هتريک هاي تاريخ يورو

نویسنده: sadegh

وبلاگ من
نویسنده: sadegh
متولد 1375
کل بازدید: 15,236 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هتريک هاي تاريخ يورو


1-
ديتر مولر در ديدار آلمان غربي با يوگسلاوي سابق در مرحله نيمه نهايي در
تاريخ 17 ژوئن 1976 رقابتهاي يورو 1976 که به پيروزي 4 بر 2 ژرمن ها
انجاميد، در دقايق 82، 115 و 119، 3 گل به ثمر رساند.

2-
کلاوس آلوفس در ديدار آلمان غربي و هلند در مرحله گروهي رقابتهاي يورو
1980 در تاريخ 14 ژوئن که به پيروزي 3 بر 2 ژرمن ها انجاميد، تمامي گلهاي
اين تيم را در دقايق 20، 60 و 65 به ثمر رساند.


3-
ميشائيل پلاتيني مهاجم سابق يوونتوس و تيم ملي فرانسه در ديدار برابر
بلژيک در مرحله گروهي يورو 1984 در تاريخ 16 ژوئن که به پيروزي 5 بر صفر
خروسها انجاميد، در دقايق 4، 74 و 89 گلها را به زيبايي به ثمر رساند. 4-
ميشائيل پلاتيني مهاجم فرانسوي سابق يوونتوس در دقايق 50، 62 و 77 براي
يوگسلاوي سابق در مرحله گروهي رقابتهاي يورو 1984 در ديدار 19 ژوئن 1984
که به پيروزي 3 بر 2 خروسها انجاميد، در تاريخ 19 ژوئن گلهاي زيبايي را به
ثمر رساند.5-
مارکو فان باستن مهاجم هلندي سابق پي اس وي آيندهوون در دقايق 44، 71 و
75 در مرحله گروهي رقابتهاي يورو 1988 برابر انگليس در تاريخ 15 ژوئن، 3
گل زيبا به ثمر رساند. 6-
سرجيو کونسيسائو هافبک تدافعي سابق لاتزيو و تيم ملي پرتغال در دقايق 35،
54 و 71، در مرحله گروهي رقابتهاي يورو 2000 طي تاريخ 20 ژوئن، 3 گل وارد
دروازه اليور کان کرد که براي يک هافبک رکورد تاريخي محسوب مي شود و
پرتغال 3 بر صفر از ژرمن ها اين بازي را برد. 7-
پاتريک کلايورت مهاجم هلندي سابق بارسلونا در ديدار هلند و يوگسلاوي در
مرحله يک چهارم نهايي يورو 2000، در پيروزي 6 بر 1 برابر يوگسلاوي در
تاريخ 25 ژوئن طي دقايق 24، 28 و 56 گلهاي زيبايي را به ثمر رساند. 8-
داويد ويا مهاجم تيم ملي اسپانيا و سابق والنسيا در پيروزي 4 بر 1 برابر
روسيه در تاريخ 10 ژوئن يورو 2008، طي دقايق 20، 44 و 75، 3 گل بسيار زيبا
را به ثمر رساند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 23/3/1391 | 22:47 گفت:

بچه ها چقد آمار بازدید دوست دارند!! دو حالت داره! یا همه برای دیدن این عکس اومدن تو بلاگ یا به صورت امداد غیبی 5355 نفر تا بازدید داشته بلاگت!!! و الا روزی 4 تا پست اینجوری رو سایت میاد!!!!

parsa در 23/3/1391 | 13:07 گفت:

داداش این چه عکسیه
آقایون نبینید شرعا حرام است

nima در 23/3/1391 | 11:53 گفت:

سیستم لایکه خیلی باحاله!!قبلا 50 60 تا دیس لایک ثیت میکرد حالا همون برعکس شده 50 60 تا لایک ثبت میکنه!!!!!!!!
لایکا ی تو که دیگه رسیده به 200!!!!!!!!

ehs در 23/3/1391 | 03:39 گفت:

داداش مثل اينكه خيلي پر طرفداري!!به ما هم يه سر بزن شايد ما هم يه جايي رو گرفتيم!!
پست تكراري بود اونم 2 بار!!ولي باز دمت گرم!

سينا در 23/3/1391 | 03:07 گفت:

قبلا اين پستو گزاشته بودن ولي بازم ممنون
بازديدات تو حلقم 866 نه

علی ارشدی در 23/3/1391 | 02:24 گفت:

جان خودم سیستم لایک خرابه

مصطفی کاظمی در 23/3/1391 | 01:15 گفت:

دمت صادق جون...
.
871؟؟؟؟
192؟؟؟؟
.

مهدی افسرده در 22/3/1391 | 23:51 گفت:

813 تا بازدید

مریم تجدد در 22/3/1391 | 23:29 گفت:

مسی تو پیری کپی سه در چهار باباشه