جدیدترین رده بندی باشگاه های جهان

نویسنده: ...* Ayda *...

وبلاگ من
نویسنده: ...* Ayda *...
آیدا هستم. در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان تحصیل می کنم. امیدوارم بتونم هوادار خوبی برای آرسنال باشم.
کل بازدید: 29,050 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جدیدترین رده بندی باشگاه های جهان

      سلام دوستان...
 در آخرین رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال، به مورخ 30 تیر 91، 100 تیم برتر جهان اعلام شدند... که من تعدادی از این تیم های مطرح را جایگاهشون را براتون اعلام میکنم...


 
  بارسلونا در رده بندی برترین باشگاه‌های جهان با ۳۶۹ امتیاز در صدر ایستاد و رئال مادرید با ۲۹۲ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت.

بر همین اساس ولز سارسفیلد آرژانتین در رتبه سوم ایستاد و منچستریونایتد
پایین تر از این تیم در رتبه چهارم گنجانده شد. منچسترسیتی، صدرنشین لیگ
برتر انگلیس پس از من‌یونایتد در رتبه پنجم ایستاده است.
در همین رده‌بندی، تیم‌های بزرگی چون بایرن مونیخ آلمان در رتبه سیزدهم،
اتلتیکومادرید پانزدهم، میلان ایتالیا ۱۹، آرسنال لندن ۲۸، چلسی  (پایین
تر از پنیارول مونته ویدئو) ۴۳، ویارئال ۷۰ و آ.اس رم ایتالیا ۱۵۸
ایستاده‌اند.

در بین تیم‌های ایرانی سپاهان اصفهان در رتبه ۹۹ قرار دارد و پس از این
تیم، استقلال ۱۴۱، ذوب آهن اصفهان در رتبه ۱۷۹ و بالاتر از باشگاه‌هایی
چون لوانته اسپانیا، فنرباغچه ترکیه و سویا (۲۱۱) رویت می‌شوند. پرسپولیس
نیز در رده 285 قرار دارد. 

*خب، خیلی خیلی جالبه!!! یعنی واقعأ جالبه که آرسنال باید رتبه ی 28تم را در جهان کسب کنه!!!!!
فقط امیدوارم در فصلی که پیش رو داره بتونه رتبه ی خودش را ارتقا بده؛ و لاأقل جز 10 تیم برتر جهان به حساب بیاد...!!!!*
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد در 30/4/1391 | 18:57 گفت:

سپاهان 99 آ اس رم 158

مهدی افسرده در 30/4/1391 | 18:41 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/arsenal-continue-pre-season-training

nima در 30/4/1391 | 18:12 گفت:

چرت و پرت بابا!ناراحت نباش...

مهدی افسرده در 30/4/1391 | 16:04 گفت:

آق حسین رده بندی فیفا دقیقا از همون سال 2006 و بعد از جام جهانی سیستم امتیاز دهیش تغییر کردو الان خیلی درست

تره این رده بندی هم فکر کنم شیوش قدیمی باشه

aso در 30/4/1391 | 15:46 گفت:

چلسی، قهرمان چمپیونز لیگ، 48مه!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه انده مسخره بودنشه، حالا آرسنال 28مه درست، دیگه چلسی چرا 48مه!!!

Farhad Rahbari در 30/4/1391 | 15:27 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

حسین در 30/4/1391 | 15:21 گفت:

ویشکا خانم.اینکه ولز سالزفیلد در رده سوم هست دلیل داره و قطعا برای خندیدن نیست.

ببینید دوستان این رتبه بندی بر اساس عملکرد این باشگاه ها در سطح کشور و قاره خودشون هست.یعنی الان ولز سالزفیلد که از منچستر بالاتر هست دلیلش اینه که ولزسالزفیلد در "سحح آرژانتین و آمریکای جنوبی" عملکردش نسبت به منچستر "در سطح انگلیس و اروپا" بهتر بوده.

وگرنه معنیش این نیست که ولز سالزفیلد مثلا از منچستر الزاما تیم قوی تری هست.

هوونطور که در رتبه بندی های فیفا مثلا یه دفعه می بینیم ایران سال 2006 اومد 18 و از خیلی از تیم های بزرگ اروپایی بالاتر قرار گرفت.خب اون موقع تعجب کردیم؟؟؟دلیلش این بود که ایران در "سطح آسیا" مثلا از فلان تیم اروپایی که رده 20 رو گرفته بود عملکردش بهتر بوده.

پس برای خندیدن نیست این رده بندی ها.

روح الله درویشی در 30/4/1391 | 14:21 گفت:

چرا همتون می گین بی اهمیت مگه غیر این نیست.من یه توپچی متعصبم ولی باید خوش بینانه به این رده بندی نگاه کرد.از دید من تا70درصد می تونه درست باشه.مگه ما از منچستر یا بارسلونا یا ریال بهتریم خول معلومه که نه وقتی که ون پرسی منچستر رو به لندن ترجیح میده این می تونه دلیلی باشه بر این ادعا دوستان عزیز

محمد جویبار در 30/4/1391 | 14:16 گفت:

فکر کنم این رده بندی فقط خاص امسال باشه وگرنه منچسترسیتی اونجا چیکار میکنه.
البته از اون نظر هم باز مشکل داره.

امین در 30/4/1391 | 13:35 گفت:

ممنون آجی ولی این رده بندیا بی اهمیته
مثلا تیمای که تو قاره آمریکا بازی میکنن کیفیتشون درمقابل با اروپا هیچی...مثلا 1 تیم خیلی قویه هرسال لیگبرترشون و لیگ قهرمانانو میبرن الکی الکی هی امتیاز جمع میکنن

Vishka در 30/4/1391 | 13:25 گفت:

بر همین اساس ولز سارسفیلد آرژانتین در رتبه سوم ایستاد
------------------------------آیدا به دل نگیر فقط بخند و همین

البته این دلیل نمیشه که بگیم آرسنال باید با این روند جام نگرفتم این چند ساله جزو 10 تای بالا باشه اما دیگه این رده بندی نوبره

mohammad ali در 30/4/1391 | 13:07 گفت:

ina ahammiat nadaran

soroosh در 30/4/1391 | 12:50 گفت:

مهم نیس این رنکینگ ها
من که اصلا واسم مهم نیس
ممنون به خاطر پستت

مهدی افسرده در 30/4/1391 | 12:39 گفت:

این رده بندیها فقط برای خندست