دلایل فنی شکست مقابل بایرن!!!!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,315 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دلایل فنی شکست مقابل بایرن!!!!

نمی خوام از ونگر بد بگم یا اینکه بره یا اینکه بمونه اصلا موضوع ونگر نیست موضوع تحلیلی هست که با توجه به دیدن دقیق بازی دارم 
به نظر من تغییر استویبولد خیلی ضروریه واقعا این بشر گند زده به تیم اول فصل عالی بود اما معلوم نشد چی شد که گند زد !!!اینکه تیم در خط دفاعی هماهنگی نداره مشکل بازیکن نیست مشکل رو بایدر از مربی و سرمربی پرسید که رو این صحنه اشتباهات میشه گفت استیو بولد بیشترین تقصیر رو داره و در مجموع هر دو یعنی ونگر و بولد ضعفشون باعث شده در هر بازی در ده دقیقه اول گل بخوریم انگار شده عادت!!!!
ترکیب ونگر برای این بازی یه مشکل کوچیکی داشت  که الان شاید باید گفت بزرگ!!!
روسیچکی باید از اول تو بود جای رمزی چون رمزی نه بازیکنیه که خیلی بتونه تخریب کنه تو حملات تیم حریف رو نه اینکه خوب دفاع کنه پس میشه گفت یه بازیکن متوسط هست که نمی تونه تاثیر گذار باشه در حقیقت بازیکنی هست که همه چیزهای متوسطه که بدرد نمی خوره اما روسیچکی اگه دفاع خوب نداشته باشه تخریبگره و زوجش با جک می تونست میانشون رو فروبپاشه اما ونگر!!!!!باز هم ترجیح داد که حرف خودش باشه!!!
البته درسترین کار این بود که جیرود نوک بازی می کرد جای رمزی و والکات گوش بود 
ما فقط یه جور می تونستیم به بایرن گل بزنیم اونم رو هوا که یکی زدیم اما ونگر بهترین سر زن تیم رو نیاورد ما دوتا کرنر داشتیم که یکیش گل شد والکات تو گوشه ها خوب سانتر می کنه اما وقتی می اندازینش وسط باسه کی سانتر کنه باسه خودش؟؟؟؟
اما می رسیم به مشکل گل خوردن که باید از استیو بولد و ونگر پرسید که چرا هماهنگی برقرار نیست 
هرچقدر گوش راست ما خوب بود گوش چپ گند زد !!!!!و یه تضاد بین دو گوش موجب شد ما سه گل بخوریم !!!!!قشنگ بازی رو بیارید تو ذهنتون هر سه گل بایرن از سانتر چه زمینی چه هواییه از سمت چپ بود که یدونش از کرنر بود که تقصیر دفاع بود  که اونم باز بر می گرده به مربی تیم که چرا نمی تونه هماهنگشون کنه انصافا هر یه کشیدن توپ رو دروازه آرسنال یعنی خطر این به معنی ضعف بازیکن نیست این به هماهنگی بر می گرده وگرنه مرته ساکر و ورمایلن و کوشینلی همشون نشون دادن که حتی تو دروازه حریف هم خوب سر می زنند پس اینکه اینطور تو کرنر عمل کردن همش مربوط بود به هماهنگی !!!!!
دم سانیا گرم انصافا ریبری رو نذاشت هیچکاری کنه چون از خارج محوطه تیم اونو گرفته بود و برعکس ورمایلن به جای اینکه از خارج محوطه بازیکن حریف رو بگیره خودش تو محوطه بود که باعث می شد بایرنیها سانتر خودشون رو بکنند که حاصلش دو گل بود گل آخر هم قشنگ عدم هماهنگی دو گوش رو نشون می داد سانیا از خارج محوطه بازیکن بایرن رو گرفته بود و اینور ورمایلن برعکس خودش داخل بود که راحت گذاشت توپ به سمت راست زمین بره و چون سانیا از خارج محوطه بازیکن حریف رو گرفته بود تونست گل رو بزنه اینا به معنی بد بازی کردن بازیکن نبود اینا همش بر می گرده به بحث فنی !!!!!
هیچکدوم از بازیکنای ما بد نبودن ما بازیکن در حد سیلوستره و بقیه سوتیها تو زمین نداشتیم همشون بازی خودشون رو کردن اما تاکتیم غلط بود تو حمله و تو دفاع هم نا هماهنگی تو دفاع رو که مشکل رو توضیح دادم اما تو حمله هم همونکه گفتم باید فقط رو میاوردیم به سانتر از جناحین نه صرفا سانترهای هوایی بلکه زمینی هم باسه ما سودمند بود  انصافا جیرود بازیکن خوبیه ضربش به نویر هم خیلی خوب بود نیمه اول اگه بود تیم هدف داشت با اینکه خیابانی درکش پایینه اما راست گفت که آرسنال یکی رو نداره اون جلو که بهش توپ رو برسونن که گل بزنه 
خیلیها تو نظرات گفتن ما خوب بودیم چون تعداد کل پاسهای ما از بازی منچستر و رئال بیشتر بود این خوب یعنی چی؟؟؟؟؟یعنی خوب بودن؟؟اینکه هی به دفاع پاس بدی رو هر تیمی می تونه پیاده کنه بهترین پاسورهای ما همش عقب زمین پاس می دادن که این افتخار نداره بلکه تحقیره!!!!!!پاس زیاد به معنی بازی قشنگ نیست بلکه پاس زیبا یعنی بازی قشنگ که ما چند تا داشتیم اما خیلی کم چون بایرن خوب دفاع می کرد و گفتم تنها راه اینکه می تونستیم ببریم استفاده از سانترها برای جیرود بود خود هوداران بایرن تو سایتشون از همه بیشتر از جیرود می ترسیدن که مشکل بایرنه رو هوا دفاع کردن اما ونگر نمی دونم چطور این رو نفهمید!!!!!!!منم  باسه اشکش ناراحت شدم اما خوب یکی باید بهش بگه آخه عزیز هم تاکتیکمون مناسب این بازی نبود هم اینکه تو اگه نگران ما هم هستی یکم به هیئت مدیره اعتراض کنه اگه اون مشکل تیم مان اینکه ونگر اعتراض کنه فقط به ضرر کرونکه و هیوولده نه آرسنال چون آرسنال سرمایه دار زیاد داره که جای هیللود و کورکنه رو بگیرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و اینکه عزیز این هوادا را مهمترن یا مدیرا یا بازیکنا ؟؟؟؟؟باسه بازیکنت که خیانت می کنه آروزی موفقیت داری و خوشحالی که تونستی بخش مهمی از زندگیش باشی اما این هوادارا که این همه پول بلیط میدن چی ؟؟یعنی این همه پول بدی فقط باسه دیدن باخت؟؟؟؟؟
تو این تیم مقصر زیاده و ونگر هم بخشیش هست اگه قراره ونگر بره بقیه هم باید برن اگه ونگر بره هیوولد و کرونکه درست نمیشن اما اگه هیوولد و کرونکه برن ونگر تغییر می کنه و تیمی می سازه کهبالا دستش تیم نیست 
در آخر امیدوارم غیر ممکن ممکن بشه !!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 3/12/1391 | 14:38 گفت:

رمزی کجا روسیکچی نیمه آماده حتی کجا.باید از اول ژیرود میبود

علیرضا در 3/12/1391 | 14:38 گفت:

من با تمام حرفات موافقم

محمد در 3/12/1391 | 13:59 گفت:

به نظر منم با دفاعهای بلند قامت بایرن گذاشتن جیرو از اول نمیتونست خیلی راهکار خوبی باشه
در مورد روسیچکی هم که خیلیا گفتن باید از اول بازی میکرد یادمون نره اون بعد از مدت ها تو بازی با بلکبرن فیکس بازی کرد
البته اینم بگم به شخصه اصلا رابطه خوبی با رمسی ندارم
اینی که گفتی بازیکنای ما بازیه خودشونو کردن موافق نیستم با تقریب خوبی هیچ کدوم در حد و انداره های خودشون نبودن
کاسورلا که تو زمین گم بود پاسای اشتباه آرتتا زیاد بود...
مشکل اصلی تیم تو بازی با بایرن همونطور که خیلیا گفتن نداشتن اعتماد به نفس بود که البته یکی از دلایلش میتونست باخت به بلکبرن باشه جدا از اینکه بازیکنا در حد خودشون نبودن باید این حقیقت رو در نظر بیگیریم که بایرن قوی تر از ما بود حضور بازیکنایی مثل گومز و روبن روی نیمکت نشوندهنده همین قضیه بود
امیدوارم روزای خوب به زودی از راه برسه...

jafar در 3/12/1391 | 13:21 گفت:

میبینم که میخوایید بولد برکنار بشه ای خدا چقدر گفتم این بشر بدردنخوره حالا تازه به حرفم رسیدید

مغیث در 3/12/1391 | 00:12 گفت:

قد ون‌بویتن از جیرو بلندتره و اون دوتا هم نزدیکن به جیرو. تنها کاری که می‌تونست جیرو خبو انجام بده همون پاس رو به عقب با سر بود که خب بازم به نظر می‌رسه ونگر رو کند بودن دفاعای حریف حساب باز کرده بود اما متاسفانه بازی نه چندان خوب رمسی باعث شد خط هافبک ضعیف ظاهر بشه و پاس خوبی به پشت دفاع حریف نرسه که والکات از سرعتش استفاده کنه. من اگاه بودم چمبو رو جای رمسی می‌ذاشتم، ویلشرو می‌ّردم یه مقداری عقب‌تر، چمبو گوش راست و کازورلا عقب‌تر از والکات. به نظر من این ترکیب بهتر می‌شد. هرچند به هر حال مشکل مهم تو دفاع بود که انتخابامون خیلی محدود بود

احسان در 2/12/1391 | 23:25 گفت:

مثله قد جیرود ک نیستش که..جیرود خودشو خوب تو موقعیت قرار میده..ولکاتم تنها نمیتونست کاری کنه...خب وقتی ولکات تنها باشه میدونن که میخاد چیکار کنه راحت میگیرنش...تازه جیرود خیلی پاساش عالیه

tofigh در 2/12/1391 | 23:18 گفت:

اگه قراره ونگر بره بقیه هم باید برن اگه ونگر بره هیوولد و کرونکه درست نمیشن اما اگه هیوولد و کرونکه برن ونگر تغییر می کنه و تیمی می سازه کهبالا دستش تیم نیست ............................................................................................. شاید درست بگی ...ولی اینکه دفاع همش تغصیر مربیه نه آخه دفاع باید یه بازی خونی یه تجربه ای داشته باشه یکم خشن بازی کنه که ازش حساب ببرن مثل کمپل اینا انگار دخترن اون مرته ساکر که اوردنش میانگین قد رو ببره بالا البته از یه جهت تغصیر مربی هست که این دخترا رو گذاشته دفاع..

مغیث در 2/12/1391 | 22:58 گفت:

من یه مقداری سر اینکه جیرو از اول باید بازی می‌کرد یا نه مسئله دارم. دوتا دفاع وسط بایرن دانته و ون‌بویتن بودن که 197 و 188 قد دارن و سرعت بالایی ندارن. هافبک دفاعی هم خاوی مارتینز 190سانتی بود که اونم تو هوا خیلی عالیه. طبیعی بود که والکات که سرعتیه نوک بازی کنه تا بتونه از کندی اونا استفاده کنه. اما خب متاسفانه جواب نداد دیگه.