اینجا همه چی در همه

نویسنده: Novin

وبلاگ من
نویسنده: Novin
divooneye arsenal
کل بازدید: 15,447 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اینجا همه چی در همه

سلام بچه ها قبل از اینکه شروع کنم خواستم یه توضیحی بدم.الان تقریبا 3 هفته هست که تو خونه اینترنت پر سرعت ندارم و واسه گذاشتن مطلب میرم کافی نت واسهی همین همیشه ان
لاین نیستم و معمولا بعد 3-4 روز میرم و نظرات رو میخونم.خواستم یه معذرت خواهی کنم واسه اینکه به نظراتتون و سوالاتتون همون موقع جواب نمیدم و اینکه بی ادبی تلقی نشه
ماکوچیکه همه ی هم تیمیا هم هستیم. امیدوارم مطالبم خوب باشه.مرسی.نوین

چندتا مطلب رو اینجا با هم بخونیم و بررسی کنیم راجع به اسپانسرها و مالکای چند باشکاه والبته ونگر.

بایرن مونیخ:
شرکت طرف قرارداد:deutsche telekomشرکت مخابرات المانی
مدت باقی مانده تا پایان  قرارداد 1 سال و به ازای هر سال 23.6 میلیون پوند از این طریق درامد دارن.

رعال مادرید:
شرکت طرف قرارداد:bwinسایت
مدت  باقی مانده تا پایان قرارداد 1 ساال و به ازای هر سال 20 میلیون پوند درامد دارن.

منچستر یونایتد:
شرکت طرف قرارداد:aonشرکت امریکایی  کارگزار بیمه و باربری
مدت باقی مانده از قرارداد 2سال و به ازای هر سال 20 میلیون پوند درامد دارن.

چلسی:
شرکت طرف قرارداد:samsung
مدت باقی مانده از قرارداد 1 سال و هر سال 10 میلیون پوند درامد دارن.

ا.ث میلان:
شرکت طرف قرارداد:fly emiratesهواپیمایی امارات
مدت  باقی  مونده  قرارداد 3 سال و به ازای هر سال 10 میلیون پوند میگیرن.

لیورپول:
شرکت طرف قرارداد:standard chartered bankبانک انگلیسی
مدت باقی مونده قراردادش 2 سال و هر سال 20 میلیون پوند میگیرن.

ارسنال:
شرکت طرف قرارداد:fly emiratesهواپیمایی امارات
مدت  باقی  مونده  قراردادش 1 سال و تبلیغ روی پیراهن + تغییر  نام  ورزشگاه روی هم در مجموع  تا  پایان قرارداد   390 میلیون پوند دریافت میکند.

بارسلونا:
شرکت طرف قرارداد:qatar foundationبنیاد قطر برگزار کننده جام جهانی2022
مدت باقی مونده از قرارداد 4 سال و مبلغ پرداختی  توسط  شرکت قطری 25 میلیون پوند در هر سال است.

حالا اگر 390 میلیون رو به 7 تقسیم کنیم میبینیم که ارسنال طی 7 سال قراردادش  (از2006)   تقریبا سالی 56 میلیون درامد داشته که البته نباید فراموش کنیم که این 56 میلیون باید بین تبلیغ روی پیرهن و اسم ورزشگاه تقسیم بشه.والبته تا سال 2017 اسم ورزشگاه امارات میمونه.

مالاگا:عبدالله بن ناصر ال ثانی(قطر):عبدالله سه سال قبل مالاگا رو با 36 میلیون یورو خرید.این عضو49 ساله خاندان سلطنتی  پسر عموی امیر قطر است.او رعیس باک دوحه
نایب رعیس فدراسیون اسب سواری قطر و عضو باشگاه الریانه.او فن نیستلروی 35 ساله رو با 25 میلیون یورو واسه دو سال گرفت.همچنین باپیستا با سالی 2.5 میلیون یورو
با مالاگا 4 ساله بست.تولالان هم با 10 میلیون اورد.مالک قطری بعد از خرید مالاگا چمن ورزشگاه که 3سال بود کسی دست بهش نزده بود رو تعویض کرد.


فولهام:محمد الفاید:تاجر 78 ساله مصری 15 سال قبل فولهام رو 6 میلیون پند خرید .خریدهای فاید باعث شد تا فولهام قهرمان جام اینترتوتو شود.او این فصل خریدهایی مثل اشکان و برباتو داشته .

ارسن چارلز ارنست ونگر 63 ساله اهل استراسبورگ و پروفسور است.اقتصاد خوانده و در ان زمینه به اندازه مربیگری خبره است.او از سال2002 همیشه بین 5 مربی برتر
دنیای فوتبال قرار داشته .تعوریهای نوین او اینقدر اساسی بوده که فیفا طراحی سیستم بررسی کیفیت بازیکنارو به او سپرد.ونگر را بخاطر وسواسهای خاصش سر تمرین هم میشناسند.مردی که هیچکس داد زدنش سر تمرین رو ندیده .او عادت دارد که برنامه تمرینی و رزیم غذایی تک تک بازیکنارو خودش بنویسه.ونگر راجع به اوردن جوانها به ارسنال
میگوید <<در 19 سالگی تو میدانی که انها یک روز فوقالعاده خواهند داشت حتی اگر الان اماده نباشند>>.

رکورد یک توپچی : توپچی ها از می 2003 تا اکتبر 2004 هیج بازی نباختند.
ارسنال دومین تیم در تاریخ فوتبال انگلستانه که یه فصل رو بدون باخت تمام کرده.فصل2003-2004 .اولین تیم پرستون بوده.
ارسنال در فصل 2005-2006 در لیگ قهرمانان 10 بازی رو نباخته.همون فصلی که فینالیست شدیم.
ارسنال در سالهای 2004-2005-2006و2009تیم اخلاق جزیره شده.

.مرسی از توجهتون امیدوارم خوشتون بیاد.اشکال هاشم به بزرگی خودتون ببخشیدnovin.k .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

? در 23/6/1391 | 20:53 گفت:

درود.
این مطلبو بخونید خیلی جالبه. 3قسمته.
کاش تو سایت خودمونم همچین مطالب پر مغزو ب درد بخوری پیدا میشد!!!

http://www.gunnerstrust.com/fa/opinion-89.html

http://www.gunnerstrust.com/fa/opinion-92.html

http://www.gunnerstrust.com/fa/opinion-93.html

پایدار باشید......

masoud mahmudpur در 23/6/1391 | 17:26 گفت:

مرسی

hesam در 23/6/1391 | 13:51 گفت:

merc..

سید محمد رضا در 23/6/1391 | 13:13 گفت:

مرسی ، واقعا عالی بود

شایان در 23/6/1391 | 12:59 گفت:

منتظر بودم پست از سالومه باشه!‏..دست خشک!دمت گرم

moeinem در 23/6/1391 | 11:39 گفت:

دمت گرم داشی!ولی مراجع عزام یا ازام یا هرچیزی کم درسته فرمودن ک دیدنه من و تو برای مردم حرام است!همانطور ک از هرچیزی مردم خوششون بیاد براشون حرامه دیدنه من و تو و استفاده از اینترنت بخصوص سایت های مستهجن ماننده فیس بوک و توئیتر و یوتیوب و .... البته دسشون درد نکنه تبصره هم زدن گفتن رفتن ب سایتای شیعه دات ای ار و تبیان و قرآن آزاده!در ضمن مگه شبکه های 5گانه ی سیما نیازای شما رو بر طرف نمیکنه ک رو ب ماهواره آوردین!تازه یکی از آیت ا... ها برنامه ی سالی تاک و دیده و گفته خانومه سالومه باعثه تحریکه جوانان(پسرا)میشه

علی قاسمی در 23/6/1391 | 11:36 گفت:

یعنی 1 سال دیگه میتنونیم تبلیغات روی پیراهن رو عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 23/6/1391 | 11:16 گفت:

مرسی نوین جان،سالی تاک! زحمت کشیدی دادا