جزيره‌نشينان سردمدار بازار تابستاني‌

نویسنده: علی

وبلاگ من
نویسنده: علی
من خون بدنم آرسنالیه!!!!بفهم
کل بازدید: 4,532 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جزيره‌نشينان سردمدار بازار تابستاني‌


با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مشخص شدتيم‌هاي مطرح ليگ جزيره در اين تابستان نه تنها از بلندپروازي‌هاي معمول خود دست نکشيدند بلکه در قياس با همتايان خود در ليگ‌هاي ايتاليا، اسپانيا، آلمان و فرانسه ريخت و پاش زيادي در فصل نقل و انتقالات کردند. باشگاه‌هاي ليگ برتر در اين فصل‌490 ميليون پوند (618 ميليون يورو) صرف نقل و انتقالات خود کردند؛ رقمي که بنا بر تحقيقات انجام گرفته توسط شرکت بازرگاني ديلويت افزايشي معادل 4 ميليون پوند(6.3 ميليون يورو)‌ را نسبت به سال گذشته در همين مقطع زماني نشان مي‌دهد. آخرين روز از آشفته بازار نقل و انتقالات معاملات کلاني را به خود ديد که از آن جمله مي‌توان به امضاي قرارداد منچسترسيتي با ژاوي گارسيا با رقم 18 ميليون پوند (22.7 ميليون يورو)، توافق فولام با برباتف و قرارداد دقيقه نود تاتنهام با هوگو لوريس و کلينت دمپسي اشاره کرد. گرچه مخارج اين تابستان به رکورد‌500 ميليون پوند (630.8 ميليون يورو) که در سال 2008 ثبت شد، نرسيد اما به اين مبلغ خيلي نزديک شد. نکته جالب توجه اين‌جاست که باشگاه‌هاي نوظهور ليگ جزيره هم در اين آشفته بازار دل به دريا زدند و خريدهاي گزافي کردند، براي مثال مي‌توان به ساوتهمپتون اشاره کرد که با به خدمت گرفتن گاستون راميرز از بولونيا با مبلغ 11 ميليون پوند (15 ميليون يورو) رکورد قابل توجهي در تاريخ اين باشگاه ثبت کرد. اين تحقيق همچنين نشان مي‌دهد که تيم‌هاي چلسي، تاتنهام، منچسترسيتي، من‌يونايتد و آرسنال همگي از مرز 30 ميليون پوند (37.8‌‌ ميليون يورو) هم عبور کردند. اين در حاليست که در آخرين روز نقل و انتقالات باشگاه‌هاي انگليسي روي هم رفته‌110 ميليون پوند (138.8 ميليون يورو) خرج کردند؛ رقمي که حدودا 9 ميليون پوند (12.6 ميليون يورو) نسبت به آخرين روز نقل و انتقالات تابستان 2011 بيشتر  است. 

در عوض باشگاه‌هاي اسپانيايي اکثرا چراغ خاموش حرکت کردند. صيد بزرگ رئال‌مادريد لوکا مودريچ بود، در حالي‌که رقيبشان بارسا 14 ميليون پوند صرف خريد خوردي آلبا و 19 ميليون پوند صرف الکس سانگ کرد. اتلتيکو‌مادريد هم بيشتر روي مسئله نگه داشتن رادامل فالکائو متمرکز بود. باشگاه مالاگا که با مشکلات مالي دست به گريبان بود، روکه سانتا کروز را به صورت قرضي نگه داشت و سانتي کاسورلا و سالومون راندون را از تيم خارج کرد. در سري A يوونتوس بيشترين هزينه را در نقل و انتقالات صرف کرد چراکه بازيکناني همچون مائوريسيو ايسلا، کوادو آساموا و سباستين جووينکو را در تيم نگه داشت. اين در حالي است که اينتر براي تمديد قرارداد آلوارو پريرا، سمير هاندانوويچ و رودريگو پالاچيو درنگ نکرد. سرمايه‌هاي ميلان هم که توسط سرمايه‌گذاران مطرح اروپايي به تاراج رفت. اما در اين بين فيورنتينا چند خريد قابل توجه انجام داد که آن هم به مدد فروش ديرهنگام ماتيا ناستاسيک به من‌سيتي محقق شد. بايرن‌مونيخ براي جلب رضايت اتلتيک بيلبائو به فروش ژاوي مارتينس‌40 ميليون پوند پول پرداخت کرد. دورتموند قهرمان اما با پولي که از فروش شينجي کاگاوا به شياطين سرخ به دست آورد، روي خريد مارکو رويس سرمايه‌گذاري کرد. هامبورگ براي بهبود مخارجش روي رافائل فن‌در‌فارت هزينه کرد. 15 باشگاه باقي‌مانده بوندس‌ليگا هم بيشتر از 7 ميليون پوند در بازار نقل و انتقالات هزينه نکردند که در اين بين سهم لورکوزن (حدود 5.6 ميليون پوند) و مونشن گلادباخ (حدود 6.5 ميليون پوند) از سايرين بيشتر بود. اما قهرمان بلامنازع و بي‌رقيب سرمايه‌گذاري در قاره اروپا تيم ليگ يکي پاري سن ژرمن است که با صرف‌100 ميليون پوند لاوتزي، سيلوا و ايبراهيموويچ را به خدمت گرفت. البته جداي از تيم آنچلوتي؛ تيم‌هاي ليل، مارسي و ليون روي هم رفته چيزي حدود‌10‌ميليون پوند هزينه کردند.منبع:روزنامه خراسان

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 16:20 گفت:

که اینطور

محمد كريمي در 15/6/1391 | 15:07 گفت:

wenger for ever

محمد جویبار در 15/6/1391 | 15:06 گفت:

مرسی جال بود

ali jamshidi در 15/6/1391 | 14:58 گفت:

مرسي ممنون

reza در 15/6/1391 | 14:31 گفت:

منبع : meydan,ir

مهران کاظمی در 15/6/1391 | 14:08 گفت:

ببخشید: شما ونگر را ترجیح می دهید یا فرگوسن؟

مهران کاظمی در 15/6/1391 | 14:03 گفت:

آقا بچه ها برین تو سایت گل تو یکی از مطلب های جدیدش که نوشته نظرسنجی: شما فرگوسن را ترجیح می دهید یا فرگوسن ؟ نظرتون رو بنویسید.
اگه نریم این منچستری های هرچی دلشون بخواد بار آرسنال و ونگر می کنن، برای ما خوب نیست تو سایت شلوغی مثل گل کم بیاریم

مهران کاظمی در 15/6/1391 | 13:50 گفت:

مرسی، سایت گل اومده همین مطلب رو گذاشته و منبع رو هم نوشته سایت گل، عجب آدمایی هستن، البته آخرش یه صادق عجمی نوشته

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 13:49 گفت:

اگه چلسی و منچستر سیتی رو از لیگ انگلیس حذف کنن باشگاه های لیگ انگلیس خیلی هم زیاد خرج نکردن