پیشنهاد جالب آرسنال برای انتقال وولکات به لیورپول

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,544 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد جالب آرسنال برای انتقال وولکات به لیورپول

طبق خبر روزنامه Telegraph باشگاه آرسنال پيشنهاد خود را به ليورپول ارائه كرد



باشگاه بنظر در تلاش برای فروش تئو وولکات می باشد چراکه وولکات قراردادش با باشگاه را تمدید نکرده و تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود.لیورپول جدی ترین مشتری وولکات می باشد همچنین وولکات هم از طرفداران لیورپول هست با این حال آرسنال میخواهد از این انتقال به بهترین نحو استفاده کند و به همین علت پیشنهاد معاوضه رحیم استرلینگ ستاره 17ساله لیورپول را با تئو وولکات داده است.این ستاره 17ساله تاکنون 5بار برای لیورپول به میدان رفته است و از ستاره های آینده فوتبال می باشد. همچنین استرلینگ در زیر16ساله ها،زیر 17ساله ها و هم چنین زیر 19ساله های انگلستان بازی کرده است.

اين هم فایل Excel لیگ برتر انگلستان 13-2012 به روز شده تا هفته سوم

http://s3.picofile.com/file/7497530642/EPL_Fixtures_2012_2013.xlsx.htm

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Alireza در 13/8/1391 | 18:22 گفت:

استرلینگو میخوایم چیکا ؟ مهد کودکه مگه آخه ؟ جقدر 17 ساله ؟
این همه از فروش بهترین بازیکنامون پول گیر میاریم اونوقت باس اینارو بخریم ؟
خسته شدم به قرآن
کاش می شد سوارز رو تو آرسنال داشته باشیم

علیرضا در 8/7/1391 | 15:06 گفت:

کاش آرشاوین بود....

Hossein Y در 23/6/1391 | 13:29 گفت:

راست میگه استرلینگ رو هم بگیریم ستاره که شد میفروشیم.....چه فایده؟؟؟

masoud mahmudpur در 23/6/1391 | 10:51 گفت:

وولکات رو نفروشیم استرلینگ رو هم بگیریم

محمد در 23/6/1391 | 04:22 گفت:

الان استرلینگ رو میگیریم چهار سال زحمت می کشیم میشه ستاره ؛ بعد اونو میفروشیم یه استرلینگ جوون دیگه می خریم که آینده داره تا اونو بکنیم ستاره ! ! ! !
همینجوری می کنیم میشیم سوپر مارکت
بابا والکات رو به اینجا رسوندیم خودمون استفاده کنیم نه اینکه بفروشیم یه جوون دیگه بگیریم تا اونو ستارش کنیم.
اه اه
.

شایان در 23/6/1391 | 01:01 گفت:

تو بازیش باما یه تیرک مشتی بهمون زد!اسمش رحیم استرلینگ هست،دیشب روی نیمکت انگلیس بود مقابل اوکراین!بازیکن آینده داریه،الأن والکات خیلی گرون بفروشیم8میلیون پاند،اما قول میدم درخشش استرلینگ اونو40 میلیونی خواهد کرد!‏

Hossein Y در 22/6/1391 | 23:43 گفت:

یه بچه دیگه به مهد کودک ونگر اضافه میشه!!!

توپچی جنوب در 22/6/1391 | 22:39 گفت:

اومیدوارم نره ولی اگه بجاش یه بازیکن درست بگیریم که تو بازی های بزرگ بدردمون بخوره مثلا خسوس ناوواس خوبه نه یه بازیکن 17 ساله که آینده انگلیسه!!!!!!!!!!!!!

اميرحسين اباذري در 22/6/1391 | 20:31 گفت:

خیلی خوب بازی می کنه.با اون سنش از والکات که بهتر بازی می کنه

محمد حسین عبادی در 22/6/1391 | 19:37 گفت:

اميدوارم كه والكات بمونه ولي با وضعيت فعلي فك كنم تو ژانويه تيمو ترك ميكنه چون باشگاه نمي خواد اونو رايگان ازدست بده.

سید امین هاشمی در 22/6/1391 | 19:19 گفت:

مرسی محمد حسین جان.امیدوارم ک بمونه

علی ارشدی در 22/6/1391 | 18:52 گفت:

آره که اینم وقتی رسید به سنی که باید ازش سود ببریم بره به همون لیورپول!

پیشنهاد احمقانه ایه! این همه خون دل خوردیم تا ولکات یه ذره بازیکن بشه بعد بدیمش بره! هه

علی قاسمی در 22/6/1391 | 18:43 گفت:

نباید از دستش بدیم. والکات به کار آرسنال میاد و هر سال داره بهتر از سال قبل میشه و شاید دوران بلوغش چند سال دیگه باشه

محمد حسین عبادی در 22/6/1391 | 18:43 گفت:

آقا مسعود تو بازي آرسنال-ليورپول فيكس بود.

farhood در 22/6/1391 | 18:30 گفت:

عاليه اين استرلينگ چمبو هم ميزاره تو جيبش با 17 سال سن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masoud mahmudpur در 22/6/1391 | 18:28 گفت:

مرسی
نمیشناسمش.تو بازی با خودمون تو ترکیب اصلی بوذ؟