گاو سری 2 :هانری-ورمیناتور-سانگ-ماشین رابین

نویسنده: Novin

وبلاگ من
نویسنده: Novin
divooneye arsenal
کل بازدید: 14,822 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گاو سری 2 :هانری-ورمیناتور-سانگ-ماشین رابین

سری دوم گاو(گروه اموزشی ونگر)


تیری آنری


تیری هانری مهاجم کامل ارسنال که همه ما با دیدن گلاش حال میکردیم و شاید بخاطر اون به ارسنال عشق پیدا کردیم  سال 1999 با 11 میلیون از یوونتوس اومد ارسنال در حالی که فقط 22 سالش بود.تیری 2 سال اخری که تو ارسنال بود کاپیتان بود.یادش بخیر خنده ی  شیطنت امیزش(به قول عادل) بعد از گل پشت پاش به چلسی که تو تیتراژ برنامه گزارش ورزشی پخش میشد. تیری سال 2007 بعد از 8 سال که تو ارسنال بود با 24 میلیون رفت بارسلونا.اونم مثل همه وقتی به جایی رسید و ستاره شد رفت.

سال‌هاباشگاه‌هابازی(گل)
۱۹۹۴–۱۹۹۹موناکو۱۰۵(۲۰)
۱۹۹۹یوونتوس۱۶(۳)
۱۹۹۹–۲۰۰۷آرسنال۲۵۴(۱۷۴)
۲۰۰۷–۲۰۱۰بارسلونا۸۰(۳۵)
۲۰۱۰–نیویورک رد بولز۵۴(۲۷)
۲۰۱۲← آرسنال (قرضی)۴(۱)
تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است 

توماس ورمائلن


توماس سال 2009 از اژاکس با 10 میلیون  اومد اسنال.بعد از اینکه حبیب کولو توره رفت سیتی.طرفداران ارسنال تا حالا 2 بار اونرو به عنوان بازیکن ماه(توarsenal.com)
انتخاب کردن و به اون لقب ورمیناتور دادن.حالا بعد از رابین اون کاپیتانمونه.کاپیتان توماس.

YearsTeamApps(Gls)
2003–2009Ajax98(8)
2004–2005→ RKC Waalwijk (loan)13(2)
2009–Arsenal75(13)
تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است 

الکساندر سانگ: 

 اسانگ در سال 2006 با 1میلیون از باستیا به ارسنال اومد و البته قبلش یه فصل بصورت قرضی به ارسنال اومد.الکس هم با قرارداد 5 ساله با 15 میلیون رفت بارسلونا.

الکس یه فصل به صورت قرضی رفت چارلتون و12 بازی انجام داد.
سانگ در 138 بازی 7 گل برای ارسنال در لیگ داخلی زد.

اینم یه لینک از معروفترین ماشین لندن که یکم به تغییرات نیاز داره.

مرسی از وقتیکه گذاشتید امیدوارم خوشتون اومده باشه.قربون همه هم تیمی ها.نوین

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Novin در 10/8/1391 | 01:26 گفت:

نیما اسمم نوینه.

Novin در 10/8/1391 | 01:26 گفت:

علیرضا جان فقط تو لیگ هست.

عليرضا در 9/8/1391 | 22:04 گفت:

2012 مگه هانري 2تا گل نزد؟

nima در 9/8/1391 | 21:21 گفت:

مرسی نوید جان،رابین احتمالا ماشینشو دوباره رنگ زده،عکس فرگوسن و دخیا و رونی رو زده!

Novin در 9/8/1391 | 11:47 گفت:

قربونت رعیس.

توپچی جنوب در 9/8/1391 | 09:48 گفت:

مرسی نوین جون تشکر فراوان.

Novin در 8/8/1391 | 18:55 گفت:

قربونتون بچه ها. سانگ شبیه فیلم ترسناک میمونه.من میترسم.Q:

محمد مهدی در 8/8/1391 | 18:52 گفت:

مرسی

masoud mahmudpur در 8/8/1391 | 17:21 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 8/8/1391 | 16:46 گفت:

ميگم ايم سانگ تو کار تغيير قيافه بوده

حمید pires در 8/8/1391 | 16:44 گفت:

مرسی نوین جان فرمائلن چه جوون بوده !

تیمور احمدی در 8/8/1391 | 15:31 گفت: