با توپ یورو اشنا شوید

نویسنده: hamid FFFFFFF

وبلاگ من
نویسنده: hamid FFFFFFF
هیچی
کل بازدید: 15,140 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

با توپ یورو اشنا شوید

این توپ جای جابولانی را گرفته که شرکت ادیداس ان را طراحی کرده
هفت صبح: آدیداس، حامی رسمی مسابقات جام ملت های اروپا، یورو 2012، که 8 ژوئن (19 خرداد) آغاز خواهد شد. توپ مخصوص این مسابقات را معرفی کرده است. این توپ که آخرین نمونه نسل «تانگو» است و «تانگو 12» نام گذاری شده، برای نخستین بار در دسامبر سال گذشته میلادی معرفی شد و قرار است در مسابقات جام ملت های اروپا که در اوکراین و لهستان برگزار خواهد شد، جای جابولانی، توپ مخصوص مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را بگیرد. جابولانی پس از مسابقات جام جهانی سال 2010 با انتقادات بسیاری مواجه شد و بسیاری رفتار غیرمنتظره آن را که به ویژه برای دروازه بانان دردسرآفرین شده بود، به باد انتقاد گرفتند. ازجمله دیوید جیمز، دروازه بان تیم ملی انگلیس آن را «افتضاح» خوانده است. آدیداس اما توپ جدیدش را که دو سال برای طراحی آن زمان صرف کرده است. برای تیم های مطرح لیگ های اروپایی همچون چلسی، میلان، بایرن مونیخ و رئال مادرید فرستاده است تا بازیکنان این تیم ها آن را امتحان کرده و از هرگونه اشتباه احتمالی در طراحی و ساخت آن جلوگیری شود. 

همچنین توپ های تانگو 12 برای بازیکنان 16 تیم حاضر در رقابت های یورو 2012 فرستاده شده است تا آنها هم بتوانند به بازی با این توپ منحصر به فرد عادت کنند. تانگو 2012 از مواد باکیفیت بسیار بالا ساخته شده است (70 درصد پولیرتان و 30 درصد چرم مصنوعی) و راحت تر می توان کنترلش کرد و با آن بازیکنان حریف را دریبل زد.

همچنین در تمام آزمایشات فیفا، ازجمله آزمایش های وزن، اندازه و طراحی بالاترین امتیاز را کسب کرده است. بدین ترتیب تانگو 12 برای بازی در شرایط مختلف جوی و مدت های طولانی مناسب است.

Tango 12 ball 2

 پس از آنکه توپ جابولانی در رقابتهای جام جهانی 2010 انتقادات زیادی به همراه داشت و انحراف آن کجابولانی باعث خشم چندین سرمربی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی شد و حتی کار به جایی رسید که در یك گزارش رسمی فیفا به عنوان علت احتمالی اشتباهات غیرقابل توضیح دروازه بانی ذكر شد، سران آدیداس تصمیم گرفتند تابه اصلاح اشتباهات موجود در این توپ پرداخته و با اعمال این اصلاحات، توپ مناسب تر و بهتری را برای یورو2012 آماده کنند.

توپ یورو 2012 كه در مراسم قرعه كشی این رقابتها رونمایی شد، به نام طرح تانگو 12 كه در دهه 1980 نیز مورد استفاده قرار گرفته، نامگذاری شد.

هربرت هاینر مدیر اجرایی آدیداس با بیان اینكه ما همه انتقادها را جدی می گیریم،به این نکته اشاره کرد که انتقادهای مطرح شده از جابولانی،این بود ضربه محكم باعث می شد توپ بیشتر از آنچه تصور می شود پرتاب شود.

او دراین باره گفت: «دو جنبه وجود دارد. اول اینكه تلاش می كنیم توپ تا حد امكان گردتر باشد تا سریعتر پرتاب شود. دوم اینكه ما در آفریقای جنوبی در منطقه مرتفع بازی می كردیم و توپ بیشتر پرتاب می شد. البته ما همه انتقادها را دریافت می كنیم. عدم انحراف این توپ بیشتر از هر توپ دیگری است.»

تانگو 12 در هشت كشور اروپایی از جمله اسپانیا و آلمان آزمایش شده و تمامی 16 كشور راه یافته به یورو 2012 این توپ را در ماه جاری میلادی دریافت خواهند كرد.

با یك كیسه جدید داخل توپ، كنترل توپ در مقایسه با جابولانی آسانتر خواهد بود.

هاینر افزود: همه چیزهایی كه تاكنون در باره این توپ جدید شنیده ایم بسیار مثبت بوده است. پیتر چك و مانوئل نوئر بعد از آزمایش این توپ ابراز رضایت كردند
Twitter
0

 
توپ وِیژه بازی های یورو ۲۰۱۲


گل: ایکر کاسیاس، دروازه بان تیم ملی اسپانیا در مراسم معارفه رسمی توپ فینال یورو۲۰۱۲ که روز ۴شنبه در شهر مادرید برگزار شد، شرکت داشت

طراحی توپ «آدیداس تانگو ۱۲ فینال» دو سال پیش آغاز شد و طبق صحبتهای تولید کننده آدیداس، این توپ بیش از هر توپ دیگری مورد آزمایش قرار گرفته و در ۸ کشور مختلف اروپایی تست شده است.

 

درمورد طراحی این توپ، یادآوری شده که تعبیر مدرنی از توپهایی که در دهه ۱۹۸۰ مورد استفاده قرار گرفته به عمل آمده و البته درمراسم معارفه این توپ، نماینده هایی از اوکراین و لهستان، دو میزبان رقابتهای یورو۲۰۱۲ نیز حضور داشتند

رقابتهای یورو۲۰۱۲ در ۸ ژوئن آغاز شده و فینال این رقابتها روز اول جولای در کیف برگزار خواهدش د.


 

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 15/3/1391 | 13:49 گفت:

مرررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسی
عالی بود

Farhad Rahbari در 15/3/1391 | 13:07 گفت:

مرسی
این توپ خیلی توپه

nima در 15/3/1391 | 10:44 گفت:

یه جوریه خیلی سادس!!!طرحشم خیلی تکراری شده دیگه!

reza در 15/3/1391 | 10:39 گفت:

ای چی میشه هلند به اسپانیا بخوره بعدش رابین یه گل از وسط زمین به این مقدسه بزنه . بعدش همه جا رو میذاره رو سرش که توپ مشکل داره
راستی مگه توپش هوشمند نیست ؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 15/3/1391 | 10:33 گفت:

چقد زشته! هيچ توپي توپ جام جهاني 2002 نميشه

farhood در 15/3/1391 | 01:32 گفت:

البته اين اطلاعات رو پارسا بهم داده حق كپي رايت رعايت ميشه

farhood در 15/3/1391 | 01:31 گفت:

تو گوگل سرچ كني prison break season5مياره

محمد على(اباى) در 15/3/1391 | 01:30 گفت:

ﺍﺥ ﺍﻳﻨﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺨﺮﻡ....ﻣﻦ ﻳﻪ ﺟﺎﺑﻮﻼﻧﯽ ﺩﺍﺭﻭﺷﺒﺎ ﺑﻐﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﻤﺶ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺑﻢ..ﺧﻴﻠﯽ ⓢⓔⓧⓨ ﻳﻪ

mohsen abbasi در 15/3/1391 | 01:21 گفت:

چه باحال لینک دانلودشو بذارید تو سایت

farhood در 15/3/1391 | 00:54 گفت:

محمد جون فصل پنجشو دارن مي سازن و در اون مايكل نمرده تو پاييز امسال از شبكه foxپخش ميشه تريلراشم تو گوگل هست

علی ارشدی در 15/3/1391 | 00:17 گفت:

از جابولانی خیلی بهتره

محمد اصغری در 15/3/1391 | 00:02 گفت:

یه سوال غیر فوتبالی
قضیه فصل5فرار از زندان چیه؟مگه چهارتا فصل بیشتر نبود؟

محمد اصغری در 14/3/1391 | 23:52 گفت:

یه چیزی
.
.
.
واقعا عالی بود

soroosh در 14/3/1391 | 23:49 گفت:

دمت گرم
عالی بود
ولی جمیز کلا چی حالیش هست

Vishka در 14/3/1391 | 23:40 گفت:

من نوشتم

Vishka در 14/3/1391 | 23:39 گفت:

مررررررررررررررررسی
خیلی علمی بود پستت

hamid FFFFFFF در 14/3/1391 | 23:29 گفت:

بابا یه چیزی بنویسید