مقاله تاک اسپورت درمورد ترکیب فصل بعد آرسنال

نویسنده: عرفان

وبلاگ من
نویسنده: عرفان
عرفانم و 9ساله که به شدت طرفدار آرسنالم و خیلی روش تعصب دارم
کل بازدید: 6,893 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مقاله تاک اسپورت درمورد ترکیب فصل بعد آرسنال

امروز توی سایت talksport یه مقاله خوندم که برام جالب بود،ترجمه اش کردم تا در اختیار دوستان قرار بدم.عنوانشم به این صورته: آرسنالی با چهره جدید : آیا این تیم میتواند جامی ببرد؟


آرسنال در پنجره نقل و انتقالات تابستانی فعال بوده است و با انتقال قریب به یقین هافبک اسپانیایی،سانتی کازورلا در روزهای آتی،توپچی ها یک قطعه با ارزش به جورچین "بردن جام" خود اضافه خواهند کرد.دفاع
ژسنی جایگاه خود را به عنوان شماره یک شکست ناپذیر آرسنال حفظ کرد و به نظر می رسد خط عقبی آرسنال تغییر چندانی در فصل جدید نکند.گیبس به سرعت در حال کسب  تجربه است و آرسن ونگر به دنبال بهترین دفاع چپ جوان خواهد بود.باکاری سانیا می بایست از بند مصدومیت رها شود و در دفاع راست قرار بگیرد و کوشیلنی در نبردهای هوایی و بکار گرفته خواهد شد که با کاپیتان توماس ورمائلن یک زوج ثابت و مستحکم تشکیل می دهد.
هافبک
ثبات آرتتا در فصل قبل برای ما کافی است تا او را در این ترکیب قرار دهیم در حالی که جک ویلشر به احتمال زیاد با بازگشت از مصدومیتش در اکتبر تلاش خود را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بکار خواهد گرفت و ما این بازیکن ملی پوش انگلیسی را بجای الکس سانگ قرار دادیم(اگرچه او نقشی کلیدی در برنامه های ونگر ایفا می کند).آرتتا و ویلشر می توانند از عمق بازی سازی کنند در حالیکه گنجینه ای از بازیکنان با استعداد هجومی در جلوی آنها حملات را ترتیب می دهند.تئو ولکات می بایست در آرسنال بماند و به همراه بازیکن با استعداد جدید مجاورش زوجی قوی تشکیل دهد،بخصوص سانتی کازورلای مالاگا که دقیقا از آن نوع بازیکنانیست که آرسنال در سالهای اخیر با ازدست دادن سسک فابرگاس از فقدانش رنج برد.مهارت و ظرافت کازورلا می تواند به طور کامل با حرکات لوکاس پودولسکی همراه شود و این بازیکن آلمانی سهم خود را از گلزنی به دست خواهد آورد.آرسنال می تواند فراتر از تنها قرار گرفتن در جمع بهترین تیمهای جزیره باشد اگر چنین بازیکنانی را به زمین ببرد.
حمله
با وجود ژیرود،آرسنال  قدرت و جنبه فیزیکی که در سالهای اخیر در خط حمله از دست داده بود را دوباره به دست می آورد.این بازیکن فرانسوی تقریبا در تمام نبردهای هوایی پیروز و در محوطه جریمه بسیار مرگبار خواهد بود.ژیرود به طور فریب آمیزی در حرکاتش باهوش است و با وجود کازورلا،ولکات،ویلشر و آرتتا که با پاسهایشان او را تغذیه می کنند،می تواند آمار گلزنی خود را افزایش دهد.همچنین لو کاس پودولسکی توانایی بازی در پست فوروارد را داراست که انتخاب بازی در آن پست برعهده ونگر می باشد.حتی در یک نقش هافبکی تر،این بازیکن آلمانی همانگونه که در پستی مشابه در تیم ملی آلمان نشان داد،نگاه ویژه ای به گلزنی دارد.
نتیجه گیری
وقتی قرار باشد فوتبالی هجومی ارائه شود،با وجود اسامی بالا،آرسنال تیم خوبی نسبت به بقیه تیمهای لیگ دارد،اما فوتبال فقط گل زدن نیست بلکه مهار حملات تیم مقابل هم بسیار حائز اهمیت است.از نظر دفاعی،توپچی ها اندکی ضعیف به نظر می رسند.پس شاید ونگر می بایست بر روی دفاع از زمین حریف توسط بازیکنان جلویی تمرکز کند اگر میخواهد مانع از گل خوردن از حفره های خط دفاعی اش شود.ولکات و پودولسکی به اندازه کافی پر تحرک هستند تا حریف را به خوبی تحت فشار قرار دهند،و اگر آرسنال تضمین کند که آنها می توانند نود دقیقه فشار را بر حریف حفظ کنند،آنها به سرعت مزد این توپ ربایی در زمین حریف را خواهند گرفت.همچنین توپچی ها می بایست از مصدوم شدن به دور باشند،در این صورت برنده شدن جام چندان دور نیست.اما چند بار در گذشته ما این موضوع را گفته ایم؟

اینم بخاطر آقا امین(البته ترجمه خبر):
کازورلا قصد داره این هفته برای شرکت در تست پزشکی آرسنال به لندن سفر کنه (اسکای اسپورت)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 12/5/1391 | 04:50 گفت:

مرسی واقعا دستت درد نکنه
اتفاقا به نظرم نبود سانگ تو چشه!! کلا پست این سانگ برای فصل بعد هنوز واسم علامت سئواله!!

مجتبی هانری در 12/5/1391 | 04:46 گفت:

سانگ؟؟؟
همون جای ترکیب واقعا مسخره ست!
ممنون ،به جا ومفید بود.

عرفان در 11/5/1391 | 23:07 گفت:

رابین اگه بمونه که دیگه نور علی نور میشه،اما از نون شب واجب تر الان لوریس + دفاع چپه.ونگر از دفاع ناراضیه شاید یکی رو اضافه کنه،ممدو ساخو هم گفته به تیمی میره که ثابت بازی کنه واسه همین پیشنهاد آرسنال رد می شه در عوض تاتی داره سزارو میگیره شانس ما برای جذب لوریس بیشتره البته اگه ونگر دروازه بان بخواد.

علی ارشدی در 11/5/1391 | 23:01 گفت:

اگه مصدوم نداشته باشیم، بفهمی نفهمی به نسبت سال های اخیر ترکیبمون بالانسه فقط رابین

عرفان در 11/5/1391 | 22:26 گفت:

@علی ارشدی: قربونت.چه زحمتی؟وظیفست...
@R 3 n a l،farshad،Mostafa،سينا: مخلصیم...

سينا در 11/5/1391 | 22:12 گفت:

ماشالله مصطفي حال كردم با ايدت
ممنون عرفان جان

علی ارشدی در 11/5/1391 | 22:05 گفت:

خیلی ممنون زحمت کشیدی

مهران کاظمی در 11/5/1391 | 20:33 گفت:

واقعاً امسال سال آرسناله، حالا شما فرض کنید فن پرسی بمونه ببینید چی میشه، حالا اگه واقعاً ترکیب همین باشه رو نیمکت هم کسایی مثل روسیچکی، سونگ، چمبرلین، رمسی، ژروینیو، مرتساکر، ریو میایچی، فریمپونگ، سانتوس رو داریم، حالا شما فرض کنید آرشاوین هم بخواد بمونه، اونوقت با مصدومیت هم حتی قهرمانی تضمینه، دیگه از این بهتر نمیشه، دیگه واقعاً هیچ عذر و بهانه ای از ونگر برای قهرمان نشدن قبول نیست

مصطفی کاظمی در 11/5/1391 | 19:00 گفت:

اول از همه ممنون از تو.
.
بعدشم اینکه منم ترجیح میدم سونگ جای میکل باشه و سانتوس جای گیبس و توماسم جای سانتی.

farshad در 11/5/1391 | 18:59 گفت:

خدای روحیه بود.

soroosh در 11/5/1391 | 18:29 گفت:

من خیلی حال کردم که تو این ترکیب سانگ رو نزاشته بودن
دمشون گرم

عرفان در 11/5/1391 | 17:40 گفت:

@ Hossein Y: منم گفتم گیبس بدرد نمیخوره.البته انتخاب سانتوس بجای گیبس مثل انتخاب بد بجای بدتره.

Hossein Y در 11/5/1391 | 17:37 گفت:

پس سانتوس کوووووووووووووووووووووووووووو؟؟؟
خداییش از گیبز بهترههههههههههههههههههههههه

فرزین سلامي در 11/5/1391 | 17:33 گفت:

من هم ترجيح ميدم سانگ تو تركيب باشه ،لااقل يه كم تو كار دفاعي خوب باشيم

M o o r I در 11/5/1391 | 17:23 گفت:

عرفان جان دمت گرم دادا

ایشالله ک سانتی هم سریع تر بیاد

امین در 11/5/1391 | 16:59 گفت:

Spanish international Santi Cazorla is due to fly into London this week for a medical with Arsenal, Sky Sports understands.

امین در 11/5/1391 | 16:56 گفت:

البته من انگلیسیم خوب نیست نمیدونم...یا اومده ...یا داره میاد

امین در 11/5/1391 | 16:55 گفت:

عرفان یه دونه ای

عرفان در 11/5/1391 | 16:52 گفت:

قابل دوســــــــتای گلمو نداشت

امین در 11/5/1391 | 16:49 گفت:

ولی عجب ترکیب وحشتناکی میشه اینجور
دوس دارم تو اروپا بخوریم به بارسا جرشون بدیم

امین در 11/5/1391 | 16:48 گفت:

اگه دوس داشتی تو پستت ثبتش کن

شاهين در 11/5/1391 | 16:47 گفت:

خیلی ممنون

امین در 11/5/1391 | 16:46 گفت:

دمت گرم داش عرفان
با اجازت 1 خبر میزارم:

کازورلا اومده لندن تا در تست پزشکی آرسنال شرکت کنه (اسکای اسپورت)

عرفان در 11/5/1391 | 16:44 گفت:

@shahrdaad:خواهش میکنم.قابل شمارو نداشت

? در 11/5/1391 | 16:40 گفت:

درود بر تو. ممنون بابت ترجمه ی روونت. لذت بردم.....

عرفان در 11/5/1391 | 16:38 گفت:

ولی به نظر من سانگ یا بهتر ام ویلا میتونه بجای آرتتا قرار بگیره.گیبس هم بدرد نمیخوره.البته فعلا

محمد على(اباى) در 11/5/1391 | 16:33 گفت:

خوبه ترکیبش