شايعات روز

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,510 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات روز

پس از مدتي غيبت گفتم بد نيس دوباره اخبار و شايعات مهمو در اينجا قرار بدمDavid Maddoc ژورناليست خبرگزاري ميرور معتقده كه آرسنال براي سوارز بايد 55 ميليون پوند بپردازه تا بتونه شانس خوبيو واسه انتقال اين بازيكن داشته باشه...

=========

دو باشگاه رئال و تاتنهام مذاكرات خوبيو بر سر قيمت £100m داشتن و انتظار ميره به زودي توافق حاصل بشه... 

=========

به گزارش Corriere Dello Sport منچستر يونايتد در ادامه جست و جوهاش براي پيدا كردن هافبك خلاق، پيشنهاد 26 ميليون پونديو  واسه كلوديو ماركيزيو آماده كردهاست...

=========

به گفته arsenalnewsباشگاه به ماركو رويس علاقمند شده اين در حاليه كه چند مدت پيش شايعاتي وجود داشت كه آرسنال از بين رويس و دراكسلر يكيو خريداري خواهد كرد...

=========

به گفته sportsdirectnews سوارز تصميم داره كه وضعيت نهاييش تا روز جمعه نهايي كنه....همين خبر گزاري در خبري ديگه گفته منچستر سيتي هم به تيماي خواهان سوارز اضافه شد...

=========

براندان راجرز بار ديگر اصراركرد كه سوارز در ليورپول خوشحاله و قصد ترك اين تيمو نداره...
========


منچستر يونايتد قصد داره در پيشنهادي كه ميتونه ركورد هاي نقل و انتقالات اين تيمو بشكنه واسه سسك ارائه بده...


========


به گزارشAs سرنشوت انتقال سولدادو به ليورپول هنوز مشخص نيس و دوطرف دست نگه داشتن...


========


گفته ميشه آرسنال و فرايبورگ هم در آستانه توافق بر سر مبلغ 5 ميليون پوند واسه گينتر قرار دارن

========

اينم يه مقايسه بين سوارز و گرث بيل:

http://www.uplooder.net/img/image/79/bddf07441ac4ac6d65e8ea5d489353be/535706_707131532660399_1998071_n.jpg

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 11/5/1392 | 13:53 گفت:

مرسی محمد حسین جان بابت پست خوبت.لایک

علی افرایی در 10/5/1392 | 11:33 گفت:

کسی میدونه خسوس گامیز به چه دردی میتونه بخوره؟مثل اینکه به مودریچ هم علاقه مند شدیم.

RaMiN GuNNeR در 10/5/1392 | 04:29 گفت:دمت گرم ایول__

Hadi A در 10/5/1392 | 02:47 گفت:

bayad 55ta bedim o ghaale ghazie ro bekanimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. ah

majid در 10/5/1392 | 00:38 گفت:


ببخشيد محمد حسين عبادي عزيز بلاگتو يکمي شلوغ کردم اما کلآ چون علاقه اي به بلاگ گذاشتن ندارم اينارو اينجا گذاشتم

خودم خيلي دوس داشتم ما تو اين ليست جاي من سيتي يا رئال بوديم

majid در 10/5/1392 | 00:37 گفت:


اینم ادامش

رئال‌مادريد

ورودي‌ها(8): رئال فصل جديد را با 8 تازه وارد آغاز خواهد کرد. ايرامندي، ايسکو، کارواخال، کاسميرو 4 خريد بزرگ رئال‌ها به ارزش 72.500 ميليون يورو هستند. 4 تازه وارد ديگر هم از تيم دوم رئال به جمع کهکشاني‌ها اضافه شده‌اند.

خروجي‌ها(5): ناپولي در تابستان جاري توانست 3 بازيکن رئال را به خدمت بگيرد. هيگواين، آلبيول و کايخون 3 ستاره فصل قبل رئال هستند که فصل جديد را در ناپل آغاز خواهند کرد. پدرو لئون و کارواليو نيز ديگر ستارگان جدا شده از جمع کهکشاني‌ها به حساب مي‌آيند.

majid در 10/5/1392 | 00:33 گفت:

چلسي

ورودي‌ها(12): تاکنون 4 بازيکن به عنوان خريدهاي جديد با آبي‌هاي لندن قرارداد بسته‌اند. مارک شوارتزر، مارک فن‌گينکل، آندره شورله و کريستين کواس، 4 خريد اين فصل چلسي هستند. چلسي براي خريد اين 4 بازيکن 33.300 ميليون يورو هزينه کرده است. 8 بازيکن نيز بعد از حضوري قرضي در تيم‌هاي ديگر به جمع آبي‌ها بازگشته‌اند که مايکل اسين سرشناس‌ترين آن‌هاست. ميانگين سني 12 بازيکني که به تيم مورينيو اضافه شده‌اند 22.8 سال است که نشان از برنامه آقاي خاص براي جوان‌گرايي دارد.

خروجي‌ها(18): ليست مازاد مورينيو شامل بازيکناني بوده که فصل گذشته کمتر از يک نيمه براي آبي‌ها بازي کرده بودند. اکثرا نام بازيکنان جوان و گمنام در اين ليست 18 نفره به چشم مي‌خورد. البته بازيکناني همچون مالودا، بروما، بنايون، هيلاريو، مارکو مارين و فريه‌را جزو خروجي‌هاي سرشناس چلسي هستند. چلسي از فروش اين 18 بازيکن 24.500 ميليون يورو کسب درآمد کرده است.

آرسنال

ورودي‌ها(1): توپچي‌هاي لندن اين فصل هم مثل يک دهه اخير از تيم‌هاي کم سر و صداي بازار نقل‌وانتقالات بوده‌اند و با خريد تنها يک بازيکن از اوسر به کار خود در نقل‌وانتقالات تابستاني ادامه مي‌دهند. يحيي سانيو تنها خريد تابستاني تيم ونگر تا به اينجاي کار است. البته 7 بازيکن پس از اتمام قراردادهاي قرضي به اميريتس بازگشته‌اند.

خروجي‌ها(20): در مقابل يک خريد، آرسنالي‌ها 20 بازيکن را در ليست خروجي‌هاي خود مي‌بينند. ونگر مثل هر فصل چاره‌اي جز پر کردن ليست خود با بازيکنان تيم پايه آرسنال نخواهد داشت. آندره سانتوس، اسکوئيلاچي و آرشاوين، سرشناس‌ترين بازيکناني هستند که از جمع توپچي‌ها جدا شده‌اند. فروش اين 20 بازيکن براي آرسنال 14.750 ميليون يورو درآمد داشته است.

ليورپول

ورودي‌ها(4): ليورپول براي خريد 4 بازيکن تا به اينجا 26.800 ميليون يورو هزينه کرده است. کولو توره(سيتي)، آسپاس(سلتاويگو)، لوئيز آلبرتو(سويا) و ميگنولت(ساندرلند) خريدهاي اين فصل ليورپول به ارزش 26.800 ميليون يورو هستند.

خروجي‌ها(5): ليورپول براي فصل جديد اسکلت اصلي تيم خود را حفظ کرده و اندي کارول تنها فروش بزرگ اين تيم به حساب مي‌آيد. البته جيمي کارگر هم بعد از خداحافظي از دنياي فوتبال، غايب بزرگ لک‌لک‌ها خواهد بود. شلوي، دني ويلسون و گولاسکي ديگر خروجي‌هاي اين تيم هستند. ليورپول از فروش اين بازيکنان 23.400 ميليون يورو درآمد کسب کرده است.

من‌سيتي

ورودي‌ها(4): شايد بتوان من‌سيتي را موفق‌ترين تيم انگليسي در بازار نقل‌وانتقالات دانست؛ هرچند که آن‌ها مثل چند فصل گذشته جنجالي نبودند اما با خريد يووتيچ(فيورنتينا)، نگردو(سويا)، فرناندينيو(شاختار) و خسوس ناواس(سويا) تا حدود زيادي سرمربي جديد خودشان را به خواسته‌هايش رساندند. سيت براي خريد اين 4 بازيکن 111.000 ميليون يورو هزينه کرد تا باز هم ولخرج‌ترين تيم جزيره لقب بگيرد.

خروجي‌ها(6): سيتي اين فصل هم خريدار خوبي بوده و هم يک فروشنده خوب. مايکون، هلن، سانتاکروز، کارلوس تبس، کولو توره و وين بريج، 6 فروش نامدار نيلي‌پوشان شهر منچستر بوده‌اند. ستارگاني که 41.500 ميليون يورو به حساب بانکي من‌سيتي اضافه کرده‌اند.

من‌يونايتد

ورودي‌ها(1): گوديلرمو وارلا، پديده ليگ اروگوئه تنها خريد شياطين سرخ تا به اينجاي کار بوده است. البته مويس ليست خريد بلند بالايي هم دارد که تاکنون سران من‌يونايتد نتوانسته‌اند در جذب بازيکنان مورد نظر اين مربي اسکاتلندي موفق عمل کنند.

خروجي‌ها(5): سران يونايتد در حفظ بازيکنان تاثيرگذار خود موفق بوده‌اند و تلاش آن‌ها براي نگه داشتن روني در اولدترافورد ادامه دارد. پل اسکولز که در پايان فصل کفش‌هايش را آويخت تنها خروجي سرشناس شياطين سرخ است. مک کلو، براون، کافي و مک گينتي 4 خروجي ديگر منچستري‌ها هستند.

بارسلونا

ورودي‌ها(6): بارسايي‌ها طبق سنت و عادت هميشگي خود با شروع فصل جديد 4 بازيکن جوان را از لاماسيا به تيم اصلي خود اضافه کرده‌اند. البته آبي‌اناري‌ها با خريد 57 ميليون يورويي خود از سانتوس جنجالي‌ترين خريد اين فصل لاليگا را به خود اختصاص دادند. نيمار را مي‌توان بزرگ‌ترين خريد بارسا طي 5 سال اخير دانست. علاوه بر نيمار، بويان کرکيچ هم بعد از حضوري موفق در رم بار ديگر به نوکمپ برگشته است. بارسا براي جذب بازيکنان جديد خود 70 ميليون يورو هزينه کرده است.

خروجي‌ها(4): در تابستان امسال 3 بازيکن سرشناس از جمع بارسايي‌ها جدا شدند. اريک آبيدال، داويد ويا و تياگو خروجي‌هاي نامدار قهرمان فصل گذشته لاليگا به حساب مي‌آيند. فونتاس هم بعد از يک فصل نيمکت‌نشيني از جمع بارسايي‌ها جدا شد.

رئال‌مادريد

و

علی افرایی در 9/5/1392 | 22:02 گفت:

ما که سوارز بگیر نیستیم.چرا به لاملا و جکسون مارتینز پیشنهاد نمیدیم نمیدونم.خدیرا رو هم واسه ‏DM‏ بکنیم خوبه.ممنون از پست عالیت.

farshad khadem در 9/5/1392 | 21:52 گفت:

تشکر از پستت محمد حسین
بفرمایید سر کله من سیتی هم پیدا شد برای سوارز .واین انتقال اگر صورت بگیرد برای ارسنال بمنزله دوسر باخته واضحه اگر سیتی را یکی از مدعیان بدونیم که میدونیم این انتقال بضرر ماست .دوم اینکه خب معلومه داستان همیشگی تواین چند ساله رو هر بازیکنی دست گذاشتیم یکی از همین تیمای رقیب سروکلش پیدا شد و رو هوا زد .
وقتی اصرار راجرز رو تو متقاعد کردن سوارز برای ماندن در لیورپول و مقاومت تاتنهام برابر رئال در انتقال گرت بیل رو میبیم موندم چقدر راحت رابین را فصل پیش مفت مفت از دست دادیم .

محمد حسین عبادی در 9/5/1392 | 21:07 گفت:

مدافع آخر هس...و عضو تيم زير 21 ساله هاي آلمانم هست

محمدرضا در 9/5/1392 | 21:05 گفت:


گفته ميشه آرسنال و فرايبورگ هم در آستانه توافق بر سر مبلغ 5 ميليون پوند واسه گينتر قرار دارن

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ببخشید کسی بست این بازیکن را میداند