در وصف سسک

نویسنده: حسین ملازینل

وبلاگ من
نویسنده: حسین ملازینل
بعضیا هستن که دیگه نیستن...
کل بازدید: 4,665 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

در وصف سسک

فعلا که نه خبری از انتقال جدیدی هست نه تا چند روز آینده بازی داریم .گفتم واسه عوض شدن حال و هوای بچه های سایت بعد از مدت ها این مطلبو بذارم یکم بخندیم...شاعر در وصف اوضاع و احوال این روز های فابرگاس سروده :
(صدای سوزناک نی و سنتور)
"کوله بار آرزوهات روی دوشت/بارسلونا رفتی با پای پیاده
رفتی و به هرچی خواستی نرسیدی/متاسفم برات ای سسک ساده
(از اینجا بیس به آهنگ اضافه میشود)
دل به ژاوی دادی از سادگی دادی/آرسنالو پای دل دادگی دادی
لالیگا دیدی چراغی پر فوغه/تا بهش رسیدی فهمیدی دروغه ه ه ه
(صدای تحریر و کمانچه و دف:آآآآی ی ی ی،ای سسک ساده ه ه ه)
عاشق و خسته و غمگین و پریشون/سسک بی کس سسک بی سروسامون
سسک زخمی،سسک تنها و تکیده/سسک گریون من آآآه ای سسک گریوووون
(صدا های عجیب و غریب کیبورد همراه با کمانچه و سنتور و نی و تحریر:ای ی ی ی سسک ساده ه ه )
کوله بار آرزوهاتو کی دزدید/سسک دیوونه به گریه هات کی خندید
عاشق و خسته و غمگین و پریشون/سسک بی کس سسک بی سروسامون
تورو با ویلانووا تنها گذاشتش/پپی که لیاقت عشقو نداشتش/
تک و تنهایی و با پای پیاده/متاسفم برات ای سسک ساده ه ه ه...


منبع :هفته نامه ی ورزشی تماشاگر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 21/2/1391 | 21:15 گفت:

تا ابد عاشقشم...
مثل فرهاد مجیدی ...

حسین ملازینل در 21/2/1391 | 19:01 گفت:

خوب اهل قزوینم دیگه مگه چیه؟ :-)

HAMED toopchi در 21/2/1391 | 17:04 گفت:

اهل قزوينم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید سجاد حسینی در 21/2/1391 | 15:47 گفت:

خیلی ممنون. هرچند تکراری بود

soroosh در 21/2/1391 | 15:05 گفت:

سسک تو بارسا نسبت به ژاوی خیلی خیلی سطح پایین تر و نسبت به اینیستا یه کم سطح پایین تره ... زیاد به آمار گل زنی و پاس گل هاش دقت نکنید...تو بازی های مهم تفاوت این بازیکن ها با سسک معلوم میشه

mohammad ali در 21/2/1391 | 15:00 گفت:

در وصف سکس

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 14:30 گفت:

age mikhan befrooshan,bayad biad arsenal

احسان در 21/2/1391 | 14:10 گفت:

به به به و دیگر هیچ!!!

sepehr najafian در 21/2/1391 | 14:09 گفت:

واقعا ميخوان بفروشنش؟
مگه مغز شترمرغ خوردن

hamed در 21/2/1391 | 14:03 گفت:

رفتم فیس بوک آمار هافبک های بارسلونا رو گذاشته بود که اگه اشتباه نکنم فابرگاس 18 تا پاس گل داده بود و 15 تا هم گل زده بود که حتی از ژاوی و اینیستا هم بیشتر بود...

با این حال می خواهند فابرگاس رو بفروشند!!!

واقعا که برات متاسفم فابرگاس ( با رفتنت از آرسنال بزرگترین اشتباه عمرت رو مرتکب شدی ) ولی هنوز هم ازت متنفرم...

از این همه خلاقیتی که به خرج دادی واقعا ممنونم حسین ملازینل...

دستت درد نکنه...

عشق است آرسنال...

توپچی جنوب در 21/2/1391 | 13:55 گفت:

احسنت برتو ای حسین.

به به به و دیگر هیچ!!!!!!!!!!!!

sepehr najafian در 21/2/1391 | 13:55 گفت:

از سسک بد نگو تو بارسا که خيلي موفقه

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 13:46 گفت:

tekrarie..........I love you cesc