يويتيچ از آرسنال دور شد

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,938 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يويتيچ از آرسنال دور شد

به گزارش اسكاي

پس از احتمالات فراوان بالاخره مقصد يويتيچ پس از مذاكره امشب ايجنتش با سران يووه مشخص شد و او با اين باشگاه توريني به توافق كامل رسيد ...

اين درحاليست كه ايجنت و مدير برنامه هاي استفان ديروز ظهر مذاكراتي را در لندن با سران آرسنال داشت ولي اين جلسه به توافق طرفين حاصل نشد و او به ايتاليا برگشت تا با نمايندگان ديگر باشگاه ها مذاكره كند

البته برخي از خبرگزاري ها از علاقه زياد آرسن ونگر به لواندوفسكي گفتن و اعلام كردن هدف اصلي آرسنال روبرت لواندوفسكي هست نه يويتيچ...

------------------------------------------------

به گزارش تاك اسپورت؛پس از ابراز علاقه آرسنال به ستاره ريز نقش و تكنيكي مونپوليه يعني رمي كابلا، مدير عامل اين باشگاه فرانسوي در مصاحبه اي با رايو RMC اعلام كرد كه قيمت رمي 100 ميليون يورو است و تيمش در شرايط فعلي حاضر به از دست دادن او نيست!!(كلا آقاي نيكولين علاقه زيادي به گفتن ارقام نجومي داره،نمونه بارزش هم همين پارسال بود كه قيمت ژيرو رو 50 ميليون پوند براورد كرد)


اين در حالي است كه ديگر ستاره مونپوليه يعني يونس بلهاندا در آستانه خروج از اين باشگاه قرار گرفته است...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 2/3/1392 | 23:01 گفت:

یعنی وقتی که تیتر پستتو خوندم میخواستم به زمین و زمان فحش بدم .... که اینم از دستمون رفت ....
ولی خوشبختانه انگار واقعیت نداره....

maryam در 2/3/1392 | 21:21 گفت:

♥Arsenal♥:
مگه اودینزه توی پلی آف نبود؟؟؟

با اودینزه یعنی میشن 3تا؟؟؟
--------------------------------------------

همونی که همدی گفت عزیز. میلان رفت پلی آف. اینجوری پیش بریم سال بعد سهمیه انگلیسم کم میکنن

مهدی در 2/3/1392 | 21:16 گفت:

حمید نه ناپولی و یووه مستقیم میلان رفت پلی اف و فیورنتینا یورو لیگ

♥Arsenal♥ در 2/3/1392 | 21:03 گفت:

maryam:
ایتالیا 3 تا نماینده داشت امسال

________

مگه اودینزه توی پلی آف نبود؟؟؟

با اودینزه یعنی میشن 3تا؟؟؟

masoud mahmudpur در 2/3/1392 | 19:57 گفت:

ممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممد!!!

maryam در 2/3/1392 | 19:55 گفت:

ایتالیا 3 تا نماینده داشت امسال

♥Arsenal♥ در 2/3/1392 | 19:37 گفت:

آخرین مصاحبه از استفان یووتیچ :

"صحبت های زیادی در مورد انتقال من شده است ولی من باید صادقانه بگویم به هیچکدام فکر نمیکنم و تاثیری روی من ندارند.

"من در حال تلاش برای پیروزی در برابر اکراین و صعود کردن به جام جهانی هستم.

" فعلا روی این کار تمرکز میکنم نه چیز دیگر و در آخر باید بگویم از این که به لیگ قهرمانان راه نیافتیم متاسفم.


مگه چهارم نشدن اینا؟؟؟؟ مگه ایتالیا 4تا نماینده نداره؟؟؟:S

محمد مهدی در 2/3/1392 | 19:28 گفت:

نظر میدی یا دوستامو خبر کنم؟؟ ببین من یه اشاره کنم دیگه نمیشه کاریش کرداااااا. بچه شدی؟؟ نظر بده دیگه

حسین در 2/3/1392 | 18:51 گفت:

بفرما اینم20تا لایک سلطنتی.نوش جونت.

حسین در 2/3/1392 | 18:50 گفت:

همین الان به رفیقا و فامیلام می گن بیان لایک بزنن خستگیت در ره
غمت نباشه.ما سایت خبری یکی دوتا میشناسیم ولی سواد خوندنشو نداریم. هنوزم می خایمت

nima در 2/3/1392 | 18:46 گفت:

ببین بخاطره یه شایعه چی کار کردین هاااا!!!
محمد حسین من از طرف همه عذر میخوام...

حسین در 2/3/1392 | 18:45 گفت:

1-شما نگران نباشید.الان از فصل قبل خیلی جلوتریم چون هنوز بازیکنی از دست ندادیم با این که الان 4-5روز از اخرین بازی لیگمون گذشته.(این کرونکه داره پیشرفت می کنه.)
2-ارسنال هیچ نیازی به بازیکنی که واسش طاقچه بالا بذاره نداره.همون بهتر بره تو آشغالدونی یووه خاک نیمکت بخوره چند سال بعد مث سگ پشیمون شه (مث فابرگاس)برگرده التماس.بعد ما راش ندیم...شه
3-تنها بازیکن واقعی ارسنال ونگره.فقط کافیه بازیکنا بتوننwengerballرو به نمایش بذارن اونوقت همین یووه رو هم میذاریم جیب چپمون.
4-محمد مهدی خان. چروک لباستیم اتو بزن هلاک شیم.
5-سال بعد این یوتیچو ببینین که رو نیمکته بعد اونوقت ژیرو اقای گل لیگ قهرمانانه.دلتون خنک میشه

ehsan zoola در 2/3/1392 | 17:33 گفت:

میکونیمت تو گونی میاریمت اینجا
_________________

4 پایتم مهدی

محمد مهدی در 2/3/1392 | 16:29 گفت:

سید محمد رضا:
منم همون که احسان گفت ، با این تفاوت که تصمیم گرفته بودم دیگه زیاد دیوار نیام ، الان پست و کامنتم نمیدم
.................................
اینم کلا جو گیره. ولش کن.

محمد مهدی در 2/3/1392 | 16:28 گفت:

محمد حسین عبادی:


فك ميكنم ديگه لازم نباشه مطلبي رو در سايت قرار بدم...پس اين آخرين پست بلاگ من در اينجا بود ...

مرسي از همتون...
..........................................................................
بیخود کردی دیگه نیای. شمارتو دارم میرم. میدم مافیا شهرمون حالتو بگیرن.
میکونیمت تو گونی میاریمت اینجا

سید محمد رضا در 2/3/1392 | 13:18 گفت:

منم همون که احسان گفت ، با این تفاوت که تصمیم گرفته بودم دیگه زیاد دیوار نیام ، الان پست و کامنتم نمیدم

ehsan zoola در 2/3/1392 | 12:14 گفت:

محمد حسین عبادی:


فك ميكنم ديگه لازم نباشه مطلبي رو در سايت قرار بدم...پس اين آخرين پست بلاگ من در اينجا بود ...

مرسي از همتون...

________________________________________________________________________________

محمد حسین جون دورت بگردم دیگه این چیزا که ناراحتی نداره ... به بچه ها حق بده یه منبع قوی میخان ...خداوکیلی من هیچوقت خبر الکی ازت ندیدم همیشه منطقی بودی دیروزم که روی دیوار گفتی تمام :با توافق طرفین یووتیچ به یووه پیوست کاملا باور کردم ولی خب امکان داره اسکای هم یه مطملبی رو زده باشه و متوجه اشتباه شدنش شده باشه و سریع حذفش کرده باشه تقصیر تو که نیست هرچند به قول خودت باید صبر کنیم ببینیم تایید میشه یا تکذیب

اصلا هم ناراحتی نداره اومدیم اینجا دور هم شاد باشیم و اخبار آرسنال رو ک خیلی دوسش داریم دنبال کنیم اگه بنا باشه کسی ناراحت بشه ک کام همگی تلخ میشه

من خودم الان میگم تا پست یا کامنتت بعدیت رو نبینم دیگه پست یا کامنت نمیزارم ... منتظرم ...


شروين در 2/3/1392 | 11:49 گفت:

بنتنر بازي اخر يووه بعد مدت ها بازي كرد دوباره مصدوم شد رو اون حساب نكن ، پيژچكم كه ٦ ماه مصدوم شد واسه دفاع راست بايد بريم دنبال كارواخال

شروين در 2/3/1392 | 11:48 گفت:

حالا نياد مشكل خاصي پيش نمياد پست اون بازيكن واسه خريدن زياده كه ارسنالم تواناييشو داشته باشه ، البته فعلا كه قطعي نيست اگرم اومد ارسنال كه خوش اومد

masoud mahmudpur در 2/3/1392 | 11:41 گفت:

ممد الان تکلیف بنتنر چیه؟چرا بر نمیگرده؟

maryam در 2/3/1392 | 11:07 گفت:

محمد حسین جان! برادر من! چرا قهر میکنی عزیز! مشکل پستت اینه که گفتی اسکای این خبرو گفته درحالی که تو اسکای همچین چیزی نیست. عنوان پستتم یه جوریه که به شایعه نمیخوره همه فکر میکنن دیگه کار از کار گذشته! بنابراین اعصابشون خورد میشه و اینی میشه که میبینی! چارشم یه آپدیته! اسکای رو بردار یکی از این خبرگذاریایی که خبرو زدن رو بذار جاش! یه شایعه ی کوچولو هم بنویس کنارش! به همین راحتی حل میشه دوست عزیزم .. ;)

مهدی در 2/3/1392 | 11:01 گفت:

منظورم منبعی تاییدش نکردده محمد مهدی نوروزی شایعات امروزش معلوم میشه

مهدی در 2/3/1392 | 10:59 گفت:

خیچ منبعی مهم تاییدش نکرده

Henry در 2/3/1392 | 10:44 گفت:

امیدم به ای یووتیچ بود که دیگه......

Henry در 2/3/1392 | 10:42 گفت:

یعنی اگه لواندوفسکی بیاد تیم ما من اسمم رو میزارم ناهید!یا خدیجه! هیچ وقت یه بازیکن تاپ نمیگیریم

mohammad mehdi در 2/3/1392 | 09:54 گفت:

to twit hamechi zade , ham zade miyad arsenal , ham zade mire juve
too transfer dead line zade mikhad biyad arsenal

محمد مهدی در 2/3/1392 | 09:29 گفت:

محمد حسین عزیز زحکت کشیدی. مرسی. ما از تو ناراحت نیستیم که داداش

HAMED toopchi در 2/3/1392 | 08:58 گفت:

اوه. چرا تفم اينقد كش اومد
HAMED toopchi در 2/3/1392 | 08:53 گفت:

فقط ميتونم بگم


تففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف


محمد حسین عبادی در 2/3/1392 | 08:52 گفت:فیونیوز هم زده بود...كانون هواداري يووه هم زده ولي حالا منتظر ميمونم تا منبع كاملا موثقي تاييد يا تكذيبش كنه...


************************************
مگه من شايعه درست كردم؟
مگه حالا تمام شايعاتي كه ديگران ميذارن درست از آب در مياد؟ كجان كسايي كه ديروز مي گفتن يويتيچ لندن بوده؟ كيا ميگفتن يويتيچ اومده آرسنال؟حالا اومده؟
بيايد يكم واقع بين باشيم...خوب كه اسمشو ميذاريم شايعه...وگرنه بايد بخاطر تمام اين شايعه ها همديگرو لت و پار كنيم..

_________________________________________

از GT مطلب نذار

-------------------
برادر من خودم مطلب كابلا رو در جي تي گذاشتم ...از كسي كپي نكردم،شما اول يه نيگا به پروفايل طرف كن بعدا قضاوت كن،كپي بوده يانه...

از اونجايي كه دوستان اخبار رو از سايت جي تي يا ديگر سايت هاي مشابه ميبينن...
فك ميكنم ديگه لازم نباشه مطلبي رو در سايت قرار بدم...پس اين آخرين پست بلاگ من در اينجا بود ...

مرسي از همتون...

سید محمد رضا در 2/3/1392 | 08:20 گفت:

آخجون !!!!!!!
از مدیران محترم سایت میخوام که اجازه بدن من این کاربر رو بن کنم ، خیلی حال میده

سید محمد رضا در 2/3/1392 | 08:18 گفت:

دستشون درد نکنه...

حمید فرازی در 2/3/1392 | 08:18 گفت:

هیچ منبع معتبری همچین خبری رو تایید نکرده! اسکای هم من ندیدم این خبرو گفته باشه...

محمد مهدي نوروزي در 2/3/1392 | 08:03 گفت:

محمد حسين جان اين شايعه چيه درست كردي دوما يووتيچ در حد ما نبود قرار شده په پيشنهاد دنيس برگكمپ ارسنال با يه پيشنهاد 30 تايي دي يانگ و اريكسن رو به خدمت بگيره

برگكمپ يه بازيكن معرفي كرده اونم ون گينكل هست بازيكن تيم ويتسه هست هافبك دفاعي و وسطه

مهدی در 2/3/1392 | 06:11 گفت:

اسکای معتبره¿¿
محمد مهدی ظهر تو شایعات بیا بگو ارسنال با یودتیچ بست

مهدی در 2/3/1392 | 05:59 گفت:

اهههههههههههههههههههههههههه خدا لعنت بر .........خاک برست کورونکه همیشه برای ستتره ها باید شکست بخوری

خدایا این همه ماه منتظر یووتیچ بودم نیمد¿¿¿¿¿

نمیتونم باور کنم

مهدی افسرده در 2/3/1392 | 02:31 گفت:

ما که عادت کردیم اینم روش

فعلا فقط صبر

Hadi A در 2/3/1392 | 00:49 گفت:

delesham bekhad, ashghal.

مازیار در 2/3/1392 | 00:45 گفت:

Marc-Andre ter Stegen has rejected offers from ((((ArsenaL)))) and Inter in order to wait for a formal proposal from Barcelona.

مازیار در 2/3/1392 | 00:44 گفت:

تا یه بازیکن با پیرهن یه باشگاه بازی نکنه،نمیشه گفت که به اون تیم پیوسته

مازیار در 2/3/1392 | 00:42 گفت:

تا یه بازیکن با پیرهن یه باشگاه بازی نکنه،نمیشه گفت که به اون تیم پیوسته

محمد مهدی در 2/3/1392 | 00:25 گفت:

http://hereisthecity.com/2013/05/22/arsenal-target-says-yes-to-juventus-report/

اینم خبره هیگواین

محمد مهدی در 2/3/1392 | 00:23 گفت:

http://kickne.ws/1/2593593

منم این لینکو پیدا کردم

اعصابم واقعا داغونهههههههههههههههه

amin در 2/3/1392 | 00:17 گفت:

از GT مطلب نذار

ehsan zoola در 2/3/1392 | 00:16 گفت:

اینجا یه چیزایی نوشته

http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-target-stevan-jovetic-to-join-juventus/

محمد مهدی در 2/3/1392 | 00:11 گفت:

نه نکردم ولی خبر گزاری ها رو شخم زدم

ناصر در 2/3/1392 | 00:10 گفت:

The Same Old Story Still Continues

Hadi A در 2/3/1392 | 00:06 گفت:

taghin=yaghin

Hadi A در 2/3/1392 | 00:06 گفت:

ta jalaseye moarefeye y bazikono nadidi taghine kamel nakonid k b che timi rafte

ehsan zoola در 2/3/1392 | 00:04 گفت:

محمد حسین به من گفت از اسکای دیده و و تو توییترم ازش گفتن

مهدی فیس و و توییتر رو چک کردی؟

محمد مهدی در 2/3/1392 | 00:01 گفت:

نیییییییییییییییس. همه جا گشتم. این خبر اشتباس

maryam در 1/3/1392 | 23:42 گفت:

برادر من از کجا؟! از کدام خزانه؟! چرا من هر چی سایت معتبر رو چک میکنم چیزی نمیبینم؟! اسکای رو زیر و رو کردم هیچ خبری نیست! توضیح لطفاً !!

ahmad behrozi در 1/3/1392 | 23:40 گفت:

بخدا اگه بخوان بازیکن بخرن انقدر بازی کن خوب پیدا میشه ولی حیف که نمیخوان
به فرگوسن گفتن چه زمانی از قهرمانی تیمت مطمئن شدی ؟ گفت دقیقا اون روزی که فن پرسی رو به اولدترافورد اوردم

محمد مهدی در 1/3/1392 | 23:37 گفت:

لعنتی لعنتی لعنتی. محمد حسین لینک

محمد مهدی در 1/3/1392 | 23:34 گفت:

دهنه ونگر سرویس. دیگه تحملم تموم شد. یایا سانوگو. باید به تیم افتخار کنیم و اعتبار بدیم. دیگه قابل تحمل نیست

مجتبی هانری در 1/3/1392 | 23:34 گفت:

منم بااحسان @موافقم
شاید امسال هم سرکاری باشیم ولی بازم تا اخرین روزای نقل وانتقالات باید امیدوارباشیم!!!!!
امیدوارم به جای دو سه بازیکن به درد نخورحداقل یه بازیکن خوب بگیریم.

ehsan zoola در 1/3/1392 | 23:32 گفت:

یاکوونکو به فیورنتینا پیوست
نیمار به بارسا پیوست

ولی آرسنالسید حسین در 1/3/1392 | 23:31 گفت:

ای بخشکی شانس .....!!!!!!!!!!

ehsan zoola در 1/3/1392 | 23:21 گفت:

حاضرم قسم بخورم این تابستونم مثل سالای دیگه میشه

بخدا خسته شدیم دیگه از بس بازیکن بهمون لینک شد و مثل قورباغه چشامونا 4 تا کردیم ک بیاد ولی اخر دورمون زد

همش زیر سر کرونکه ی بیشعوره

ehsan zoola در 1/3/1392 | 23:20 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

حیف ک گفتی فحش ندم وگرنه الان
محمد حسین عبادی در 1/3/1392 | 23:18 گفت:

لطفا كمال ادبو رعايت كنيد و بسيار منطقي باهاش كنار بياين...ديگه از جوكول و ام ويلا و ... به پيوستن به باشگاه نزديكتر نبوده كه