نام امارات روی ورزشگاه رئال مادرید

نویسنده: مصطفی عبداللهی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی عبداللهی
سلام. من مصطفی عبداللهی هستم 17 ساله اهل یزدم . از سال 2006 طرفدار ارسنال شدم . خودم هم نفهمیدم چه جوری . به خاطر این که ارسنال تیم خاصیه طرفدارش شدم نه به خاطر جام گرفتن البته جام رو هم دوست دارم. از سیاست ونگر خوشم میاد ولی این سیاست باید برای ساختن یه نیمکت قوی استفاده بشه نه ترکیب اصلی
کل بازدید: 11,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نام امارات روی ورزشگاه رئال مادرید

سفیدپوشان قصد دارند نام ورزشگاهشان را بفروشند؛ در حال حاضر نام اسطوره سابق باشگاه روی ورزشگاه است.
Celebración Liga Real Madrid Santiago Bernabéu

رئال مادرید قصد دارد سانتیاگو برنابئو را تغییر نام دهد. این بخشی از توافق اسپانسرشیپ آنها با هواپیمایی امارات است.


البته آنها دوست ندارند نام رییس افسانه‌ای باشگاه را از روی
ورزشگاهشان بردارند، اما با تغییر نام و قرار گرفتن نام امارات در کنار
برنابئو هم مخالف نیستند.


امارات که قراردادی پنج‌ساله با رئال بسته تا نامش روی پیراهن
این تیم درج شود، پیشنهاد داده هر فصل 53 میلیون یورو دیگر به رئال بدهد
تا نام یکی از مشهورترین ورزشگاه‌های دنیا به Fly-Emirates-Bernabeu تغییر
کند.


این هواپیمایی مستقر در دبی در حال حاضر نام ورزشگاه آرسنال
را هم در اختیار دارد و لوگوی آنها از سال 2013 به بعد روی پیراهن این تیم
درج خواهد شد.


ورزشگاه برنابئو در سال 1947 افتتاح شد و با گسترشی که در سال 2011 یافت اکنون می‌تواند 85454 تماشاگر را جای دهد.

منبع : goal.com


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

El Pistolero در 6/5/1391 | 11:38 گفت:

خبرش تکذیب شد!!!!!

مرجع خبري رئال مادريد : در روزهای اخیر ، خبری منتشر شده بود که در نوع خود عجیب به نظر می رسید . به گفته روزنامه آب ث ، فلورنتینو پرز پیشنهادی دریافت کرده که در ازای دریافت رقمی نزدیک به سالانه 50 میلیون یورو ، نام سانتیاگو برنابئو را عوض کند . رقمی که شاید از نظر تجاری قابل اعتنا باشد .
فلورنتینو که در دو مقطع مختلف بیش از هشت سال هدایت رئال را به عهده داشته ، از نظر اقتصادی یکی از بهترین مدیران تاریخ رئال مادرید است . در دوران بحران که بسیاری از باشگاه ها غم زده هستند ، مدیر رئال توانسته که نه تنها قرضی نداشته باشد ، بلکه کلی هم سود کند . از نظر ورزشی هم وره جدیدی برای رئال آغاز شده و قرار است که در سالهای آتی ، رئال بر صدر فوتبال جهان باشد .
پس می توان گفت که 2012 یک سال مهم برای مادریدیسموهاست . در حال حاضر ساخت و ساز در برنابئو برای اقامتگاه تیم اصلی ادامه دارد و به زودی طرح زیباسازی پوسته برنابئو هم اجرا می شود . بدین ترتیب به نظر می رسد که استادیوم برنابئو به زودی یکی از جذاب ترین و لذت بخش ترین استادیوم های جهان خواهد شد .
هر چند که این بازسازی تنها تصمیمی نیست که گرفته می شود . هواپیمایی امارات هم می خواهد نام استادیوم را عوض کند . آنها حاضرند سالی 50 میلیون یورو بدهند ، بدین ترتیب می خواهند به خواست خودشان یکی از معابد دنیای فوتبال را تغییر نام دهند . حاضرند در ازایش هم هزینه سنگینی کنند تا نام استادیوم به " فلای امارات برنابئو " تغییر پیدا کند .
فلورنتینو همیشه سعی کرده هوای هواداران را داشته باشد . برای این کار هم طبیعتا از اعضا مشورت می گیرد . فقط هواداران هستند که می توانند نام چنین استادیوم بزرگی را تغییر دهند . بی تردید باشگاه این اجازه را نخواهد داشت که بدون نظر هوادارانش دست به چنین کاری بزند .
اما حقیقت این است که بعضی چیزها بالاتر از هر گونه پولی هستند . یکی از آنها نام استادیوم هاست . نام سانتیاگو برنابئو به افتخار یکی از بهترین مدیران ورزشی تاریخ روی این استادیوم گذاشته شده است . مردی که از هیچ ، یک باشگاه قهرمان ساخت ، باشگاهی که الگویی برای جهانیان شد . بدین ترتیب هر کسی می تواند با به یاد آوردن نام سانتیاگو برنابئو ، ذره ای از عظمتش را درک کند . تردیدی نیست که رئال مادرید به این مرد آلمانسایی مدیون است و نهادن نامش روی استادیوم ، تنها تشکری کوتاه از بزرگی نام اوست .
حتی شوخی کردن با این چیزها هم درست نیست . درست است که پیشنهاد مالی بالایی داده شده است که می تواند به اقتصاد باشگاه کمک کند . اما عظمت برنابئوی کبیر را با پول نمی توان عوض کرد .
خایمه کارلوس


این خبر از مرجع خبری رئال هستش

حسین در 5/5/1391 | 23:01 گفت:

خیلی بعیده طرفدارای رئال توی مادرید این اجازه رو بدن.برای این حرفم سند دارم.

چهار تیم بزرگ اسپانیا یعنی بارسا و رئال و والنسیا و اتلتیک بیلبائو توی اساس نامه باشگاهشون رسما ذکر شده که مالک این باشگاه ها هوادارشون هستن و برای هر تصمیم مهمی از هواداراشون نظر سنجی میکنن و نتیجه نظر سنجی رو دقیقا در خط مشی باشگاهشون اعمال میکنن.

رو این حساب خیلی بعیده طرفدارای رئال بذارن نام ورزشگاهشون رو تغییر بدن.سانتیاگو برنابئو مهم ترین مدیر تاریخ این باشگاه بوده و کم کسی نبوده.

کاش باشگاه های انگلیسی هم همینطور بودن.چون قطعا اگر آرسنال هم مثل این چهارباشگاه می بود الان اسم ورزشگاه همون اشبرتون اصلی می بود نه امارات.من نژاد پرست نیستم که عرب ها رو تحقیر کنم ولی انصافا افت داره یه اسم عربی روی ورزشگاه تیمی در حد آرسنال باشه.

sepehr najafian در 5/5/1391 | 22:40 گفت:

اين هواپيمايي امارات چقدر مگه پول داره.
رئال آرسنال پاري سن ژرمن ميلان هامبورگ و ...

مصطفی عبداللهی در 5/5/1391 | 21:54 گفت:

مرگ بر امارات