درود بر عاشقان

نویسنده: koorosh

وبلاگ من
نویسنده: koorosh
.
کل بازدید: 2,627 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

درود بر عاشقان

نمیدونم از کجا شروع کنم .
 ...از اون جایی که بزرگترین نا امیدیمون این
بود که نتونستون رکورد 49 بازی بدونه شکستو افزایش بدیم یا از اون جایی که
7 فصل رو بدون جام گذروندیم؟
...از اون جایی که وقتی به پشت سرمون نگاه
میکردیم خاطره انفیلد 89 رو میدیدیم یا از اون جایی که وقتی به خودمون نگا
میکنیم فقط یه بنگاه فروش بازیکن رو میبینیم؟
...از اون جایی که رتبه دوم واسمون یه شکست بود یا از اون جایی که رتبه دوم وسمون در حده یه رویاس؟
...از اون جایی که تاتنهامو چلسی تو خوابم نمیدیدن مارو ببرن یا از اون جا که 8 تا خوردیمو اخ نگفتیم؟
خیلی راحت بزرگیمونو از دست دادیم.. خیلی راحت
ترسم از روزیه که به سرنوشته لیورپول دچار شیم . میترسم خاطره اخرین قهرمانیمون مربوط به نسل گذشتمون باشه
درسته که الان در حده سوپرمارکته من سیتی هستیم که هر فقط دلش خواست بیاد بازیکن بخره ولی همیشه اینجوری نمیمونه
ما هم برمیگردیم
نمیدونم وقتش کی هست ولی واسم مهم نیست . میتونم بیشتر از اینا صبر کنم
ولی وقتی برگشتیم فقط اونایی میتونن سرشونو بالا بگیرن که تو این سالها مثل شما ایمانشونو حفظ کردن
keep the faith
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 15/4/1391 | 17:15 گفت:


ONLY GOD

aso در 15/4/1391 | 17:03 گفت:

حرفات خیلی قشنگ بود!
واقعا روحیه گرفتم.

یه آرسنالی در 15/4/1391 | 16:37 گفت:

گل گفتي

توپچی جنوب در 15/4/1391 | 16:36 گفت:

مرسی کوروش به خاطر اولین پستت و این تعصبت بهت اعتبار میدم من خیلی امید دارم این فصل جام میبریم اگه رابین رو نگه دارن..........

ولی فعلا داغونم با این حرف هایی که رابین زده!!!!!!!!!!!!!!