فابرگاس به آرسنال مي آيد؟

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,508 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس به آرسنال مي آيد؟

Fabregas to Arsenal? Sorry Gooners, it is unlikely and here is why

تالك اسپورت درباره عدم انجام انتقال سسك فابرگاس به آرسنال در آينده نزديك توضيح ميدهد. 


با توجه به اينكه در روزهاي اخير صحبت هاي زيادي مبني بر حضور سسك فابرگاس در آرسنال شده است اين درحالي است كه خود سسك براي پيوستن به بارسلونا پيشنهادات زيادي را رد كرد اما بازگشت وي به آرسنال با توجه به دلايل زير بعيد ميرسد؛ 

1-واكنش اسپانيايي ها 

قابل ذكر است كه كه خبر انتقال سسك به آرسنال توسط رسانه هاي انگليسي به جاي اسپانيايي گفته شد.منابع بريتانيايي نزديك به باشگاه آرسنال داستان اين انتقال را شرح دادند ولي در مقابل رسانه هاي اسپانيايي تا بدين لحظه واكنشي را به اين خبر نشان ندادند.به طورمعمول زماني كه چنين انتقال هايي در معرض وقوع هستند رسانه هاي كاتالاني اطلاعات و واكنش هاي بسياري را نشان مي دهند. به طوري كه روزنامه بزرگ ورزشي موندو ديپورتيوو واكنش خاصي را نشان نداده است و فقط آن را به يك حدس گمان تشبيه كرده است. 

2-پشتيباني مالي 

بارسلونا در سال 2011 هزينه قابل توجهي را براي انتقال فابرگاس از آرسنال انجام داد و طبق گزارش هاي رسيده بارسلونا در تابستان آتي درصدد تامين هزينه خريد نيمار است و مي خواهد خروجي هاي تيمش را با بيشترين مقدار ممكن به فروش برساند.اگر قرار بر فروش ستاره بارسلونا باشد آيا آرسنال توانايي اين خريد را دارد؟احتمالا!! آيا آنها توانايي پرداخت اين مقدار پول نقد را دارند؟بعيد است- عملكرد آرسنال در نقل و انتقالات فصول اخير اين صحبت را تاييد ميكند. 

3- نياز بارسا به جانشين ژاوي 

با توجه به اينكه ژاوي يكي ازسوپر استارهاي بارسلونا است و هم اكنون جانشيني وي يكي از چالش هاي بزرگ باشگاه كاتالاني است و از طرفي هم با افزايش سن و سال وي كيفيت فني اش افت مي كند. و جايگزيني ژاوي يك معماي بزرگ است كه فابرگاس ميتواند جواب اين معما باشد.در حالي كه فابرگاس فعلا در سايه ي بازي هاي ژاوي قرار دارد و كمتر به بازي گرفته مي شود اما كاپيتان سابق آرسنال مي تواند در آينده و در صورت كناره گيري ژاوي بيشتر به بازي گرفته شود و بازي هاي منظم تري را از خود نشان دهد. و بارسلونا به سادگي حاظر به از دست دادن بهترين جانشين ژاوي هرناندز نخواهد شد. و هر براي نگهداري او خواهند كرد. 


4-غرور كاتالاني 

با توجه به بارسلونا دو سالي را براي خريد سسك فابرگاس تلاش كرد تا بالاخره توانست او را به خدمت بگيرد. و حالا اگر به وي اجازه خروج دهد خود يك شكست و يك ضربه به اعتبار بارسلونا است.پپ گورديولا سرمربي وقت بارسلونا كه براي خريد سسك تلاش زيادي انجام داد و 35 ميليون يورو صرف كرد كه نماد ولخرجي بود ولي اعتقاد داشت كه اين كار براي آينده باشگاه مفيد خواهد بود.فروش فابرگاس رويايي است كه همه ميكشند ولي كاتالان هاي لجوج هيچ گاه حاضر به به فروش ستاره خود نخواهند شد.

منبع:تالك اسپورت

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین عبادی در 17/2/1392 | 17:48 گفت:

تو میگی هیچ وقت انقد بین هوادارا محبوب نبود ...!!!

---------------------

محبوبيتش مربوط به زماني بود كه با جون دل بازي مي كرد و عاشق تيم بود در اصل سوپر استار بود ولي موقعي تيمو رها كرد اون محبوبيت قبل رو داشت؟؟
يا همين ون پرسي تا زماني كه بود و آقايي مي كرد و همه عاشقش بودن ولي وقتي رفت چي؟؟ يا نصري...

Enrique در 17/2/1392 | 16:12 گفت:

من این قضیه تحریم کردن تمریناتو نشنیدم ونمیدونم چقد صحت داره ولی حداقل اینو میدونم که هروقت که تو ترکیب بود عالی بازی میکرد و یه سر و گردن از بقیه بازیکنا بهتر بود ! حداقلش این بود که کم فروشی نمیکرد ....
در ضمن اگه اینجوریه که تو میگی هیچ وقت انقد بین هوادارا محبوب نبود ...!!!

محمد حسین عبادی در 17/2/1392 | 13:45 گفت:

اختيار داري فرشاد

بازم ميگ كه اين نظر من نيست ولي به خاطر منطقي بودنش اونو در سايت گذاشتم...
____________

نظراتت هم كاملا محترمه ولي درباره اين كه:
------------------------
*** دوستان هم الکی جو ندن که من از فابرگاس متنفرم و ازش بدم میاد و اون یه خائنه و ....***
------------------------

سسک همون کسی بود که حاظر شد پول از جیبش بده ، تمرین رو تحریم کنه و خودشو به مصدومیت بزنه طوری پیش بره ارسن بگه نمیتونستم کسی رو نگه داره که به تیم تعهد نداشت !! تو این چند ساله که افول کردیم به هیچ وجه ندیدم کسی اینقدر کم کاری کنه ، اون عرق ارون رمسی( امثال اون) میریزه شرف داشته به سسک چون حداقل تمام تلاششو برا تیم گذاشت حتی پاش رو هم گذاشت !!
سسک 7-8 سال برا تیم زحمت کشید ولی تیم و ونگر برای اون بیشتر زحمت کشیدن ، یه زمانی شماره 4 تنه یکی مثل پت ویرا بود که یه تنه تیم رو بالا میکشید اون دعوای معروفش با روی کین ، پیرهن ارسنال تن انری و برکگمپو ، ادامزو ، کمپلو ، سیمنو ، لمنو ، پیرسو ، لیونبرگو و .... بود که تا دقایق اخری که تو ارسنال بودن تمام تلاشونو کردن !! حالا فابرگاس میاد ناز ميكنه کاری که سسک تو اخرین سال قراردادش کرد خیلی غیر حرفه ای بود
_________________________
كلا فرشاد جان اگه برگرده درسته كيفيتشو اضافه مي كنه ولي واقعيت رو نميشه فراموش كرد ...

Enrique در 17/2/1392 | 11:59 گفت:

محمد حسین اجازه هست باهات (با تالک اسپورت) مخالفت کنم ؟؟؟؟
از آخر به اول باهات مخالفت میکنم :
1 _ همه مون تو این مدت بارها و بارها شنیدیم که بارسا "والدس" _ " ویا " _ "الکسیس سانچز" و حتی شاید "دنی آلوز" رو واسه فصل بعد تو لیست فروش گذاشته و میخواد بفروشتشون. کما اینکه این بازیکنا خودشونم تو مصاحبه هایی که داشتن تلویحا تاکید کردن که فصل بعد از بارسا میرن. والدس که رسما رک و پوس کنده بارها و بارها گفته که فصل بعد میخواد از بارسا جدا شه. پس این فرضیه که که بارسا به هیچ وجه ستاره های کاتالانی خودشو نمیفروشه، منتفیه ! کما اینکه "بویان کرکیچ" رو فروختن. قطعا تمام این بازیکنا میخوان تو یه تیم درجه 1 اروپایی بازی کنن و چون بارسایی هستن محاله تو لالیگا بمونن چون بعد از بارسا تنها ابر قدرت لالیگا رئال هستش و عمرا اگه بازیکنای کاتالانی برن رئال ! پس ترجیح میدن برن به لیگی غیر از لالیگا . واسه "والدس" و " ویا " و ... گزینه های مختلفی وجود داره ولی واسه فابرگاس هیچ جایی بهتر از آرسنال نیست، جایی که هنوزم که هنوزه هوادارا (لندنیاش منظورمه) دوسش دارن.
2 _ مسئله جایگزینی ژاوی :
هممون تمام بازیای فابرگاس رو از وفتی که به بارسا رفته دیدیم و خوب میدونیم که فابرگاس از وفتی که به بارسا رفته همیشه یا به عنوان مهاجم نوک بازی کرده و یا به عنوان مهاجم سایه (پشت سر مسی یا ویا). من که یادم نمیاد تو بارسا حتی 1 بار تو پست ژاوی بازی کرده باشه ، حتی اون وقتایی هم که ژاوی به هر دلیلی (مصدومیت ، محرومیت و ...) تو ترکیب نبوده ! هر وقت که نبوده " تیاگو آلکانتارا " به جاش بازی کرده و یا مسی یه کم عقب تر بازی کرده. اونقد که تیاگو بجای ژاوی بازی کرده ، فابرگاس بازی نکرده ! فابرگاس تو این فصل ، تو بیشتر بازیا یا نیمکت نشین بوده ، یا به عنوان ذخیره اومده تو بازی و یا مصدوم بوده. پس ترجیح میده تو جایی بازی کنه که فیکس باشه ...
3 _ پشتیبانی مالی :
این فصل وقتی که هوادارا این خبرو شنیدن که چیزی حدود 150 میلیون پوند تو حساب باشگاه بوده و رئیس (دردش به جونم) هیچ پولی صرف خرید بازیکنای تاپ نکرده ، بسیااااااااااااار خشمگین شدن !!! (البته منم با این کارش سخت مخالف بودم). مطمئن باشد به هیچ عنوان بحث پول مطرح نیست ...! مهم ترین چیزی که اهمیت داره اینه که سسک فکراشو بکنه و بعدش عاقلانه ترین تصمیمشو بگیره و یا شایدم احساسی ترینشو !!!
( * و در نهایت چند وقت پیش تو یه پستی که یکی از بچه ها نوشته بود (فک کنم خودت بودی) ، خوندم که سسک تو لندن خونه خریده و بچه هاشو تو مدارس لندن ثبت نام کرده و .... اگه اینجوری باشه که عااااااااااااالیه ...!)
*** دوستان هم الکی جو ندن که من از فابرگاس متنفرم و ازش بدم میاد و اون یه خائنه و ....***
من که هنوزم عااااااااااااشقشم ... وحشتناک دوس دارم برگرده ! یعنی وقتی که قیافه ی نحس این آرتتا رو می بینم دوس دارم خفه اش کنم. تازه کاپیتانم شده واسه من !!!! بازوبندی که یه زمانی "تونی آدامز کبیر" اونو می بست. آرتتا یه بازیکن کااااااااااااملا متوسطه که بخدا قسم همون اورتونم از سرش زیادی بود ، چه برسه به سوپر باشگاهی مث آرسنال و تازه بعدش بیاد کاپیتانشم بشه !!!!
(من که امیدوارم سسک برگرده.....)

محمد حسین عبادی در 16/2/1392 | 13:07 گفت:

منبع محمد حسین ؟

--------------------------
AS اسپانيا

@@@@@@@@@@@@

من خیلی دوست دارم برگرده و تا وقتی که این پستو از تو نخونده بودم امید صد درصدی داشتم که برمیگرده

ولی الان دلم میگه بر میگرده، نه منطقم

-------------------------
ريسپكت

هميشه گفتم احساس در فوتبال معنا نداره به عبارتي جايي نداره و منطق اينو ميگه كه احتمال اومدن سسك در تابستان

امسال خيلي كمه...

_______________________

دوستان اگه به اولين قسمت اين پست نگاه كنين متوجه ميشين كه هرگز نگفته برنميگرده بلكه گفته اين انتقال در آينده

نزديك محتمل نيست... همين پس زياد ناميد نباشيد

Vishka در 16/2/1392 | 11:59 گفت:

من خیلی دوست دارم برگرده و تا وقتی که این پستو از تو نخونده بودم امید صد درصدی داشتم که برمیگرده

ولی الان دلم میگه بر میگرده، نه منطقم


محسن عاشوری در 16/2/1392 | 11:55 گفت:

باهات موافقم توفیق جون
خیلی دیروز بد بود

بعضی آقایون پرسپولیس رو به ذوال کشیدن .. نامردا

ehsan zoola در 16/2/1392 | 11:50 گفت:

عجب روز بوده 15 اردیبهشت !!!


tofigh در 16/2/1392 | 11:23 گفت:

آقا سلام..من دیشب یکی از بدترین شبهای عمرم رو گذروندم..پرسپولیس با این گل محمدی که اندازه خری نمیفهمه رید با این نوروزی که تو محلات هم بازیش نمیدم..از اونور مهدوی کیا خداحافظیش خراب شد همش تغصیر گل محمدی نامرده مهدوی کیا خوب داشت بازی میکرد زورش میاد مهدوی کیا با شخصیته و محبوب بهش گفت باید خداحافظی کنی در صورتی که هیچ امیدی تو لیگ نداشت..خدا هم اینطوری زد تو سرش..از اونور استقلال قهرمان شد..چلسی هم برد..منم گوشیم توی اتوبان از دستم افتاد و ماشین لهش کرد..گوشیم اچ تی سی دیزایر اچ دی بود..خدا رو شکر خودم سالمم..

محسن عاشوری در 16/2/1392 | 01:46 گفت:

خدا نکنه کوشیلنی از تیممون بره
تازه داره به معنای واقعی یک دفاع میشه
اگه اینطور بمونه و چش نخوره ایشالا ، حتی به جرات میتونم بگم یکی دوسال یا چند سال دیگه کاپیتان فرانسه میشه.

ایشالا که هیچ جا نمیره

محسن عاشوری در 16/2/1392 | 01:29 گفت:

دیشب بعضی بازیکنا واقعا درخشیدن
میروسلاو کلوزه 5 گل زد واسه تیمش ،
کاوانی هم 3 گل (هتریک) زد به اینتر ،
گونزالو برگیسیو هم واسه تیمش کاتانیا 3 گل زد ،
مصطفی شجاعی از مس هم تو لیگ خودمون 3 گل زد.

اصلا دلم نمیخواد داوید ویا که الان تفاله بارسا محسوب میشه بیاد آرسنال .. بارسا خیلی دلش میخواد از شرش راحت بشه و بندازتش آرسنال ،، ولی ما نباید همچین حماقتی بکنیم.
همون موقع که لازمش داشتیم نیومد ، الان هزارتا گزینه داریم واسه خرید، که ویا داخلش گمه

محسن عاشوری در 16/2/1392 | 01:16 گفت:

دیروز خیلی روز بدی بود
پرسپولیس محبوب ما که باخت .. از اونور استقلال قهرمان شد
چلسی هم الکی از منچستر برد

از من یو بعید بود این مسخره بازی ها

سید حسین در 15/2/1392 | 23:44 گفت:

خدا رو شکر امشب به خیر گذشت یه اتفاقی برام نیوفتاد خدایا شکرت ...این فوتبال که خیری به ما نرسوند ....آرسنال اینجور هشت سال بی جامی خواری و ذلت پرسپولیس که انگار همه باهاش لج کردن رعال مادرید هم امسال گوه زد تو هیکلمون ...فعلا فوتبال داره اون روشو به ما نشون میده ......انشا.. همیشه خوش باشید توپجی های عزیز و همیشه اخترام همدیگرو داشته باشید و زیادی هم تو سایت الاف نباشید هر جیز به اندازش خوبه ......امام علی فرمود خیر امور اوسظها ..بهترین کارها میانه رویه عزیزان دعا کنید برای ما فعلا خدا حافظ همگی ...

siamak در 15/2/1392 | 23:18 گفت:

پرسپولیســـــ......خداااا

بابا این ژیرو خودمون از این ویا بهتره الان بازی بارسا 3 گل تو6 قدم زد اوت.چ رسه بیاد ارسنال سالی ی بار ب 6قدم میرسیم اقا هم خرابش کنه
ایـــــــــــــ فرگوسن ای تخم.....خدایا چ شبی نحسیههههههههههههههههه

سید حسین در 15/2/1392 | 23:14 گفت:

شاید دیگه اصلن فوتبال نبینم و شاید فوتبال ایران رو نبینم ....شاید اصلن مسیر زندگیمو عوض کمنم نمیدونم دارم دیوانه میشم ...ای خدا انشا.. عاقبت همه ما ختم به خیر بشه این بهترین دعا هنگام عصبانیت هست این نظر خودمه....الهی آمین

ehsan zoola در 15/2/1392 | 23:01 گفت:

محمد حسین عبادی:
گفته ميشه كه آرسنال داويد ويا رو با 8 ميليون پوند خريده

______________________

منبع محمد حسین ؟

ehsan zoola در 15/2/1392 | 23:01 گفت:

مهدی 111:
نمیخوام نا امیدتون کنم.ولی اینجاست که میگن
یک بار جستی ملخک ، دوبار جستی ملخک ، آخر بدستی ملخک:s_82
امسال دیگه باید قید بودن تو سی ال رو زد.S_45
_________________________________________

به نظرم هنوزم همه چیز دست خودمونه


یعنی عمرا تاتی بتونه این چلسی اماده رو ببره بعدم چلسی هم هنوز از جایگاهش مطمئن نیست پس میجنگه

ehsan zoola در 15/2/1392 | 23:00 گفت:

محمد مهدي نوروزي:
ونگر بازیکن نخر تا بیام جرت بدم اگه لیگ قهرمانان نریم اون کرونکه عوضی رو می کشم اخه چلسی گهه که بالاتر از ماست

واقعا یزد شهر نحسیه حالم دیگه داره بهم می خوره کجایی بوشهر
_______________________

چه ربطی به شهر ما داره ادب داشته باش
محمد حسین عبادی در 15/2/1392 | 22:13 گفت:

یعنی مرده تر از این بازیکن نبود؟؟؟
----------
احتملا بايد قيد يويتيچ رو زد بخاطر همون دلايل...

مهدی 111 در 15/2/1392 | 22:04 گفت:

منچستریونایتد برای خرید رونالدو دست به کار شده و میخواد پیشنهاد 77 میلیون یورویی رو برای مادریدی ها بفرسه.
در صورت رد این پیشنهاد منچستر پیشنهاد دوم خودش که 70میلیون یورو+ چیکاریتو هست رو برای رئال بفرسته.

مهدی 111 در 15/2/1392 | 21:59 گفت:

محمد حسین عبادی:
فته ميشه كه آرسنال داويد ويا رو با 8 ميليون پوند خريده
--------------------------------------------------------------
یعنی مرده تر از این بازیکن نبود؟؟؟.خاک

مهدی 111 در 15/2/1392 | 21:57 گفت:

نمیخوام نا امیدتون کنم.ولی اینجاست که میگن
یک بار جستی ملخک ، دوبار جستی ملخک ، آخر بدستی ملخک:s_82
امسال دیگه باید قید بودن تو سی ال رو زد.S_45

محمد حسین عبادی در 15/2/1392 | 21:50 گفت:

گفته ميشه كه آرسنال داويد ويا رو با 8 ميليون پوند خريده

محمد مهدي نوروزي در 15/2/1392 | 20:34 گفت:

ونگر بازیکن نخر تا بیام جرت بدم اگه لیگ قهرمانان نریم اون کرونکه عوضی رو می کشم اخه چلسی گهه که بالاتر از ماست

واقعا یزد شهر نحسیه حالم دیگه داره بهم می خوره کجایی بوشهر

محمد مهدي نوروزي در 15/2/1392 | 20:32 گفت:

نوروزی خدا خفت کنه گل محمدییییییییییییییی

rasool در 15/2/1392 | 20:26 گفت:

بی چاره شدیم چلسی زد. لعنت به این زندگی
بعد از اون فینال لیگ قهرمانان و اون۸_۲ امروز بدترین روز زندگیم بود

محمد مهدي نوروزي در 15/2/1392 | 20:15 گفت:

حا ک توسر فرگوسن عوضی به ما هشتا می زنه از چلسی می بازه اههههه

محمد مهدي نوروزي در 15/2/1392 | 20:13 گفت:

خاک تو سر گل محمدی اخه نوروزی چی داره که جای کریم اوردش اههههههههه

یعنی ونگر بازیکن نخره خفش می کنم عوضی

mohsen در 15/2/1392 | 20:10 گفت:

دقیقا مثل قضیه فرهاد مجیدیه . با این که اش بدم میومد ولی چون میتونست به استقلال کمک کنه از اومدنش خوشحال شدم . فابرگاسم همینه خدا کنه بیاد

Whirlwind در 15/2/1392 | 17:53 گفت:

سلام. من تازه واردم. خوشحالم که بین شمام.
درمورد فابرگاس باید بگم من 100% از بازگشتش استقبال میکنم.
ولی برگشتش بعید به نظر میاد .

ehsan zoola در 15/2/1392 | 15:58 گفت:

رضا توپچی:
من یه بار دیگه هم این حرفو زدم ولی درست نمیدونم کجا
همونطور که هواداران منچستر از خرید کاپیتان تیم رغیب استقبال کردن و به فن پرسی عشق ورزیدن در صورت تمایل به بازگشت خوده فابرگاس،چرا ماحالا که کاپیتان سابقمون از غلطی که کرده پشیمون شده اونو نپذیریم

چون اگه منطقی به موضوع نگاه کنیم با توجه به سنش میتونه بهترین گزینه برای رهبریه تاکتیکیه تیم باشه

________________________

لایک

آریان در 15/2/1392 | 15:42 گفت:

اگه بیاد من راش نمیدم .....

رضا توپچی در 15/2/1392 | 15:18 گفت:

فراموش کردم :عالی بود،واقعا" کارت درسته محمد حسین جان

رضا توپچی در 15/2/1392 | 15:16 گفت:

من یه بار دیگه هم این حرفو زدم ولی درست نمیدونم کجا
همونطور که هواداران منچستر از خرید کاپیتان تیم رغیب استقبال کردن و به فن پرسی عشق ورزیدن در صورت تمایل به بازگشت خوده فابرگاس،چرا ماحالا که کاپیتان سابقمون از غلطی که کرده پشیمون شده اونو نپذیریم

چون اگه منطقی به موضوع نگاه کنیم با توجه به سنش میتونه بهترین گزینه برای رهبریه تاکتیکیه تیم باشه

nima در 15/2/1392 | 15:11 گفت:

خب در مورد پشتیبانی مالی که گفته شده آرسنال با نصف همون قیمت میتونه فابرگاس رو برگردونه اگه بارسا قصد فروش داشته باشه!!!در ضمن به نظر من فابرگاس اصلا نمیتونه جانشین ژاوی بشه!!!
البته من که نمیگم میاد ولی امیدوارم که بیاد!!!

ehsan zoola در 15/2/1392 | 15:11 گفت:

درسته ههمون ازش بدمون میاد ولی خب انسان جایزالخطاست

چه بسا برگرده و دوباره بشه بازیکن محبوب همه ی ما

اونوقت دیگه خودشم میدونه نباید هیچ وقت آرسنال رو ترک کنه

بازگشت تی تی رو بخاطر بیارید

یکی زا خاطره انگیز ترین بازیهای چند سال گذشته آرسنال بازی با لیدز بود ک تی تی با بازگشتش برامون خوش درخشید

ehsan zoola در 15/2/1392 | 15:09 گفت:

ت ااونجایی ک ن میدونم الکسیس سانچر و ویا و فابرگاس تو لیست فروش بارسلون قرار دارن

پس احتمال اومدنش زیاده

با توجه به اینکه یجا یه مصاحبه بعد بازی برگشت با بایرن ازش خوندم گفته بود :

این یه ناامیدی بزرگ هست اگه قرار باشه به جایی برگردم اونجا قطعا آرسناله

Mohammad hadi در 15/2/1392 | 14:44 گفت:

میرن یکی بهتر از سسک رو میارن

Mohammad hadi در 15/2/1392 | 14:42 گفت:

من نگفتم دلایلت گفتم دلایل
فابرگاس افت کرده پس جایگزین ژاوی نیست.

مهدی در 15/2/1392 | 14:35 گفت:

فابرگاس میاد شک نکنید

tofigh در 15/2/1392 | 13:38 گفت:

بابا قبر پدرش ...ولش کنید این احمق رو بزار مثل خر همونجا روی نیمکت خاک بخوره..عاقبت رفتن از آرسنال تحقیر شدنه..

Hamed.Sh در 15/2/1392 | 13:28 گفت:

تشکر بابت ترجمه ای که کردی.
میگم اگه واقعا تو قراردادش همچین چیزی هست که خیلی عالیه.
دروازبان:ژولیو سزار
یه دفاع راست عالی
هافبک:فرانسسک فابرگاس سولر(نام کامل)
مهاجم:یووتیچ

amin در 15/2/1392 | 13:02 گفت:

فابرگاسو امیدوارم بگیریم.کوشیلنی هم اگه بخوان بفروشنش خودش نمیره

amin در 15/2/1392 | 13:00 گفت:

فابرگاسو امیدوارم بگیریم.کوشیلنی هم اگه بخوان بفروشنش خودش نمیره

توپچی جنوب در 15/2/1392 | 12:40 گفت:

مرسي به محمد حسين بابت ترجمه اش.
اين دلايل كه نميتونن زياد قانع كننده باشن براي نيومدن به آرسنال.
نميدونم بازيش نسبت به زماني كه تو آرسنال بو افت كرده ولي فكر كنم زير نظر رئيس دوباره همون فابرگاس سابق بشه.
به نظر من برگرده به نفع تيم هستش واسه قهرماني به بازيكناني با ويژگي فابرگاس نياز داريم.

siamak در 15/2/1392 | 11:15 گفت:

کوشینلی؟؟؟؟؟؟
الان از همه دفاع های ما بهتره بنظرم سال ب سال عالی میشه نباید بفروشیمش

من کلا حالم از فابرگاس بهم میخوره بود یا نبودش فرقی نداره ولی هرکسیو بهش ترجیح میدم

نیما در 15/2/1392 | 11:08 گفت:

http://www.goal.com/en/teams/england/94/arsenal?ICID=HP
بایرن کوشیلنی رو میخواد

EXCLUSIVE: Incoming coach Pep Guardiola has sanctioned a €23.7 million summer swoop for the defender but Arsenal are confident of fending off the German giants' interest

محمد حسین عبادی در 15/2/1392 | 11:00 گفت:

دلایل خیلی قانع کنده نیست با وجود اینا من فکر میکنم بازم بیاد ارسنال
-----------

اين دلايل رو من نگفتم
من فقط ترجمه كردم

@@@@@@@@@@@@@

به نظرم تنها بند دوم رو ميشه حلش كرد 3 بند ديگه چي؟ واقعا بارسا اينقد ساده لوح است كه بياد اونو بفروشه؟

بي شك عامل فاجعه تحقير آميز اولدترافورد بود و نميشه خيانتش رو فراموش كرد ولي از طرفي ديگه قطعا هوادارا دلشون

ميخواد كه برگرده تا گذشته رو جبران كنه ولي كلا احتمالش زير 10% هس

محمد مهدی در 15/2/1392 | 10:41 گفت:

خیلی خب خوبی بود.مرسی محمد خسین جان.

مرتیکه اسب خودشو کشت تا بره. ارسنال رو تحقیر کرد.

محمدرضا در 15/2/1392 | 10:34 گفت:

من که دوست دارم برگرده چون این جوری می تونه به ویلشر هم کمک کنه تا دوباره به اوج برسه و همین طور برای رمسی خوبه چون الان خوب داره پیشرفت میکنه. اگر بیاد هافبکمون عالی میشه : کازورلا و فابرگاس و آرتتا و روسیچکی یا ویلشر که این جوری فکر کنم خط هافبکمون خیلی خلاق و خطرناک میشه و با وجود یه مهاجم فرصت طلب و گلزن می تونیم خوب کار کنیم و امیدوار باشیم . ایشالا برگرده

Mohammad hadi در 15/2/1392 | 10:31 گفت:

پس حل دیگه

میر حسین در 15/2/1392 | 10:23 گفت:

توی بند قرارداد فابرگاس اومده در صورتی که بارسا قصد فروش سسک رو داشته باشه اول باید ببینه آرسنال بهش نیاز داره یا نه
بعد اگه آرسنال رضایت داد میتونه به تیمِ دیگه ای بره
بارسلونا هم سسک رو واسه فروش گذاشته ...

Mohammad hadi در 15/2/1392 | 09:11 گفت:

دلایل خیلی قانع کنده نیست با وجود اینا من فکر میکنم بازم بیاد ارسنال

محمدامین در 15/2/1392 | 09:04 گفت:

از نظر من پول خریدشو داریم چون باید نصف قیمت بدنش به ما

Milan در 15/2/1392 | 08:59 گفت:

ازش بدم میاد امیدوارم همونجا ذخیره باشه و روز به روز پشیمون تر بشه