نظر سنجی؟؟

نویسنده: ...* Ayda *...

وبلاگ من
نویسنده: ...* Ayda *...
آیدا هستم. در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان تحصیل می کنم. امیدوارم بتونم هوادار خوبی برای آرسنال باشم.
کل بازدید: 26,617 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی؟؟

به نظرتون نتیجه باز یفینال که پس فردا خواهد بود چه خواهد شد؟؟؟؟؟آیا اسپانیا مانند همیشه و با درخشش کاسیاس پیروز خواهد بود و یا باید شاهد شگفتی سازی های ایتالیا باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟آیا باز بایستی ضربات پنالتی نتیجه را مشخص کند؟؟؟؟یا در همان نود دقیقه بازی تمام میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظر شما چیست؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد آرشام در 11/4/1391 | 13:27 گفت:

فقط گلادیاتورا...گاوبازی حرامه

میلاد آرشام در 11/4/1391 | 13:27 گفت:


ایـــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــا

قهرمانه میشه...اسپانیا سوراخ سوراخ

فقط گلادیاتورا...گاوبازی حرامه

ehs در 11/4/1391 | 04:07 گفت:

همون حرفاي پست قبلم!!
بازي تو 90 دقيقه تمومه!دوست دارم ايتاليا برنده شه!ولي باز خيلي فرق نمي كنه!!!

ehs در 11/4/1391 | 03:47 گفت:

همون حرفاي پست قبلم!!
بازي تو 90 دقيقه تمومه!دوست دارم ايتاليا برنده شه!ولي باز خيلي فرق نمي كنه!!!

محمد در 10/4/1391 | 11:30 گفت:

بازی که معلومه چطور پیش میره اسپانیا شروع میکنه به پاسکاریای بیخود و بی معنیش همین باعث میشه تو 90 دقیقه گل که نبینیم هیچ فقط 3 تا موقعیت نصف نیمه وجود داشته باشه بعد تو 120 دقیقه هم هیچ اتفاق خاصی نمیفته بازی میره تو پنالتی اونجا هم که مشخصه با روالی که مسابقات داشته تیم خوش شانس تر اسپانیا هست و برنده بازی!!
حالا تصور کنین بعد بازی میان میگن اسپانیایی ها 800 تا پاس درست دادن و رکورد یورو رو شکستن یا مثلا با درخشش کاسیاس اسپانیا قهرمان شد در حالی که بازیکن حریف پنالتی رو بیرون زد

hamid saadi در 10/4/1391 | 11:14 گفت:

به نظرم ایتالیا میبره

...* Ayda *... در 10/4/1391 | 09:46 گفت:

به نظر خود من که اسپانیا در همون مدت قانونی 90 دقیقه
قهرمانیش را اثبات میکنه!

Keivan در 10/4/1391 | 02:16 گفت:

به شخصه دوست ماریو هتریک کنه کاسانو دوتا گل بزنه و پیرلو هم یکی...گل آفسایدم بزنن تا دیگه اسپانیا شاخ نباشه...همین فقط توقع زیادیه؟
من که همچین فکری نمیکنم!!

nima در 10/4/1391 | 00:02 گفت:

اسپانیا با گل دقیقه ی 117 فابرگاس برنده میشه!

محمدرضا در 9/4/1391 | 23:38 گفت:

به نظر من قهرمان با ضربات پنالتی مشخص میشه !!! من ترجیح میدم ایتالیا قهرمان بشه

مصطفی کاظمی در 9/4/1391 | 23:33 گفت:

هرکی میخواد قهرمان بشه بشه فقط اسپانیا نشه!!

Vishka در 9/4/1391 | 22:33 گفت:

پنالتی میشه و اسپانیا میبره

HAMED toopchi در 9/4/1391 | 19:31 گفت:

آخه اينم بلاگ گذاشتن داشت. اه اه اه

مجتبی هانری در 9/4/1391 | 19:13 گفت:

ایتالیا درپایان90دقیقه کار را تموم میکنه!

رضا توپچی در 9/4/1391 | 18:40 گفت:

امیدوارم ایتالیا قهرمان بشه...

parsa در 9/4/1391 | 17:30 گفت:

اگه اسپانیا ببره شاهد شگفتی خواهیم بود نه ایتالی
تو 90دقیقه کار اسپانیا تمومه

رضاشاماخ چوک بندر در 9/4/1391 | 17:26 گفت:

به نظرم بازی تادقیقه9مساوی بعدش ملت میریزن وسط زمین وفابرگاس وژاوی روچاقومیکنن تو...بعدش پلاتینی دیوانه میشه میگه بازی3-0به سودایتالیا.
شرط میبندم رویه سکه طلاکه همچین میشه

Farhad Rahbari در 9/4/1391 | 17:15 گفت:

به پنالتی میکشه و ایتالیا قهرمان

Farhad Rahbari در 9/4/1391 | 17:15 گفت:

مهدی راست میگه
یه پست گذاشتم 5 دقیقه نشده اومده وسطای لیست
مراعات کن خواهر ماتادور

Morteza Bauer در 9/4/1391 | 17:07 گفت:

90دقبقه کارتمام میشه باگلزنی سوپرماریو

مهدی افسرده در 9/4/1391 | 16:17 گفت:

یکبیش=یکیش

مهدی افسرده در 9/4/1391 | 16:17 گفت:

این سه تا پست خواهشا یکبیش کن

تا یه ذره محتوا پیدا کنن