منچستر، آرسنال، چلسی،منچستر سیتی

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,676 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منچستر، آرسنال، چلسی،منچستر سیتی

به نظر من امسال یکی از هیجان انگیز ترین فصلای لیگ برتر میشه


از همین الان میشه پیس بینی کرد، که چه تیمیایی مدعی اصلی قهرمانیند
منچستر سیتی : واقعا تیم خوبی دارن، اگه از من میپرسید، میگم که سیتی شانس اول قهرمانیه!
ظاهرا سیتی تابستون آرومی در پیش خواهد گرفت و نمیخواد مسه دو ساله پیش ، خرجای زیادی بکنه، که البته نیازیم به این کار نداره، چون تقریبا تزکیب ساله پیششو هنوز داره و هیچ خروجی ای نداده، که مطمئنا امسال هماهنگ تر از پارسال میشن!
فقط خدا بهمون رحم کنه! :دی

منچستر یونایتد : مدعی همیشگی قهرمانی، این روزا حال و روز خوبی نداره، امرو تو اخبار گفتن که 100تا از سهامشو واسه فروش گذاشته، که نشون از اوضاع بد مالیه این باشگاه  داره، به نظرم منچستر نمیتونه قهرمان  بشه ، و کم کم دارن از دوران اوجشون فاصله میگیرن، اگه به ترکیب منچستر نگا کنیم، میبینیم که واقعا به جز رونی و نانی دیگه ستاره ای ندارن!
از نظر دفاعی که خیلی ضعیف شدن، هافبک شش دانگم ندارن!
دروازه بانم، که هیچی، شوته!!
 در کل امسال منچستر نمیتونه قهرمان شه!!!


چلسی : خوب امسال که بازارو ترکوندن، و واقعا بازیکنای خوبی گرفتن، اما یه مشکل دارن، اونم سرمربیشونه ، که تنها هنرش تو چیدن دفاعه، که تو انگلیس عمرا جواب نمیده، به نظر من که وسطای فصل متئو اخراج میشه!
امسال تو فقط تو حذفی و اروپا که بازیها حذفی بودن تونست قهرمان بشه، که اونم فقط با دفاع محض بود!!!
اما تو  لیگ که نتایجش، آنجنان بهتر از بواس نبودريال و تقریبا همون روال بواسو داشت.
ا

آرسنال : فقط میتونم بگم که امیدوارم، که پرسی و والکات از تیم نرن!
همین.
بتون قول میدم اگه این دو تا بمونن، امسال آرسنال 100% بالخره بعده 7سال یه جام میگیره!
بازیکنای خوبی داریم، ولی اظافات زیادیم داریم که باید برن، ژورو ، آرشاوین، جروینیو،
اسکیلاچی، بنتدر و چن تا دیگه!

در کل امسال میشه رو آرسنال حساب کرد، اگه پرسیو والکات نرن!!!

به نظر من امسال رقابت قهرمانی بین آرسنالو سیتیه، منچستر و چلسیم میتونن سر 3می با هم بجنگن!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 15/4/1391 | 10:19 گفت:

چرا ما باید مدعی باشیم؟؟؟؟؟

hamid saadi در 14/4/1391 | 22:58 گفت:

اشتباهه منچستر امسال هم مدعیه اوله. نه سیتی.
همیشه از بی احترامیی که به فرگوسن میشده در این سایت بدم میومده.
با فرگوسن منچستر همیشه مدعیه اوله.
همیشه.
آرسنال هم طبق معمول تلاش برای سومی و بزرگ جلوه دادن اون تا هوادارا رو راضی کنن.

منتظرم عثمانوف بخره.

محمد حسینی در 14/4/1391 | 21:51 گفت:

اضافات

مصطفی کاظمی در 14/4/1391 | 21:47 گفت:

در مورد تاتنهام بگم که تیمش شخصیت قهمانی نداه،شاید مربی و بازیکن خوبی داشته باشه ولی اونقدر بزرگ نیستن که خلا شخصیت و پر کنن،تاتنهام جاییه که منسیتی 3 سال پیش بود.

مهدی افسرده در 14/4/1391 | 21:22 گفت:

چیچیو منچستر از نظر دفاعی بده....ویدیچ(فصل قبل مصدوم بود) خریه واسه خودش تاره فیل جونز هم هست...ولی منچستر بازم خرید میکنه

تازه تاتنهام هنوز ترکیب فصل قبلشو داره

ولی ما امسال یه جام میگیریم...بگو ایشاالله

hesam در 14/4/1391 | 21:13 گفت:

Age masdoome khassi nadim moafegham vali age bedim........