تابستان سخت...

نویسنده: مسلم بیگ‌زاده

وبلاگ من
نویسنده: مسلم بیگ‌زاده
28 سالمه از موقعی که یادمه تیمی رو جز آرسنال دوست نداشتم؛ هنوزم دوستش دارم چه با جام و چه بی‌جام! (البته خیلی دلم می‌خواد جام بگیره)
کل بازدید: 21,011 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تابستان سخت...

چند وقته که عدم تمدید قرارداد رابین ون‌پرسی با باشگاه و خریدای جدید آرسنال، بهم مربوط شدند و آرسنال و آرسن ونگر در تلاش برای جلب رضایت ستاره‌هاش.
اولین خرید بعد از بیانیه رابین بالاخره مشخص شد و آرسنال موفق شد سانتی کازورلا رو به خدمت بگیره که به نظر من سطحش خیلی بالاست و همین سطح بالا خیلی به تیم کمک می‌کنه. 
اما باز هم آرسن ونگر بیکار ننشسته و درگیر خریدهای جدیده. خیلی ها می‌گن احتمال اینکه خرید بعدیمون نوری شاهین باشه خیلی بیشتره، اما با این تفاسیر تو برهه از زمان، بهترین کار تمدید قرارداد رابین ون‌پرسیه که شاید از هر خریدی مهم‌تر باشه.
چند روز پیش با خبر شدم که سرمربی یونتوس یه چند ماهی محروم شده و قراره یه مربی موقت بیارن تا موقعی که سرمربی‌شون محرومیتش تموم میشه؛ با وضعیت یوونتوس و اینکه آرسن ونگر خیلی سخت راضی میشه بازیکنش رو به رقیب بفروشه و خریدهای جدید، احتمال تمدید قرارداد رابین بیشتر میشه.
فقط اگه آرسنال بتونه به صورت قرضی هم که شده نوری شاهین یا هر بازیکن احتمالی دیگه که سطحش در حد لیگ برتر باشه رو بگیره، دیگه آرسنال یکی از مدعی‌های قهرمانیه.
آخه هر وقت آرسنال بازیکناش مصدوم نباشن بهترین نتیجه رو می‌گرفت چه برسه به اینکه چندین بازیکن درجه یک داشته باشه.
من که خیلی امیدوارم...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 14/5/1391 | 22:54 گفت:

چند فصل== این فصل

مجتبی هانری در 14/5/1391 | 22:08 گفت:

اول سلام، خوش آمدی همشهری عزیز!!
درمورد رابین بگم اگه موند خوب چه بهتر اگه هم بره نباید زیاد نگران باشیم چون میتوانیم بازیکنی جوان وبهتر از رابین هم بیاریم، نباید نگران باشیم چون تیم بزرگی مثل آرسنال نباید متکی به یک بازیکن باشه،!فقط کاش زودتر تصمیم بگیره
نوری شاهین هم بیشتر به آرسنال نزدیکتره تا یونایتد!
امیدوارم نقل بازیکنان به تابستانی داغ حداقل دراین چند فصل تبدیل بشه

soroosh در 14/5/1391 | 21:16 گفت:

بد بین نباش
تا حالا که تیم خوب بسته شده و تم خیلی یه دسته
رابین هم رفتنیه و من یک اصلا امیدی ندارم

میلاد آرشام در 14/5/1391 | 20:23 گفت:

دوستان! بدلیل تحریم ایران علیه انگلیس و اللخصوص عدم پخش بازی های پریمر لیگ انگلیس دچار ضربه شده و بدلیل عدم وجود پول مورد نیاز در این کشور سعی در دو تا یکی کردن معرفی بازیکنان میشود. تازه در مواردی 9 تا یکی کردن هم دیده شده!

و تنها دلیل معرفی این 2بازیکن همین هست

ناصر در 14/5/1391 | 19:56 گفت:

ممدو ساخو و امبایه نیانگ + کوک شاو بیاین دیگه کاری نداریم توی بازار.
اینها هم هرچه زودتر براشون بهتره و سنگین ترن : بنتنر،اسکیلاچی،شاماخ،پارک و دنیلسون

عرفان در 14/5/1391 | 19:41 گفت:

دفاع میخوایم از نوع کناری...

مسلم بیگ‌زاده در 14/5/1391 | 18:47 گفت:

یه جایی خوندم 20 میلیون رقم قراردادشه. اما هنوز تکمیل نشده.
خیلی دوست دارم مقابل کلن بازیشو ببینم

محمدرضا در 14/5/1391 | 18:44 گفت:

فکر کنم میخوان شاهین و کازورلا رو با هم معرفی کنن !! منم امیدوارم رابین بمونه . که اگه بمونه حتما یه جام میگیریم

احمد ولی خلف در 14/5/1391 | 18:40 گفت:

الان داشتم کلیپای گل فن پرسی تو فصل قبلیو نگاه میکردم فقط خدا کنه بمونه

امین در 14/5/1391 | 18:35 گفت:

چرا خبر کازورلا رو سایت نمیزنه عصابمونو خراب کرده