فابرگاس در راه بازگشت...

نویسنده: رضا فضلی

وبلاگ من
نویسنده: رضا فضلی
از 2003 آرسنالی ام بهترین خاطره ام سال 2006 و گل فابرگاس به یوونتوسه.
کل بازدید: 18,493 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس در راه بازگشت...

روزنامه‌هاي انگليسي مدعي شدند که هافبک بارسلونا در نظر دارد فصل آينده به آرسنال بازگردد
بر اساس گزارش روزنامه ديلي استار امکان ترک بارسلونا از سوي سسک فابرگاس و بازگشت او به آرسنال وجود دارد.

به گزارش فارس، بارسلونا به دنبال فروش اين بازيکن است تا بتواند بازيکنان ديگري را به خدمت بگيرد.

فابرگاس مي‌خواهد پس از بازگشت به خانه با مبلغ 40 ميليون يورو، همراه با کاتالان‌ها جشن قهرماني بگيرد. به هر حال او در بارسلونا به اندازه آرسنال مورد احترام نيست. وي در تيم آرسن ونگر هميشه در ترکيب اصلي به ميدان مي‌رفت.

گزارش روزنامه‌هاي انگليسي حاکي از اين است که فابرگاس خانه‌اي در لندن خريده تا بازگشتش به انگليس محتمل‌تر به نظر برسد.

من به شخصا آرزومه برگرده...
اون گلی که به بوفون زد تو لیگ قهرمانان هیچ وقت یادم نمیره...

                                                  Welcome back Cesc
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 11/2/1392 | 20:48 گفت:

parsa @

هافبک هجومی جاشه دیگه . کجا پس بازی کنه ؟ الان ونگر کازورلا رو جای تخصصبش نمیذاره

مگ کازورلا پاسور نیس ؟ مگ جک پاسور نیس ؟ جکی هم جنگندس هم پاسای عالی میده هم تو فاز هجومی خوبه من همون سالی ک بارسا رو زدیم با خودم گفتم جکی 2تای فابرگاسه . الانم ک دیگه کازورلا هس دیگه هیچ نیازی نمیبینم فابرگاس بیاد

محمد مهدي نوروزي در 11/2/1392 | 16:51 گفت:

اگه می خواد برگرده باید با قیمت کم برگرده

ولی بیاد بد نیست ولی بازم از دستش دلخورم نامرد نمک به حروم

علی اسحاقی گرجی در 11/2/1392 | 10:06 گفت:

Bija mikone bargarde.in hamunie ke mikhast bargarde khoonash..hala chishod mikhad az khune bere

alireza 9 در 11/2/1392 | 09:13 گفت:

انشا ا.. که برگرده ترکیب سسک - سانتی -ارتتا مهار نشدنیه

♥Arsenal♥ در 10/2/1392 | 23:40 گفت:

دیلی میل چرت زیاد میگه ولی ظاهرا یه خبرایی هست...

من این خبرو توی دیلی میل خوندم.

مازیار در 10/2/1392 | 22:04 گفت:

اشلی ویلیامز=ایگناسی میکل

حامد نوری در 10/2/1392 | 21:58 گفت:

معمولا تو دنیای فوتبال رسم نیست یک بازیکن بزرگ بعد از رفتنش از یک تیم با چنین سر و صدایی دوباره برگرده مگر بازیکن مغروری نباشه ولی سسک رو خیلی سخت میشه تو لباس آرسنال برای فصل بعد تصور کرد نه دوستان !!!!

parsa در 10/2/1392 | 21:36 گفت:

R 3 n a l:
مگه الان کازورلا هافبک هجومی بازی میکنه؟؟
کازورلا داره هافبک راست بازی میکنه وروسیچکی وجکی دارن تو پست هافبک هجومی بازی میکنن که پست جکی هم نیست
از نظر فنی خیلی هم بهش احتیاج داریم چون خلا یک پاسور تمام عیار در تیم کاملا احساس میشه
ولی از نظر احساسی هرکی یک عقیده ای داره
ومنم به نظرت احترام میذارم

محمود دانسکین در 10/2/1392 | 21:19 گفت:

بچه ها کسی هست این اشلی ویلیامز رو خوب بشناسه؟ واقعا آرسنال میخوادش؟

محمود دانسکین در 10/2/1392 | 21:17 گفت:

بعید میدونم بیاد ولی اگه برگرده شاید با یه سال بازی ما هوادارا ببخشیمش ولی بیشتر از فابرگاس بچه ها رفتن سانگ بهمون ضربه زد.یه هافبم دفاع خیلی خوب میخوایم

M o o r I در 10/2/1392 | 21:12 گفت:

آره محمد مهدی منم دل خوشی ازش ندارم
بودن یا نبودنش واسم فرقی نداره

محمد مهدی در 10/2/1392 | 20:52 گفت:

مرتضی جان لااااااااااااااااایک. بره گمشه خائن کثیف.
هنوز اون 8 تا رو فراموش نکردم. باعث رفتن نصری هم همین گوسفند بود

محسن عاشوری در 10/2/1392 | 20:22 گفت:

یه جورایی درست و راست میگیا

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 20:20 گفت:

منم موافقم به فابرگاس با این قیمت نیازی نیست ولی من ازش خوشم میاد اگه قیمتش کمتر بود واقعا عالیییییی میشد اگه میومد ولی اینا همه حرفه دلتونو الکی خوش نکنید مربی ما ونگره ، پیره خرفت(فرگوسن) نیست پول مفت نمیده یه رگش اصفهانیه!!!

M o o r I در 10/2/1392 | 20:16 گفت:

مهدی:
اقا محمد مهدی احساسی نباید تصمیم گرفت وقتی میتونه کمک کنه تو هر چقدر میخوای فحش بده نا دوستش داریم

============

یعنی چی این حرفت ؟

یعنی اگ انچشتر خواست رابینو بفروشه حالا ک ما مهاجم نداریمو بش نیاز داریم باید بریم بخریمش ؟ احساسی محساسی سرش گرده اونم 1 خائنی مث رابین بود ب اعتقاد من شدیدا مخالفم با برگشتنش

M o o r I در 10/2/1392 | 20:14 گفت:

حالا از نظر فنی 2 : الان ما اصلا ب فابرگاس نیازی داریم ؟ والا ب نظر من کازورلا اگ ازون بیشتر نباشه والا کمترم نیس فابرگاس میخواد بیاد ب جای کی میخواد اونوخ بازی کنخ ؟ جکی یا سانتی ؟

بعدشم ب قیمتش فک کنین ک چقد میخوان بفروشنش مطمئنا 1 چیزی میفروشن ک بالا تر از قیمت ما باشه ک اینجور قیمتا محاله بیاد ونگر پول بده پس خواب دیدین خوش یاشه

M o o r I در 10/2/1392 | 20:10 گفت:

اصلا استقبال نمیکنم

از 2 لحاظ هم احساسی هم فنی

نظر احساسی : 1 ب نظر من اون وختی ک باید میموند نموندو پشت پا زد . حتی از باشگاه واسه بارسا تخفیف گرفت . و حالا ک بازی بش نرشیده میخواد برگرده . ن من اصلا موافق نیستم . همونجا بمونه تا بپوسه . چقد بش نیاز داشتیم وتی اون پیر خرفت بمون 8 تا گل زد ؟ چقد کاتالان کاتالان کرد ؟ چی شد آخرش ؟ ن اینجا دیگه جای اون نیس . ب نظر من اونم از اون خائن کمی نداره . اون رفت باعث شد نصریم بره کلیچیم بره

مهدی در 10/2/1392 | 19:36 گفت:

اقا محمد مهدی احساسی نباید تصمیم گرفت وقتی میتونه کمک کنه تو هر چقدر میخوای فحش بده نا دوستش داریم

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 19:12 گفت:

نخیر آقا رضا تیم اصلا حساب کتاب نداره ما فقط دلمونو خوش کردیم اگه یکی از این اسما اومد آرسنال خدایی عین ژانویه میشه واقعا وقتی بین اون همه اسم یهو مونرئال اومد از خنده مرده بودم امان از دست این ونگر!!!

reza در 10/2/1392 | 19:08 گفت:

بلاخره نفهمیدیم بوجه ی خرید 50 تاست یا 150 تا

nima shahrokhkhani در 10/2/1392 | 19:06 گفت:

فکر نکنم با 40 تا ونگر بخرتش اگه ونگر شایعاتو بخونه میگه فابرگاس باید تحمل کنه تا جاش توی ترکیب ثابت قرار بگیره مثل حرفی که راجع به سانگ زد واقعا خدا رحم به هوادار کنه با این شایعات!!!

محسن عاشوری در 10/2/1392 | 18:19 گفت:

اگه بیاد عالیه
خودش که دلش میخواد برگرده. .............. نباید میرفت اشتباه کرد ولی پشیمونه
توجه کنین ما با 29 میلیون دادیمش بارسا ، ولی با 40 تا باید پس بگیریمش ،، این یعنی ضرر

ولی اگه برگشت نباید بازوبند کاپیتانی رو بهش بدن

Hamed.Sh در 10/2/1392 | 17:40 گفت:

کاشکی برگرده.اون مثل بقیه که رفتند خیانت کارنیست.اون اولین بازیکنی بود که من واقعا عاشقش بودم.کاپیتان جوان روزهای آرزوی من.........برگرد

محمد مهدي نوروزي در 10/2/1392 | 17:15 گفت:

حالا اومده که انقدر خوشحالید تا وقتی چیزی قطعی نشده دل نبندید

محمد مهدی در 10/2/1392 | 16:55 گفت:

غلط کرده.
بره تو همون کاتالان جونش
کثافت عوضی. حالم ازش بهم میخوره. معتاد اشغال. بره تو نیمکته بارسا خاک بخوره که بهتره. عوضی

امیر صفای نیکو در 10/2/1392 | 16:21 گفت:

البته اگه بیاد میدونین که قیمتش بالای 40 هست و دیگه جای خرید برای دفاع راست و مرکزی و مهاجم و... نمیمونه

Morteza Bauer در 10/2/1392 | 14:47 گفت:

خیلی دوست دارم برگرده.اگه برگرده یه هتفبک دفاعی ودفاع راستویه مهاجم تموم کننده میخوایم.
دیلی استار به علاوه به این نکته اشاره کرده که سسک اخیرا خانه ای به ارزش 5.4 میلیون یورو درلندن خریداری کرده.

reza در 10/2/1392 | 14:44 گفت:

فرهاد ؟؟؟؟؟؟ تورو به خدا از این حرفا نزنید . کاری به قرمز و ابی ندارم ولی فابرگاس با پای شکسته باسه ما بازی کرد ولی اون وسط فصل استقلال ول کرد بدون هیچ دلیلی

reza در 10/2/1392 | 14:42 گفت:

با اغوشی گرم به استقبالش میریم و اگر امد کاپتانی برای خودشو و بس

ehsan zoola در 10/2/1392 | 14:37 گفت:

من دوست دارم برگرده ...هرچند لکه ی ننگی بنام بازی ت وشانسلونا رو پیشنونیشه ولی خود تی تی هم همین وضعیتو داشت ... امیدوارم برگرده

رضا فضلی در 10/2/1392 | 14:36 گفت:

به نظرم الکس 1 فصل دیگه اسپانیا بمونه سال بعد واسه دفاع از قهرمانی لیگ قهرمانان میاریمش

سعید غلامی در 10/2/1392 | 14:32 گفت:

برگرد کاپیتان.....

Rezvan Geran در 10/2/1392 | 14:30 گفت:

هر کی آرسنالو ترک کرد شاید تونست با تیم جدیدش قهرمان بشه اما هیچ وقت پیشرفت نکرد،تی تی،گلب،جیو،آنلکا،پت ویرا،ریس،فلامینی،کلیشی،نصری،الکس سانگ،سسک...همه شون افت کردن یا نتونستن جایگاهی که تو آرسنال داشتنو به دست بیارن.جز اشلی کول و رابین.
شاید خیلیا اینقد افت کردن بعدش که نتونستن برگردن.حالا که سسک به اشتباهش پی برده میتونیم ببخشیمش.من استقبال میکنم از اومدنش،رهبر خوبی واسه خط میانیه...کاش الکس سانگم همین کارو میکرد

رضا فضلی در 10/2/1392 | 14:30 گفت:

دارم دقت می کنم تو نظرات اکثر دوستان با برگشت سسک موافقن...
خودشم بدش نمیاد انگار با اون دوست دختر لبنانیش تو لندن زندگی کنه
فقط میمونه ونگر و پولهایی که چند ساله تو باشگاه خوابیده...
امیدوارم که بیاد....

مهدی در 10/2/1392 | 14:18 گفت:

عالیه

دوستان جوگیر نشید

اگه حالتون بهم میخوره برید دستشویی

خیلی هافبک مون خوبه؟؟؟

کسی میگه نیاز نداریم که فابک هاش عالی باشن نه ما

کاپتان فابرگاس منتظرتم

parsa در 10/2/1392 | 14:00 گفت:

از بازگشتش استقبال میکنم شدید
اگه برگرده مشکل هافبکمون برطرفه
فقط میمونه یه دفاع راست ومهاجم نوک

sadeq hassuoni در 10/2/1392 | 14:00 گفت:

بله من هم این خبر رو تو یورو اسپورت دنبال کردم که سسک و خانوم محترم تو لندن دنبال یه خونه تقریبا 6میلیون دلاری میگردن.........

مهدی باقری در 10/2/1392 | 13:34 گفت:

میخوام صدسال نیاد عوضی منکه به شخصه اونو مقصر اصلی باخت 8-2 به نچستر میدونم

سالار لاری در 10/2/1392 | 13:25 گفت:

به نظرم سانیا رو با فن درویل تاق بزنیم خوبه

mohsen در 10/2/1392 | 12:29 گفت:

دقیقا مثل برگشتن فرهاد به استقلاله . ازش بدم میاد ولی از برگشتش استقبال میکنم

رضا فضلی در 10/2/1392 | 12:18 گفت:

ایشالا که میاد. حتی اگه فابرگاس مثه قبل از رفتن هم نباشه باز به دردمون میخوره. جکی،سانتی،سسک،روسیچکی

ترکیب فصل بعد

کاسیاس/ژسنی
گیبس/ناچو، مرته/؟، ورما/کوشیلنی، یکینسن/؟
آرتتا/فابرگاس، سانتی/روسیچکی، جکی/رمسی، ولکات/چمبو، پودولسکی/ژروینیو
جیرو/؟
؟؟؟
سامبا یا ویلیامز
دبوشی یا سانتون یا حتی فن در فیل
راستی ولا هم گزینه خوبیه واسه تعویضی
فریمپونگ و ریو و کمپل هم داریم

رضا فضلی در 10/2/1392 | 12:18 گفت:

ایشالا که میاد. حتی اگه فابرگاس مثه قبل از رفتن هم نباشه باز به دردمون میخوره. جکی،سانتی،سسک،روسیچکی

ترکیب فصل بعد

کاسیاس/ژسنی
گیبس/ناچو، مرته/؟، ورما/کوشیلنی، یکینسن/؟
آرتتا/فابرگاس، سانتی/روسیچکی، جکی/رمسی، ولکات/چمبو، پودولسکی/ژروینیو
جیرو/؟
؟؟؟
سامبا یا ویلیامز
دبوشی یا سانتون یا حتی فن در فیل
راستی ولا هم گزینه خوبیه واسه تعویضی
فریمپونگ و ریو و کمپل هم داریم

رضا فضلی در 10/2/1392 | 12:17 گفت:

ایشالا که میاد. حتی اگه فابرگاس مثه قبل از رفتن هم نباشه باز به دردمون میخوره. جکی،سانتی،سسک،روسیچکی

ترکیب فصل بعد

کاسیاس/ژسنی
گیبس/ناچو، مرته/؟، ورما/کوشیلنی، یکینسن/؟
آرتتا/فابرگاس، سانتی/روسیچکی، جکی/رمسی، ولکات/چمبو، پودولسکی/ژروینیو
جیرو/؟
؟؟؟
سامبا یا ویلیامز
دبوشی یا سانتون یا حتی فن در فیل
راستی ولا هم گزینه خوبیه واسه تعویضی
فریمپونگ و ریو و کمپل هم داریم

رضا فضلی در 10/2/1392 | 12:17 گفت:

ایشالا که میاد. حتی اگه فابرگاس مثه قبل از رفتن هم نباشه باز به دردمون میخوره. جکی،سانتی،سسک،روسیچکی

ترکیب فصل بعد

کاسیاس/ژسنی
گیبس/ناچو، مرته/؟، ورما/کوشیلنی، یکینسن/؟
آرتتا/فابرگاس، سانتی/روسیچکی، جکی/رمسی، ولکات/چمبو، پودولسکی/ژروینیو
جیرو/؟
؟؟؟
سامبا یا ویلیامز
دبوشی یا سانتون یا حتی فن در فیل
راستی ولا هم گزینه خوبیه واسه تعویضی
فریمپونگ و ریو و کمپل هم داریم

رضا فضلی در 10/2/1392 | 12:17 گفت:

ایشالا که میاد. حتی اگه فابرگاس مثه قبل از رفتن هم نباشه باز به دردمون میخوره. جکی،سانتی،سسک،روسیچکی

ترکیب فصل بعد

کاسیاس/ژسنی
گیبس/ناچو، مرته/؟، ورما/کوشیلنی، یکینسن/؟
آرتتا/فابرگاس، سانتی/روسیچکی، جکی/رمسی، ولکات/چمبو، پودولسکی/ژروینیو
جیرو/؟
؟؟؟
سامبا یا ویلیامز
دبوشی یا سانتون یا حتی فن در فیل
راستی ولا هم گزینه خوبیه واسه تعویضی
فریمپونگ و ریو و کمپل هم داریم

رضا فضلی در 10/2/1392 | 12:17 گفت:

ایشالا که میاد. حتی اگه فابرگاس مثه قبل از رفتن هم نباشه باز به دردمون میخوره. جکی،سانتی،سسک،روسیچکی

ترکیب فصل بعد

کاسیاس/ژسنی
گیبس/ناچو، مرته/؟، ورما/کوشیلنی، یکینسن/؟
آرتتا/فابرگاس، سانتی/روسیچکی، جکی/رمسی، ولکات/چمبو، پودولسکی/ژروینیو
جیرو/؟
؟؟؟
سامبا یا ویلیامز
دبوشی یا سانتون یا حتی فن در فیل
راستی ولا هم گزینه خوبیه واسه تعویضی
فریمپونگ و ریو و کمپل هم داریم

حسین ملازینل در 10/2/1392 | 12:14 گفت:

حتی اگه برگرده هم نقاط ضعف این فصل ما پوشش داده نمیشه...
مابه یک دفاع راست درجه 1
یه هافبک دفاعی تنومند
و یک مهاجم تمام عیار نیاز مبرم داریم...

Morteza Bauer در 10/2/1392 | 12:08 گفت:

خیلی دوست دارم برگرده.اگه برگرده یه هتفبک دفاعی ودفاع راستویه مهاجم تموم کننده میخوایم.
دیلی استار به علاوه به این نکته اشاره کرده که سسک اخیرا خانه ای به ارزش 5.4 میلیون یورو درلندن خریداری کرده.

siamak در 10/2/1392 | 11:59 گفت:

حالم ازش بهم میخوره

امیر صفای نیکو در 10/2/1392 | 11:55 گفت:

بیاد یکی دیگه از سوراخ های تیم پوشانده میشه.واقعا اگه بیاد و یک دفاع توپ هم بگیریم دیگه کار تمومه.مهاجم واقعا بازم نیس.

رضا فضلی در 10/2/1392 | 11:46 گفت:

تا دوستان گیر ندادن هم بگم منبعش هم ورزش 3 است