شايعات April 24

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,321 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات April 24

فرگوسن در تابستان ميتواند 50 ميليون پوند خرج كند... در ليست وي نام هايي نظير ليتون بينز28 ساله، رادمل فالكائوي 27 ساله و روبرت لواندوفسكي 24 ساله ديده ميشود. (Daily Mirror)

رئال مادريد آماده پرداخت 45 ميليون پوند براي گرث بيل يا معاضه او با گونزالو هيگواين و آنخل دي ماريا است. (Daily Mirror)

منچستر سيتي از صف تيم هاي خواهان ادينسون كاواني خارج شده است. حال پاريسن ژرمن شانس زيادي براي به خدمت گيري ستاره ناپولي در تابستان آينده دارد. (Daily Mail)

تاتنهام و آرسنال به دنبال به خدمت گيري Benat Etxebarria ستاره بتيس هستن. وولفسبورگ و چند تيم آلماني هم به اين بازيكن علاقه دارند.(talksport)

2 تيم منچستري به علاوه ليورپول به بازيكن اسپورتينگ ليسبون يعني Bruma علاقمند شدند.(Daily Mirror)

ليساندرو لوپز مهاجم 30 ساله ليون آماده خروج از اين باشگاه و پيوستن به تاتنهام است. (Metro)

ليورپول به دنبال تمديد قرارداد با استيون جرارد در تابستان آتي ميباشد.(Liverpool Echo)

موناكو آماده است تا برای جذب ایسکو با من سیتی و آرسنال وارد رقابت شود.(talksport)

Jeremie Aliadiere بازيكن سابق آرسنال آماده بازگشت به ليگ جزيره است.


گزينه هاي آرسنال از نگاه تالك اسپورت براي پست هافبك هجومي:

1-برخا والرو ( Borja Valero) هافبك 28 ساله فيورنتينا با نمايش خوبي كه در اين فصل از خودش نشون داده باعث شده است تيم هايي نظير آرسنال- منچسترسيتي- تاتنهام براي خريدش در فصل آينده دست به كار بشوند. اين بازيكن سابقه بازي در فيورنتينا و مايوركا را در كارنامه خود دارد.

2-آرسنال به رمي كابلا ستاره ريز نقش مون پوليه علاقمند شده و وضعيت اين بازيكن جوان را زير نظر دارد. از ديگر تيم خواهان كابلا ميتوان به ليل اشاره كرد كه به اين بازيكن شديدا علاقمنده. كابلا در بازي آرسنال- مونپوليه در مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا عملكرد بسيار خوبي داشت و احتمالا ونگر خواهان كابلا هست. 
نيكولين مدير باشگاه مونپوليه هم درباره كابلا و بلهاندا گفته:

 "We cannot afford to lose both Cabella and Belhanda."


3- از ژولين دراكسلر(Julian Draxler) هافبك هجومي شالكه به عنوان آينده دارترين بازيكنان جوان اروپا نامبرده ميشود. آرسن ونگر به اين بازيكن علاقمند است ولي در اين راه بايد با رئال مادريد رقابت كند. اين بازيكن چندي پيش از علاقه ي خود براي بازي در رئال گفته بود ولي شايد هم راه لوييس هوالتبي در پيوستن به ليگ جزيره را انتخاب كند. قيمت وي 15 ميليون پوند براورد ميشود.

 

Name: Julian Draxler 
Date of birth: 20 September 1993 
Born: Gladbeck, Germany 
Club: Schalke 
Position: Midfield 
International: Four caps to date for Germany (correct up to 22 April 2013تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین عبادی در 5/2/1392 | 13:35 گفت:

اصن من هيچ كاري نكردم

محمد حسین عبادی در 5/2/1392 | 13:33 گفت:

http://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/fiorentina-dall-inghilterra-arsenal-jovetic-affare-praticamente-fatto-443216

مهدی 111 در 5/2/1392 | 13:20 گفت:

آقا محمد حسین طرفدار ونگری درست.چرا پست منو حذف کردی؟؟؟

masoud mahmudpur در 5/2/1392 | 09:10 گفت:

اقا این زونیگا و اگبونا کی هستن؟کجا بازی میکنن؟

محمد حسین عبادی در 4/2/1392 | 20:46 گفت:

علاوه بر كات آفسايد چند منبع تويتري اين خبرو گفتن كه من طبق اونا اين صحبتو كردم وگرنه كات آفسايد به هيچ وجه معتبر نيست

amirreza در 4/2/1392 | 19:03 گفت:

1 دفاع میانی-1دفاع راست و یک هافبک کاملا کاملا تدافعی
هوملس-زونیگا-کابایه یا تیوته

Arian در 4/2/1392 | 18:13 گفت:

caughtoffside aslan motabar nist

Arian در 4/2/1392 | 18:11 گفت:

http://www.caughtoffside.com/2013/04/24/done-deal-arsenal-agree-24m-fee-and-personal-terms-ahead-of-move-to-sign-fiorentina-striker-stevan-jovetic/

farzam در 4/2/1392 | 18:02 گفت:

یکی منبع خبر یووتیچ رو بگه لطفننن

Arian در 4/2/1392 | 17:20 گفت:

گفته ميشه آرسنال و فيورنتينا بر سر قرار داد 24 ميليون پوندي استفان يويتيچ به توافق رسيدند.
--------------------------------
?ki gofte

محمد حسین عبادی در 4/2/1392 | 17:16 گفت:

گفته ميشه آرسنال و فيورنتينا بر سر قرار داد 24 ميليون پوندي استفان يويتيچ به توافق رسيدند.

ehsan zoola در 4/2/1392 | 16:41 گفت:

درسته رسول ولی فریمپونگ هوش اونو نداره
هرچند عاشق غیرتشم

فرض کن با جکی کنار هم بازیکنان اون وسط زمین دیگه کسی جرات حرف زدن هم نداره :دی

rasool در 4/2/1392 | 16:27 گفت:

احسان جان پت ویرا هم تو میلان ذخیره بود

rasool در 4/2/1392 | 16:26 گفت:

احسان جان پت ویرا هم تو میلان ذخیره بود

javad در 4/2/1392 | 16:26 گفت:

یووتیچ

rasool در 4/2/1392 | 16:25 گفت:

اقا این میرر چه چرتی نوشته؟
نوشته فالکائو با چلسی تموم کرده!!!!!! قیمتشم گفته۴۶ میلیون پوند!!!!!!دستمزد هفتگیشم ۲۰۰هزارپونده!!!!!!

rasool در 4/2/1392 | 16:21 گفت:

احسان جان پت ویرا هم تو میلان ذخیره بود

tofigh در 4/2/1392 | 16:15 گفت:

مرسی..

ehsan zoola در 4/2/1392 | 15:55 گفت:

رسول فریمپونگ الان تو فولام هم ذخیره هست اونوقت بیاد فیکس آرسنال بشه؟

من از بازگشت سانگ استقبال میکنم

ehsan zoola در 4/2/1392 | 15:54 گفت:

والرو رو خیلی دوست دارم ... خیلی باهوشه ولی سنش یکم زیاده

دراکسلر هم اگه بیاد عالیه

امروز خبر یووتیچ خیلی پیچیده ... جدی شده آیا ؟

rasool در 4/2/1392 | 15:49 گفت:

تو پست هافبک هجومی فعلا بازیکن نمیخوایم.ما که مثل تیمای دیگه نیستیم که تو یه پست سه چارتا بازیکن خوب بخریم.اینجا ارسناله.الان باید پست هایی کخ ضعف داریمو پوشش بدیم یعنی تو پستای دفاع اخر_هافبک دفاعی(البته تو این پست کاملا با فریمپونگ موافقم خیلی غیرتیه)_فروارد همه چی تموم(مثل یووتیچ) بازیکن میخوایم

masoud mahmudpur در 4/2/1392 | 15:11 گفت:

DONE DEAL: Arsenal Agree £24m Fee and Personal Terms Ahead of Move to Sign Fiorentina Striker Stevan Jovetic
اینو تو فیسبوک دیدم