نظر بدین....

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر بازیکن فقط ویلشر
کل بازدید: 15,431 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر بدین....

توقف توپچی های بدون توپخانه


تیترو سایت گل زده بود به نظرم تیتر عالی بود.
بچه ها خواهش میکنم اونایی که بازی رو دیدن نظر بدن من خودم بازی رو دیدم آخه به خدا چی بگم حالا هی پشت رابین بگیم فقط اینو بدونین اگه رابین امروز بود میبردیم البته نمیخوام دردتونو تازه کنم ولی ژیرود آخر بازی بد موقعیتی رو از دس داد البته ساندرلند خیلی ضعیف بازی کرد و اصلا موقعیت نداشت ولی آرسنال خیلی بی طراوت بازی کرد اون جنکلسون اصلا در حد آرسنال نبود من که بازی رو دیدم اعصابم به هم ریخت آخه خدایی کی میخواد جایه رابین و سانگ رو بگیره..؟
راستی ژیرود  منو دقیقا یاد شاماخ میندازه..آقا من گفتم منو یاد شاماخ انداخت نگفتم چه جوریه 
عرفان جان با این مدیرای بی لیاقت آرسنال  شاهین و ام ویلا که سهله رضا عنایتی خودمونم نمیگیرن یا هم مثل فصل پیش بودو بدو پولو میریزن تو جیب بازیکنایه دست چندم
راستی بچه ها این حرفمو قبول کنین که لیگ برتر لیگ ایران نیست که تیمی چند هفته زمان واسه هماهنگی بخواد اینجا باید از هفته اول خوب شروع کندردمون تازه اونجا بدتر میشه که اگه میبردیم همین اول فصل از تاتنهام ولیورپول فاصله میگرفتیم هرچند این فصل کلاغ ها از این دوتا تیم قویتر و خطرناکترن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 28/5/1391 | 23:18 گفت:

باهات موافقم این فصلم باید بیخیال جام بشیم

اميرحسين اباذري در 28/5/1391 | 23:11 گفت:

بازیکن های زیادی مصدومه.اگه بیان تیم درست میشه

امین در 28/5/1391 | 22:43 گفت:

خدایا خودت ونگرو بکش...هرکی نظرمو میبینه هرچی دلش میخواد بگه ولی بخدا آرزوی مرگ ونگرو دارم

توپچی جنوب در 28/5/1391 | 22:41 گفت:

بازی خوبی نبود
مذخرف ترین بازیکن جکینسون بود اصلا در حد آرسنال نبود کاشش سریع یه دفاع راست میگرفتیم...

ali در 28/5/1391 | 22:30 گفت:

راستی بچه ها این حرفمو قبول کنین که لیگ برتر لیگ ایران نیست که تیمی چند هفته زمان واسه هماهنگی بخواد اینجا باید از هفته اول خوب شروع کندردمون تازه اونجا بدتر میشه که اگه میبردیم همین اول فصل از تاتنهام ولیورپول فاصله میگرفتیم هرچند این فصل کلاغ ها از این دوتا تیم قویتر و خطرناکترن

arash در 28/5/1391 | 22:17 گفت:

منم متاسفانه بازی رو دیدم..نا امیدکننده بود

من نمیدونم چرا همش میگید ژروینیو خوب بود؟؟؟؟؟ گند زده بود به بازی..خودخواه و تکرو..حتی یه پاس دو متری ساده هم نمیتونه بده..شوتاش که دیگه فاجعه س..هیچوقت به دروازه نمیرسه..چشاشو میبنده و شوت میزنه..حتما تو راه میخوره به یکی..اگرم نه یا بیرونه یا تو دست دروازه بان..پولدی که اصلا جاش درست نبود..به درد مهام نوک نمیخوره!
ژروینیو همه رو مخصوصا ولکات رو از بازی خارج کرده بود..وضعمون عین فصل پیشه..امیدوارم 3ام یا 4ام بشیم باز..جام که محاله حتی جام حذفی هم دور از ذهنه واسه ما!

کلا دیگه نمیخوام این تیم رو دنبال کنم..تیممون بیشتر دنبال تجارته تا رقابت..

بازیکنا و مربیمونم بیشتر به عنوان شغل به بازیا نگا میکنن تا فوتبال!

خداحافظ همگی!

soroosh در 28/5/1391 | 22:15 گفت:

مهم نیس واسم
همین که تو تیم اون بی پدر مادر وجود نداره که عشقه فرگی جونش هست واسم کافیه
ایشالا ژیرو خیلی بهتر از این می تونه بشه

ali در 28/5/1391 | 22:12 گفت:


آقا من گفتم منو یاد شاماخ انداخت نگفتم چه جوریه
عرفان جان با این مدیرای بی لیاقت آرسنال شاهین و ام ویلا که سهله رضا عنایتی خودمونم نمیگیرن یا هم مثل فصل پیش بودو بدو پولو میریزن تو جیب بازیکنایه دست چندم
راستی بچه ها این حرفمو قبول کنین که لیگ برتر لیگ ایران نیست که تیمی چند هفته زمان واسه هماهنگی بخواد اینجا باید از هفته اول خوب شروع کنی

Arian در 28/5/1391 | 22:07 گفت:

خوب ساندرلند هم داشت همش دفاع میکرد. جیرود رو هم نمیشه از رو یه بازی قضاوت کرد.
جکینسون هم بد بود. امیدوارم سانیا سریعتر برگرده. رمزی هم جالب نبود. ولی جروینیو و ارتتا و کازولا خوب بودن. ولکات با سانیا خیلی خوب کار میکنه ولی الان که سانیا نیست. پودوسکی هم معمولی بود.

عرفان در 28/5/1391 | 22:03 گفت:

آقا این هفته باید همه چی حل بشه تو تیم تا با خیال راحت بریم واسه بازی بعد.اومدن شاهین و ام ویلا و دوتا دفاع کناری،رفتن سانگ و تمدید قرارداد با تئو،خرید مهاجم نوک...

♥Arsenal♥ در 28/5/1391 | 22:03 گفت:

اون توپی که ژیرو خراب کرد رابین گلش میکرد...

دلیل : ژیرو پای راستش از رابین توی ضربه زدن یه خورده ناتون تره...!
شاید یکم بهتر از پای راستش میتونست استفاده میکرد الان برده بودیم..!!

HOSSEIN در 28/5/1391 | 22:02 گفت:

با یه بازی تو لیگ سنگین پرمیر تو اولین بازی و تنها 20 دیقه بازی کردن انتظار چی دارین از این ژیرود بدبخت درسته مثل رابین نمیشه.اون 8سال زیر دست ونگر کار کرد تا شد رابین ژیرود هنوز 3 ماهم نشده که زیر دست ونگر اومده.اندکی صبر جمیل لازم داریم.

عرفان در 28/5/1391 | 22:01 گفت:

@فرهاد : ونگر یه دیکتاتوره

حسین در 28/5/1391 | 21:59 گفت:

بچه ها شورع نکنید به جیرود یا کس دیگه گیر دادن.این بنده خدا هم خب چند هفته ای زمان می بره تا هماهنگ بشه و جا بیفته.من مطمئنم همه چی خوب میشه.حتی بهتر از فصل پیش.

حسین در 28/5/1391 | 21:58 گفت:

اول به خاطر این تساوی مزخرف به همه تسلیت میگم.

دوما باورش برای خودمم سخته.سانگ رفتنی شد.به همین راحتی!!!!این بار هیچ فشار و اجباری نبود و خود ونگر کاملا راضی و راغب به فروش سانگ بود.مثل آب خوردن!!!!

امیدوارم در لندن و توسط طرفدار های لندنی تیم که دستشون مثل ما از باشگاه کوتاه نیست ونگر تا حدی مورد انتقاد قرار بگیره(با وجود اینکه همیشه حامی ونگر بوده و هستم) تا به خاطر فشار هوادار ها هم که شده حداقل دو بازیکن برای جایگزینی رابین و سانگ به تیم بیاره.

البته به تیم هم باید امید داشت.فصل پیش وضعیتمون ابتدای فصل از الان نا امید کننده تر بود ولی دیدیم که با اقتدار سوم شدیم و توی لیگ قهرمانان هم تا یک قدمی صعود به مرحله بالاتر رفتیم.

خدا بزرگه...

farhood در 28/5/1391 | 21:56 گفت:

به نظر من كه تيم خوب بود ولي تيم جا داره تا هماهنگ بشن بازيكنا اين قدر هم به ژيرو گير نديد ٢٠ دقيقه بيشتر بازي نكرد خود اون ملعون پرسي هم يادتون باشه توي بازي با نيوكاسل يا امثال اون كللي موقعيت از دست داد
به نظرم بايد پولدي بره وينگ و ژيرو بياد نوك

محمد جویبار در 28/5/1391 | 21:47 گفت:

من یازده ساله طرفدار ارسنالم وبازی رو هم دیدم.
فروش سونگ خریت محضه.من مطمئنم ونگر بازیکنی به جای سونگ نمیخره.تازه اگه بخره هم مثل سونگ نمیشه.
برای ژیرود باید صبر کرد،مشکل از تیمه که اصلا موقیت درست نکردن.اونی هم که درست شد به فنا رفت.
جنکینسون،وولکات وپودولسکی اصلا تو بازی نبودند.
امسال لیگ یه لیگ سخته.
کیو پی ار با این بازیکنای خوبی که گرفته بود امروز 5گل از سوانسی خورد

فرهاد در 28/5/1391 | 21:44 گفت:

ونگر یه آشغاله