گاو سری 2 :هانری-ورمیناتور-سانگ-ماشین رابین

نویسنده: Novin

وبلاگ من
نویسنده: Novin
divooneye arsenal
کل بازدید: 15,451 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

گاو سری 2 :هانری-ورمیناتور-سانگ-ماشین رابین

سری دوم گاو(گروه اموزشی ونگر)


تیری آنری


تیری هانری مهاجم کامل ارسنال که همه ما با دیدن گلاش حال میکردیم و شاید بخاطر اون به ارسنال عشق پیدا کردیم  سال 1999 با 11 میلیون از یوونتوس اومد ارسنال در حالی که فقط 22 سالش بود.تیری 2 سال اخری که تو ارسنال بود کاپیتان بود.یادش بخیر خنده ی  شیطنت امیزش(به قول عادل) بعد از گل پشت پاش به چلسی که تو تیتراژ برنامه گزارش ورزشی پخش میشد. تیری سال 2007 بعد از 8 سال که تو ارسنال بود با 24 میلیون رفت بارسلونا.اونم مثل همه وقتی به جایی رسید و ستاره شد رفت.

سال‌هاباشگاه‌هابازی(گل)
۱۹۹۴–۱۹۹۹موناکو۱۰۵(۲۰)
۱۹۹۹یوونتوس۱۶(۳)
۱۹۹۹–۲۰۰۷آرسنال۲۵۴(۱۷۴)
۲۰۰۷–۲۰۱۰بارسلونا۸۰(۳۵)
۲۰۱۰–نیویورک رد بولز۵۴(۲۷)
۲۰۱۲← آرسنال (قرضی)۴(۱)
تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است 

توماس ورمائلن


توماس سال 2009 از اژاکس با 10 میلیون  اومد اسنال.بعد از اینکه حبیب کولو توره رفت سیتی.طرفداران ارسنال تا حالا 2 بار اونرو به عنوان بازیکن ماه(توarsenal.com)
انتخاب کردن و به اون لقب ورمیناتور دادن.حالا بعد از رابین اون کاپیتانمونه.کاپیتان توماس.

YearsTeamApps(Gls)
2003–2009Ajax98(8)
2004–2005→ RKC Waalwijk (loan)13(2)
2009–Arsenal75(13)
تعداد بازی‌ها و گل‌ها فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است 

الکساندر سانگ: 

 اسانگ در سال 2006 با 1میلیون از باستیا به ارسنال اومد و البته قبلش یه فصل بصورت قرضی به ارسنال اومد.الکس هم با قرارداد 5 ساله با 15 میلیون رفت بارسلونا.

الکس یه فصل به صورت قرضی رفت چارلتون و12 بازی انجام داد.
سانگ در 138 بازی 7 گل برای ارسنال در لیگ داخلی زد.

اینم یه لینک از معروفترین ماشین لندن که یکم به تغییرات نیاز داره.

مرسی از وقتیکه گذاشتید امیدوارم خوشتون اومده باشه.قربون همه هم تیمی ها.نوین

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Novin در 10/8/1391 | 01:26 گفت:

نیما اسمم نوینه.

Novin در 10/8/1391 | 01:26 گفت:

علیرضا جان فقط تو لیگ هست.

عليرضا در 9/8/1391 | 22:04 گفت:

2012 مگه هانري 2تا گل نزد؟

nima در 9/8/1391 | 21:21 گفت:

مرسی نوید جان،رابین احتمالا ماشینشو دوباره رنگ زده،عکس فرگوسن و دخیا و رونی رو زده!

Novin در 9/8/1391 | 11:47 گفت:

قربونت رعیس.

توپچی جنوب در 9/8/1391 | 09:48 گفت:

مرسی نوین جون تشکر فراوان.

Novin در 8/8/1391 | 18:55 گفت:

قربونتون بچه ها. سانگ شبیه فیلم ترسناک میمونه.من میترسم.Q:

محمد مهدی در 8/8/1391 | 18:52 گفت:

مرسی

masoud mahmudpur در 8/8/1391 | 17:21 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 8/8/1391 | 16:46 گفت:

ميگم ايم سانگ تو کار تغيير قيافه بوده

حمید pires در 8/8/1391 | 16:44 گفت:

مرسی نوین جان فرمائلن چه جوون بوده !

تیمور احمدی در 8/8/1391 | 15:31 گفت: