رونی میخواد بره 40 30

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
آرسنالی باش و به آرسنالی بودنت افتخار کن! لطفا به وبلاگ منم یه سری بزنیـــــــــــــــــــــــــد! www.R3NALFC.blogsky.com
کل بازدید: 9,175 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رونی میخواد بره 40 30

به نقل از اکسپرس، رونی تنها در
صورتی در یونایتد خواهد ماند که مویس گفته فرگوسن مبنی بر درخواست انتقال
وی را تکذیب کند، در غیر این صورت وی این تیم را ترک خواهد کرد.


رونی به دوستان نزدیک خود گفته
که با وجود علاقه پاری­سن ژرمن و موناکو، می خواهد در انگلستان بماند و در
صورت ترک یونایتد، انتخاب اول او چلسی خواهد بود.


چلسی از این موضوع آگاه است اما
رونی در صدر لیست مهاجمینی که آن­ها می­خواهند قرار ندارد، بلکه این
ادینسون کاوانی است که چلسی به شدت علاقه مند به خرید اوست.


رونی و مویس هفته آینده ملاقاتی
جهت رفع کدورت­ها دارند. رونی نگران است که در صورتی که یونایتد مجبور به
فروش او شود، ترجیح دهد که وی را به خارج از انگلستان بفرستد و یا این که
او را به آرسنال بفروشند، نه چلسی.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/4/1392 | 19:14 گفت:

فکر نکنم از بچه های سایت کسی چشماش آستیگمات باشه،پس لطفا فونت نوشته هات رو یه مقدار کوچیکتر کن

محسن عاشوری در 2/4/1392 | 21:27 گفت:

احسنت به اکبر
اگه خواست بیاد ، نخواست میریم دنبال گرنیه .. از هیچی که بهتره

ahmad behrozi در 2/4/1392 | 21:15 گفت:

از اولم دوست نداشتم بیاد

akbar در 2/4/1392 | 20:11 گفت:

برهههههههه گمشه بابا این همه بازیکن....ما بازیکن باتعصب میخوایم نه ایــــــــــــــــن

ehsan zoola در 2/4/1392 | 15:58 گفت:

متاسفانه اکسپرس خیلی معتبره

البته امروز دیلی میل گفته باشگاه منچستر دوست داره رونی رو به آرسنال بفروشه چون چلسی رو رقیب قوی تری میدونن

محسن عاشوری در 2/4/1392 | 14:07 گفت:

رونی میاد آرسنال
مطمئن

ali arsenal در 2/4/1392 | 13:37 گفت:

مگه خودش نگفته بود دوس داره زیرنظر ونگر کارکنه ؟؟؟

simone در 2/4/1392 | 13:26 گفت:


مصطفی:
به نقل از اکسپرس، رونی تنها در
صورتی در یونایتد خواهد ماند که مویس گفته فرگوسن مبنی بر درخواست انتقال
وی را تکذیب کند، در غیر این صورت وی این تیم را ترک خواهد کرد.

یعنی چی!!! مشکل دستوری داره
......................................................................

مصطفی در 2/4/1392 | 12:34 گفت:

به نقل از اکسپرس، رونی تنها در
صورتی در یونایتد خواهد ماند که مویس گفته فرگوسن مبنی بر درخواست انتقال
وی را تکذیب کند، در غیر این صورت وی این تیم را ترک خواهد کرد.

یعنی چی!!! مشکل دستوری داره
چیزی ازش نمیفهمم

Hadi A در 2/4/1392 | 12:11 گفت:

میدونیم