زنده باد پروفسور

نویسنده: Pezhman

وبلاگ من
نویسنده: Pezhman
۲۲ سالمه،آرسنالی شدن من به خریدن اولین لباس ورزشی ام در ۷ سالگی ام بر میگرده که کاملا هم اتفاقی بود و بعد از اون تازه آرسنالی شدم...یادش بخیر شماره برگکمپ و پشتش زدم...عاشق فوتبال پاک آرسنالم... زنده باد پروفسور...
کل بازدید: 4,197 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زنده باد پروفسور

آرسنال تيمي خاصه...هواداراي خاصي هم داره...آرزو دارم  يكي از اون هواداراي واقعي اين تيم باشم...سلام به همه آرسناليا...
خواستم اينارو بنويسم...شايد كمي از اين حال عجيب در بيام...ببخشيد وقتتون رو ميگيرم...
آرسنال يعني توپخانه...ولي من دوست دارم اينجوري بگم...توپخانه اي كه چند ساليه بي محمات شده...منظورم اين نيست كه نگرفتن جام باعث شده اين حرفو بزنم...نه...باور قلبيه منه هوادار محمات اين توپخانه است كه چند ساليه اين باور به توپچي اصلي اين توپخانه كم شده...منظورم آقاي پروفسوره...اين لقب فقط برازنده ي آقاي ونگره...پروفسور فوتبال سالم و جوون گرا...مردي كه با فوتباله پاكش چشم همه ي دوستاران فوتبال رو به خودش خيره ميكنه الا خود هواداران آرسنال...
چون هنوز باور نداريم پروفسور يعني متخصص...
ميدونم شايد دل همه ي ماها براي لحظه ي مي تپه كه جام قهرمانان اروپا يا ليگ انگليس رو بالاي دستان يك كاپيتان آرسنالي ببينيم..(فرقي نميكنه كه اون شخص كي باشه...):  ولي همه ي فوتبال آرسنال اين نيست...به اينه كه دوست ندارن سرمايه باشگاه رو تو جيب بازيكني بريزن كه آيا براي آرسنال بازي ميكنه يا نه؟پول رو خرج جووناي ميكنن كه تا آخرين لحظه ي حظورشون دلشون براي اين توپخانه بتپه...اگرم روزي اين اين اتفاق نيفته به راحتي به اون بازيكن اجازه رفتن ميدن...چرا؟ به نظر من چون يه عاشق بالاي سر آرسناله...كسي كه خودش دلش براي آرسنال مي تپه...
نمي خوام شماهارو به اجبار دعوت كنم...ولي من به شخصه عاشق كسي هستم كه مثل من عاشق تيم مورد علاقه م باشه... 
زنده باد پروفسور...... 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 31/5/1391 | 16:48 گفت:

I love you wenger

Hossein Y در 31/5/1391 | 15:55 گفت:

علی آقا این چه حرفیه دیگه!!!!من اسم منچستر میاد حالم بد میشه!!!!!!!!!!!فقط از ونگر بدم میاد!!!
یه نگاخ به پست های قبلی من بنداز ببین این همه حرص و جوش خوردن و لینک مستقیم بازی های آرسنال رو دادن و ....... برای اینه که طرفدار منچسترم؟؟؟دستت درد نکنه دیگه.

علی آقاشاهی در 31/5/1391 | 14:33 گفت:

آخ که حسین داری از باخت منچستر می سوزیا. بابا بسته دیگه انقدر نقش بازی نکن تابلو طرفدار آرسنال نیستی

good luck

Hossein Y در 31/5/1391 | 13:47 گفت:

رررررررررررییییییییییییییددددددددددددددیییییییییییییییییییی
حالم از ونگر به هم میخوره

عرفان در 31/5/1391 | 13:08 گفت:

معلومه محمات نداریم چون اصن نیازی بهش نداریم.ما برای توپخونمون نیاز به مهمات داریم با هـ !دوچشم!

حسین ملازینل در 31/5/1391 | 13:03 گفت:

حیف که همه ارزش این مربی بزرگو میدونن الا خودمون...

مریم تجدد در 31/5/1391 | 12:00 گفت:

هیییییییییییییییی .دیگه عادت کردیم به اینکه یه بازیکن بخریم اولش بگه من عاشق ارسنالمو و همیشه میمونمو ........... ازین چرت و پرتا بعد عین گاو در بدترین شرایط بزاره بره

Pezhman در 31/5/1391 | 11:04 گفت:

سلام ممنون از دوستای گلم که نظر دادید...امیدوارم پست من در شأن شما عزیزان باشه...علیرضا جان ممنونم ازت رفیق...ببخشید که به پای دلنوشته های شما نمی رسید.
کیوان جان از تو هم ممنونم به خاطر کامنت قشنگت...

Peyman در 31/5/1391 | 10:33 گفت:

♥Arsenal♥ : با نظرت کاملاً موافقم ... ولی این کازورلا به جون خودن از سسک و سنگ خیلی بهتره باور کنین.

توپچی جنوب در 31/5/1391 | 09:00 گفت:

همه ما اینجا به رئیس ایمان داریم و در مقابل کار هاش فقط باید سکوت کرد(حتی فروش اون ملعون به شانچستر)
چون بعدا نتیجه را خواهید دید و اگر عجله کنیم سخت در اشتباهیم
رئیس مغز متفکر و در هر بازی برگه برنده ما کسی نیست جز آرسن ونگری که همیشه به آرسنال متعهد بوده و در مقابل پیشنهاد های نوجومی سایر باشگاها سر خم نکرده برعکس بعضی شاگردان پول پرست و بیغیرتش
درود بر آرسن و آرسنال.که این دو واسه هم ساخته شدندو سرنوشتشون به هم گره خورده

♥Arsenal♥ در 31/5/1391 | 06:24 گفت:

به نظر من بعد سال 2006 که تو فینال شکست خوردیم تیم بی انگیزه شد ولی الان هیچکدوم از 2006ی ها و حتی بازیکن های سال ها بی جامی توی تیم نیستند و همه اینا تشنه قهرمانین.....!!

ونگر باید راشون بندازه...!

علیرضا ( هری ) در 31/5/1391 | 03:39 گفت:

ای جان دلم...
احساستو دوست دارم....و ما نیازمند این احساس و تسری دادنش هستیم...
یکی از بهترین یاداشت های چند روز اخیر بود که خوندم...
مرسی توپچی

Keivan در 31/5/1391 | 03:15 گفت:

میگن از کره ماه فقط 3 چیز معلومه...
1-کره زمین
2-پرچم آرسنال
3-پروفسور با پالتو
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
زنده باد رئیس ، آرسنال ، آرسنالی...
خوش اومدی پژمان جون...

parsa .R در 31/5/1391 | 03:05 گفت:

من هستم حتی بدتر از تو دنیا رو با ارسنال عوض نمیکنم