سال آخر

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
من خوبم!!!!
کل بازدید: 7,682 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سال آخر

اسم این پستو سال آخر گذاشتم، چون به نظر من امسال ساله آخره ونگره، این تابستون همه چیز دسته خود ونگر بود، البته به جز ونپرسی، که البته اونم قبلا اعلام کرده بود که نمیمونه، پس ونگر فرصت کافی داشت، که برا اینم یه فکری بکنه.
امسال هر ربته ای بیاریم، باید از چش خود ونگر ببینیم، اگه قهرمان شدیم ، که با این مهاجما ، تقریبا میشه گفت عمرا، باید تا آخره عمر ونگرو بپرستیم!
اگه نه که به نظرم بهترین گزینه آلگریه، هم جونگراست، هم با شخصیت، هم اینکه امسال به احتمال زیاد میلان نمیمونه، به خاطر مشک


فکر کنم ، تنها تیم دنیا هیستیم که در عرض 8سال ، دوبار ترکیب کامل تیمو عوض کردیم!!!!!!!!!!!
مطئنم ، که این تقصیره هیچکس نیست، جز خود ونگر!!!
مگه میشه ، مالک یه باشگاه بیاد به مربیه تیم بگه فلان بازیکنو نمیخوام، اونو بفروش که پولی خوبی میتونیم ازش در بیاریم!!
...
در کل ونگر ، الان فقط به فکر اینه که میخواد به همه ثابت کنه، که سیاستاش اشتباه نبوده، اصلا بحث پول نیست، ونگر دنباله پول نیست، چون نیازی به پول نداره، اگرم داشت، هستن تیمایی که 3برابر آرسنال بهش پول بدن، اون فقط میخواد به همه نشون بده که سیاستش اشتباه نبوده ، اینم یه نوع مریضیه روحیه!!
امیدوارمونگر  هر چه  زودتر خوب بشه ، به شخصه به نظرم امسال شانسه آخره ونگر، برا اینکه تیمو از این وضعیت نجات بده، و حداقل یه جام بیاره وگرنه فکر نکنم دیگه کسی طاقت موندشو داشته باشه!!!!
ایشاللا که جام میاریمو ، ونگرم میمونه، چون خدایی من آرسنالو با ونگر بیشتر میپسندم، ولی خو موفقیت آرسنال مهمتره !
....
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امسال دیگه معلوم شد،که فروش بازیکنا تقصیره هیچکی نیست، خود ونگره که بازیکنارو میفروشه، خدایی سانگ حیف شد، بیچاره تو بارسا به جایی نمیرسه، دلم براش میسوزه، بازیکنه تاپی نبود، ولی معلوم بود که آرسنالو دوست داره، ولی اینجا جا داره که بگیم، ونگر، آی فوش حقتس!! :D
ضمنا من کاملا به ژیرو ایمان دارم.
دوستون دارم، آرسنالیهای گل :X
....
viva ARsenaL

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی آقاشاهی در 29/5/1391 | 15:50 گفت:

بازم یه پست پلی استیشنی دیگه
یادمه 3 سال پیش هم یه سری می گفتن امسال سال آخر ونگره

good luck

Novin در 29/5/1391 | 11:03 گفت:

BE NAZARE MAN SONG RO FOROOKHT TA BE FRIMPONG VA RAMSEY BISHTAR BAZI BERESE.MAN MIGAM KHARID GIROUD ESHTEBAH BOOD AZ KOJA MALOOM YE CHAMAKHE DIGE NASHE.MAN MIGAM BAYAD YE BA TAJROBARO MIGEREFT MESLE FALCAO LLORENTE YA HATA KING HENRY.VALI BAZAM:IN ARSENE WE TRUST

hamed در 29/5/1391 | 09:40 گفت:

عشق است آرسن ونگر و آرسنال

ونگر هم هیچ جا نمیره برا همیشه تو آرسنال میمونه

aso در 29/5/1391 | 07:29 گفت:

حمید جان، بخدا اصلا بحث پول نیست!!!
به نظرت یعنی واقعا ما، بی پول تر از تاتی هستیم؟!
اصلا اینجوری نیست که بگیم چون ونگر پول نداره، بازیکنارو میفروشه، این اصل سیاست ونگره که به بازیکن بالایه 30سال اعتماد نداره!!
شما بگید الان ما چند نفر داریم که بالایه 30سالشونه؟
ونگر فقط در مورد ، نصریو فابرگاس و آنری حق داره که بگه اونا نخواستن تمدید کنن!
ولی در مورد پرسی کارش راحت بود ولی خودش نخواست، هلبو میشد نگه داشت، گالاس، توره، کلیچی، آدبایور، و ...
اینارو راحت میشد نگه داشت، ولی ونگر خودش اونارو نمیخواد، همین امسال سانگو فروخت(خدایی به نظر من بازیکن شاخی نیست، در کل از فروش سانگ راضیم، اگه پولشو تو جیب مدیرا نریزه!)
الانم که خودش داره کاری میکنه، که والکات که واقعا آرسنالو دوست داره، از تیم جدا بشه!!
در کل ونگر سیاست اشتباهی پیش گرفته که همین سیاستش باعث میشه ، مردم اعتمادشونو نسبت بهش از دست بدن!
.....
بخدا خیلی مسخرست، که یه تیم که داعیه قهرمانی تو لیگ میکنه، یه مهاجم در سطح جهانی نداشته باشه!
شما بگید کدوم تیم تو اروپا مثه ماست که فقط دو مهاجم تموم کننده داشته باشه(البته اگه بشه به شاماخ گفت تمام کننده!!)
واقعیت همینه ما بعد پرسی تمام کننده ندارین، ونگرم که گفت دیگه مهاجم نمیخره و عملا گفت که ژیرود جانشین ونپرسیه!

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 07:11 گفت:

ببین نه اینکه ونگر دوست نداره بازیکناشو تو بهترین سطح توی تیم حفظ کنه مشکل اینجاست که پولشو نداره...!

محمد در 29/5/1391 | 03:08 گفت:

اینی که بازیکنای پرورش یافته ما رو میخرن فقط یه روی سکه است که خب یه جورایی واسه ما سخته
صحبت من سر نحوه انجام این انتقاله که با قبلیاش فرق میکنه
خیلی از دوستان میومدن از بازیه سانگ به خصوص تو کارای دفاعی انتقاد میکردن که تا حدی به حق هم بود
مربی تیم هم مسلما این ایرادات رو دیده که این تصمیم رو گرفته

saeed در 29/5/1391 | 02:19 گفت:

محمد جان خودت میگی سانگ تا جند ساله پیش یه پاس 2 متری نمی تونست بده منم قبوا دارم ولی الان که دیگه داشت بازیکن خوبی می شد فروختیمش بارسا یعنی تیم ما شده سوپر مارکت تیم های بزرگ ما بازیکن های چیپ خریداری می کنیم و طی مدت چند سال پس از آدم کردن اونها به سرعت می فروشیم به همین راحتی این وسط باشگاه آرسنال و هوادارا قربانی میشن غیر از اینه؟

محمد در 29/5/1391 | 01:43 گفت:

این همه بازیکن خودشون خواستن از تیم برن هم بعضیا میگفتن تقصیر ونگره
حالاهم که یه بازیکنو خودش میخواد بفروشه ونگر آدم بدیه
منم سانگ رو دوست داشتم ولی مطمئن باشید ونگر بی دلیل این کارو انجام نداد
کافیه برگردین به 4 سال پیش که سانگ رو با وجود اینکه یه پاس 2 متری هم نمیتونست بده بازم میذاشت تو ترکیب
کطمئنا به یه جمع بندی رسیده که اینکار رو کرده

سمک! در 29/5/1391 | 01:25 گفت:

ونگر کارش درسته ... مگه تا الان کم بازیکن فروخته ؟ مگه فقط یکی دوتا از مهره های کلیدیش رفتن ؟ پس چرا هنوز تیم زنده اس ؟ چرا با این وجود 3 تا به میلان زدیم ؟ اگه با یه نتیجه و دو تا نقل و انتقال بخوایم ونگر رو برکنار کنیم،باید همون 10 سال پیش این بلا رو سرش می آوردیم،نه حالا

mohsen abbasi در 29/5/1391 | 01:22 گفت:

in arsen we trust

mohsen abbasi در 29/5/1391 | 01:22 گفت:

تو ی لیگ بازیکنا تنها 50% راه قهرمانین %50 بقیه مربیه تیمه ی نگاه به چلسی و منچستر سیتی قبل از ماچینی بندازین یا هین لیورپول و تاتنهام ما 50% داریم ولی بازیکنایی نداریم که 50% بقیرو بیارن تو زمین
پارسال همه همه همینارو می گفتن مدیرا از این مربی بهتر از کجا بیارن مثل بره میمونه
در مورد جانشین : مورینیو مناسب ترین گزینست این قدرت داره که مدیرا رو وادار کنه که خرید کنن بعد درگیریش با مانچینی و فرگی جالب میشه
ولی .......................................................................................................................................

masoud mahmudpur در 29/5/1391 | 00:30 گفت:

ونگر سر مربی بزرگیه.با بازیکنایی که پارسال داشتیم هیچکی نمیتونست تیم رو سوم کنه

ali در 29/5/1391 | 00:25 گفت:

نه اون می خاد جونا رو بگیره اما چیکار کنه وقتی ون پرسی میره ريا،هنری،سسک،نصری و.... میرن اونم مجبور میشه بازیکن جوون بیاره تا مثل اونا بشن شما هم صبرکن درست میشه آرسنال ترکیب واقعی بدون شاهین اینه

چزنی
گیبس ورمالن کاسیلنی سانیا

ویلشر آرتتا
کازرولا
جروینهو (پودولسکی) پودولسکی(جیرود) والکات
گاهی هم چمبرلین و روسیچکی
حالا نظرتون چیست