خوب شد اسباب بدبختی شکست!!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,311 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خوب شد اسباب بدبختی شکست!!

خوب شد اسباب بدبختی شکست!!


سلام به همه انقدر باختن عادی شده شاید باورتون نشه اصلا تعجب نکردم !!!!!!!!!!!!!
میشه دلایل بسیاری آورد که آرسن ونگر بهترین مربیه توی تاکتیک هستش و کمتر مربی اینقدر قدرت تاکتیکیش بالاست 
درسته تو جوونگرایی هم مربی خوبیه و همه میگن ونگر بهترین جووننگرا و استعدادیابه 
اما من اینو قبول نمی کنم وفقط میگم بهترین مربی تو تاکتیکه که انصافا تاکتیک زیبایی هست !!
(البته تو خرید بازیکن کم قیمت که ستارش کن کنه میشه گفت بهترینه اما خریدهای با قیمت نسبتا مناسبش خیلی تعریفی نیست نسبت به اونا که می تونسته بخره )
اما تو استعدادیابی ناکام هم بوده !!!پیتر چک کرستیانو رونالدو گرت بیل زلاتان و......
همه اینا رو اگه به اندازه علاقه ای که  به خرید چمبرلین و والکات و مونرئال ونصری و آرشاوین و ....(نمی گم اینا بد بودن اما در مقایسه با نامهای بالا اینا کجا؟؟؟؟؟)
 داشت به خریدشون علاقه مند بود به دست میاورد شک نکنید !!!!
مثال مشهودش همین گرت بیل من خودم طرفدار والکاتم و لباسشو دارم چون عاشق سرعتشم  اما تاثیرگذاری و حرکات انفرادی گرت بیل کجا والکات کجا اون هم سرعت داره هم شوت اما والکات فقط سرعتیه قیمتشون هم الان زمین تا آسمون فرق داره !!
نکته بعدی که به تیتر مربوط میشه باز هم مربوط به ونگر و بازی با بلکبرنه 
به این خاطر این تیتر رو گذاشتم که این باخت امیدمون رو باسه بردن بایرن بیشتر کرد ما که تو جام حذفی هم بالا می رفتیم می باختیم حداقل یه تیم شاخ مثل بایرن رو ببریم وقتی بازیش هم پخش زندست تا یکم باسه ما آبرو جمع بشه!!!!!!!
حالا چرا میگم خوب شد ؟؟؟چون ونگر یکم برخوردش با بازیکنا بد میشه که به نفع تیمه !!!
این بازیکنا حقشونه مربیشون فرگوسن باشه که تا جایی که می خورن کتکشون بزنه !!
شخصیت ونگر تو فوتبال جواب نمیده صرفا بدرد معلم اخلاق می خوره!!!!!نه فوتبال
اینکه بازیکنا گند بزنن و بگید بهشون آفرین باعث افزایش روحیه تیم نمیشه و برعکس کارو خراب می کنه !!!!!!!
هنوز هم اون برخورد تند ونگر بعد 4بر0باختن به میلان رو یادم نمیره !!!!میگفتن ونگر تو تمرینات حسابی حالشونو گرفته و اتفاقا بعد اون همه نتایج به پیروزی گرایید 
اگه ونگر مسخره بازی رو کنار بکشه و بعد این باخت درست و به جا باهاشون برخورد کنه ما بازی رفت رو بردیم بدون شک !!!!!اگر بلکبرن رو می بردیم شانسمون کنتر بود برای برد اما الان بیشتره خیلی بیشتر !!!!!!!!!
فقط می خوام این کلمه به ونگر ابلاغ بشه :جون هر کی که دوست داری پدرانه برخورد نکن چون پدر هم با پسرش انقدر خوب برخورد نمی کنه !!!!!!!!!!!
این برخورد پدرانه می دونید به نفع کیه ؟؟به نفع بازیکن و به ضرر تیم و هوداران که بارها از ونگر دیدیم !!!!
مهمه که بازیکن یه چیزی بشه اما مهم نیست که تیم یه چیزی بشه !!!!!!
آخه عزیز من ونگرجان بازیکن که بزرگتر از باشگاه نیست مگه خودت نگفتی ؟؟؟؟پس چرا همش حرفتو نقض می کنی ؟؟؟؟؟؟جون هرکی دوست داری برخورد کن با بازیکن بد نذار بدتر بشه !!!!!!همین برخورد خوب باعث شد سسک بره جز اینه ؟؟؟؟؟
اینکه مثل پدر بودی باسه سسک چه سودی برای تیم داشت؟؟؟؟؟و چه سودی برای سسک ؟؟؟؟؟بشینید اینو مقایسه کنید می فهمید چقدر اینکارای ونگر به ضرر تیم بوده 
منی که دارم میگم ونگر بهترین مربی تو تاکتیکه میگم ونگر از ضعیفترین مربیان تو برخورد با بازیکناشه !!!!!!بازیکن خطاکار باید تنبیه بشه نه تشویق !!!!!!!!
ونگر آزمایش اسکینز رو انجام بده بهترجواب میبگیره !!!!!!(در این آزمایش اسکینز یه موش رو گذاشت تو جعبه خودش بعد یه دکمه بود که موش می زد براش غذا می رفت تو جعبه موش بعدا یاد گرفت که هر بار اینو بزنه غذا براش میاد و بر طبق آزمایشهای بعدی در این روش جانور فهمید که کارهای خوب براش پاداش و کارهای بد براش تنبیه داره!!!)
اما متاسفانه همچین آزمایشی ما نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه بازیکن دیگه باید به تمام معنا گند بزنه تا تنبیه بشه که خیلی مسخرست 
شاید همه اونایی که گندشون گنده شد اولین بار با برخورد جدی رو به رو بودن پیشرفت می کردن نه پسرفت!!!!
در نهایت میگم امیدوارم این پدر کمبرندشو در بیاره و یه درس حسابی به بازیکناش بده 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hosein-gunner در 29/11/1391 | 22:47 گفت:

یعنی مثلا 8 تایی شدن پارسال امر طبیعی بود واسه شما؟؟؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پارسال نیمه گند زد و گندش کامل نبود و تو اون بازی هم منچستر بهترین ترکیبش رو داشت و آرسنال میشه گفت با ترکیبی از ذخیره ها و تیم رزو به میدان رفت که فقط چون ونپرسی هم بود 2گل زدیم و یه پنالتی هم نزدیم

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 22:28 گفت:

hosein-gunner: من فقط می پذیرم این فصل گند زده

----------------------------------------------

یعنی مثلا 8 تایی شدن پارسال امر طبیعی بود واسه شما؟؟؟

.

hosein-gunner در 29/11/1391 | 21:25 گفت:

حتی اگه قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم، ونگر باید گورشو گم کنه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیگه این از اون حرفا بودا!!!!!
ونگر که یه تیم قهرمان رو تحویل نگرفت!!!!!!
تا یه دوره هم عالی بود !
من فقط می پذیرم این فصل گند زده

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 18:24 گفت:

آقا جاااااااااان ظاهرا بعضیا خودشونو زدن به نفهمی!

ونگر اعتبارشو از آرسنال داره نه اینکه آرسنال از ونگر!! آرسنال من هزاران برابر بزرگتر از امثال ونگره!

بعضیا میگن بالاخره ما رو دوبار قهرمان کرده نباید گذاشت بره!!!!! عزیزان با معرفت، اولا که این معرفتو واسه باشگاهتون بذارید که اعتبارش روز به روز داره کمتر میشه! دوما ونگر وظیفه اش بوده، مگه مربی وظیفه ای جز این داره؟!!! سوما 8 سال به پای گند زدناش و غرور خرکیش نشستیم دیگه معرفت رو در حقش تمام تمام تمام کردیم!

حتی اگه قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم، ونگر باید گورشو گم کنه

.

علیرضا در 29/11/1391 | 17:02 گفت:

نه داداش اینجوری نیست که الان دعواشون میکنه و اینا بایرنو میبرن.خب اگه اینجوری بود قبل بازی با بلکبرن دعواشون میکرد یا قبل هربازی .الانم در پایین ترین روحیه تیمی به سر میبرن.بایرنم که فکر نکنم به ما امون بده.هنوز خودباوری لازم تو تیم شکل نگرفته که میتونیم جام بگیریم.بهترین فرصتم تو جام حذفی بود که حذف شدیم

سالار لاری در 29/11/1391 | 15:29 گفت:

حرفی برا گفتن باقی نذاشتی

H3lmut در 29/11/1391 | 14:23 گفت:

دوست دارم ببینم اونایی که از ونگر دفاع میکنن الان چی دارن بگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بلد نیست تعویض کنه
روزیسکی که داشت خوب بازی میکردو میبره بیرون اونوقت این مردک دیلاقو (دیابی)میذاره تو زمین که بیشتر گند بزنه به بازی

reza در 29/11/1391 | 13:56 گفت:

از فصل بعد میشه ونگر رو با فرگی مقایسه کرد . چون هفت هشت سالی ونگر با جیب خالی کار میکرد

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 11:59 گفت:

اگر تیم مثل بازی برگشت با میلان بازی کنه خیلی خوب میشه.

ناصر در 29/11/1391 | 07:16 گفت:

امثال این بازیکن ها رو هنوز داریم-چو یونگ پارک،سانتوس،اسکیلاچی،ژورو،ژروینیهو،جنکینسون،دیابی و .......

ناصر در 29/11/1391 | 07:14 گفت:

سیلوستره و پاسکال سیگان بدرد بازی تو لیگ امارات هم نمیخوردن ولی ونگر همیشه از این بازیکن نماها الکی طرفداری کرده!!!!!

ناصر در 29/11/1391 | 07:11 گفت:

ونگر که مثل فرگوسن نیست،برادر من

رسول در 29/11/1391 | 02:03 گفت:

از ما گذشت روزگار....... اما تو فکری به حال خویش کن / آخر این روزگار نیست

آریا در 29/11/1391 | 00:41 گفت:

والا این هوادارایی که من دیدم اگه اسم آرسنال رو هم عوض کنن بذارن آرسن ونگر خیلی هم خوشحال میشن ...
8 سال دهنمون رو سرویس کرده با این کاراش حالا هم یک عده نشستن ازش بت ساختن و اگه کم و زیاد بهش بگیم انگاری فحش خواهر و مادر به هفت جدشون دادیم و یارو تازه فکر میکنه چقدر طرفدار متعصب آرسناله...
ای بر پدرت لعنت روزگار

محمد مهدی در 29/11/1391 | 00:19 گفت:

ونگر عوض بشه؟؟
ترجیح میدم صبر کنم تا پراید ارزون بشه.

مصطفی در 28/11/1391 | 23:54 گفت:

جوش نزنید بابا مدیریت به ما ج بده حتما
اینا مارو آدم حساب نمیکنن به ما میگن سوسک وحشی

Saeed Milani در 28/11/1391 | 22:57 گفت:

ونگر؟! w:

hosein-gunner در 28/11/1391 | 22:38 گفت:

دیگه حالم از این مربی مزخرف بهم میخوره
-------------------------------------------------------------
این حرف منصفانه نیست !!!!
اینطور نیست بگیم ونگر بره بهتره
باید بگیم رفتار ونگر تغییر کنه بهتره

میثم محمودی در 28/11/1391 | 22:33 گفت:

دیگه حالم از این مربی مزخرف بهم میخوره

میثم محمودی در 28/11/1391 | 22:25 گفت:

ونگر باید جواب این کاراش روبده مدیران ارسنال باید جواب هوادان رو بدن اینجوری که این تیم داره پیش میره داره میشه مثل فولهام یا اورتون یا نیوکاسل که برای چهارمی لیگ هم باید بجنگه چه برسه که جامی بگیره
در کل ونگر اگر اخر این فصل بره خیلی راحت میتونه محبوبیتی که دداره حفظ کنه ولی تو ارسنال داره روز به روز بیشتر تحقیرتر میشه