بعد از هفته اول

نویسنده: مسلم بیگ‌زاده

وبلاگ من
نویسنده: مسلم بیگ‌زاده
28 سالمه از موقعی که یادمه تیمی رو جز آرسنال دوست نداشتم؛ هنوزم دوستش دارم چه با جام و چه بی‌جام! (البته خیلی دلم می‌خواد جام بگیره)
کل بازدید: 20,877 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بعد از هفته اول

همون‌طور که همه می‌دونیم، آرسنال تونست هفته اول رو علی‌رغم بازی خوب و مالکیت توپ و زمین، با یک امتیاز پشت سر بگذاره.
آرسنال می‌تونست بهترین نتیجه ممکن رو بگیره؛ به شرطی که: فشار روانی رو بازیکنان جدید و قبلی نمی‌بود.فکر کنم همه هوادارای آرسنالی متقاعد بودن اگه رابین فن‌پرسی‌ای وجود نداشت و یا وجودش و گل‌های فصل قبلش حس نمی‌شد الان مهاجمینمون خیلی راحت‌تر گلزنی‌می‌کردن.

نکته قابل توجه اینجاست که مهاجمین جدید باید خودشون رو از نظر روانی آماده بازی هفته دوم (چند روز دیگه) کنند؛ وگرنه بازم باید شاهد از دست رفتن موقعیت‌های دیگر گل‌زنی باشیم.
هر چند شخصاً‌ اعتقاد دارم رئیس می‌تونه بازیکنانش رو آماده کنه و هفته بعد بهترین نتیجه ممکن رو بگیره.

از اتفاقات بعد از هفته اول، می‌تونیم به خروج محتمل الکساندر سانگ اشاره کنیم.
شاید خیلی‌ها معتقد بودن که فروش سانگ، بهترین تصمیم بوده ولی خیلی‌های دیگه هم افسوس از دست دادنش رو می‌خورن.
اما آرسن ونگر با این همه تجربه مربی‌گری نشون داده تمام تصمیماش با برنامه‌ان. 
فکر کنم تنها ورودی جدید بعد از خروج سانگ، آقای نوری شاهین باشه. اونم نه به خاطر اینکه بیاد و جای سانگ رو بگیره، بلکه بیشتر به خاطر کمک کردن به کارای هجومیه. هرچند که نوری شاهین یه بازیکن چند پسته‌است و تو بازی‌های پیش فصل رئال و در نبود دفاع چپ شون، نوری شاهین تونسته بود به خوبی جاشو پر کنه.
با این تفاسیر جایگزین سانگ کسی نیست جز ابو دیابی؛ یکی از بازیکنان محبوب آرسن ونگر و البته توانمند.

باید منتظر موند ببینیم تو هفته دوم چه اتفاقایی می‌افته؛ چراکه: خیلی از خرید و فروش‌ها به اون بازی بستگی داره.
هر چی باشه آرسنال می‌خواد ثابت کنه که هنوز یکی از مدعیان قهرمانیه و باید امسال یه جام بیاره؛ اما با حداکثر صرفه‌جویی! یعنی اگه بدونه با این ترکیب میشه قهرمان شد، دیگه خبری از خرید جدید نیست.

راستی خلاصه بازی هفته اول (آرسنال - ساندرلند) رو لینک کردم

لینک دانلود خلاصه بازی رو از یه فروم فوتبالی به اسم دربی پیدا کردم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی در 13/7/1391 | 09:12 گفت:

بابا ون پرسی کی؟ بدبخت مفت خور فقط منظر توپ بهش برسه بزن تو گل ما بهتر شو داریم منم میگم ارشاوین بهترین

توپچی جنوب در 4/6/1391 | 09:13 گفت:

دیابی اگر بشه اون بازیکنی که ونگر تو فکرشه عالی میشه یعنی بشه مثل جونی های کاپتان پت من میدونم که ونگر عجیب به این دیابی ایمان داره اومید وارم این کارش هم مثل بقیه کاراش درست باشه
در مورد نوری شاهین هم درسته که بازیکن خوبیه ولی خوب یه فصل کامل بازی نکرده و ما هم تیم کوچیکی نیستیم که بخواد بیاد حالا قرضی بازیکنه قبراق که شد برگرده رئال مادرید نه
به نظر منم یا دائم ببنده یا باید فکر یه هافبک دیگه باشیم.

ehs در 3/6/1391 | 06:08 گفت:

دیابی رو گفتی توانمند!!!
جدی گفتی یا شوخی!!من جدا نفهمیدم! یعنی تو بازیکنی که 1/5 ساله مصدومه و قبلش نیمکت نشین بود و همچین ستاره نو ظهوری هم نبود رو توانمند می دونی!! قطعا دیابی در حد سانگ نیست و ما باید یه فکر جدی تو این پست بکنیم! تازه اگه دوباره مصدوم بشه که اصلا بعید نیست مجبوریم ژورو بیاریم جاش!!!! در ضمن اتفاقا تاریخ ثابت کرده تصمیمات ونگر اصلا هم با برنامه نیست مثلا همین پارسال که ستارهاش رو تو روزهای اخر فروخت و تو اخرین روز نقل و انتقالات 3تا بازیکن خرید!
اما اصولا ونگر هیچ وقت صحبت از خرید نمی کنه اما تو اخرین مصاحبش از جذب احتمالی یه مدافع و هافبک خبر داد که در نوبع خودش هم عجیبه هم عالی!
مرسی مسلم جان من به مهاجمامون ایمان دارم اونها واقعا فوقالعاده اند فقط باید بهشون زمان بدین
اقا کسی می دونه فریمپورک الان تو چه وضعیتیه!؟

sepehr najafian در 2/6/1391 | 23:42 گفت:

چرا اينقدر بي خبرشديد.نه سايت خبر ميذاره نه شما

jafar در 2/6/1391 | 20:25 گفت:


شاهین در راه لیورپول
http://real-madrid.ir/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=26439:-180--------&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=8
شاهین نمخواد به طور دائم به آرسنال بیاد به همین دلیل به فاضلی گفته سریعتر با لیورپول وارد مذاکره بشه این همه دلمون رو خوش کردیم

sepehr najafian در 2/6/1391 | 19:59 گفت:

کازورلا خوب جا افتاده

soroosh در 2/6/1391 | 19:48 گفت:

تیم بدی نداریم ولی هنوز ناهمانگ هستن

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 19:47 گفت:

با همین تیممونم قهرمان میشیم و میزنیم تو پوز ونپرسی (له) و نصری
اخ چه کیفی اگه قهرمان اروپا بشیم

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 19:14 گفت:

آره که با یه بازی و دو بازی مشخص نمیشه، اما هفته دوم بازی سخت‌تریه و بازیکنا بیشترین محک رو می‌خورن.
در کل یه جورایی فکر کنم حق با شما باشه و سخت میشه با یکی دو تا بازی عملکرد تیم رو سنجید.
ممنون که گوش‌زد کردین.

حمید pires در 2/6/1391 | 19:10 گفت:

سلام آقا مسلم . نوشته هات منطقین و من هم اینجوری فکر میکردم ولی ونگر کسی نیست که با یک برد یا یک باخت به نقاط ضعف تیمش پی ببره و اونا حتما برای روزای سخت لیگ هم برنامه هایی دارن اما با کامنتت کاملا موافقم.

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 18:41 گفت:

من خودم به این ترکیب خیلی امیدوارم و مطمئنم امسال مثل سالای قبل نیست.
اگرم تو بازی بعد این آش همون آش بود، شک نکنید رئیس دست به کار میشه اما می‌تونیم با این ترکیب هم قهرمان بشیم.

علی آقاشاهی در 2/6/1391 | 18:37 گفت:

اگر دیابی رو فرم بیاد مشکلی نداریم
می موبه جای خالیه سانیا

good luck

امین در 2/6/1391 | 18:23 گفت:

یعنی باید آرزو کنم تیممون بازی بعدو ببازه