چند تا خبر+ آپديت

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,337 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا خبر+ آپديت

 باشگاه بوردو اعلام كرده خواهان به خدمت گيري مروان شماك هستن 

مدير باشگاه اتلتيكو مادريد طي مصاحبه اي اعلام كرد كه حاظرن رادامل فالكائو رو با 60 م يورو در تابستان بفروشن.( دیلی میل )

 ادریان مهاجم اتلتیکو از نیمکت نشینی ناراحت شده  قصد ترك باشگاهشو داره(اين بازيكن يكي از گزينه هاي آرسن ونگر هست)

آرسنال در آستانه تمديد قرارداد چمرلين قرار داره.

احتمالا جكي در بازي با نوريچ جزو 18 تا بازيكن هست

احتمالا در ژانويه آندره سانتوس به فنر باغچه برميگرده

علاوه بر رم ، ناپولي هم خواستار استاد جورو شده

 خوشبختانه تلگراف ميگه دنده  والكات نشکسته و فقط  شش وي دچار خون مردگي شده


اينم عكس برخوردش: 
http://img4up.com/up2/85018852933349643453.jpg
http://www.img4up.com/up2/89103273344471313049.jpg

در بازي هاي ديشب مقدماتي جام جهاني ورمالن، يوهان جورو، پرمرته ساكر،  الکس چمبرلین،آرون رامسی،سانتي كازورلا 90 دقيقه براي تيماشون بازي كردن وهمين طور لوكاس پودولسكي دقیقه 66 جایگزین مارکو رئوس شد

اينم نتايج آرسنالي ها:

صربستان 0-3 بلژیک 

ایرلند جنوبی 1-6 آلمان

انگلیس 5-0 سان مارینو  (اوكس گل پنجم  انگلیس را به ثمر رساند)

بلاروس 0-4 اسپانیا

سوئیس 1-1 نروژ

روسه1-0 پرتغال (آرشاوين در اين بازي حضور نداشت)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین عبادی در 23/7/1391 | 19:05 گفت:

نمیدونم فن پرسی چرا مصدوم نمیشه!!!
...............
ايشااله مصدوميت تو حلقش بره

محمد يزداني در 23/7/1391 | 08:36 گفت:

اینم نشون داده ازون نمک نشناسا باشه.انشااله که چیزی نباشه فکر کنم بابت عدم تمدید قرارداد که باعث ناراحتی ونگر شده آه ونگر گرفتشو این بلا سرشون اومد.
نمیدونم فن پرسی چرا مصدوم نمیشه!!!

محمد مهدی در 23/7/1391 | 00:41 گفت:

نگران نباشید ولکات بهم زنگ گفت: خیالت راحت حالم خوبه بابایی
بنظرم دوهفتس چون شکستگی نیست تازه جایه خطرناکی هم نیست پس نگران نباشید

محمد حسین عبادی در 22/7/1391 | 19:33 گفت:

آقا گویا مشکل والکات جدی نیست
..........................
تا ظهر تو بيمارستان بود حالا چه جور جدي نيس

soroosh در 22/7/1391 | 19:28 گفت:

آقا گویا مشکل والکات جدی نیستا

علی قاسمی در 22/7/1391 | 18:49 گفت:

به نظر من 6 هفته ای از میادین دور هست و با توجه به اینکه جای حساسی نیست سریع بعد از اتمامش بر میگرده

توپچی جنوب در 22/7/1391 | 17:10 گفت:

مرسی دستت درد نکنه باز هم تیم ملی و باز هم مصدومیت حالا بیا از تیم ملی انگلیس غرامت بگیر!!!!!!!!!!!!!

سید حسین در 22/7/1391 | 17:09 گفت:

معلوم نیی کی برمیگرده اگه خبری شد بی خبر نزارید ما رو

Keivan در 22/7/1391 | 16:41 گفت:

اون بازی سوئیس واقعا ارزش نوشتن داشت!
ولکات مصدوم شد از طرفی حس میکنم میتونه تو این مدت قرار دادشو تمدید کنه و خیالمونو راحت کنه...

سید محمد رضا در 22/7/1391 | 16:03 گفت:

ممنون بابت پستت

تیمور احمدی در 22/7/1391 | 15:38 گفت:

دروازه بان سن مارینو والکات رو با چمن ورزشگاه یکی کرد

با توجه به سابقه بازی با تیم های درجه پایین دنیا همیشه 1 مصدوم تو این بازی ها دادیم

محمد حسین عبادی در 22/7/1391 | 15:00 گفت:

مصدوميتش شديد بوده و هنوز از بيمارستان مرخص نشده

masoud mahmudpur در 22/7/1391 | 14:58 گفت:

مرسی.این وولکاتم که تو همه ی بازی های ملی مصدوم میشه