شایعات روز

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
بازیکن اسبق تیم ملی و عاشق ارسنال
کل بازدید: 15,579 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

خیر های ناامید کننده1.ارسنال به دنباله هافبک وسط ساندرلند به نامStephane Sessegnon  است
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/06/17/arsenal-transfer-news-and-rumours-sunday-17-june/

2.ام ویلا گفته که میخواد در ارسنال بازی کنه  همه خبر گذاری ها گفتند یکی از اونا
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/06/17/arsenal-transfer-news-and-rumours-sunday-17-june/
3.الیور جیرور به ارسنال پیوست
4 ارسنال اعلام کرد دو ستاره خو را در تابشستان میفروشد
ون پرسی 30 میلیون یورو حیف است مقصد بعدی یا یوونتوس من سیتی
و چلسی پیشنهاد خرید والکات را داده که قسمتی از فرار داد ان استوریج است
http://www.tribalfootball.com/articles/arsenal-set-30m-price-man-city-juventus-target-van-persie-3245131برای ونپرسی

http://www.tribalfootball.com/articles/chelsea-offer-sturridge-arsenal-walcott-3245481برای والکات

واینم fرای هر دو
http://www.footballgossip.org.uk/index.php/2012/06/17/arsenal-transfer-news-and-rumours-sunday-17-june/

http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/120617/transfer-rumours-and-paper-review-sunday-june-17-174565

تو بعضی خیر گذاری ها امده والکات دوست داره بمونه
که احتمال موندنش بیشتره
5.بازیکن روسیه
Alan Dzagoev که ارسنال و ونگر به شدت به  دنبالش هستند گفته بعد یورو جواب میده
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/120616/arsenal-target-will-decide-future-after-euro-2012-174543

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 29/3/1391 | 14:15 گفت:

مرسی...

ehs در 28/3/1391 | 21:23 گفت:

اخبارت خيلي هم بد نبود!!دمت گرم ايشالاه رابين و تئو هر دو تاشون مي مونن

masoud mahmudpur در 28/3/1391 | 21:17 گفت:

واقعا خاک تو سر این مالکای ما کنن.بمیری کرونکه!
بچه ها هلند حذفش قطعی شده؟

علی ارشدی در 28/3/1391 | 19:48 گفت:

من فکر کردم وحید برگشته

دیدم تویی فقط تیترت شبیه وحیده! ولی مرسی

soroosh در 28/3/1391 | 19:26 گفت:

ممنون دلم تنگ شده بود واسه شایعه هات
فک کنم رابین رفتنیه

parsa در 28/3/1391 | 19:11 گفت:

مرسی...

مصطفی کاظمی در 28/3/1391 | 16:15 گفت:

مرسی از تو...
.
.

محمد حسینی در 28/3/1391 | 15:27 گفت:

امیدوارم تیم خوبی ببندیم
این نقل و انتقالات کشت مارو

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1391 | 14:40 گفت:

وحیدکجاست؟

حمید pires در 28/3/1391 | 14:40 گفت:

مثل اینکه رفتن رابین محتملتره coughoffside هم همچین خبری زده .وقتی خود باشگاه علاقه ای به تمدید نداره کاری نمیشه کرد.از حرفای هیلوود معلوم بود میخاد بفروشش .

توپچی جنوب در 28/3/1391 | 14:37 گفت:

شرمنده محمود-----> منظورم محمد بود.

توپچی جنوب در 28/3/1391 | 14:36 گفت:

این روز ها شایعات زیاده شما توجه نکنید و بر اعصاب خودتون مسلط باشین


مرسی محمود یادوحید افتادم که شایعه پراکنی میکرد تو سایت!!!!!!!!!

حمید pires در 28/3/1391 | 14:31 گفت:

خدا بخیر کنه.