دانلود / چمپيونز ليگ / دور چهارم / مونتپليه

نویسنده: مسلم بیگ‌زاده

وبلاگ من
نویسنده: مسلم بیگ‌زاده
28 سالمه از موقعی که یادمه تیمی رو جز آرسنال دوست نداشتم؛ هنوزم دوستش دارم چه با جام و چه بی‌جام! (البته خیلی دلم می‌خواد جام بگیره)
کل بازدید: 20,945 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود / چمپيونز ليگ / دور چهارم / مونتپليه

دور چهارم/ جام باشگاه‌های اروپا

چهارشنبه - 02/09/1391 - ساعت: 23:15 - ورزشگاه امارات 

آرسنال آرسنال 2 - 0 مونتپلیهمونتپلیه

 

دانلود گل‌های بازی

شبکه 1 JSC SPORT / فرمت AVI / زبان عربی / کیفیت SD

(آرسنال) جک ویلشر 49 DOWNLOAD

(آرسنال) لوکاس پودولسکی 63 DOWNLOAD


شبکه 1 JSC SPORT HD / فرمت AVI / زبان عربی / کیفیت HD

(آرسنال) جک ویلشر 49 DOWNLOAD

(آرسنال) لوکاس پودولسکی 63 DOWNLOAD


شبکه  SKY SPORT 4 HD / فرمت MKV / زبان انگليسي  / کیفیت HD

(آرسنال) جک ویلشر 49 DOWNLOAD

(آرسنال) لوکاس پودولسکی 63 DOWNLOAD


دانلود خلاصه بازی

شبکه 1 JSC SPORT / فرمت AVI / زبان عربی / کیفیت SD

خلاصه نیمه اول DOWNLOAD

خلاصه نیمه دوم DOWNLOAD

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یوسف داسیار در 3/9/1391 | 09:38 گفت:

دستت درد نکنه مسلم جان. تو نبودی ما باید چیکار میکردیم خداییش؟

sepehr najafian در 2/9/1391 | 23:52 گفت:

داش مرسي

توپچی جنوب در 2/9/1391 | 18:54 گفت:

دستت درد نکنه مسلم جان

H3lmut در 2/9/1391 | 18:42 گفت:

بهترین کاربر سایتی بخدا

masoud mahmudpur در 2/9/1391 | 18:40 گفت:

مرسی اقا مسلم.

محمدرضا در 2/9/1391 | 16:31 گفت:

کارت درسته . عالی بود

nima در 2/9/1391 | 15:15 گفت:

مرسی...

Bijan در 2/9/1391 | 14:23 گفت:

MERCI

مسلم بیگ‌زاده در 2/9/1391 | 12:36 گفت:

گل‌هاي بازي با کيفيت اچ دي و زبان انگليسي هم اضافه شدن.
تا چند دقيقه ديگه تمام گل‌هاي بازي آرسنال با تاتنهام رو هم به پست جديد اضافه مي‌کنم. اوناهم با کيفيت اچ دي هستن و زبان انگليسي.
بعد از ظهر کلاس دارم، بعد از کلاس ويديوها رو کانورت مي‌کنم و با حجم کمتر هم آپلود مي‌کنم.

parsa .R در 2/9/1391 | 12:21 گفت:

دمت گرم داش مسلم خیلی لطف میکنی

مسلم بیگ‌زاده در 2/9/1391 | 11:51 گفت:

سلام خدمت دوستان
راستش فکر نمي‌کردم اينقدر مهم باشم
هرچند که الان فهميدم خيلي بهم لطف دارين و از اين به بعد، هر جور شده و اگه خدا بخواد، سعي مي‌کنم همه‌ي بازي‌ها رو بذارم واسه دانلود.
چشم، ويديوي بازي‌ با تاتنهام رو هم مي‌ذارم واسه دانلود. اما بايد يه چند ساعتي صبر کنيد.

فرهاد در 2/9/1391 | 11:37 گفت:

گلهارو hdوبا گزارشگر انگلیسی بذار.مرسی

parsa .R در 2/9/1391 | 11:34 گفت:

منظورم الان بود نه شلان

parsa .R در 2/9/1391 | 11:33 گفت:

امین جان مرسی من خودم اینو دارم .میخواستم مثه همین گلایی که شلان داش مسلم گداشت کامل باشه کیفیتشم hd باشه

امین در 2/9/1391 | 11:23 گفت:

آرسنال - تاتنهام گلها

http://video.varzesh3.com/clip/england/premierleague/2012_2013/week12/Arsenal_5_2_Tottenham.mp4

آرسنال تاتنهام خلاصه بازی

http://video.varzesh3.com/clip/england/premierleague/2012_2013/week12/Arsenal_5_2_Tottenham_highlight.mp4

parsa .R در 2/9/1391 | 10:29 گفت:

دمت گرم داش مسلم گل یه مدت نبودی دیگه گفتم نمیتونم گلارو داشته باشم بازم میگم دمت گرم داداش کارت درسته فقط اگه میشه گلای بازی ارسنال با تاتی رو هم بذاری ممنون میشم

امیر صفای نیکو در 2/9/1391 | 10:24 گفت:

مرسی مسلم جان

پیروز در 2/9/1391 | 10:23 گفت:

دمت گرم...

jafar در 2/9/1391 | 10:04 گفت:

ممنون