رونالدو: تنها یک اینچ با آرسنال فاصله داشتم

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 94,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رونالدو: تنها یک اینچ با آرسنال فاصله داشتم

بسیاری از هواداران آرسنال بعد از شنیدن این خبر که کریستیانو رونالدو قرار بود ابتدا به آرسنال ملخق شود و حتی آرسن ونگر یک پیراهن آرسنال را به او داد شگفت زده شدند. رونالدو منچستر یونایتد را انتخاب کرد و در نهایت به بهترین بازیکن اروپا و جهان تبدیل شد. حقیقت دارد. تنها یک اینچ با امضای قرارداد با آرسنال فاصله داشتم.

سه بار همراه با مادرم با آرسن ونگر ملاقات کردم و خیلی نزدیک به اتمام آن قرارداد بودم. 

بعد از اینکه با منچستر یونایتد قرارداد امضا کردم. من و مادرم به تماشای یک بازی لیگ برتر از تلویزیون نشستیم و او فریاد زد " من آن مرد را می شناسم. از او خوشم می آمد !! "

دلیل اینکه به یونایتد رفتم این بود که آنها تیمی بودند که پیشنهاد بهتری ارائه کردند. 

قبلا هرگز در منچستر نبودم اما چیزی که به من کمک می کرد این بود که مادرم با من زندگی می کرد ، خانواده ام زیاد به دیدنم می آمدند و با دیگر بازیکنان دوستی خوبی برقرار کرده بودم. برداشت اول من از شهر منچستر چه بود ؟؟ خیلی باران میبارید. "

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Alireza در 13/8/1391 | 14:59 گفت:

کلا هرجا که ونگر استعداد یابی می کرده ، پای این پیرمرد آدامس هم وسط بوده ، دفه اول نیســ

sepehr khalili در 30/4/1391 | 11:46 گفت:

البته نباید زیاد به گذشته فکر کرد ،ولی بارها این اتفاق افتاده که به ی بازیکن خیلی نزدیک بودیم ولی تو لحظه آخر ی کوتاهی صورت گرفته ،نمونه دیگه ریبری بود
امیدوارم مدیرا از اشتباه اون موقع درس بگیرن ،شاید الان این موضوع داره واسه نیانگ تکرار میشه

ehs در 30/4/1391 | 02:10 گفت:

بانی و باعث نیومدمنش به ارسنال کیروش بود دیگه!!
ولی امثال کریس و زلاتان و بکهام و.. زیاد داشیم !! غم نخور!

محمد على(اباى) در 29/4/1391 | 18:38 گفت:

اگه اومده بود الان من سیتی میرفت یا اینقد مصدوم میشد که.....

توپچی جنوب در 29/4/1391 | 18:12 گفت:

منم اگه زیر یک میلیمتر فاصله داشت غصه میخوردم

این جور مسائل مربوط به گذشته که اگه میشد حالا نشده بدرد نمیخوره
باید فکر کنن ببینن الان چی داریم و از اون ها استفاده کنیم گذشته ها چه شیرین و چه تلخ دیگه فایده ای نداره.............

سید محمد رضا در 29/4/1391 | 17:48 گفت:

اگه اومده بود الان داشت تو بارسا بازی میکرد!!!!
ولی اصلا ازش خوشم نمیاد ، همون بهتر که نیومد

nima در 29/4/1391 | 17:29 گفت:

soroosh@مگه چی گفتم که از من بعید بود؟؟؟
من گفتم اگه میومد آرسنال 2 سال دیگه ونگر میفروختش به تیمی دیگه اونوقت ما بازم باید حرص بخوریم که یه ستاره امونو از دست دادیم!

مصطفی کاظمی در 29/4/1391 | 16:11 گفت:

رونالدینیو و مسی هم به آسنال نزدیک بودن.

Farhad Rahbari در 29/4/1391 | 15:53 گفت:

زیر یک سانت فاصله داشت غصه میخوردم

محمد جویبار در 29/4/1391 | 15:52 گفت:

همون بهتر که نیومد.فابرگاس و نصری وخیلی های دیگه که ادعای ارق وغیرت داشتن رفتن یه تیم دیگه این که دیگه جای خود داره.
خیلی هم ادعاش میشه

مهدی افسرده در 29/4/1391 | 15:50 گفت:

یه اینچ که خیلی زیاده برای آرسنال تو فصل نقل و انتقلات

soroosh در 29/4/1391 | 15:19 گفت:

امیرحسین چرا انقدر بدبینی؟؟؟؟
منچستر با قیمت نجومی 80 میلیون فروختش !!!!!!!!!!!!
نیما از تو بعیده
رونالدو شاید اخلاق نداشته باشه ولی فوق العاده هست

sadegh در 29/4/1391 | 15:00 گفت:

اگه میود رئیس درستش میکرد.

اميرحسين اباذري در 29/4/1391 | 14:56 گفت:

خوبه که نیومد.شبیه بازیکن نیست .هر روز یک رسوایی اخلاقی داره

nima در 29/4/1391 | 14:51 گفت:

بهتر که نیومد وگرنه باید حرص رفتن اونو هم میخوردیم...