيار)  

tofigh در 15/11/1391 | 00:54 گفت:

آقا حامد یه جوری حرف میزنی انگار من دشمن آرسنالم ..بابا شما قدیمیا فکر میکنید فقط شما طرفدار آرسنالید بابا والا ما هم عشقمون آرسناله..در ضمن نوبت ما و آرسنال عزیز میرسه چه چقدر خریدی آرسنالو یه درصدی هم به ما بده خیلی بدم میاد اینطوری حرف میزنید ها....آرسنال مال هرکی که عشقش آرسناله هست..پس آرسنال رو مال خودت ندون..راستی سایت هم خواستی بخوابی سمپاشی کن مسمومه..

حامد نوری در 15/11/1391 | 00:38 گفت:

توفيق جان ببخشيد كه مثل تو قبل حرف زدنم فكرنمي كنم
ولي برو عمو جان اين روشا كهنه شده ، به نظرم اين سايت مسوم شده و ديگه آرسنالي اصيل كمتر ابراز وجود ميكنه !!!

اين هم شانس ماست كه بايد بسازيم و بسوزيم ، ولي خو ايراد نداره يه روز هم نوبت ما و آرسنال عزيزمون ميشه .

بهت قول ميدم توفيق جون توفيق ديدن جام آرسنال رو بدست مياري!!!!!

tofigh در 15/11/1391 | 00:30 گفت:

هه ..خو معلومه منم تیمم سی تا قهرمانی داشت الان هم صدر جدول بود انتقاد که هیچ هر روز شام میدادم..بابا یکم فکر کردن بعد حرف زدن خوبه..اه .

حامد نوری در 15/11/1391 | 00:26 گفت:

اينقدر گفتيم وگفتين آرسنال قهرمان نميشه و جام نميگيره به طور باورنكردني امسال هشتمين سالي كه آرسنال جام نميگيره ، ما داريم مثل ليورپول ميشيم تو ليگ چون مثل طرفداراي منچستر اعتقاد به پيروزي وجام نداريم .

همه چيزا به ونگر بر نميگرده ، خيلي مسائل به طرفداران و هوادارها برمي گرده برو تو سايت طرفداران منچستر كه فكر نكنم نصف اين سايت سابقه فعاليت داشته باشه و يا نه برو سايت طرفداران بايرن . آيا اينقدر از تيم وبازيكنا انتقاد مي كنند مثل ما باور بفرماييد نه !!!!!

بياين ايندفعه بجاي موج منفي به تيم يك موج مثبت القا كنيم وبعد ثمره اون رو با هم ببينيم ، به خدا ضرر نداره .سايت شده همش توهين به ونگر كبير و بازيكنا از ژورو و رمسي و .... بگير تا اخير به كازولا و پولدي و والكات آخه چرا!!؟؟ شما نا سلامتي هوادار آرسنال هستيد نه دشمن آرسنال !!!

من درك نمي كنم چرا طرفداري قديمي آرسنال ديگه تو اين سايت نميان ، اين خودخواهي رو ميرسونه ، هوادار آرسنال چه قديمي چه جديد همه بايد نظر بدن نه اينكه سكوت كنن !!!
از مديران اين سايت هم گله دارم و به خصوص آرمان ، چرا حضورش كمرنگ شده مگه اين سايت متعلق به آرسنال نيست مگه همه ما طرفدار آرسنال نيستيم پس چرا سايتي كه بايد پل پيروزي و اميد باشه تبديل به خانه نااميدي و انتقاداي بي جا شده ؟؟؟؟!!!! 

tofigh در 15/11/1391 | 00:25 گفت:

حامد حالت خوبه .کدوم جام کدوم کشک بابا نصف تیم باید عوض بشه شاید جام بیاریم..فرمایلن مرتساکر سانیا دیابی سانتوس کوشیلنی اینا همه باید برن وبه جاشون چندتا بازیکن خوب بگیریم مثل هوملز تو خط دفاع تازه یه فروارد مثل عن پرسی هم میخوایم ..اینطوری شاید قهرمان بشیم..

حامد نوری در 15/11/1391 | 00:09 گفت:

آخه اينقدر كه انتقاد شد بنده خدا رفت فقط يك بازيكن خريد و الان همه بچه هاي سايت جمع بشيم و حنجره هامون رو هم پاره كنيم اگه ونگر هم راضي بشه ديگه حتي نميتونه نيمچه بازيكن رو بخره . پس عزيز جان يه كمي صبر وتحمل كن اخر فصل كه شد فحش بالا و پايين ونگر وتيمشو بده ولي اين موقع فصل نامرديه اينجوري انتقاد بشه .

من از سالي كه آرسنال تو فينال جام باشگاه شكست خورد و بعد اين سايت طرفداري به وجود آمد دارم اينجا ميام و اين رو هم بگم ديگه آرسنال جامي رو نگرفت و آرزوي من يعني جام گرفتن آرسنال همراه با سسك و فن پرسي به كابوسي بد تبديل شد ، ولي امسال سال جام گرفتن آرسنال با اين بازيكناست و بس. 

حامد نوری در 14/11/1391 | 23:50 گفت:

الان فصل نقل انتقالات زمستوني هم گذشت و به قول معروف علي موند و حوضش ، آرسنال امسال همين تيميه كه ميبينيم و هيچ بازيكني نه ميره و نه مياد و بايد با خوب و بدش بسازيم و به نظرم ديگه اين صحبتا فايده نداره و دو هفته ديگه با بايرن بازي داريم و فقط بايد به بازيهاي آينده اميدوار باشيم و نفوذ بد زدن اين موقع فصل دست كمي از خيانت به تيم نداره و همه هوادار به جاي فرستادن موج منفي به تيم بايد انرژي مثبت رو به تيم القا كنن !! 

واقعا ديگه انتقاد كردن فايده نداره و بايد به بازي بايرن نگاه كنيم ....

sepehr najafian در 14/11/1391 | 23:32 گفت:

مطمئنم سال بعد تيمي قدرتمند خواهيم داشت.