با توپ یورو اشنا شوید

نویسنده: hamid FFFFFFF

وبلاگ من
نویسنده: hamid FFFFFFF
هیچی
کل بازدید: 10,885 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

با توپ یورو اشنا شوید

این توپ جای جابولانی را گرفته که شرکت ادیداس ان را طراحی کرده
هفت صبح: آدیداس، حامی رسمی مسابقات جام ملت های اروپا، یورو 2012، که 8 ژوئن (19 خرداد) آغاز خواهد شد. توپ مخصوص این مسابقات را معرفی کرده است. این توپ که آخرین نمونه نسل «تانگو» است و «تانگو 12» نام گذاری شده، برای نخستین بار در دسامبر سال گذشته میلادی معرفی شد و قرار است در مسابقات جام ملت های اروپا که در اوکراین و لهستان برگزار خواهد شد، جای جابولانی، توپ مخصوص مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را بگیرد. جابولانی پس از مسابقات جام جهانی سال 2010 با انتقادات بسیاری مواجه شد و بسیاری رفتار غیرمنتظره آن را که به ویژه برای دروازه بانان دردسرآفرین شده بود، به باد انتقاد گرفتند. ازجمله دیوید جیمز، دروازه بان تیم ملی انگلیس آن را «افتضاح» خوانده است. آدیداس اما توپ جدیدش را که دو سال برای طراحی آن زمان صرف کرده است. برای تیم های مطرح لیگ های اروپایی همچون چلسی، میلان، بایرن مونیخ و رئال مادرید فرستاده است تا بازیکنان این تیم ها آن را امتحان کرده و از هرگونه اشتباه احتمالی در طراحی و ساخت آن جلوگیری شود. 

همچنین توپ های تانگو 12 برای بازیکنان 16 تیم حاضر در رقابت های یورو 2012 فرستاده شده است تا آنها هم بتوانند به بازی با این توپ منحصر به فرد عادت کنند. تانگو 2012 از مواد باکیفیت بسیار بالا ساخته شده است (70 درصد پولیرتان و 30 درصد چرم مصنوعی) و راحت تر می توان کنترلش کرد و با آن بازیکنان حریف را دریبل زد.

همچنین در تمام آزمایشات فیفا، ازجمله آزمایش های وزن، اندازه و طراحی بالاترین امتیاز را کسب کرده است. بدین ترتیب تانگو 12 برای بازی در شرایط مختلف جوی و مدت های طولانی مناسب است.

Tango 12 ball 2

 پس از آنکه توپ جابولانی در رقابتهای جام جهانی 2010 انتقادات زیادی به همراه داشت و انحراف آن کجابولانی باعث خشم چندین سرمربی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی شد و حتی کار به جایی رسید که در یك گزارش رسمی فیفا به عنوان علت احتمالی اشتباهات غیرقابل توضیح دروازه بانی ذكر شد، سران آدیداس تصمیم گرفتند تابه اصلاح اشتباهات موجود در این توپ پرداخته و با اعمال این اصلاحات، توپ مناسب تر و بهتری را برای یورو2012 آماده کنند.

توپ یورو 2012 كه در مراسم قرعه كشی این رقابتها رونمایی شد، به نام طرح تانگو 12 كه در دهه 1980 نیز مورد استفاده قرار گرفته، نامگذاری شد.

هربرت هاینر مدیر اجرایی آدیداس با بیان اینكه ما همه انتقادها را جدی می گیریم،به این نکته اشاره کرد که انتقادهای مطرح شده از جابولانی،این بود ضربه محكم باعث می شد توپ بیشتر از آنچه تصور می شود پرتاب شود.

او دراین باره گفت: «دو جنبه وجود دارد. اول اینكه تلاش می كنیم توپ تا حد امكان گردتر باشد تا سریعتر پرتاب شود. دوم اینكه ما در آفریقای جنوبی در منطقه مرتفع بازی می كردیم و توپ بیشتر پرتاب می شد. البته ما همه انتقادها را دریافت می كنیم. عدم انحراف این توپ بیشتر از هر توپ دیگری است.»

تانگو 12 در هشت كشور اروپایی از جمله اسپانیا و آلمان آزمایش شده و تمامی 16 كشور راه یافته به یورو 2012 این توپ را در ماه جاری میلادی دریافت خواهند كرد.

با یك كیسه جدید داخل توپ، كنترل توپ در مقایسه با جابولانی آسانتر خواهد بود.

هاینر افزود: همه چیزهایی كه تاكنون در باره این توپ جدید شنیده ایم بسیار مثبت بوده است. پیتر چك و مانوئل نوئر بعد از آزمایش این توپ ابراز رضایت كردند
Twitter
0

 
توپ وِیژه بازی های یورو ۲۰۱۲


گل: ایکر کاسیاس، دروازه بان تیم ملی اسپانیا در مراسم معارفه رسمی توپ فینال یورو۲۰۱۲ که روز ۴شنبه در شهر مادرید برگزار شد، شرکت داشت

طراحی توپ «آدیداس تانگو ۱۲ فینال» دو سال پیش آغاز شد و طبق صحبتهای تولید کننده آدیداس، این توپ بیش از هر توپ دیگری مورد آزمایش قرار گرفته و در ۸ کشور مختلف اروپایی تست شده است.

 

درمورد طراحی این توپ، یادآوری شده که تعبیر مدرنی از توپهایی که در دهه ۱۹۸۰ مورد استفاده قرار گرفته به عمل آمده و البته درمراسم معارفه این توپ، نماینده هایی از اوکراین و لهستان، دو میزبان رقابتهای یورو۲۰۱۲ نیز حضور داشتند

رقابتهای یورو۲۰۱۲ در ۸ ژوئن آغاز شده و فینال این رقابتها روز اول جولای در کیف برگزار خواهدش د.


 

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 15/3/1391 | 13:49 گفت:

مرررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسی
عالی بود

Farhad Rahbari در 15/3/1391 | 13:07 گفت:

مرسی
این توپ خیلی توپه

nima در 15/3/1391 | 10:44 گفت:

یه جوریه خیلی سادس!!!طرحشم خیلی تکراری شده دیگه!

reza در 15/3/1391 | 10:39 گفت:

ای چی میشه هلند به اسپانیا بخوره بعدش رابین یه گل از وسط زمین به این مقدسه بزنه . بعدش همه جا رو میذاره رو سرش که توپ مشکل داره
راستی مگه توپش هوشمند نیست ؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 15/3/1391 | 10:33 گفت:

چقد زشته! هيچ توپي توپ جام جهاني 2002 نميشه

farhood در 15/3/1391 | 01:32 گفت:

البته اين اطلاعات رو پارسا بهم داده حق كپي رايت رعايت ميشه

farhood در 15/3/1391 | 01:31 گفت:

تو گوگل سرچ كني prison break season5مياره

محمد على(اباى) در 15/3/1391 | 01:30 گفت:

ﺍﺥ ﺍﻳﻨﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺨﺮﻡ....ﻣﻦ ﻳﻪ ﺟﺎﺑﻮﻼﻧﯽ ﺩﺍﺭﻭﺷﺒﺎ ﺑﻐﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﻤﺶ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺑﻢ..ﺧﻴﻠﯽ ⓢⓔⓧⓨ ﻳﻪ

mohsen abbasi در 15/3/1391 | 01:21 گفت:

چه باحال لینک دانلودشو بذارید تو سایت

farhood در 15/3/1391 | 00:54 گفت:

محمد جون فصل پنجشو دارن مي سازن و در اون مايكل نمرده تو پاييز امسال از شبكه foxپخش ميشه تريلراشم تو گوگل هست

علی ارشدی در 15/3/1391 | 00:17 گفت:

از جابولانی خیلی بهتره

محمد اصغری در 15/3/1391 | 00:02 گفت:

یه سوال غیر فوتبالی
قضیه فصل5فرار از زندان چیه؟مگه چهارتا فصل بیشتر نبود؟

محمد اصغری در 14/3/1391 | 23:52 گفت:

یه چیزی
.
.
.
واقعا عالی بود

soroosh در 14/3/1391 | 23:49 گفت:

دمت گرم
عالی بود
ولی جمیز کلا چی حالیش هست

Vishka در 14/3/1391 | 23:40 گفت:

من نوشتم

Vishka در 14/3/1391 | 23:39 گفت:

مررررررررررررررررسی
خیلی علمی بود پستت

hamid FFFFFFF در 14/3/1391 | 23:29 گفت:

بابا یه چیزی بنویسید