ایبراهیموویچ در آرسنال؟(شایعه/واقعیت)

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 23,774 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ایبراهیموویچ در آرسنال؟(شایعه/واقعیت)

هواداران آرسنال معتقدند با حضور زلاتان ایبراهیموویچ تیمی رویایی می‌شوند اما انتقال گلزن با تجربه سوئدی را به لندن بعید تلقی می‌کنند.
من که میگم شایعه س اما خبرشو ی جا خوندم <


در پی انتشار خبری که رسانه‌های انگلیسی روز گذشته منتشر و عنوان کردند زلاتان ایبراهیموویچ در رادار خرید «توپچی‌های لندن» (آرسنال) است، هواداران تیم تحت امر آرسن ونگر واکنش نشان دادند.

دوستداران این تیم معتبر جزیره با حضور در شبکه‌های اجتماعی عنوان کردند هرچند گلزن فصل گذشته پاری‌سن‌ژرمن 33 ساله است، اما قابلیت‌های گلزنی فراوانی دارد که با حضورش نزد توپچی‌ها، باعث افزایش قدرت تیم می‌شود.

این عده در پیام‌‌های خود به همین منظور از لفظ «آرسنال رویایی با حضور ایبرا»‌استفاده کردند.

البته اکثر دوستداران در ادامه پیام‌های خود عنوان کردند انتقال گلزن معروف سوئد را به تیم محبوب خود بعید می‌دانند.

چاکر قدیمیا

تشکر شده توسط : حسن , mohammad javad ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Sajad در 20/3/1394 | 23:08 گفت:

ehs
داداش حامیان ونگر که منم جز ئشونم از ونگر بت نساختیم ولی تو نقد ها جنبه انصاف رو هم در نظر میگیریم.وقتی به دوران بی جامی نگاه میکنیم اول به شرایط نگاه میکنیم بعد راجب نتایج ونگر نظر میدیم نه اینکه کورکورانه انتقاد کنیم که چرا تو نتونستی با غول های جزیره که به لطف پول نفت هر سال هم غولتر میشدن رقابت کنی.
غلامحسین پیروانی خوب گفت.گفت که رقابت ما با پرسپولیس و استقلال مثل اینه که با تفنگ بادی میریم جنگ ژ3
این دقیقا مصداق تیم ما تو ده سال گذشته با رقبامون بود.الانم مطمن باش هیچ مربی نمیتونیم پیدا کنیم که از ونگر بهتر باشه.فوقش در حد ونگرن.

راجب نظرش درباره بکهام هم بازم میگم اصلا تو کتم نمیره که ونگر راجب یکی بگه که محاله این بازیکن بشه.ونگر به امثال دیابی و سانوگو و ... دل میبنده بعد بگه بکهام بازیکن نمیشه؟؟!!!!

من اون بازیکن هایی رو که اسم بردم قیاس نکردم گفتم در موقع زمان انها مشکل گلزنی نداشتیم.ادبایور تو تیم ما گلزن قهاری بود و زمان اون ما تو حمله مشکلی نداشتیم
تیم ما رئیس داره و صد سال سیاه نمیخوام بازیکن خودخواهی مثل زلاتان رئیس تیم ما شه

Kaveh Ahangar در 20/3/1394 | 20:06 گفت:

ونگر امرن یه بازیکن 34ساله بخره😆

ehs در 20/3/1394 | 15:52 گفت:

sajad
اول اینکه من طرفدار ونگرم ، اصولا بودنش رو به نبودنش ترجیح می دم ! ولی نه اینکه ازش خدا بسازم ! دوم اینکه من حرف از رو هوا نمی زنم شاید سخت باشه پیدا کردن یه اظهار نظر تو 15 سال پیش ولی اگه بگردی پیدا می کنی ! ثانیا من درباره تیم الان ارسنال حرف می زنم نه درباره وقتی که بدون باخت قهرمان شد! بعد واقعا تو ادبایور رو در حد هانری می دونی! ثالثا به نکته خوبی اشاره کردی تیم واقعا یه رییس کم داره !
راستی شماره زلاتان هم فکر می کنم 9 باشه ، شما درست می گید!

Sajad در 20/3/1394 | 09:08 گفت:

ehs
داداش اینو دقیقا از کجات در آوردی که ونگر گفته بکهام بازیکن نمیشه؟؟؟میخوایی ونگر رو تخریب کنی از راهش برو نه اینکه از خودت مصاحبه تولید کنی

راجب زلاتان هم اول اینکه بهش پیراهن شماره 9 دادن نه 10. دوم اینکه اون موقع ازش خواستن تو تست فنی شرکت کنه به اقا برخورده پاشده رفته اژاکس.سوم اینکه ما به جز دو سه سال گذشته هیچ وقت مشکل مهاجم نداشتیم که حسرت بازکنی رو بخوریم که اینهمه هم غرور داشته.از برکمپ و انری بگیر تا ون پرسی و ادبایور

حالا هم نه اون میاد ارسنال و نه ارسنال بابتش پولی خرج میکنه.مطمنا به درد تیم ما هم نمیخوره.تیم ما سبک بازیش پاسکاریه ولی زلاتان عاشق تکروی و رئیس بازی

ehs در 20/3/1394 | 02:59 گفت:

زلاتان تو هر تیمی که بازی کرده با اون تیم قهرمان لیگ شده ! به نظرم کلا زلاتان یه جذبه و شخصیتی داره که واقعا ارسنال این روزا بهش نیاز داره !

ehs در 20/3/1394 | 02:50 گفت:

وقتی زیر20 سال داشت اومد ارسنال حتی یه په پیراهن شماره 10 هم داره که عکسهاش هست ! اما قرار داد نبست نمی دونم از لندن خوشش نیومد از ارسنال یا ونگر ولی در کل می خواست بازی کنه و اون موقع خیلی تو مهاجم ترافیک داشتیم این شد که از ارسنال رفت ! ونگر همیشه از زلاتان تعریف کرده ! ولی هرگز به ارسنال نمی اد شک نکن !!
بکهام هم که می دونید دیگه تو لندن بزرگ شد و اتفاقا تست بازی برای ارسنالم داد ولی ونگر گفت که اون هیچ وقت بازیکن نمی شه !! این شد که رفت منچستر !!

سپهر در 20/3/1394 | 01:05 گفت:

واقعا اگه بیاد تیم تو فاز هجومی تکمیل میشه

حامد در 19/3/1394 | 20:05 گفت:

نه میاد نه بدرد میخوره گلزن هست ولی تنبل

ما یکی میخواییم تو عمق رو که اوزیل به کارمون بیاد وگرنه مهاجم کند یعنی چه اوزیل چه چغندر

Sajad در 19/3/1394 | 19:11 گفت:

خرید زلاتان با این سن و قیمت احتمالش زیر صفره.و سبک بازیش هم اصلا به تیم ما نمیخوره.من به شخصه توماس مولر و بعد کاوانی رو ترجیح میدم
ولی مثل اینکه چک واسه اومدن اعلام امادگی کرده.کاش فرصت رو از دست ندیم.

حسن در 19/3/1394 | 17:22 گفت:

خديرا هم به يووه پيوست
به ما چه ! ما تا روز اخر ١٣٥٧ بازيكن بهمون لينك ميشه تا دقيقه اخر دعا امن يجيب ميخونيم اخرشم ١ بازيكني ميا ارسنال كه حتي ١ بارم بهمون لينك نشده

masoud mahmudpur در 19/3/1394 | 16:20 گفت:

منم از خود زلاتان خوشم نمیاد اما بازیش حرف نداره.اگه بیاد فوق العاده میشه اما بعیده آرسنال بیاد یه حقوق هفتگی نجومی به یه بازیکن بده.حتی زلاتان

ارمان در 19/3/1394 | 15:03 گفت:

احتمالا جکسون مارتینز و اشنایدرلین یا کوندوگبیا و چک این فصل میان
دوست عزیز شما که درباره چک میگی که چرا ارسنال اقدام نمیکنه چک باید از تیم ملی برگرده تا با چلسی حرف بزنه که اجازه خروج بهش بدن تا بعدش با ارسنال مذاکره کنه

رامتين كاوياني در 19/3/1394 | 14:01 گفت:

راستش من بئ شخصه ازش متنفررررررررررررررم
هم از چهرش هم شخصیتش
==================
انصافن چهرش حرف نداره شخصيت شم خيلي باحاله! مخصوصا اينكه به بارساييا گفته بود بچه مدرسه اي
==================
بابا بیخیال چهرش کجاش عالیه؟حالا چهره مهم نیست چون دست ادم خودش نیست اما کلا آدم بد اخلاقو نچسبیه

رامتين كاوياني در 19/3/1394 | 13:59 گفت:

راستش من بئ شخصه ازش متنفررررررررررررررم
هم از چهرش هم شخصیتش
==================
انصافن چهرش حرف نداره شخصيت شم خيلي باحاله! مخصوصا اينكه به بارساييا گفته بود بچه مدرسه اي
==================
بابا بیخیال چهرش کجاش عالیه؟حالا چهره مهم نیست چون دست ادم خودش نیست اما کلا آدم بد اخلاقو نچسبیه

حسن در 19/3/1394 | 13:51 گفت:

از بزرگترین آرزوهای فوتبالیم بازی کردن بکام توآرسنال بود که هرگز محقق نشد))
روانیشم...
==============================
منم خيلي دوس داشتم بيا تازه همه جا پخش كرده بودم بكهام به ارسنال پيوست ولي واقعا حيف!
همين زلاتان هم درسته شايعه هست ولي از ديشب خواب رو از سرم برده دائم چك ميكنم شايد بيا
تصور كنين چند ماه ديكه بعد بردن چلسي تو سوپر كاپ از ونگر بپرسن
On ibrahimovich goal ...

راستش من بئ شخصه ازش متنفررررررررررررررم
هم از چهرش هم شخصیتش
==================
انصافن چهرش حرف نداره شخصيت شم خيلي باحاله! مخصوصا اينكه به بارساييا گفته بود بچه مدرسه اي

رامتين كاوياني در 19/3/1394 | 13:20 گفت:

راستش من بئ شخصه ازش متنفررررررررررررررم
هم از چهرش هم شخصیتش
چون با دید حقارت به همه نگاه میکنه ی جوریه اصلا این بشر...

mohammad در 19/3/1394 | 13:06 گفت:

من که دیوانه این بشرم .تو دنیا سه تا عبر ستاره داریم .مسی رونالدو و سومی هم زلاتان .آیا شما خوشحال نمیشید که یکی از اینا تو آرسنال باشن؟من که شایعه ش هم برام فوق العادس .زلاتان به تیم قدرت میده.یک فرمانده واقعی برای جنگ با مورینیو.یعنی واقعا عالیه حتی اگر برای یک سال باشه

parsa در 19/3/1394 | 12:44 گفت:

نقل قول :
حتي شايعشم ادم رو به وجد مياره
بخدا ١ فصل هم برامون بازي كنه من ١٠ ديگه سال از ونگر راضي ميشم ! زلاتان تموم نشدنيه مطرح كردن سنش واقعا عجيبه! ٣٣ سال بخدا براي اين فوق بشر سني نيست!
يادمه ديويد بكام تو تمرين توپچيا شركت كرده بود من فكر ميكردم صددرصد ارسنالي ميشه ولي وقتي رفت پاريس شكست روحي رواني خوردم
خداكنه اين يكي رنگ واقعيت به خودش بگيره فصل بعد تيما رو درو كنيم
ونگر جون مادرت


پاسخ شما : یه از بزرگترین آرزوهای فوتبالیم بازی کردن بکام توآرسنال بود که هرگز محقق نشد))
روانیشم...

parsa در 19/3/1394 | 12:42 گفت:

بااینکه شایعس ولی به شدت استقبال میکنم
ایبرا یه دیوانه به تمام معناس
اومدنش علاوه بر بار فنی پرستیژ تیم رو میبره بالا مثل اومدن چک...
ولی اگه ونگر پیشنهاد بده شانس اومدنش هست چون آقای مارکوپولو تا حالا تو جزیره بازی نکرده ولی ونگر؟!؟!
چک دیروز مصاحبه کرد که میخواد تو لندن بمونه...چرادست دست میکنن آخه؟؟؟!!!
تا 4.5سال دربازمون بیمه میشه وبااومدن چکپرستیژ وابهت تیم هم بیشتر میشه...

حسن در 19/3/1394 | 12:32 گفت:

حتي شايعشم ادم رو به وجد مياره
بخدا ١ فصل هم برامون بازي كنه من ١٠ ديگه سال از ونگر راضي ميشم ! زلاتان تموم نشدنيه مطرح كردن سنش واقعا عجيبه! ٣٣ سال بخدا براي اين فوق بشر سني نيست!
يادمه ديويد بكام تو تمرين توپچيا شركت كرده بود من فكر ميكردم صددرصد ارسنالي ميشه ولي وقتي رفت پاريس شكست روحي رواني خوردم
خداكنه اين يكي رنگ واقعيت به خودش بگيره فصل بعد تيما رو درو كنيم
ونگر جون مادرت

حسن در 19/3/1394 | 12:32 گفت:

حتي شايعشم ادم رو به وجد مياره
بخدا ١ فصل هم برامون بازي كنه من ١٠ ديگه سال از ونگر راضي ميشم ! زلاتان تموم نشدنيه مطرح كردن سنش واقعا عجيبه! ٣٣ سال بخدا براي اين فوق بشر سني نيست!
يادمه ديويد بكام تو تمرين توپچيا شركت كرده بود من فكر ميكردم صددرصد ارسنالي ميشه ولي وقتي رفت پاريس شكست روحي رواني خوردم
خداكنه اين يكي رنگ واقعيت به خودش بگيره فصل بعد تيما رو درو كنيم
ونگر جون مادرت