شايعات May 3

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,509 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات May 3

خوزه مورينيو در صورت بازگشت به چلسي روبرت لواندوفسكي مهاجم دورتموند كه مد نظر بايرن است را با خود به استمفوربريج خواهد برد.(Daily Mail

منچستر يونايتد درصدد اين است كه خاوير هرناندز+مقداري پول را به رئال مادريد بدهد تا اين تيم اجازه خروج رونالدو صادر كند.(The Sun

منچستر يونايد پس از شينجي كاگاوا حالا با 17 ميليون پوند به دنبال خريد ايلكاي گوندوغان هافبك دفاعي دورتموند است. (Daily Express

سران يونايتد مي خواهند در صورت بازنشستگي سرالكس فرگوسن، يورگن كلوپ سرمربي بسيار موفق دورتموند را جايگزين وي كنند.(Daily Mirror

آرسنال در تابستان آتي مي خواهد با 15 ميليون پوند ماكسيم گونزالس هافبك فرانسوي ليون را به خدمت بگيرد.اين بازيكن 24 ساله تا سال 2016 با ليون قرارداد دارد. (Daily Mirror) 

تاتنهام،آرسنال و منچستر سيتي همگي به دنبال خريد گونزالو هيگواين مهاجم ناراضي رئال هستند. (Daily Mail

گرث بيل در صورت صعود تاتنهام به ليگ قهرمانان در اين تي ماندگار خواهد شد. (Daily Mail) 

تاتنهام و دورتموند خواهان خريد هونگ ميون سو مهاجم ملي پوش كره اي هامبورگ شده اند.(London Evening Standard) 

لادروپ سرمربي سوانسي مي خواهد با 6.2 ميليون پوند اسكات سينكلر را به اين تيم بازگرداند.(Daily Express

اورتون مي خواهد با 2ميليون پوند لويس كاندروا را از لاتزيو خريداري كند.(The Sun

تاك اسپورت خبر داده است كه دو تيم آرسنال و اينتر در تابستان پيش رو براي خريد الكسيس سانچز مهاجم بارسلونا رقابت خواهند كرد.

-----------------------------------------------------------------------

پري گراوس مي گويد: رفتار هيئت مديره آرسنال مبني بر عدم حضور عليشير عثمانوف گيچ كننده است!!! 

عثمانوف با 13.3 بيليون پوند ثروت و در حالي كه يك سوم از باشگاه را صاحب است اما يك كرسي نيز در هيئت مديره باشگاه ندارد. 

The thing that is frustrating for Arsenal fans is he has more money than Roman Abramovich but Arsenal don't want his money

براي طرفداران آرسنال چيز خسته كننده اي است كه او ثروتي بيشتر از رومن آبرامويچ داشته باشد اما آرسنال پول خود را مي خواهد نه پول او را!!! 

said former Gunners star Groves


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 14/2/1392 | 18:15 گفت:

این بیچاره با یک سروصدایی رفت من سیتی من گفتم یا ابرقض چه خبره حالا ولی سیتی جوری این بنده خدا رو نابود کرد که شاید هیشکی اسمشو نشنیده باشه و کلا هم سیتی و سینکلر هردو از هم ناراضین سوانسی میتونه 2 ملیون هم بخره اینو دقیق یادمینست چقدر فروخت ولی زیاد فروخت نسبت به 6 ملیون


لادروپ سرمربي سوانسي مي خواهد با 6.2 ميليون پوند اسكات سينكلر را به اين تيم بازگرداند.(Daily Express)

ناصر در 14/2/1392 | 10:03 گفت:

همه ش به خاطر اون کرونکه سیبیلو بی خاصیته.

ehsan zoola در 13/2/1392 | 22:56 گفت:

محمد مهدی کندوگبیا تو سویا توپ میزنه !

محمد مهدی در 13/2/1392 | 21:26 گفت:

محمدحسین جان مرسی

محمد مهدی در 13/2/1392 | 21:26 گفت:

مسلما بهترین خرید برای پست هافبک دفاعی کسی نیست مارون فلینی. لامصب تمام اورتون رو میچرخونه. . یه تنه ارسنال رو ترکوند تو بازی رفت و برگشت. تمام سر ها تکرار میکنم تمام سرها رو تو 180 دقیقع جلو ما زد به جز یه صحنه که جیرود رو سرش پریدو زد. بخدا پریدم تو هوا از خوشحالی. خیلی خیلی قویه. البته پولشم قشنگه. زیره 30تا نمیره.

بعد از اون وانیاما رو توصیه میکنم که یه غول بازی سازه. یه چیزی تو مایه های یحیی توره ولی ازمایش درستو حسابی پس نداده سنش هم که کمه. خیلی بازیکن خوبیه اصن خوشحالی بعد گلش 15تا می ارزه.

اگه هیچ کدوم از این 2تا نشد که به احتمال 90% هم نمیشه دیگه باید طبق معمول بریم ته موند های بازارو جمع کنیم. البته هنوز هم خرید های با کیفیتی وجود دارند ولی تاپ نیستن. کسایی مثل لارس بندر(بازیکن لورکوزن)، گونالس(لیون)، کاندوگبیا(لالیگا)، متیودی(پاریس).

امیر صفای نیکو در 13/2/1392 | 20:21 گفت:

کرونکه آمریکایی--------->یک بی خاصیت و یک زالو که افتاده به جون تیم آرسنال

محسن عاشوری در 13/2/1392 | 19:04 گفت:

بهترین گزینه های هافبک دفاعی :
اگه بتونیم گونالونس رو از لیون بخریم ،خیلی بازیکن خوبیه،
یا اگه نشد لوییز گوستاوو رو از بایرن بیاریم چون کمتر بهش بازی میرسه

ولی فلاینی یه چیز دیگه ست ، همه جا میتونه به بازی گرفته بشه.

ehsan zoola در 13/2/1392 | 14:57 گفت:

این پری گراوس کی هست؟

بخدا خیلی چیزا بعد از مصاحبه نصری مشخص شد دمش گرم

هرچی میکشیم زیر سر اون کرونکه هست ازش متنفرم

محمد حسین عبادی در 13/2/1392 | 14:57 گفت:

جواب ونگر درباره بازگشت سسك:

No, it is not a short term option [for him to return]. The short-term option for us is to just to focus on tomorrow’s game and finish the season well. That’s the short term option