سانگ هفتمین توپچی بارسا

نویسنده: sadegh

وبلاگ من
نویسنده: sadegh
متولد 1375
کل بازدید: 15,121 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سانگ هفتمین توپچی بارسا

الکس سانگ ستاره جدید باشگاه
بارسلونادر این تیم نخواهد توانست پیراهن رویایی اش پیراهن شماره 17 را بر
تن کند چراکه این پیراهن مال پدرو رودریگس است. این ستاره ی کامرونی برای
پوشیدن پیراهن شماره 17 دلایل احساسی دارد.سانگ ششمین نفر از یک خوانواده
27 فرزندی است و او 17 خواهر دارد وشماره ی پیراهن سانگ هم از تعداد خواهر
هایش می اید.
داستان نقل و انتقال بازیکنان میان دو تبم ارسنال و
بارسلونا داستانی طولانی است. با پیوستن الکس سانگ به بارسلونا و انتقال او
از ارسنال به این تیم تعداد توپچی هایی که بعد از ترک ورزشگاهامیریتس به
نیوکمپ رفته اند به عدد 7 رسید. روند انتقال ستاره ها از ارسنال به بارسا
در سال 2000 وبا انتقال مارک اوورمارس و امانوئل پتی به بارسا شروع شد.
ستاره ی هلندی در ان زمان با انتقالی 6/500 میلیون پستایی گران قیمت ترین
خرید باشگاه کاتالان در ان دوران لقب گرفت. در سال 2003 فان برونهورست از
ارسنال به بارسلونا امد تا مبدل به یک مهره ثابت در جناح چپ بارسا گردد. در
سال 2007 تیری انری با ترک امیریتس به نیوکمپ امد. ستاره ی فرانسوی که یک
سال قبل در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا با ارسنال مغلوب بارسا شده بود
توانست در سال 2009 با پیراهن بارسا در بهترین تورنمنت اروپایی به قهرمانی
برسد. در سال 2008 نوبت به الکساندر هلب رسید.

در
سال 2011 هم بالاخره سسک فابرگاس بعد از ماه ها کش و قوس، موفق شد تا به
خواسته اش برسد. ونگر که تمام تلاشش را برای حفظ فابرگاس به کار گرفته بود
در این مسیر ناکام ماند و کاپیتان جوان اسپانیایی اش به اسپانیا بازگشت. او
دراولین فصل حضورش در بارسا خوش درخشید.


درمیان بازیکنانی که از آرسنال به بارسا
آمدند، سسک فابرگاس و تیری آنری موفقیت های زیادی را با تیم کاتالان به دست
آوردند و هلب یکی از ناکام های بزرگ بارسا بود.


حالا الکس سانگ گام در مسیر این بزرگان گذاشته و باید منتظر ماند و دید که عملکردش در تیم کاتالان به چه ترتیب خواهد بود.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sadegh در 2/6/1391 | 16:19 گفت:

شک نکن.

Keivan در 2/6/1391 | 15:20 گفت:

13755 با دوپست...مشکوکه...

♥Arsenal♥ در 2/6/1391 | 03:28 گفت:

همه خواهراش ایدز دارن....!!

بازی رفت با بارسا که 2-2 شدیم عادل رسواش کرد توی شبکه 3

ehs در 2/6/1391 | 01:18 گفت:

من شنیدم نصف خواهر برادراش ایدز دارن راسته!!!؟

♥Arsenal♥ در 1/6/1391 | 21:07 گفت:

عجب زندگی خفت باری 17خواهر دارد....!!