تابستان سخت...

نویسنده: مسلم بیگ‌زاده

وبلاگ من
نویسنده: مسلم بیگ‌زاده
28 سالمه از موقعی که یادمه تیمی رو جز آرسنال دوست نداشتم؛ هنوزم دوستش دارم چه با جام و چه بی‌جام! (البته خیلی دلم می‌خواد جام بگیره)
کل بازدید: 21,844 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تابستان سخت...

چند وقته که عدم تمدید قرارداد رابین ون‌پرسی با باشگاه و خریدای جدید آرسنال، بهم مربوط شدند و آرسنال و آرسن ونگر در تلاش برای جلب رضایت ستاره‌هاش.
اولین خرید بعد از بیانیه رابین بالاخره مشخص شد و آرسنال موفق شد سانتی کازورلا رو به خدمت بگیره که به نظر من سطحش خیلی بالاست و همین سطح بالا خیلی به تیم کمک می‌کنه. 
اما باز هم آرسن ونگر بیکار ننشسته و درگیر خریدهای جدیده. خیلی ها می‌گن احتمال اینکه خرید بعدیمون نوری شاهین باشه خیلی بیشتره، اما با این تفاسیر تو برهه از زمان، بهترین کار تمدید قرارداد رابین ون‌پرسیه که شاید از هر خریدی مهم‌تر باشه.
چند روز پیش با خبر شدم که سرمربی یونتوس یه چند ماهی محروم شده و قراره یه مربی موقت بیارن تا موقعی که سرمربی‌شون محرومیتش تموم میشه؛ با وضعیت یوونتوس و اینکه آرسن ونگر خیلی سخت راضی میشه بازیکنش رو به رقیب بفروشه و خریدهای جدید، احتمال تمدید قرارداد رابین بیشتر میشه.
فقط اگه آرسنال بتونه به صورت قرضی هم که شده نوری شاهین یا هر بازیکن احتمالی دیگه که سطحش در حد لیگ برتر باشه رو بگیره، دیگه آرسنال یکی از مدعی‌های قهرمانیه.
آخه هر وقت آرسنال بازیکناش مصدوم نباشن بهترین نتیجه رو می‌گرفت چه برسه به اینکه چندین بازیکن درجه یک داشته باشه.
من که خیلی امیدوارم...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 14/5/1391 | 22:54 گفت:

چند فصل== این فصل

مجتبی هانری در 14/5/1391 | 22:08 گفت:

اول سلام، خوش آمدی همشهری عزیز!!
درمورد رابین بگم اگه موند خوب چه بهتر اگه هم بره نباید زیاد نگران باشیم چون میتوانیم بازیکنی جوان وبهتر از رابین هم بیاریم، نباید نگران باشیم چون تیم بزرگی مثل آرسنال نباید متکی به یک بازیکن باشه،!فقط کاش زودتر تصمیم بگیره
نوری شاهین هم بیشتر به آرسنال نزدیکتره تا یونایتد!
امیدوارم نقل بازیکنان به تابستانی داغ حداقل دراین چند فصل تبدیل بشه

soroosh در 14/5/1391 | 21:16 گفت:

بد بین نباش
تا حالا که تیم خوب بسته شده و تم خیلی یه دسته
رابین هم رفتنیه و من یک اصلا امیدی ندارم

میلاد آرشام در 14/5/1391 | 20:23 گفت:

دوستان! بدلیل تحریم ایران علیه انگلیس و اللخصوص عدم پخش بازی های پریمر لیگ انگلیس دچار ضربه شده و بدلیل عدم وجود پول مورد نیاز در این کشور سعی در دو تا یکی کردن معرفی بازیکنان میشود. تازه در مواردی 9 تا یکی کردن هم دیده شده!

و تنها دلیل معرفی این 2بازیکن همین هست

ناصر در 14/5/1391 | 19:56 گفت:

ممدو ساخو و امبایه نیانگ + کوک شاو بیاین دیگه کاری نداریم توی بازار.
اینها هم هرچه زودتر براشون بهتره و سنگین ترن : بنتنر،اسکیلاچی،شاماخ،پارک و دنیلسون

عرفان در 14/5/1391 | 19:41 گفت:

دفاع میخوایم از نوع کناری...

مسلم بیگ‌زاده در 14/5/1391 | 18:47 گفت:

یه جایی خوندم 20 میلیون رقم قراردادشه. اما هنوز تکمیل نشده.
خیلی دوست دارم مقابل کلن بازیشو ببینم

محمدرضا در 14/5/1391 | 18:44 گفت:

فکر کنم میخوان شاهین و کازورلا رو با هم معرفی کنن !! منم امیدوارم رابین بمونه . که اگه بمونه حتما یه جام میگیریم

احمد ولی خلف در 14/5/1391 | 18:40 گفت:

الان داشتم کلیپای گل فن پرسی تو فصل قبلیو نگاه میکردم فقط خدا کنه بمونه

امین در 14/5/1391 | 18:35 گفت:

چرا خبر کازورلا رو سایت نمیزنه عصابمونو خراب کرده