پایان یک دوره یا مثیه ای برای یک رویا؟

نویسنده: arman omidian

وبلاگ من
نویسنده: arman omidian
بماند...
کل بازدید: 738 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پایان یک دوره یا مثیه ای برای یک رویا؟

سلام بر تمام توپچی ها که صاحبان حقیقی لندن هستند و تبریک به همتون به خاطر اینکه طرفدار اینچنین تیمی هستید.من امسال کنکور داشتم و با اینکه اینجا ثبت نام کرده بودم ولی کمتر میرسیدم اینجا بیام.این فصل هم خیلی بحث برانگیز بود و بالاخره تموم شد چیزی که در کل به نظر میرسید این بود که این فصل دو نکته داشت.یکی بسیار خوب و دیگری بسیار بد!!!

خوبش در روز آخر فصل بود که ونگر بار دیگر جواب هواداران رو داد و فلسفه اش و البته فلسفه آرسنال رو اثبات کرد و با کمترینها در سخترین دوران تیم و خودش رو از منجلاب بیرون کشید.
نکته منفی یک بحث خیلی بزرگ و جدایی لازم داره که فعلا نمیخوام در موردش صحبت کنم.فقط در همین حد بدونید که وقتی ما برای جایگاه سومی از خوشحالی اینقدر هوا پریدیم و خوشحال و خندون شدیم به هیچ وجه نشونه خوبی نیست.
بگذریم.اما این فصل تموم شد.فکر نمیکنم این فصل اندازه فصل پیش ناامید کننده تر بوده باشه.فصلی که برای قهرمانی میجنگیدیم,بارسا رو بردیم و اقای میکردیم که یک دفعه.............
با اون اتفاقاتی که افتاد خود من خیلی امید داشتم ونگر تکونی به خودش بده و به خاطر ضربه هایی که هفته های آخر خورد خریدی درست حسابی بکنه.ولی اینطور نشد و فقط بعد از باخت8به2 خودشو یه تکونی داد.اما برای این فصل دیگه باید واقعا باید یه کاری کرد.فلسفه باشگاه و ونگر کاملا قابل احترام و دوست داشتنیه.ولی نافصه!یعنی در کنار اینها ما باید فاکتور های دیگه ای داشته باشیم تا احترام از دست رفته خودمونو برگردونیم و اسممون به رتبه 1 فوتبال جهان برسه.همه هم میدونید که جام گرفتن مهمترین مسئلست.بعد این فصل و تو نقل و انتقالات میشه دوباره خودمون بسازیم.البته در صورتی که اون اصل کاریا بخوان و پول خرج کنند!ببینید تیم واقعا در یک قسمتهایی به بازیکن جدید نیاز داره.باید خرید و نباید دست دست کرد.همین شانچستر یونایتد.با این همه افتخار و قهرمانی و با اینکه این فصل هم در اخرین لحظه قهرمانیو از دست داد ولی زنگ خطر رو احساس کرده و به شدت دست به کار شده.شما به این اخبار که از روباه پیر و شانچستر یونایتد درز کرده توجه کنید:
منچستر مبلبغ 50 میلیون یورو برای سه بازیکن تیم دورتموند پیشنهاد داده است !

Kagawa

Lewandowski

Hummels
......................................
نا بر گزارش ها سران تیم منچستر یونایتد، اولیویر گیروند مهاجم 25 ساله تیم

مونت پلیر فرانسه را برای خرید در تابستان مورد هدف قرار داده است.
....................................
یا همین شانسلونای خودمون که هیچی نشده دست به کار شده و بیل رو میگن ضمنی توافق کرده باشون.
آرسنال هم همه چیز بستگی به خودش داره.اگه بخواد روند سالهای قبل رو پیش بگیره و فقط به فکر قرار گرفتن تو بیگ فور و چمپیونز لیگ باشه که هیچی.ولی اگه واقعا به هوادارها و رویاهاشون احترام میذاره باید هرچه زودتر دست به کار بشه خرید هاش رو شروع کنه.واقعا باید یه بازبینی انجام بدن تو سبک نقل و انتقالاتشون مسئولان و در راس همه ونگر.ما نمیخوایم که مثل رئال مادرید و یا شانسلونا و من سیتی و چلسی رفتار بکنند.بلکه میخوایم وقتی تیم یه جا مشکل داره و از اونجا ضربه میخوره دیگه فقط به خاطر یکی دو میلیون موقعیت های مناسبی مثل کهیل و هازارد و غیره رو از دست بده.
یه ضرب المثلی هست که میگ فردایی وجود نداره.یعنی اگه میخوای کاری بکنی باید همین الان شروع کنیامیدوارم که مسئولان هم از الان به فکر بیفتن حضوری قوی داشته باشند.یا اینکه لاقل از همین اول کاری تکلیفمونو روشن کنند و بگن داداشای گل امسال هم سرکارید و نمیخوایم برای کسب جام و افتخار بریم و فلسفه و کوالیتی و چمپیونز لیگ کافیمونه!
یا حق

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arman omidian در 26/2/1391 | 14:16 گفت:

خیلی ممنون از حمایتها و نظراتتون در اولین پستم.واقعا خجالتم دادین.
1.برای نقل و انتقالات باید تا قبل از یورو کار رو تموم کرد.چون مطمئن باشید بعد از یورو قیمت بازیکنا ازینی هم که هست بیشتر میشه.
2.ما فلسفون و اصولومونو تا حالا بارها به تمام جهان فوتبال ثابت کردیم.الان باید در کنارش چیزهای دیگه ای هم ارائه کنید.ممکن الاب با این حرفم ناراحت بشید ولی متاسفانه(بازم میگم متاسفانه چون خودمم خیلی ناراحتم)این آرسنال اعتبار آرسنال2004و 2006 رو نداره.یه زمانی اسم آرسنال خشتـــک بقیه تیما رو رنگین میکرد!1ولی حالا چی؟الن به شدت نیازه که با جام گرفتن اعتبارمونو اون زمانمون زنده کنیم.در مورد جام گرفتن و فلسفه خیلی حرف دارم که ایشالا جدا براش یه مطلب کاملی میذارم.
3.من بعد از این که فصل پیش در فاصله ای کم از همه جام ها و قهرمانی ها کنار رفتیم به شدت دچار افسردگی شده بودم!!اون موقع دلم به حال ونگر میسوخت که بدبخت اون چه ضربه سختی خورده و حتما تابستون این ناامیدی بزرگ رو جبران میکنه.ولی رهی خیال باطل چون نه تنها خرید نکرد بلکه اون 2تا نکبت رو هم فروخت دی: ولی درکل فصل پیش یکی از بدترین فصلهای فوتبالی عمرم بود.چون در مدت کمی ضربه های سنگینی خوردیم.
4.درسته.احتمالش کمه منچستر این چنتا رو باهم بگیره.ولی مهم نفس کاره.یعنی تا اینکه خطر رو احساس کردن زود دست به کار شدن و فقط به یک گزینه فکر نکردن که اگه از چنگشون در بیاد دیگه کاری نتونن بکنن.بلکه بلافاصله چنتا رو در نظر گرفتن تا اگه اولی نشد دومیو مال خودشون کنن.
و در پایان باز هم ازتون تشکر میکنم
یا حق

مجتبی هانری در 26/2/1391 | 13:06 گفت:

مرسی بابت اولین پستت.......
موفق باشی به خصوص در کنکور...

مصطفی کاظمی در 26/2/1391 | 12:41 گفت:

1) خوش اومدی.
2) امیدوارم حالا که بلاگ نویسی رو شروع کردی یکی از بچه های ثابت سایت بشی.
3) محاله منچستر هم لواندوسکیو بگیره هم جیرود رو.
4) یکی دو میلیون رو خوب اومدی،هر سری ریکی آلوارز رو میبینم میسوزم واقعا سر 2 میلیون از دست دادیمش.
5) مرسی ازت به خاطر کل مطلبت.

محمد على(اباى) در 26/2/1391 | 01:54 گفت:

like nesfe nime

امیرعباس در 25/2/1391 | 23:48 گفت:

سیدرضا:
بله بهترین تیم بودیم ولی بدون اشبرتون و با 400-500 ملیون بدهی مثل بارسا و شانسچستر.

ehs در 25/2/1391 | 23:44 گفت:

ايشالاه باز هم از اين كارها بكني!!
ما به شدت نياز به يه بازيكن طراح وسط زمين داريم كه ونگر خودش به فكر هست!

امیرعباس در 25/2/1391 | 23:44 گفت:

کاملا باهات موافقم!

reza در 25/2/1391 | 23:37 گفت:

دست رسی به بهترین ها با کمترین ها
جمله ی قشنگی بود

سید سجاد حسینی در 25/2/1391 | 23:35 گفت:

اگه ونگر لیسانس اقتصاد نداشت الان بهترین تیم جهان بودیم

علی ارشدی در 25/2/1391 | 22:21 گفت:

فصل قبل بعد از حذف همزمان از 3 جام افسرده شدم کلا!!!!!!!

ناصر در 25/2/1391 | 21:29 گفت:

مطلب جالبی بود.
نظر شخصی بنده اینه که چون در زمان نقل و انتقالات تابستانی سال پیش ونگر دیر عمل کرد و تیم رو دیر بست،باعث این مشکلات شد. اما برای فصل بعد خوشبین ترم به دو دلیل : 1-امسال ظاهرا ونگر از سال پیش درس گرفته و میخواد تیم رو قبل از مسابقات یورو ببنده. 2-مربی تیم که پت رایس-یه مرد بله قربان گو بود-به مردی مقتدر و با تدبیری مثل بولد تغییر پیدا کرده،که این میتونه برای کل تیم و عملکردش خوب باشه و ونگر رو تا حدودی به چالش بکشه.

(Hooman sam (Dark metal در 25/2/1391 | 20:06 گفت:

خیلی کامل بود...
وقتی دیدم اولش رو اینقد قشنگ نوشتی تا آخرش رفتم حتی یه کلمه هم جا ننداختم...
مرسی...
منم موافقم بجز اینکه گفتی اصلیترین چیز جام گرفتنه !!!
ایشالا فلسفمون یه کوچولو تغیر کنه و یه فکر به حال دفاع کنیم !!!

like \\m// like

Farhad Rahbari در 25/2/1391 | 19:54 گفت:

آفرین
با استیو بولد روزهای خوشی در پیش است
امیدوارم تو بلاگ نویسی فعال باشی

توپچی جنوب در 25/2/1391 | 19:50 گفت:

کاملا حرفات متینه آرمیناتور و این فصل هم ونگر میخواد تا قبل از شروع یورو قسمت اعظم نقل و انتقالات رو انجام بده..

1-خرید لوکاس پودلسکی

2-تمدید رابین و تئو ولکات...

3-به دنبال امویلاو دمپسی و ورتونگن و دوتا از بازیکنان مونپیله و غیره.. .

4- امیدوارم هرچه زود تر واسه فصل بعد تیم رو ببنده رئیس.........