شایعات

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
بازیکن اسبق تیم ملی و عاشق ارسنال
کل بازدید: 15,575 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات

رویایی که شاید حقیقت بپیونده.ماندن ونپرسی که احتمالش 60 40 به سوده ارسناله (یوونتوس فکر نمی کنم با40 ملیون پوند بیاد جلو )
اگه با این قیمت می خره ون پرسی 29 ساله را می فروشیم کاوانی یا هیگواین یا فالکایو را می خریم
خدایی رابین به جز امسال همش مصدوم بوده
اصلا اشکال از کسی نیست اشکال از بازوبنده
پت ویرا  تی تی هانری فابرگاس حا لا هم رابین
2. خرید  هافبک دفاعی M’Vila که 90 درصد میاد
3. خریدGiroud یاdempsy که هر دو در این فصل عالی بودند بالای 20 گل به ثمر رسوندند یک نیمکت خوب
4.خریدهازارد(که خیلی شانسمون کمه) یا بلهندرا که تو مونپولیه فراتر از عالی کار کرده
5..خریدYanga-Mbiwaیا ورتوگن برای استحکام دفاعی
6.Martineznدفاع سوسیه داد که در تیم ملی زیر 21 ساله های اسپانیا بازی می کرده  و ارسنال با چلسی ولیورپول برای به خدمت گیریش در رقابت هستند
همه اینها در حد هدف های ارسنال نا برده شده
و مذاکراتی با بعضی از ان ها شده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 28/2/1391 | 11:22 گفت:

لیست خوبیه ولی نشدنیه.

hamed در 28/2/1391 | 10:58 گفت:

فعلا زوده که قضاوت کنیم...

نمیتونم چیزی بگم...

البته نباید زیاد هم امیدوار باشیم ( سیاست مدیرای باشگاه همینه دیگه )...

HAMED toopchi در 28/2/1391 | 10:51 گفت:

بزك نمير بهار مياد كمبزه با خيار مياد!!!!!!!!!!!!!!!!

masoud mahmudpur در 28/2/1391 | 10:41 گفت:

تو خوابم اینارو نمیبینیم

آرمان الهیاری در 28/2/1391 | 10:19 گفت:

کریم انصاری فرد خوبه

حاکم 26 در 28/2/1391 | 10:02 گفت:

خوبه. ولی خرج نمیکنن بی غیرتا...

HOSSEIN در 28/2/1391 | 09:52 گفت:

آرسنال-فالکائو؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

soroosh در 28/2/1391 | 09:51 گفت:

منم با حرفت درباره رابین موافقم
اگه واقا می خواد بره و براش پول خوبی هم میدن بره ... به جاش فالکائو یا کاوانی رو میشه خرید
البته اون سران باشگاه عوضی بعید می دونم پول فروختن رابین رو خرج این کار کنن :تف

سید سجاد حسینی در 28/2/1391 | 09:37 گفت:

بی زحمت منبع رو هم بذار

parsa در 28/2/1391 | 09:18 گفت:

لعنت به این شانس
فالکایو بهترین گزینه برای جایگزینی رابین است

میلاد کشوری در 28/2/1391 | 09:09 گفت:

این رادار آرسنال هم برای خودش داستانی داره! هر سال یه 200-300 تا بازیکن از مسی و رونالدو بگیر تا بازیکنی که تو لیگ 3 عمان بازی می کنه تو رادار آرسناله؛ آخرش دو تا بازیکن متوسط می خره و 3-4 تا که اسمشون به گوش جن هم نرسیده (که البته برای قرض دادن خریداری میشن).
فکر کنم تعریف "توی رادار آرسنال بودن" با بقیه تیما فرق می کنه. احتمالا بفقط در حد آنالیز بازی های این بازیکناست.

رضا در 28/2/1391 | 08:53 گفت:

اینا همه تو رادار هستند!
اگه ارسنال پول نداره بازیکن نمیخره یک رادار با قدرت بالا که داره!

توپچی جنوب در 28/2/1391 | 08:03 گفت:

اگه با این قیمت می خره ون پرسی 29 ساله را می فروشیم کاوانی یا هیگواین یا فالکایو را می خریم
....................................................................................................................................
کاوانی یا هیگواین یا فالکایو!!!!!!!!!!!!!!!
ساده ای محمد تا حالا چند بار آرسنال بعد از خرید ستاره هاش رفته بازیکن ستاره گرفته که این دومین بارش باشه.

مجتبی هانری در 28/2/1391 | 07:14 گفت:

ممنون....

(Hooman sam (Dark metal در 28/2/1391 | 05:44 گفت:

مزسی...
اما ما نباید این دفعه هم کاپیتانمون رو از دست بدیم... (که متاسفانه من تو خبرهام نوشتم که 2باره این بلا سرمون اومد!!)
واقعا احساس تاسف و شرمساری میکنم!!دییی

like \\m// like

مهدی افسرده در 28/2/1391 | 01:20 گفت:

وحید رو دستت بلند شدن!!!

رضا توپچی در 28/2/1391 | 01:13 گفت:

تبریک برای اولین پستت ولی بهتره بری از پسرک شایعه پراکن اینجا که واقعا" به صورت حرفه ای عمل میکنه آموزش های لازم رو بگیری.......

mohammad ali در 28/2/1391 | 01:09 گفت:

چجور شایعه ای بود ؟!

رضا توپچی در 28/2/1391 | 01:09 گفت:

علاوه بر این 5 خرید نیاز یه یه دفاع راست مطمئن هم داریم...

سعيد غلامي در 28/2/1391 | 01:04 گفت:

فقط M’Vila رو بگيريم با يه مدافع خوب ديگه تمومه

mohamad در 28/2/1391 | 01:04 گفت:

ما واقعا به این 5 خرید نیاز ذاریم