ARSENAL FC

نویسنده: Novin

وبلاگ من
نویسنده: Novin
divooneye arsenal
کل بازدید: 15,345 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ARSENAL FC

سلام بچه ها 
.  نوری که صورت قرضی اومد(با ابشن خرید به شرط خواستن نوری )واحتمال زیاد معاوضهی بندتنر با مکزس هم هست و اینکه خود ارسن گفته دیگه مهاجم نمیگیریم فکر کنم کار ما تو نقل تموم شده.(ام ویلا و تعو)
به نضر شما تیم جوون ما میتونه با غولهای جزیره بجنگه؟؟؟؟؟ 
چلسی-سیتی-یونایتد-شاید لیورشوت(به قول بچه ها)و تاتنهام.-نیو کاسل
خیلی دوست دارم تو comunity shild بازی کنیم.
ارزومه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 30/5/1391 | 22:01 گفت:

خوش اومدی عزیز دل برادر.

hamid saadi در 30/5/1391 | 21:27 گفت:

قلبم میگه آره ولی مغزم میگه نه

Novin در 30/5/1391 | 20:10 گفت:

dar javabe doostemoonilshere-ox-shesni-gibs-jenkinson-coqulin-frimpong-ramsey-walcott
taze hamashoon ham vase arsenal bazi kardan mesle coqelin ke jolo mu bazi kard

Novin در 30/5/1391 | 20:03 گفت:

sharmande .man tahala jaee chizi naneveshte boodam.bebakhshid

Novin در 30/5/1391 | 20:02 گفت:

.are albate.vali bazam mersi .say mikonam dafeye bad behtar bashe

توپچی جنوب در 30/5/1391 | 19:12 گفت:

تیم نسبتا خوبی داریم اگر ام ویلا و یه دفاع خوب هم بگیریم
چون آرسن ونگر رو داریم و تیممون هم نسبت به 6 سال گذشته قویتر شده میتونیم جام بیاریم و با رقیبان پولدارمون رقابت کنیم

علی ارشدی در 30/5/1391 | 19:06 گفت:

همین؟

مرسی سعی کن پست به پست بهتر بشی

aso در 30/5/1391 | 18:56 گفت:

تیم ما که الان حون نیست!!!!!!
...
اگه واقعا بین باشیم، با این وضعیت ، نه!!
واقعا مهاجم تموم کننده نداریم!
اصن بگیم ، ژیرود تموم کنندست، برا یه لحظه فکر کنید که ، ژیرود مصدوم بشه، کیمیخواد جانشینش بشه، نگید چاماخ که واقعا خندم میگیره!!!
....
با این وضعیت حمله و دفاع نمیشه، ولی هافبکای خوبی داریم، از من بپرسی میگم هافبکامون در حد ، منچستر و چلسی و سیتی هستن، ولی از نرن تهاجمی خیلی ضعیفیم!

soroosh در 30/5/1391 | 18:24 گفت:

خوب بود ولی یه کم بیشتر توضیح میدادی خوب

امین در 30/5/1391 | 18:06 گفت:

تازه روسیچکی هم یادم رفت بگم 31 سالشه

امین در 30/5/1391 | 18:05 گفت:

بشین بینیم بابا یه چیز یاد گرفتید جوون جوون...کجای تیم ما جوونه؟

سانیا = 30

ورمائلن=28

سانتوس = 28

کاسورلا = 27

آرتتا = 29

پودولسکی = 27

ژیرود = 26

توترکیب هم فقط گیبز و دیابی و والکات(که والکاتو هم نمیشه دیگه 23 سالشه)

تو همه تیما همینجوره تقریبا...پس نمیشه گفت آرسنال جوونه

دیگه گذشت اون سالا...

parsa .R در 30/5/1391 | 17:13 گفت:

با اینکه بازی اول مساوی شد وله به نظر من ابن تیم از سال های قبلی قویتره و حتما یه قهرمانی میاریم چون بازیکنایی داریم که سبک بازیشون با اسبک قبلی ارسنال فرق زیادی داره شرط میبندم باتون

ArSeNaL در 30/5/1391 | 17:13 گفت:

اولین پستته ولی یه نگا به پستای دیگه بکن ببین خبرات تکراری نباشه
در کل ممنون از پستت

علی آقاشاهی در 30/5/1391 | 17:10 گفت:

البته اولین پستت هست ایراد نداره

good luck

علی آقاشاهی در 30/5/1391 | 17:09 گفت:

spam

good luck